ОБЛАДНАННЯ

Товарів: 123

Фільтр товарів

 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Ціна
  грн. - грн.
 • Країна-виробник
  0
 • Матеріал
  0
 • Тип
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Призначення
  0
 • Країна-виробник
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Об'єм
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
204 грн.

COFFEEIN CLEAN Decalcinate — це рідина для видалення накипу й нашарувань кальцію, які утворюються в результаті експлуатації автоматичних кавоварок та інших приладів з використанням проточної води. Засіб підходить для очищення всіх типів кавового обладнання та пристроїв з нагрівальними елементами. Рідкий засіб м'яко і ретельно очищає деталі, не пошкоджуючи матеріалу та не залишаючи запаху. Якісний догляд — запорука довгої роботи кавомашини! Інструкція п..

39 грн.

COFFEEIN CLEAN Decalcinate — якісний та делікатний засіб у вигляді порошку для очищення автоматичних кавоварок. Порошок м'яко й ретельно знімає вапнякові відкладення і накип, які утворюються при використанні проточної води. Пакетик засобу розрахований на одну чистку. Порошок Decalcinate підходить для очищення всіх типів кавового обладнання та пристроїв з водонагрівальними елементами. Інструкція по застосуванню: Розчинити 1 пакетик (40 г) засобу в 1 л гарячої..

227 грн.

COFFEEIN CLEAN Decalcinate — порошкоподібний засіб високої якості для очищення автоматичних кавоварок. Порошок делікатно й ретельно знімає вапнякові відкладення і накип, які утворюються при використанні проточної води. Порошок Decalcinate підходить для очищення всіх типів кавового обладнання та пристроїв з водонагрівальними елементами. Інструкція по застосуванню: Розчинити 50-100 г засобу в 1 л гарячої води (60-70°), розчин влити в ємність для води та імітувати процес..

167 грн.

COFFEEIN CLEAN Detergent — це рідкий засіб для видалення кавових масел та неприємного запаху з усіх деталей кавового обладнання. Кавові масла, які накопичуються в результаті використання кавомашини, потрібно регулярно видаляти для тривалої та справної роботи обладнання. Якісний, делікатний засіб Detergent у вигляді рідини подарує кавомашині довге життя. Інструкція із застосування: 1. Для наповнення мірного стаканчика відкрити кришку та натиснути на пляшку. Вставити глу..

279 грн.

COFFEEIN CLEAN Detergent — це високоякісний засіб для видалення кавових масел у вигляді таблеток. Необхідно регулярно видаляти кавові масла та інші забруднення для тривалої та справної роботи обладнання. Засіб у таблетках чистить деталі кавового обладнання від масел і неприємного запаху. Інструкція по застосуванню: Помістіть таблетку для видалення кавових масел в порожнє відділення для меленої кави або у спеціальне відділення для миючих таблеток. натисніть кнопку при..

247 грн.

COFFEEIN CLEAN Detergent — це засіб для видалення кавових масел у вигляді таблеток. Необхідно регулярно видаляти кавові масла та інші забруднення для тривалої та справної роботи обладнання. Якісний засіб Detergent у таблетках м'яко та ретельно очищає деталі кавового обладнання від масел і неприємного запаху. Інструкція по застосуванню: Помістіть таблетку для видалення кавових масел в порожнє відділення для меленої кави або у спеціальне відділення для миючих ..

94 грн.

Знятий з виробництва.  COFFEEIN CLEAN Detergent — зручний та якісний засіб для видалення кавових масел у вигляді спрею. Рідкий засіб підходить для очищення всіх типів кавового обладнання від масел і неприємного запаху. Засіб Detergent у вигляді спрея особливо зручно застосовувати для очищення бункерів кавомолки, кавоварок та інших поверхонь з полікарбонату, скла, нержавіючої сталі та ін. Спрей простий у використанні, м'яко очищає та не пошкоджує де..

39 грн.

COFFEEIN CLEAN Detergent — чудовий засіб для видалення кавових масел та неприємного запаху у вигляді порошку. Порція засобу розрахована на одну чистку. Засіб Detergent в порошку підходить для щоденного миття всіх типів кавового обладнання. COFFEEIN CLEAN м'яко видаляє нашарування кавових масел із заварювальних груп, клапанів, контурів та інших деталей. Інструкція по застосуванню: Засипати вміст пакета в ріжок для кави та імітувати процес приготування, залишити на..

167 грн.

