KIMBO

Товарів: 40

Фільтр товарів

 • Виробники
  0
 • Ціна
  грн. - грн.
 • Вид
  0
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
  0
  0
  0
  0
 • Упаковка
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0
 • Система капсули
  0
 • Країна-виробник
  0
 • Склад
  0
  0
 • Вага
  0
  0
  0
  0
  0
Кава KIMBO Aroma Gold 100% Arabica зернова 1 кг (8002200102180)
Акція
659 грн. 702 грн.

KIMBO Aroma Gold 100% Arabica — це вишуканий бленд добірних сортів 100% арабіки, вирощеної на просторах Центральної та Південної Америки. Ретельне, делікатне обсмажування в кращих італійських традиціях забезпечує збалансований, насичений смак з нотами солодкості, гіркоти і природної кислинки. Витончений, ніжний аромат з квітковим відтінком і оксамитовий післясмак піднімає настрій та додає сил. Кава прекрасно підходить для еспресо, капучіно, лате, добре поєднується ..

182 грн.

KIMBO Aroma Gold 100% Arabica — це преміальна суміш мелених зерен 100% арабіки, вирощеної на плантаціях Центральної та Південної Америки. Ретельне, делікатне обсмажування в кращих італійських традиціях забезпечує збалансований, насичений смак з нотами солодкості, гіркоти і природної кислинки. Витончений, ніжний аромат і оксамитовий післясмак піднімає настрій та додає сил. Кава прекрасно підходить для еспресо, капучіно, лате, добре поєднується з молоком. Р..

542 грн.

KIMBO Espresso Bar Premium — це енергійний, інтенсивний бленд з добірних зерен арабіки (30%) і робусти (70%). Кава обсмажена відповідно до неаполітанських традицій, щоб отримати справжній, насичений і ароматний еспрессо. Напій щільний, з вираженою гіркуватістю і тривалим післясмаком, тому чудово поєднується з молоком і підходить для приготування еспрессо, капучіно та латте. Рекомендована температура заварювання 90-95°С. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. ..

638 грн.

KIMBO Espresso Bar Top Flavour — це м'яка композиція з кавових зерен арабіки з середньою щільністю та ніжними солодкими нотами. Зерна обсмажені до середнього ступеня за кращими італійськими традиціями, тому в напої відчувається легка кислинка і насичений аромат. Кава чудово розкривається в приготуванні еспрессо, капучіно та латте, а також добре поєднується з молоком. Рекомендована температура заварювання 90-95°С. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. ..

658 грн.

KIMBO Espresso Crema Intensa — це насичений, збалансований еспресо-бленд арабіки (60%) та робусти (40%). Зерна вирощені на плантаціях Південної Америки та Азії, і обсмажені професіоналами згідно неаполітанським традиціям кавової справи. Ретельне темне обсмаження розкриває інтенсивний, багатий смак, пряний аромат і м'який, оксамитовий післясмак. Відкрийте класичний смак справжнього італійського еспресо! Підходить для усіх типів автоматичних каво..

125 грн.

KIMBO Espresso Napoletano — це інтенсивний, збалансований бленд зерен арабіки (80%) та робусти (20%) неаполітанського середньо-темного обсмаження. У напої відчувається виражена гірчинка і солодкість, насичений аромат і тривалий післясмак. Тонкий помел, ідеально підходить для приготування у гейзерній кавоварці.  Упаковка: вакуумний фольгований пакет, 250 г. Виробник: KIMBO S.p.A., Napoli, Італія. ..

119 грн.

KIMBO Espresso Napoli — це насичений, ароматний та виразний купаж зерен арабіки і робусти темного обсмаження. Багатий смак грає нотками темного шоколаду і свіжоспеченого хліба. Кава збалансована, повнотіла, з тривалим післясмаком і обволікаючим ароматом. Найбільш повно композиція розкривається в класичному еспресо, лате, капучино та лате-макіято. Спробуйте справжню неаполітанську каву, яка проведе вас затишними вуличками Неаполя! Підходить для усіх..

Кава KIMBO Extra Cream зернова 1 кг (8002200140014)
Акція
539 грн. 580 грн.

