ЖОВТИЙ ЧАЙ

Товарів: 3

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробники
  0
  0
 • Розмір листа
  0
 • Упаковка
  0
  0
 • Країна-виробник
  0
 • Вид
  0
  0
 • Категорія
  0
 • Вага
  0
  0
87 грн.

Знятий з виробництва. Неперевершений жовтий чай у формі горобиних язичків, який вирощується на горі Хуанг Шань в східній частині Китаю. При заварюванні дає прозорий міцний настій зі свіжим насиченим смаком. ..

160 грн.

Один з найвідоміших елітних жовтих чаїв Китайських Імператорів, складається з флешів (брунька і три чайних листочка). Його збирають у кінці березня в китайській провінції Анхвий. При заварюванні отримуємо м'який настій із солодким ароматом чайної бруньки. Упаковка: поліетиленовий пакет із zip-застібкою, 100 г. ..

33 грн.

Юе-Янг — особливий китайський чай легкої ферментації, відноситься до розряду жовтих чаїв і носить назву острова в провінції Хуннань. Заварений напій відрізняється багатим, складним ароматом і легким, солодкуватим, освіжаючим смаком з квітковими нотками. Настій містить велику кількість флавоноїдів, які в поєднанні з вітамінами С і В є потужним антиоксидантом. Чай спресований у формі плитки та легко розділяється на порційні квадратики. Упаковка: поліетиленовий пакет, 30 г. ..

Жовтий чай — це вид елітного чаю слабкого ступеню ферментації, який вирощується в провінціях Сичуань, Хунань, Чжецзян і Фуцзянь в Китаї. Протягом століть жовтий чай могли пити тільки представники вищого стану китайського суспільства, а секрети його виробництва трималися в таємниці. Даний вид чаю має вишуканий аромат з відтінками копченості, солодкуватим і збадьорюючим смаком, а на чашці напій дає кромку красивого рожевого відтінку.

Для жовтого чаю ретельно відбираються найкращі бруньки плантації. Традиційно використовується правило «9 бруньок, які не зривають»: не варто збирати листя в дощ і після випадання роси, не зривають бруньку фіолетового кольору, порожнисту, мляву або ту, що трохи розкрилася, а також бруньку, пошкоджену комахами або морозом. Також не використовують занадто довгі або занадто короткі бруньки. Процес виробництва жовтого чаю займає до трьох діб.

При правильному заварюванні і регулярному вживанні жовтий чай приносить величезну користь організму, адже в напої міститься велика кількість вітамінів, мікроелементів, амінокислот, поліфенолів та інших корисних речовин. Жовтий чай допомагає прискорити обмін речовин, зміцнити судини та імунітет, бадьорить і тонізує. Ви можете купити якісний жовтий китайський чай в інтернет-магазині T-COFFEE в Києві зі швидкою доставкою по всій території України.