COFFEEIN CLEAN Detergent — порошковий засіб для видалення кавових масел і неприємного запаху. Засіб Detergent у вигляді порошку підходить для щоденного миття всіх типів кавового обладнання. COFFEEIN CLEAN якісно видаляє важкі кавові масла із заварювальних груп, клапанів, контурів та інших деталей. Інструкція по застосуванню: Засипати 6-10 г засобу в ріжок для кави та імітувати процес приготування, залишити на 15-20 с, після чого очистити ріжок до появи чистого розчин..

249 грн.

COFFEEIN CLEAN Milk — якісний засіб для чищення молочної системи у вигляді рідини. Засіб добре очищає капучинатори, пітчери та інші деталі, усуває забруднення і неприємні запахи. COFFEEIN CLEAN Milk підходить для всіх типів кавового обладнання. Ретельне чищення і догляд за молочною системою кавомашини продовжить життя обладнання та забезпечить смачні напої без сторонніх запахів. Інструкція по застосуванню: Для наповнення мірного стаканчика відкрити кришку і нати..

187 грн.

Засіб COFFEEIN CLEAN Professional Sprey For Grind призначене для очищення всіх типів кавового обладнання. Засіб видаляє з системи кавоварок кавові масла, накопичилися в процесі використання, та усуває неприємний запах. Використовується для очищення бункерів кавомолки, кавоварок і інших поверхонь з полікарбонату, скла, нержавіючої сталі та ін. Не потребує додаткового промивання. Склад: вода підготовлена ​​більше 30%, суміш первинних спиртів від 15% до 30%, н-ПАР менше 5%, гідроо..

239 грн.

SANO Multi Metal — це не абразивний, делікатний миючий засіб для всіх видів металевих виробів. Тепер можна легко очистити вироби з нержавіючої сталі, хрому, міді, нікелю, латуні, бронзи, олова та інших металів. Засіб чудово очищає, надає блиск, не залишає подряпин і розводів. За допомогою SANO Multi Metal можна очистити столові прибори, каструлі та сковорідки, турки, кавники та чашки. Подаруйте посуду сяйво чистоти! Інструкція по застосуванню: Перед викори..

479 грн.

Пітчер DELONGHI DLSC060 — це глечик (молочник або Джаг) для збивання молока і приготування молочної піни, яка використовується в лате, капучіно та інших популярних кавових напоях. Молочник виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, яка вважається найкращим матеріалом для подібного посуду. Пітчер — незамінний помічник бариста! Матеріал: нержавіюча сталь. Об'єм: 350 мл. Виробник: Італія. ..

440 грн.

Пітчер MERXTEAM (молочник або джаг) — це ємність для збивання молока і приготування молочної піни для лате, капучіно та інших напоїв. Молочник виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, яка вважається найкращим матеріалом для подібного посуду. Пітчер — незамінний інструмент професійного бариста! Матеріал: нержавіюча сталь. Об'єм: 350 мл. Виробник: Італія. ..

550 грн.

Пітчер MERXTEAM (молочник або Джаг) — це ємність для збивання молока. Молочник виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, яка вважається найкращим  матеріалом для подібного посуду. Пітчер зручно використовувати для приготування лате, капучіно та інших кавових напоїв. Матеріал: нержавіюча сталь. Об'єм: 600 мл. Виробник: Італія. ..

450 грн.

Темпер для ріжкових кавоварок — незамінний помічник у приготуванні смачної кави. Темпер використовується для пресування меленої кави у холдер і формування "кавової таблетки". Зручний темпер виконаний з якісних матеріалів в стильному, лаконічному дизайні. Діаметр темпера: 58 мм. ..

479 грн.

Темпер для рожкових кавоварок DELONGHI DLSC058 — стильний аксесуар для приготування смачної кави! Темпер використовується при формуванні "кавової таблетки" і допомагає щільно спресувати мелену каву в холдері. Темпер високої якості, виконаний з дерева та нержавіючої сталі. Діаметр темпера: 51 мм. Вага: 300 г. Виробник: Італія. ..

1593 грн.

Турка ручної роботи з дерев'яною ручкою Запах Прибутку зроблена з міді, прикрашена карбованими монетами і зображенням грошей. Внутрішня поверхня турки вкрита подвійним шаром харчового олова, а зовнішня — термостійким нікелем. Вишуканий дизайн і висока якість джезви з міді — результат роботи вірменських майстрів з багаторічним досвідом. Кава в турці цінується за особливий, традиційний смак і аромат. Мідна джезва Запах Прибутку налаштує на активний роб..

493 грн.

Карбована турка Єгипет виконана з міді в стилі давньоєгипетських пірамід. Приготування кави в турці вважається одним з кращих традиційних способів заварювання напою. Внутрішня стінка покрита подвійним шаром харчового олова, а зовнішня — термостійким нікелем, що забезпечує міцність і зносостійкість турки. Оригінальний дизайн джезви Єгипет із зображенням фанаона сподобається любителям історії. Об'єм 700 мл. ..

