ЛОЖКИ

Товарів: 25

Фільтр товарів

 • Виробники
  0
  0
  0
 • Ціна
  грн. - грн.
 • Тип
  0
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
 • Країна-виробник
  0
42 грн.

Чайна ложка SVANERA Brava — зручний, якісний столовий прибор для розмішування напоїв та вживання десертів. Чайна ложка незамінна в домашньому та офісному побуті, діяльності кафе, бару, ресторану або готелю. Вишуканий дизайн ложки Brava популярного італійського бренду посуду SVANERA прикрасить сервіровку столу і чудово пасуватиме до будь-якого посуду. Довжина: 13 см. Матеріал: нержавіюча сталь. Виробник: Італія. ..

43 грн.

Ложка SVANERA Brava — практичний столовий прибор з високоякісних матеріалів. Ложечка подається разом з чорною кавою, використовується для розмішування цукру або молока в напої та вживання десертів. Кавова ложка необхідна в домашньому та офісному побуті, діяльності кафе, бару, ресторану або готелю. Витончений дизайн ложки Brava відомого італійського бренду посуду SVANERA чудово пасуватиме до будь-якого посуду. Довжина: 11 см. Матеріал: нержавіюч..

51 грн.

Ложка італійської торгової марки SVANERA Brava Gold — красивий, якісний та практичний столовий прибор. Ложечка подається разом з чорною кавою, використовується для розмішування цукру або молока в напої та вживання десертів. Кавова ложка необхідна в домашньому і офісному побуті, діяльності кафе, бару, ресторану або готелю. Ложка Brava Gold має золотавий декор на ручці, тому буде красиво поєднуватися з посудом із золотою облямівкою або малюнком. . Довжина: 11 см. ..

39 грн.

Чайна ложка SVANERA Claudia сріблястого кольору виконана з нержавіючої сталі. Практичний, зручний столовий прибор використовується для подачі чаю та вживання десертів. Лаконічний, акуратний дизайн ложки Claudia в стилі мінімалізм чудово пасуватиме до будь-якого посуду. Столові прибори SVANERA відомі високою якістю, тому довго прослужать у повсякденному використанні та у святковій сервіровці. Довжина: 13 см. Матеріал: нержавіюча сталь. Виробник: Італія. ..

35 грн.

Ложка SVANERA Claudia — практичний столовий прибор з нержавіючої сталі. Ложечка подається разом із чорною кавою, використовується для розмішування цукру або молока в напої та вживання десертів. Кавова ложка незамінна в повсякденному та святковому сервіруванні столу. Лаконічний дизайн ложки Brava відомого італійського бренду посуду SVANERA буде красиво виглядати з будь посудом.  Довжина: 11 см. Матеріал: нержавіюча сталь. Виробник: Італія. ..

43 грн.

Витончена барна ложка SVANERA Claudia — незамінна помічниця бармена! Ложка підходить для приготування коктейлів і для подачі десертів та напоїв у високих склянках. Лаконічний, акуратний дизайн ложки Claudia буде чудово поєднуватися з будь-посудом. Ложка для бару виконана з якісної нержавіючої сталі, зручна і практична. Довжина: 20 см. Матеріал: нержавіюча сталь. Виробник: Італія. ..

10 грн.

Оригінальна кавова ложка SVANERA Jo — практичний та зручний столовий прибор із нержавіючої сталі. Ложечка подається з кавою та використовується для розмішування цукру або молока у напої. Кавова ложка незамінна в повсякденному та святковому оформленні столу, роботі кав'ярні або бару, домашньому й офісному побуті. Довжина: 11,5 см. Матеріал: нержавіюча сталь Виробник: Італія ..

21 грн.

Чайна ложка SVANERA Luna сріблястого кольору з квадратної ручкою зроблена з нержавіючої сталі. Практична, зручна і стильна ложечка використовується для подачі чаю та десертів. Столові прибори SVANERA відомі високою якістю, тому довго прослужать у повсякденному використанні та святковій сервіровці. Ложка для чаю Luna буде добре виглядати з будь-посудом. Довжина: 13 см. Матеріал: нержавіюча сталь. Виробник: Італія. ..

23 грн.

