Етикет чаювання

Що може бути приємніше неспішної світської бесіди в колі близьких і друзів за чашкою смачного чаю? Щоб влаштувати традиційне англійське чаювання, дотримуйтеся простого чайного етикету.

В основі філософії англійського чаювання лежить гостинність, повага та естетика традицій. Зазвичай чаювання триває близько двох годин і супроводжується обговоренням останніх новин світського життя, погоди, літератури та інших нейтральних тем. Смачний, свіжозаварений чай і частування подаються на спеціально сервірованому столі. Підберіть скатертину, серветки і сервіз, а також подбайте про те, щоб предмети для заварювання чаю були розміщені на окремому столику поруч із господинею. У кожного гостя має бути тарілка зі столовими приборами для десерту і фруктів, тканинна серветка і чайна пара — чашка та блюдце. Частування подається у спеціальних розетках або на етажерках, молоко — в молочнику.

Детальніше про історію чаювання в Англії та традиційні частування читайте у статті.

Зазвичай для традиційного чаювання обирають класичний чорний листовий чай або Ерл Грей. Ви можете вибрати смачний та ароматний чай в інтернет-магазині T-COFFEE — гості точно лишаться задоволені напоєм! Господиня заварює чай у присутності гостей і пригощає кожного запрошеного. Оскільки свіжий чай дуже гарячий, необхідно наливати рідину, не доходячи 1 см до краю чашки.

Якщо вас запросили на чаювання, запам'ятайте кілька правил:

  • чашку тримайте у правій руці, не продіваючи палець у вушко і не відставляючи мізинець;
  • якщо чаювання проходить за низьким столом, у лівій руці на рівні грудей тримайте блюдце, а якщо за високим — залиште блюдце на столі;
  • піднімаючи чашку з блюдця, робіть ковток і ставте назад;
  • цукор-рафінад слід брати щипцями, цукор-пісок насипати ложечкою, яка знаходиться в цукорниці, не торкаючись напою;
  • розмішуйте чай по траєкторії прямої лінії, а не круговими рухами, не торкаючись стінок чашки;
  • завжди виймайте столові прибори з чашки перед тим, як пити чай;
  • лимон можна дістати з чашки і помістити на блюдце, але їсти його за етикетом не слід;
  • тверді хлібобулочні вироби, такі як булочки або скони, можна брати руками, а сендвічі та тістечка — спеціальними щипцями.

Пам'ятайте, що найважливіше в чаюванні — це задоволення та гарний настрій гостей!

Рекомендовані товари