KIMBO Espresso Bar Extra Cream — це неймовірно гармонійний бленд, в якому поєднується міцність, щільність і м'якість. Добірні зерна арабіки й робусти з кращих плантацій Бразилії, Колумбії та Індії обсмажуються до середнього ступеня у кращих італійських традиціях. В приготованій каві відчувається солодкість, гірчинка та кислинка, а також нотки перцю та солодки. Ніжний аромат і тривалий післясмак нікого не залишать байдужим. Кава добре пр..

581 грн.

KIMBO Superior Blend — це високоякісний еспресо-бленд із добірних зерен арабіки та робусти з високогірних плантацій Бразилії, Сальвадору, Індії та острову Ява. Делікатне світле обсмажування розкриває вишуканий, тонкий аромат карамелі та м'який смак з виразною солодкою ноткою. Бленд чудово підходить для приготування напоїв на основі молока. Свіжа квіткова нотка додає каві оригінальності та чарівності. Капучино, лате, лате макіато та інші улюб..

129 грн.

KIMBO Antica Tradizione — це вишуканий бленд добірних зерен бразильської арабіки (80%) і африканської робусти (20%) насиченого темного обсмаження. У кращих італійських традиціях, напій має насичений, міцний смак з вираженого гіркуватістю, щільність і тривалий, приємний післясмак. Кава прекрасно підходить для еспресо, капучіно, лате, добре поєднується з молоком. Рекомендована температура заварювання 90-95°С. Середній помел, підходить для всіх типів п..

150 грн.

KIMBO Antica Tradizione — це ароматний купаж високоякісних зерен бразильської арабіки (80%) і африканської робусти (20%) насиченого темного обсмаження. У кращих італійських традиціях, напій має насичений, міцний смак з вираженого гіркуватістю, щільність і тривалий, приємний післясмак. Кава прекрасно підходить для еспресо, капучіно, лате, добре поєднується з молоком. Рекомендована температура заварювання 90-95°С. Середній помел, підходить для вс..

128 грн.

KIMBO Aroma di Napoli — це інтенсивна суміш мелених зерен арабіки (70%) і робусти (30%). Традиційне неаполітанське обсмаження надає напою насиченого аромату і забезпечує збалансований смак з гармонійним поєднанням кислинки, гіркоти та солодкості. Тонкий помел, ідеально підходить для приготування у гейзерній кавоварці.  Упаковка: вакуумний фольгований пакет, 250 г. Виробник: KIMBO S.p.A., Napoli, Італія. ..

139 грн.

KIMBO Aroma Gold 100% Arabica — це преміальна суміш добірних сортів 100% арабіки, яка вирощується на плантаціях Центральної та Південної Америки. Ретельне, делікатне обсмажування в кращих італійських традиціях забезпечує збалансований, насичений смак з нотами солодкості, гіркоти і природної кислинки. Витончений, ніжний аромат і оксамитовий післясмак піднімає настрій та додає сил. Кава прекрасно підходить для еспресо, капучіно, лате, добре поєднується з мо..

299 грн.

KIMBO Aroma Gold 100% Arabica — це високоякісний бленд відбірних зерен 100% арабіки з Центральної та Південної Америки. Професійне обсмажування в кращих італійських традиціях забезпечує збалансований, насичений смак з нотами солодкості, гіркоти і легкої кислинки. Ніжний аромат і оксамитовий післясмак піднімає настрій та додає сил. Кава прекрасно підходить для еспресо, капучіно, лате, добре поєднується з молоком. Рекомендована температура заварювання 90-95°..

176 грн.

KIMBO Aroma Gold 100% Arabica — це елітна суміш мелених зерен арабіки з плантацій Центральної та Південної Америки. Ретельне, делікатне обсмажування в кращих італійських традиціях забезпечує збалансований, насичений смак з нотами солодкості, гіркоти і природної кислинки. Витончений, ніжний аромат і оксамитовий післясмак піднімає настрій та додає сил. Кава прекрасно підходить для еспресо, капучіно, лате, добре поєднується з молоком. Рекомендована температу..

519 грн.

KIMBO Aroma Intenso — це насичений і ароматний бленд зерен арабіки (40%) та робусти (60%) класичного середнього обсмаження. Кава смачна, оксамитова і в міру щільна, з ніжними, солодкими шоколадними нотками та тривалим карамельним післясмаком. Бленд чудово підходить для приготування класичного італійського еспресо. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: KIMBO S.p.A., Napoli..

116 грн.

