KIMBO

Товарів: 40

Фільтр товарів

 • Виробники
  0
 • Ціна
  грн. - грн.
 • Вид
  0
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
  0
  0
  0
  0
 • Упаковка
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0
 • Система капсули
  0
 • Країна-виробник
  0
 • Склад
  0
  0
 • Вага
  0
  0
  0
  0
  0
150 грн.

KIMBO Antica Tradizione — це ароматний купаж високоякісних зерен бразильської арабіки (80%) і африканської робусти (20%) насиченого темного обсмаження. У кращих італійських традиціях, напій має насичений, міцний смак з вираженого гіркуватістю, щільність і тривалий, приємний післясмак. Кава прекрасно підходить для еспресо, капучіно, лате, добре поєднується з молоком. Рекомендована температура заварювання 90-95°С. Середній помел, підходить для вс..

128 грн.

KIMBO Aroma di Napoli — це інтенсивна суміш мелених зерен арабіки (70%) і робусти (30%). Традиційне неаполітанське обсмаження надає напою насиченого аромату і забезпечує збалансований смак з гармонійним поєднанням кислинки, гіркоти та солодкості. Тонкий помел, ідеально підходить для приготування у гейзерній кавоварці.  Упаковка: вакуумний фольгований пакет, 250 г. Виробник: KIMBO S.p.A., Napoli, Італія. ..

Кава KIMBO Aroma Gold 100% Arabica зернова 1 кг (8002200102180)
Акція
539 грн. 640 грн.

KIMBO Aroma Gold 100% Arabica — це вишуканий бленд добірних сортів 100% арабіки, вирощеної на просторах Центральної та Південної Америки. Ретельне, делікатне обсмажування в кращих італійських традиціях забезпечує збалансований, насичений смак з нотами солодкості, гіркоти і природної кислинки. Витончений, ніжний аромат і оксамитовий післясмак піднімає настрій та додає сил. Кава прекрасно підходить для еспресо, капучіно, лате, добре поєднується з молоком. Рекомендована те..

139 грн.

KIMBO Aroma Gold 100% Arabica — це преміальна суміш добірних сортів 100% арабіки, яка вирощується на плантаціях Центральної та Південної Америки. Ретельне, делікатне обсмажування в кращих італійських традиціях забезпечує збалансований, насичений смак з нотами солодкості, гіркоти і природної кислинки. Витончений, ніжний аромат і оксамитовий післясмак піднімає настрій та додає сил. Кава прекрасно підходить для еспресо, капучіно, лате, добре поєднується з мо..

Кава KIMBO Aroma Gold 100% Arabica мелена 250 г (8002200102111)
Акція
135 грн. 168 грн.

KIMBO Aroma Gold 100% Arabica — це преміальна суміш мелених зерен 100% арабіки, вирощеної на плантаціях Центральної та Південної Америки. Ретельне, делікатне обсмажування в кращих італійських традиціях забезпечує збалансований, насичений смак з нотами солодкості, гіркоти і природної кислинки. Витончений, ніжний аромат і оксамитовий післясмак піднімає настрій та додає сил. Кава прекрасно підходить для еспресо, капучіно, лате, добре поєднується з молоком. Р..

519 грн.

KIMBO Aroma Intenso — це насичений і ароматний бленд зерен арабіки (40%) та робусти (60%) класичного середнього обсмаження. Кава смачна, оксамитова і в міру щільна, з ніжними, солодкими шоколадними нотками та тривалим карамельним післясмаком. Бленд чудово підходить для приготування класичного італійського еспресо. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: KIMBO S.p.A., Napoli..

Кава KIMBO Aroma Intenso зернова 250 г (8002200601218)
Акція
104 грн. 116 грн.

KIMBO Aroma Intenso — це інтенсивний та ароматний бленд зерен арабіки (40%) та робусти (60%) класичного середнього обсмаження. Кава насичена, оксамитова і щільна, з ніжними, солодкими шоколадними нотками та тривалим карамельним післясмаком. Бленд чудово підходить для приготування класичного італійського еспресо. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: KIMBO S.p.A..

116 грн.

KIMBO Aroma Intenso — це інтенсивний та ароматний купаж мелених зерен арабіки (40%) та робусти (60%). Кава щільна, оксамитова, з ніжними, солодкими шоколадними нотками та приємним карамельним післясмаком. Бленд чудово підходить для приготування класичного італійського еспресо. Середній помел, підходить для всіх типів приготування.  Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: KIMBO S.p.A., Napoli, Італія. ..

91 грн.

