АКСЕСУАРИ ДЛЯ БАРУ

Товарів: 7

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробники
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0
 • Матеріал
  0
 • Країна-виробник
  0
 • Призначення
  0
 • Об'єм
  0
  0
439 грн.

Пітчер DELONGHI DLSC060 — це глечик (молочник або Джаг) для збивання молока і приготування молочної піни, яка використовується в лате, капучіно та інших популярних кавових напоях. Молочник виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, яка вважається найкращим матеріалом для подібного посуду. Пітчер — незамінний помічник бариста! Матеріал: нержавіюча сталь. Об'єм: 350 мл. Виробник: Італія. ..

440 грн.

Пітчер MERXTEAM (молочник або джаг) — це ємність для збивання молока і приготування молочної піни для лате, капучіно та інших напоїв. Молочник виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, яка вважається найкращим матеріалом для подібного посуду. Пітчер — незамінний інструмент професійного бариста! Матеріал: нержавіюча сталь. Об'єм: 350 мл. Виробник: Італія. ..

550 грн.

Пітчер MERXTEAM (молочник або Джаг) — це ємність для збивання молока. Молочник виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, яка вважається найкращим  матеріалом для подібного посуду. Пітчер зручно використовувати для приготування лате, капучіно та інших кавових напоїв. Матеріал: нержавіюча сталь. Об'єм: 600 мл. Виробник: Італія. ..

450 грн.

Темпер для ріжкових кавоварок — незамінний помічник у приготуванні смачної кави. Темпер використовується для пресування меленої кави у холдер і формування "кавової таблетки". Зручний темпер виконаний з якісних матеріалів в стильному, лаконічному дизайні. Діаметр темпера: 58 мм. ..

479 грн.

Темпер для рожкових кавоварок DELONGHI DLSC058 — стильний аксесуар для приготування смачної кави! Темпер використовується при формуванні "кавової таблетки" і допомагає щільно спресувати мелену каву в холдері. Темпер високої якості, виконаний з дерева та нержавіючої сталі. Діаметр темпера: 51 мм. Вага: 300 г. Виробник: Італія. ..

380 грн.

Шоколадниця ILSA синього кольору — компактний, зручний аксесуар для прикрашання кавових напоїв. До комплекту входить 4 змінних трафарети: серце, квітка, смайлик і чашка кави. Виберіть трафарет, засипте в ємність какао-порошок, мелену корицю або сухий шоколад і прикрасьте каву! Шоколадниця підійде для домашнього використання і стане помічницею в декоруванні напоїв в барі, кафе або ресторані. ..

380 грн.

Шоколадниця ILSA червоного кольору — яскравий та практичний прилад для прикрашання кавових напоїв. До комплекту входить 4 змінних трафарети: серце, квітка, смайлик і чашка кави. Виберіть трафарет, засипте в ємність какао-порошок, мелену корицю або сухий шоколад і прикрасьте каву! Шоколадниця підійде для домашнього використання і стане помічницею в декоруванні напоїв в барі, кафе або ресторані. ..