1593 грн.

Карбована турка ручної роботи Єрусалимська виготовлена з міді та прикрашена барельєфом священного міста. Внутрішня поверхня турки вкрита подвійним шаром харчового олова, а зовнішня — термостійким нікелем. Вишуканий дизайн і висока якість джезви з міді — результат роботи вірменських майстрів з багаторічним досвідом. Кава в турці цінується за особливий, традиційний смак і аромат. Мідна джезва з дерев'яною ручкою Єрусалимська подарує атмосферу подорожі! Об'єм: ..

378 грн.

Карбована мідна турка Іриси прикрашена зображенням красивих квітів, а дерев'яна ручка нагадує стебло рослини. Джезва виконана з міді високої якості, всередині покрита подвійним шаром харчового олова, а із зовнішнього боку — термостійким нікелем для міцності та довговічності. Турка Іриси сподобається шанувальникам благородного напою! Об'єм 300 мл. ..

1593 грн.

Карбована турка ручної роботи Арарат виготовлена з міді та прикрашена зображенням стиглих, соковитих грон винограду. Внутрішня поверхня турки вкрита подвійним шаром харчового олова, а зовнішня — термостійким нікелем. Оригінальний дизайн і висока якість джезви з міді — результат роботи вірменських майстрів з багаторічним досвідом. Джезва з міді з дерев'яною ручкою Арарат подарує неспішну, теплу, південну атмосферу! Об'єм: 450 мл. Виробник: В..

393 грн.

Маленька карбована турка Барс виготовлена з якісної міді та виглядає дуже екзотично. Турка прикрашена зображенням барса та візерунком у середньовічних східних традиціях. Всередині джезва вкрита подвійним шаром харчового олова, а зовні — термостійким нікелем для міцності та довговічності. Завдяки дерев'яній ручці та класичній формі турка зручна, практична і проста в догляді. Мідна джезва Барс подарує приємні емоції та ароматну каву! Об'єм: 200 м..

399 грн.

Вишукана, розкішна карбована турка Барс виготовлена з якісної міді. Турка прикрашена зображенням барса та візерунком із середньовічними східними мотивами. Всередині джезва вкрита подвійним шаром харчового олова, а зовні — термостійким нікелем для міцності та довговічності. Завдяки дерев'яній ручці та класичній формі турка зручна, практична і проста в догляді. Мідна джезва Барс подарує смачну й ароматну каву! Об'єм 400 мл. ..

462 грн.

Велика турка Барс виготовлена з міді методом карбування і прикрашена зображенням барса в середньовічному стилі. Усередині джезва вкрита подвійним шаром харчового олова, а зовні — термостійким нікелем для міцності та довговічності. Завдяки дерев'яній ручці та класичній формі турка зручна, практична і проста в догляді. Красива мідна джезва Барс — кращий вибір шанувальників традиційного смаку кави! Об'єм 600 мл. ..

420 грн.

Карбована мідна турка Весна виготовлена з міді високої якості. Усередині джезва вкрита подвійним шаром харчового олова, а зовні — термостійким нікелем для міцності та довговічності. Дерев'яна ручка і традиційна форма роблять турку зручною у використанні та догляді. Красива, витончена турка Весна прикрашена рельєфним зображенням весняних квітів. Об'єм 320 мл. ..

1593 грн.

Карбована турка ручної роботи Весняна виготовлена з міді та прикрашена рельєфною картиною весняного саду. Внутрішня поверхня турки вкрита подвійним шаром харчового олова, а зовнішня — термостійким нікелем. Оригінальний дизайн і висока якість джезви з міді — результат роботи вірменських майстрів з багаторічним досвідом. Джезва з міді з дерев'яною ручкою Весняна подарує сонячний, весняний настрій! Об'єм: 450 мл. Виробник: Вірменія. ..

425 грн.

Карбована турка Виноград виготовлена з міді високої якості та розрахована на приготування традиційної кави для однієї персони. Усередині джезва вкрита подвійним шаром харчового олова, а зовні — термостійким нікелем для міцності та довговічності. Дерев'яна ручка і традиційна форма роблять турку практичною та зручною. Мідна турка Виноград прикрашена розкішним зображенням стиглих грон винограду і дарує теплу, південну атмосферу! Об'єм 120 мл. ..

425 грн.