KIMBO Aroma Italiano — мелена кава із зерен арабіки (35%) та робусти (65%). Завдяки делікатному, середньо-світлому обсмажуванню народжується насичена, повнотіла та в міру міцна кава. У смаку відчуваються легкі нотки прянощів, а післясмак радує шоколадним відтінком. Купаж ідеально підійде поціновувачам багатого смаку італійського еспресо. Помел найкраще підходить для приготування в гейзерній кавоварці.  Упаковка: вакуумний фольгований пакет,..

99 грн.

KIMBO Classico — це мелена кава з професійно обсмажених зерен арабіки (70%) і робусти (30%). Бленд має ніжну текстуру, делікатний аромат і насичений, оксамитовий смак з легкою кислинкою. Дрібний помел, найкраще підходить для приготування в гейзерній кавоварці. Упаковка: вакуумний фольгований пакет, 250 г. Виробник: KIMBO S.p.A., Napoli, Італія. ..

Кава KIMBO Crema Intensa зернова 1 кг (8002200140687)
Новинка
518 грн.

KIMBO Crema Intensa — це насичений, збалансований еспресо-бленд арабіки (60%) та робусти (40%). Зерна вирощені на плантаціях Південної Америки та Азії, і обсмажені професіоналами згідно неаполітанським традиціям кавової справи. Ретельне темне обсмаження розкриває інтенсивний, багатий смак, пряний аромат і м'який, оксамитовий післясмак. Відкрийте класичний смак справжнього італійського еспресо! Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. ..

Кава KIMBO Dolce Crema зернова 1 кг (8002200140694)
Новинка
518 грн.

KIMBO Dolce Crema — збалансований бленд зерен арабіки (60%) та робусти (40%), зібраних на плантаціях Південної Америки та Азії. Делікатне світле обсмаження розкриває благородний, багатий смак з вираженою кислинкою та пряним ароматом. Шовковиста текстура і густа, ніжна пінка справжнього італійського еспресо підкорить шанувальника з першого ковтка! Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Ви..

Кава KIMBO Espresso Bar Extra Cream зернова 1 кг (8002200140014)
Акція
490 грн. 532 грн.

KIMBO Espresso Bar Extra Cream — це неймовірно гармонійний бленд, в якому поєднується міцність, щільність і м'якість. Добірні зерна арабіки (35%) й робусти (65%) з кращих плантацій Бразилії, Центральної Америки і Азії обсмажуються до середнього ступеня у кращих італійських традиціях. В приготованій каві відчувається солодкість, гірчинка та кислинка. Ніжний аромат і тривалий післясмак нікого не залишать байдужим. Кава добре проявляє властивості в еспре..

570 грн.

KIMBO Espresso Bar Extreme — це оригінальний, насичений бленд з добірних кавових зерен арабіки з Бразилії та Центральної Америки. Південно-італійські традиції обробки роблять каву інтенсивною, багатою, міцною, з глибоким смаком і яскравим ароматом. Рекомендована температура заварювання 90-95°С. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: KIMBO S.p.A., Napoli, Італія. ..

496 грн.

KIMBO Espresso Bar Premium — це енергійний, інтенсивний бленд з добірних зерен арабіки (30%) і робусти (70%). Кава обсмажена відповідно до неаполітанських традицій, щоб отримати справжній, насичений і ароматний еспрессо. Напій щільний, з вираженою гіркуватістю і тривалим післясмаком, тому чудово поєднується з молоком і підходить для приготування еспрессо, капучіно та латте. Рекомендована температура заварювання 90-95°С. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. ..

Кава KIMBO Espresso Bar Prestige зернова 1 кг (8002200140045)
Акція
517 грн. 611 грн.

KIMBO Espresso Bar Prestige — це бленд з багатогранним смаком з арабіки (65%) і робусти (35%) з Південної та Центральної Америки та Азії. Делікатне середнє обсмаження розкриває яскравий аромат, щільні крема і м'який вершковий смак. Кава добре підходить для приготування еспрессо, капучіно та латте. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: KIMBO S.p.A., Napoli, Італія. ..

581 грн.

KIMBO Espresso Bar Superior Blend — це високоякісний еспресо-бленд із добірних зерен арабіки та робусти з високогірних плантацій Бразилії, Південної Америки та Азії. Делікатне світле обсмажування розкриває вишуканий, тонкий аромат і м'який смак з виразною солодкою ноткою. Бленд чудово підходить для приготування напоїв на основі молока. Капучино, лате, лате макиато та інші улюблені напої з кавою KIMBO стануть ще смачнішими! Підходить для ус..