Красива кавова ложка SVANERA Luna з квадратної ручкою — стильний, зручний столовий прибор із нержавіючої сталі. Ложечка подається з кавою та використовується для розмішування цукру або молока у напої. Маленька ложка для кави необхідна у роботі кав'ярні або бару, домашньому та офісному побуті. Універсальний сріблястий колір ложки Luna буде добре виглядати з будь-яким сервізом. Довжина: 11 см. Матеріал: нержавіюча сталь Виробник: Італія ..

27 грн.

Чайна ложка SVANERA Selena — зручна і стильна ложечка для подачі чаю та десертів, незамінний прилад для кафе, барів і ресторанів. Столові прибори SVANERA відомі високою якістю, тому довго прослужать не тільки в закладах, але також в домашньому та офісному побуті. Завдяки універсальному дизайну, ложка для чаю Selena буде добре поєднуватися з будь-посудом. Довжина: 13 см. Матеріал: нержавіюча сталь. Виробник: Італія. ..

21 грн.

Стильна, оригінальна кавова ложка SVANERA Selena — зручний столовий прибор з якісної нержавіючої сталі. Ложечка подається з кавою та використовується для розмішування цукру або молока у напої. Маленька ложка для кави незамінна в роботі кафе чи бару, домашньому та офісному побуті. Красива срібляста ложка Selena буде добре поєднуватися з будь-яким посудом. Довжина: 11 см. Матеріал: нержавіюча сталь Виробник: Італія ..

14 грн.

Маленька кавова ложка SVANERA Sole — зручний столовий прибор з якісної нержавіючої сталі. Ложечка подається з кавою та використовується для розмішування цукру або молока у напої. Практична та стильна ложка для кави Selena незамінна в роботі кафе чи бару, домашньому й офісному побуті. Універсальний сріблястий колір металу буде гармонійно поєднуватися з будь-посудом. Довжина: 11 см. Матеріал: нержавіюча сталь Виробник: Італія ..

36 грн.

Чайна ложка SVANERA Stefania — міцна і стильна ложечка для подачі чаю та десертів, потрібний столовий прибор для роботи кафе, барів і ресторанів. Посуд італійського бренду SVANERA відомі високою якістю, тому довго прослужать не тільки в закладах, але й вдома або в офісі. Зручна форма і приємний сріблястий колір ложки Stefania дозволяє використовувати її в повсякденному і святковому оформленні столу, в тандемі з будь посудом. Довжина: 14 см. Матеріал: нержавію..

36 грн.

Красива кавова ложка SVANERA Selena з округленої ручкою — зручний столовий прибор для дому, офісу, кафе чи бару. Ложечка подається з кавою та використовується для розмішування цукру або молока у напої. Маленька ложка для кави універсального сріблястого кольору виглядає стильно і вишукано, добре поєднується з будь-посудом. Довжина: 11 см. Матеріал: нержавіюча сталь Виробник: Італія ..

43 грн.

Зручна й практична барна ложка SVANERA Stefania — незамінна помічниця бармена! Ложка підходить для приготування коктейлів та для подачі десертів і напоїв у високих склянках. Універсальний дизайн ложки Claudia буде гарно поєднуватися з будь-посудом. Коктейльна ложка виконана з якісної нержавіючої сталі. Довжина: 20 см. Матеріал: нержавіюча сталь. Виробник: Італія. ..

177 грн.

Лопатка SVANERA Stefania — зручний і практичний аксесуар для сервірування столу, подачі тортів, тістечок і десертів. Лопатка Stefania з нержавіючої сталі виконана в лаконічному стилі й чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Завдяки зручній звуженій формі, десертною лопаткою зручно викладати продукти на блюдо, тому її можна використовувати на святкових вечерях і в повсякденному побуті. Довжина: 24 см. Матеріал: нержавіюча сталь. Виробник: Італія. ..

448 грн.

Мірний совочок для вагового чаю або кави виконаний з нержавіючої сталі — практичний аксесуар для дому або закладів HoReCa. Для зручного використання до ручки прикріплена петелька. Совочок підходь для розвішування та фасування не тільки чаю та кави, а й інших сипучих продуктів: цукру, какао, спецій і т.д. Сталевий совочок незамінний в роботі магазину, кав'ярні або бару. Матеріал:  нержавіюча сталь. Об'єм: 75 г. ..

92 грн.

Ложка з нержавіючої сталі розкішного бронзового кольору буде виглядати яскраво та елегантно. Ложка для лате використовується для приготування й подачі коктейлів, кавових напоїв і мілкшейків у високих склянках. Ложка Лате Бронза з подовженою ручкою створена спеціально для лате-склянок — незамінний аксесуар в кав'ярні та барі. Довжина: 24 см.   ..