Карбована турка Виноград виготовлена з міді високої якості. Усередині джезва вкрита подвійним шаром харчового олова, а зовні — термостійким нікелем для міцності та довговічності. Дерев'яна ручка і традиційна форма роблять турку практичною та зручною. Турка Виноград прикрашена розкішним зображенням стиглих грон винограду і дарує теплу, південну атмосферу! Об'єм 500 мл. ..

504 грн.

Мідна турка Грація класичної форми з акуратною дерев'яною ручкою виглядає гармонійно та стильно. Турка виконана з якісних матеріалів, всередині покрита подвійним шаром харчового олова, а зовні — термостійким полірованим нікелем. Міцна, зручна та практична джезва з міді буде довго радувати Вас ароматною кавою. Маленька турка дозволяє приготувати смачний напій на одну або дві персони — наприклад, для себе і гостя. Товщина міді 1,2 мм. Об'єм 220 м ..

505 грн.

Мідна турка Грація класичної форми з акуратною дерев'яною ручкою виглядає стильно та лаконічно. Турка виконана з якісних металів, всередині покрита подвійним шаром харчового олова, а зовні — термостійким полірованим нікелем. Міцна, зручна та практична джезва з міді буде довго радувати Вас смачною й ароматною кавою. Універсальний об'єм дозволить не тільки приготувати напій для себе, але й пригостити близьких. Товщина міді 1,2 мм. Об'єм 35..

556 грн.

Мідна турка Грація класичної форми з дерев'яною ручкою виглядає вишукано та красиво. Турка виконана з якісних матеріалів, всередині покрита подвійним шаром харчового олова, а зовні — термостійким полірованим нікелем. Міцна, зручна та практична джезва з міді буде довго радувати Вас смачною й ароматною кавою. Товщина міді 1,2 мм. Об'єм 500 мл.   ..

Приготування кави — приємний та тривалий процес. У домашніх умовах каву можна традиційно готувати в турці, у френч-пресі, у гейзерній кавоварці або запарювати. В умовах офісу або кафе такі методи застосовуються рідко — набагато краще використовувати спеціальну кавоварку. Існує доволі велике різноманіття кавоварок: електротурки, гейзерні, капельні, ріжкові, автоматичні еспресо-машини, чалдові та капсульні кавоварки — усі вони відрізняються за способом приготування напою.

Ріжкові або ручні кавоварки готують напій з меленої обсмаженої кави, якою ретельно заповнюється спеціальна ємність, «ріжок». Під дією пари вариться еспресо, на основі якого можна приготувати масу смачних кавових напоїв. Кава готується під високим тиском, тому із зерен виділяється максимум корисних та ароматичних речовин, а готовий напій радує кремовою пінкою. Традиційні автоматичні кавоварки відрізняються тим, що усі процеси в них автоматизовані, тобто для приготування кави потрібно натиснути всього одну кнопку. Напій вариться із зерен, які змелюються безпосередньо перед заваркою у необхідному на одну порцію обсязі, або із меленої кави.

Кавоварки на монодозах або чалдах працюють на порційних таблетках із 7 г пресованої меленої кави. Для них не потрібна окрема кавомолка і вони практично не шумлять у процесі роботи. За таким же принципом працюють капсульні кавоварки, які «заправляються» капсулами. Капсули, на відміну від чалдів, герметичні, тому кава довше зберігає смак та аромат. Важливо розуміти, що конкретна кавомашина може «заправлятися» лише чалдами рекомендованих виробників. У першу чергу, необхідно враховувати систему заварювання: IperEspresso, Nespresso, Caffitaly тощо. Капсули і таблетки різних систем відрізняються за формою та розміром. Іноді виробники кавоварок та капсул не співпадають, але використовується одна з популярних систем заварювання — і вибір капсул розширюється.

В інтернет-магазині T-COFFEE ви можете купити кавоварку для дому або офісу, а також професійну кавомашину для бару, кафе чи ресторану з доставкою по всій Україні. Також в каталозі представлені засоби для чистки та обслуговування кавомашин і кавоварок. Приготувати смачний лате або капучино вам допоможе спінювач для молока або капучинатор — пристрій, у якому молоко збивається під дією повітря. Цей стильний помічник прекрасно доповнить будь-яку кухню та зробить ваші улюблені напої ще смачнішими. На смакові якості готової кави також впливає свіжість помолу зерна. Щоб насолодитися найбільш насиченим та ароматним напоєм, краще купувати каву в зернах і користуватися електричними кавомолками. Все необхідне для приготування і подачі вашої ідеальної кави можна знайти в інтернет-магазині T-COFFEE.

Не знаєте, як обрати кавоварку, капучинатор чи кавомолку? Наші менеджери завжди готові допомогти!