KIMBO Aroma Intenso — це інтенсивний та ароматний бленд зерен арабіки (40%) та робусти (60%) класичного середнього обсмаження. Кава насичена, оксамитова і щільна, з ніжними, солодкими шоколадними нотками та тривалим карамельним післясмаком. Бленд чудово підходить для приготування класичного італійського еспресо. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: KIMBO S.p.A..

116 грн.

KIMBO Aroma Intenso — це інтенсивний та ароматний купаж мелених зерен арабіки (40%) та робусти (60%). Кава щільна, оксамитова, з ніжними, солодкими шоколадними нотками та приємним карамельним післясмаком. Бленд чудово підходить для приготування класичного італійського еспресо. Середній помел, підходить для всіх типів приготування.  Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: KIMBO S.p.A., Napoli, Італія. ..

74 грн.

KIMBO Aroma Italiano Gusto Deciso — це яскрава суміш зерен кращих сортів арабіки (40%) і робусти (60%), ретельно обсмажених до середнього ступеня для максимального розкриття всіх смакових і ароматичних властивостей. Напій зачаровує насиченим смаком з нотами темного шоколаду та тривалим післясмаком. Помел найкраще підходить для приготування в гейзерній кавоварці. Упаковка: вакуумний фольгований пакет, 250 г. Виробник: KIMBO S.p.A., Napoli, Італія. ..

91 грн.

KIMBO Aroma Italiano — мелена кава із зерен арабіки (35%) та робусти (65%). Завдяки делікатному, середньо-світлому обсмажуванню народжується насичена, повнотіла та в міру міцна кава. У смаку відчуваються легкі нотки прянощів, а післясмак радує шоколадним відтінком. Купаж ідеально підійде поціновувачам багатого смаку італійського еспресо. Помел найкраще підходить для приготування в гейзерній кавоварці.  Упаковка: вакуумний фольгований пакет,..

187 грн.

KIMBO Bio Organic Fairtrade — це мелена кава високої якості, створена професіоналами з кращих органічних зерен митої арабіки (50%) та робусти (50%). Легке, світле обсмажування розкриває яскравий квітковий аромат з нотами мигдалю та прянощів. Високоякісна органічна кава має багатий смак із солодкими нотками і тривалим післясмаком. Купаж прекрасно підходить для приготування еспрессо, капучіно, лате. Відкривайте нові кавові горизонти з KIMBO! ..

616 грн.

KIMBO Dolce Crema — збалансований бленд зерен арабіки (38%) та робусти (62%), зібраних на плантаціях Південної Америки та Азії. Делікатне світле обсмаження розкриває благородний, багатий смак з вираженою кислинкою та пряним ароматом. Шовковиста текстура і густа, ніжна пінка справжнього італійського еспресо підкорить шанувальника з першого ковтка! Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Ви..

106 грн.

KIMBO Classico — це мелена кава з професійно обсмажених зерен арабіки (70%) і робусти (30%). Бленд має ніжну текстуру, делікатний аромат і насичений, оксамитовий смак з легкою кислинкою. Дрібний помел, найкраще підходить для приготування в гейзерній кавоварці. Упаковка: вакуумний фольгований пакет, 250 г. Виробник: KIMBO S.p.A., Napoli, Італія. ..

570 грн.

KIMBO Espresso Bar Extreme — це оригінальний, насичений бленд з добірних кавових зерен арабіки з Бразилії та Центральної Америки. Південно-італійські традиції обробки роблять каву інтенсивною, багатою, міцною, з глибоким смаком і яскравим ароматом. Рекомендована температура заварювання 90-95°С. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: KIMBO S.p.A., Napoli, Італія. ..

611 грн.

KIMBO Espresso Bar Prestige — це бленд з багатогранним смаком з арабіки (65%) і робусти (35%) з Південної та Центральної Америки та Азії. Делікатне середнє обсмаження розкриває яскравий аромат, щільні крема і м'який вершковий смак. Кава добре підходить для приготування еспрессо, капучіно та латте. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: KIMBO S.p.A., Napoli, Італія. ..

560 грн.

KIMBO Espresso Bar Unique — унікальний купаж добірних зерена арабіки та робусти світлого обсмажування. Класична італійська кава має тонкий, м'який смак із нотками солодкості й кислинки, середньою щільністю та легкої пінкою. Фахівці бренду KIMBO створили композицію, яка прекрасно розкривається в еспресо та чудово поєднується з молоком в капучино і лате. Приємний, тривалий післясмак і насичений аромат подарують яскраві емоції та гарний настрій! ..