86 грн.

Ложка з нержавіючої сталі насиченого золотистого кольору буде виглядати красиво та презентабельно. Ложка для лате використовується для приготування й подачі коктейлів, кавових напоїв і мілкшейків у високих склянках. Ложка Лате Золото з подовженою ручкою створена спеціально для лате-склянок — незамінний аксесуар в кав'ярні та барі. Довжина: 24 см. ..

94 грн.

Ложка з нержавіючої сталі у класичному сріблястому кольорі буде чудово виглядати в композиції з будь-яким посудом. Ложка для лате використовується для приготування й подачі коктейлів, кавових напоїв і мілкшейків у високих склянках. Ложка Лате Класік з подовженою ручкою створена спеціально для лате-склянок — незамінний аксесуар в кав'ярні та барі. Довжина: 24 см.   ..

86 грн.

Ложка з титану, натурального кольору темного металу, виглядає оригінально й розкішно. Ложка для лате використовується для приготування і подачі коктейлів, кавових напоїв та мілкшейків у високих склянках. Ложка Лате Титан з довгою ручкою призначена спеціально для лате-склянок — незамінний прибор для кав'ярні або бару. Довжина: 24 см. ..

63 грн.

Пластикова мірна ложка для фасування й розвішування сипучих продуктів: чаю, меленої або розчинної кави, спецій, цукру, солі та ін. Маленька мірна ложечка незамінна в домашньому побуті й буде корисна в роботі кафе, барів і ресторанів. Ложка виготовлена з високоякісного, міцного та легкого матеріалу. Зручна довга ручка дозволить набирати необхідну кількість продуктів навіть із глибоких ємностей. Довжина: 16 см. ..

245 грн.

Мірна ложка з нержавіючої сталі знадобиться у домашньому побуті та в роботі кав'ярні, бару, ресторану або торгової точки. Ложкою зручно відміряти малу кількість меленої кави, какао, чаю, спецій або інших сипучих. Довжина: 16 см. Виробник: Agatha's Bester, Німеччина. ..

53 грн.

Латунна ложка з довгою ручкою призначена для приготування кави в турці. Зручна, практична й міцна ложка з латуні золотистого кольору виглядає розкішно. Витончена латунна ложка для турки стане прекрасним подарунком для любителя традиційних церемоній приготування кави. Довжина: 18 см. ..

69 грн.

Латунна ложка з довгою, закрученою ручкою призначена для приготування кави в турці. Зручна, якісна, міцна ложка золотистого кольору зроблена із латуні. Витончена латунна ложка для турки стане прекрасним подарунком для любителя традиційних церемоній приготування кави. Довжина: 22 см. ..

Столовые приборы являются неотъемлемой частью человеческой жизни уже много тысяч лет. Ложки – это наиболее значимый представитель столового сервиза. В доме каждого человека имеется несколько столовых и чайных ложек.

Каждый любитель чая и сладких тортов не может представить себе жизнь без маленьких ложечек. Мало кто думает о значимости этого незамысловатого прибора, отсутствие которого делает невозможным приготовление многих горячих напитков. Помимо этого, маленькие ложки являются отличным подарком для тех, кто празднует новоселье. Интернет магазин «Чай и Кофе» содержит в своём ассортименте немало различных ложек, которым вы сможете пополнить свою коллекцию!

Кроме того, в нашем ассортименте собраны ложки, изготовленные из самых разнообразных материалов. Воспользовавшись нашим поисковым фильтром, Вы в кратчайшие сроки найдёте столовые приборы из необходимого материала – будь то пластик, пищевая сталь или латунь. Особой популярностью пользуются стальные ложки, что обусловлено высокой прочностью и малой стоимостью. Ложки, дизайн которых максимально прост, отлично подойдут для каждодневного использования.

Стоит отметить, что в нашем магазине осуществляется поштучная продажа ложек. Если Вы встанете в тупик, то к Вам на помощь придёт один из наших отзывчивых онлайн-консультантов. Помимо того, что можно купить ложки в Киеве, вы можете оформить заказ из любого города страны, куда впоследствии будут отправлены Ваши столовые приборы! Мы надеемся, что сотрудничество с нами принесёт Вам максимум пользы.