Кава KIMBO Espresso Classico зернова 1 кг (8002200121013)
Акція
460 грн. 521 грн.

KIMBO Espresso Classico — це унікальний бленд з кращих сортів арабіки (40%) і робусти (60%) преміальної якості. Обсмажені до середнього ступеня, за старовинними італійськими традиціями, зерна додають напою збалансованого смаку, інтенсивного аромату і міцності. Тривалий післясмак робить бленд чудовою основою для напоїв з молоком, а також для класичних еспресо, капучіно, лате. Рекомендована температура заварювання 90-95°С. Підходить для всіх типів авт..

125 грн.

KIMBO Espresso Napoletano — це інтенсивний, збалансований бленд зерен арабіки (80%) та робусти (20%) неаполітанського середньо-темного обсмаження. У напої відчувається виражена гірчинка і солодкість, насичений аромат і тривалий післясмак. Тонкий помел, ідеально підходить для приготування у гейзерній кавоварці.  Упаковка: вакуумний фольгований пакет, 250 г. Виробник: KIMBO S.p.A., Napoli, Італія. ..

526 грн.

KIMBO Espresso Napoli — це класичний, збалансований купаж зерен арабіки (80%) та робусти (20%) неаполітанського темного обсмаження. У напої відчувається виражена гірчинка і солодкість, насичений аромат і тривалий післясмак. Повнотілий, збалансований еспресо подарує незабутні емоції, зачарує нотками темного шоколаду і свіжоспеченого хліба. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: KIMBO S.p...

119 грн.

KIMBO Espresso Napoli — це насичений, ароматний та виразний купаж зерен арабіки і робусти темного обсмаження. Багатий смак грає нотками темного шоколаду і свіжоспеченого хліба. Кава збалансована, повнотіла, з тривалим післясмаком і обволікаючим ароматом. Найбільш повно композиція розкривається в класичному еспресо, лате, капучино та лате-макіято. Спробуйте справжню неаполітанську каву, яка проведе вас затишними вуличками Неаполя! Підходить для усіх..

105 грн.

KIMBO Macinato Fresco — це ароматний мелений бленд добірних зерен арабіки (80%) і робусти (20%), переважно з плантацій Бразилії. Професійне обсмажування в кращих неаполітанських традиціях забезпечує напою міцний, яскравий смак та інтенсивний, багатий аромат. Помел найкраще підходить для приготування в гейзерній кавоварці. Упаковка: вакуумний фольгований пакет, 250 г. Виробник: KIMBO S.p.A., Napoli, Італія. ..

116 грн.

KIMBO Armonia — це інтенсивний, міцний бленд 100% меленої арабіки в капсулах. Напій середньої щільності з незабутнім ароматом, в якому гармонійно поєднуються ноти свіжих квітів та смажених хлібних скибочок. Капсульна система Nespresso. Упаковка: картонна коробка, 55 г (10 шт х 5,5 г). Виробник: KIMBO S.p.A., Napoli, Італія. ..

116 грн.

KIMBO Lungo — це 100% мелена арабіка з кращих плантацій Бразилії, Колумбії та Уганди, в капсулах. Кава дуже ароматна і досить щільна, вирізняється ідеальним балансом солодкості та приємної кислинки, доповненим нотами печива й карамелі. Бленд середньої насиченості, чудово розкриває смаковий букет в еспресо-лунго. Капсульна система Nespresso. Упаковка: картонна коробка, 55 г (10 шт х 5,5 г). Виробник: KIMBO S.p.A., Napoli, Італія. ..

116 грн.

KIMBO Napoli — це насичений бленд добірної арабіки з Центральної та Південної Америки з робустою з Азії. Кава відрізняється щільністю, міцністю і збалансованим смаком з квітковими нотами. В інтенсивному ароматі відчуваються ноти свіжоспеченого печива. Капсульна система Nespresso. Упаковка: картонна коробка, 55 г (10 шт х 5,5 г). Виробник: KIMBO S.p.A., Napoli, Італія. ..

129 грн.

KIMBO Antica Tradizione — це вишуканий бленд добірних зерен бразильської арабіки (80%) і африканської робусти (20%) насиченого темного обсмаження. У кращих італійських традиціях, напій має насичений, міцний смак з вираженого гіркуватістю, щільність і тривалий, приємний післясмак. Кава прекрасно підходить для еспресо, капучіно, лате, добре поєднується з молоком. Рекомендована температура заварювання 90-95°С. Середній помел, підходить для всіх типів п..

299 грн.