767 грн.

KIMBO Espresso Bio Organic — це бленд органічних зерен арабіки (50%) та робусти (50%) делікатного світлого обсмажування. Заварена кава відрізняється виразним квітковим ароматом з нотами мигдалю та прянощів. Легкий, ароматний еспресо з приємною солодкістю і тривалим післясмаком ідеально підходить для початку дня. Купаж розкриває смаковий букет в еспресо, капучіно та латте. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з..

521 грн.

Кава KIMBO Espresso зернова 1 кг — це унікальний бленд з кращих сортів арабіки (38%) і робусти (62%) преміальної якості. Обсмажені до середнього ступеня, за старовинними італійськими традиціями, зерна додають напою збалансованого смаку, інтенсивного аромату і міцності. Тривалий післясмак робить бленд чудовою основою для напоїв з молоком, а також для класичних еспресо, капучіно, лате. Рекомендована температура заварювання 90-95°С. Підходить для всіх ..

0 грн.

KIMBO Espresso Gran Gourment — оригінальна суміш зерен арабіки (90%) та робусти (10%), вирощених на плантаціях Центральної Америки та Індонезії. Ретельно складена композиція зерен світлого обсмажування дозволяє приготувати збалансовану й ароматну каву в кращих італійських традиціях. Заварена кава має ніжний смак, щільну текстуру і насичений аромат. Тонкий характер композиції прекрасно проявляється в еспресо, вдало поєднується з мо..

503 грн.

KIMBO Espresso Mix — унікальний еспресо-бленд із зерен арабіки та робусти преміальної якості. Чудово збалансований, щільний напій має насичений смак і багатий аромат. Композиція створена спеціалістами KIMBO в кращих традиціях кавової культури Італії. Купаж чудово поєднується з молоком і буде гарною основою для кавових коктейлів. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: KIMBO S.p.A., ..

146 грн.

KIMBO Espresso Napoletano — це збалансований і ароматний купаж зерен арабіки (80%) та робусти (20%), створений у кращих традиціях кавової культури Італії. Середньо-темне неаполітанське обсмажування розкриває насичений, багатий аромат і інтенсивний смак із солодкими нотками. Доторкніться до італійських традицій з кавою KIMBO! Середній помел, підходить для всіх типів приготування.  Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: KIMBO..

526 грн.

KIMBO Espresso Napoli — це класичний, збалансований купаж зерен арабіки (80%) та робусти (20%) неаполітанського темного обсмаження. У напої відчувається виражена гірчинка і солодкість, насичений аромат і тривалий післясмак. Повнотілий, збалансований еспресо подарує незабутні емоції, зачарує нотками темного шоколаду і свіжоспеченого хліба. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: KIMBO S.p...

Кофе KIMBO — продукт производства компании «Cafe do Brasil», которая начала свою успешную деятельность с 1950 года. Ее основателями является неаполитанская семья Рубино, члены которой посвятили свою жизнь любимому делу - создание купажей кофе эспрессо. Уже много десятков лет имеется своя собственная школа обжарки, вобравшая в себя лучшие итальянские методы традиции производства кофе. Данные методы дают возможность добиться замечательного равновесия между вкусом и ароматом кофе эспрессо.
Странствия, которое начинается на плантациях, где представители завода отбирают лучшие сорта кофе, и подходит к концу в Неаполе на заводе Caffe Kimbo.
Кофе KIMBO занимает первое место на кофейном рынке Канады и Франции. Продукция неаполитанской семьи Рубино широко представлена более чем в 60-ти странах по всему миру.
При производстве неаполитанского кофе KIMBO применяют технологию обжарки горячим воздухом (конвекционная обжарка). Такой метод способствует равномерной обжарке кофейных зерен горячим воздухом. Еще одной особенностью процесса производства является то, что каждый сорт кофе отдельно обжаривается при специальной температуре. Только после этого происходит купажирование (формирование) смеси.

В конечном результате получается высококачественный продукт, своеобразным ароматом и прекрасным вкусом которого могут насладиться миллионы покупателей. Принципиальное отличие этого бодрящего напитка от других именитых брендов заключается в том, что купаж Кимбо готовится из бобов арабики, произрастающей исключительно в Латинской Америке.