KIMBO Aroma Gold 100% Arabica — це високоякісний бленд відбірних зерен 100% арабіки з Центральної та Південної Америки. Професійне обсмажування в кращих італійських традиціях забезпечує збалансований, насичений смак з нотами солодкості, гіркоти і легкої кислинки. Ніжний аромат і оксамитовий післясмак піднімає настрій та додає сил. Кава прекрасно підходить для еспресо, капучіно, лате, добре поєднується з молоком. Рекомендована температура заварювання 90-95°..

176 грн.

KIMBO Aroma Gold 100% Arabica — це елітна суміш мелених зерен арабіки з плантацій Центральної та Південної Америки. Ретельне, делікатне обсмажування в кращих італійських традиціях забезпечує збалансований, насичений смак з нотами солодкості, гіркоти і природної кислинки. Витончений, ніжний аромат і оксамитовий післясмак піднімає настрій та додає сил. Кава прекрасно підходить для еспресо, капучіно, лате, добре поєднується з молоком. Рекомендована температу..

74 грн.

KIMBO Aroma Italiano Gusto Deciso — це яскрава суміш зерен кращих сортів арабіки (40%) і робусти (60%), ретельно обсмажених до середнього ступеня для максимального розкриття всіх смакових і ароматичних властивостей. Напій зачаровує насиченим смаком з нотами темного шоколаду та тривалим післясмаком. Помел найкраще підходить для приготування в гейзерній кавоварці. Упаковка: вакуумний фольгований пакет, 250 г. Виробник: KIMBO S.p.A., Napoli, Італія. ..

187 грн.

KIMBO Bio Organic Fairtrade — це мелена кава високої якості, створена професіоналами з кращих органічних зерен митої арабіки (50%) та робусти (50%). Легке, світле обсмажування розкриває яскравий квітковий аромат з нотами мигдалю та прянощів. Високоякісна органічна кава має багатий смак із солодкими нотками і тривалим післясмаком. Купаж прекрасно підходить для приготування еспрессо, капучіно, лате. Відкривайте нові кавові горизонти з KIMBO! ..

638 грн.

KIMBO Espresso Bar Top Flavour — це м'яка композиція з кавових зерен арабіки з середньою щільністю та ніжними солодкими нотами. Зерна обсмажені до середнього ступеня за кращими італійськими традиціями, тому в напої відчувається легка кислинка і насичений аромат. Кава чудово розкривається в приготуванні еспрессо, капучіно та латте, а також добре поєднується з молоком. Рекомендована температура заварювання 90-95°С. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. ..

560 грн.

KIMBO Espresso Bar Unique — унікальний купаж добірних зерена арабіки та робусти світлого обсмажування. Класична італійська кава має тонкий, м'який смак із нотками солодкості й кислинки, середньою щільністю та легкої пінкою. Фахівці бренду KIMBO створили композицію, яка прекрасно розкривається в еспресо та чудово поєднується з молоком в капучино і лате. Приємний, тривалий післясмак і насичений аромат подарують яскраві емоції та гарний настрій! ..

Кофе KIMBO — продукт производства компании «Cafe do Brasil», которая начала свою успешную деятельность с 1950 года. Ее основателями является неаполитанская семья Рубино, члены которой посвятили свою жизнь любимому делу - создание купажей кофе эспрессо. Уже много десятков лет имеется своя собственная школа обжарки, вобравшая в себя лучшие итальянские методы традиции производства кофе. Данные методы дают возможность добиться замечательного равновесия между вкусом и ароматом кофе эспрессо.
Странствия, которое начинается на плантациях, где представители завода отбирают лучшие сорта кофе, и подходит к концу в Неаполе на заводе Caffe Kimbo.
Кофе KIMBO занимает первое место на кофейном рынке Канады и Франции. Продукция неаполитанской семьи Рубино широко представлена более чем в 60-ти странах по всему миру.
При производстве неаполитанского кофе KIMBO применяют технологию обжарки горячим воздухом (конвекционная обжарка). Такой метод способствует равномерной обжарке кофейных зерен горячим воздухом. Еще одной особенностью процесса производства является то, что каждый сорт кофе отдельно обжаривается при специальной температуре. Только после этого происходит купажирование (формирование) смеси.

В конечном результате получается высококачественный продукт, своеобразным ароматом и прекрасным вкусом которого могут насладиться миллионы покупателей. Принципиальное отличие этого бодрящего напитка от других именитых брендов заключается в том, что купаж Кимбо готовится из бобов арабики, произрастающей исключительно в Латинской Америке.