ПУ ЕР

Товарів: 70

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вид
  0
 • Розмір листа
  0
  0
  0
 • Упаковка
  0
  0
  0
  0
 • Країна-виробник
  0
  0
  0
  0
 • Категорія
  0
  0
  0
  0
 • Вага
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
104 грн.

Знаменитий витриманий чорний чай шу пу ер з китайської провінції Юньнань, спресований у формі невеликих печаток, виглядає презентабельно і красиво. Заварений настій темного кольору має насичений аромат і смак з земляними нотами. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. Упаковка: фольгований пакет із zip-застібкою, 100 г. ..

104 грн.

Високоякісний китайський чорний чай шу пу ер, спресований у вигляді невеликих сердечок. Смак і аромат напою класичний — насичений, із земельно-чорносливовими нотками і приємним, оксамитовим післясмаком. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. Упаковка: фольгований пакет із zip-застібкою, 100 г. ..

104 грн.

Вишуканий китайський чорний чай Шен Пу-Ер, спресований у формі серця. Світлий, насичений настій має фруктовий аромат і солодкуватий присмак. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. Упаковка: фольгований пакет, 100 г. ..

197 грн.

Знаменитий китайський чорний чай Шу Пу Ер, вирощений в провінції Юннань. Чай спресований у формі листочків і загорнутий в золоту фольгу — виглядає красиво та оригінально. Заварений напій має насичений смак із земляними нотками та яскравим ароматом з відтінками чорносливу. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. Упаковка: фольгований пакет із zip-застібкою, 100 г. ..

87 грн.

Гарний набір чаю пу ер в святковій упаковці стане до смаку поціновувачам китайського чаю. У наборі 4 види вишуканого і ароматного пу ера, кожен кубик в індивідуальній фольгованій упаковці. Види чаю: Класичний (При заварюванні дає міцний запашний настій з відчутними нотами лісового горіха і чорносливу.) Золоте Серце (Спресований у вигляді сердечок. Класичний аромат і смак пу ера із земельно-чорносливовим нотками.) Золотий Дракон (Вишуканий шен пу ер із&nb..

102 грн.

Набір чаю пу ер Вітання в лаконічній, стильній подарунковій упаковці стане прекрасним доповненням до подарунка або маленьким знаком уваги. У наборі — 5 видів китайського чорного та зеленого чаю пу ер. Види чаю: Пу Ер Мандарин (чорний чай з насиченим смаком із земляними нотами і яскравим ароматом мандарина) Пу Ер Шу медальйон витриманий (сильно ферментований чорний чай, створений за старовинними рецептами 5 ст. до н.е.) Пу Ер Шен медальйон витриманий (сильно ферм..

119 грн.

Елітний чорний чай, один з найзнаменитіших пу ерів з провінції Юннань. Високоякісний шу пу ер з оригінальним земляним присмаком і ароматом сухофруктів, яскравий та вишуканий. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. Упаковка: фольгований пакет із zip-застібкою, 100 г. ..

84 грн.

Крупнолистовий чорний чай, вирощений в знаменитій китайській провінції Юннань, з додаванням пелюсток троянд і ягід червоної смородини. Характерний, м'який земляний смак пу ера поєднується з ніжним полунично-вершковим ароматом. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. ..

89 грн.

Традиційний крупнолистовий китайський чорний чай Шу Пу Ер, вирощений у знаменитій провінції Юннань, з додаванням ягід стиглої вишні. Заварений настій має глибокий, темно-бурштиновий колір, солодкуватий смак і аромат вишневої кісточки. Напій піднімає настрій і дарує атмосферу весни. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. Упаковка: фольгований пакет, 100 г. ..

73 грн.

Витриманий чорний пресований пу-ер з додаванням квітів лаванди. Ароматний напій з характерними земляними нотками і легкою гіркуватістю лаванди. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. Упаковка: поліетиленовий пакет, 100 г. ..

78 грн.

Особливий крупнолистовий китайський чай з провінції Юннань. До складу суміші входить: чорний чай, листя чорної смородини, шматочки полуниці і хрусткого йогурту. При заварюванні виходить напій темно-коричневого кольору з солодкуватим ягідним смаком і свіжим ароматом полуниці. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. ..

76 грн.

Особливий китайський чай із провінції Юннань, який веде свою історію з часів династії Мінь. Добірні чайні листочки сушаться на сонці та пресуються в окремі порції. Характерний смак і аромат напою зачарує поціновувачів. Зелений пу ер позитивно впливає на обмін речовин та зміцнює імунну систему. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. ..

138 грн.

Класичний китайський чорний чай шу пу ер з провінції Юннань спресований в маленькі квадратики. Чай зручно заварювати, а готовий настій радує яскравим смаком і вишуканим ароматом з нотами лісового горіха і чорносливу. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. Упаковка: фольгований пакет із zip-застібкою, 100 г. ..

84 грн.

Крупнолистовий чорний чай, зібраний в китайській провінції Юннань. Листочки ферментують довше, ніж звичайні чаї, тому заварений напій має оригінальний аромат. Регулярне вживання пу ера зміцнює імунітет і покращує травлення. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті.   ..

70 грн.

Преміальний китайський чай з плантацій провінції Юннань, витриманий не менше 5-ти років. Чайне листя спресоване в квадратні печатки. Міцний, яскравий напій має вишуканий аромат і характерний земляний присмак. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. ..

76 грн.

У Китаї пу ер вважається справжнім чорним чаєм. Витриманий протягом декількох років, ароматний і насичений пу ер дивує цілим букетом смаків: від земляних і деревних до горіхових і чорносливових відтінків. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. Упаковка: фольгований пакет із zip-застібкою, 100 г. ..

84 грн.

Крупнолистовий китайський чорний чай з провінції Юннань, схильний до більш тривалої ферментації, ніж звичайні чаї. У складі композиції також зелений мате, шматочки шипшини, стиглих яблук та листя лимонного дерева. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. ..

76 грн.

Особливий китайський чай з провінції Юннань, витриманий не менше 2-х років. Чай пу ер веде свою історію з часів династії Мінь та високо цінується любителями чорного чаю. Листя, висушене на сонці, пресується порційно. Насичений червоний напій має характерний аромат і земляний присмак із солодкими нотками. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. ..

104 грн.

Пурпурний шу пу ер — це високоякісний чорний китайський чай, спресований у вигляді невеликих печаток. В ароматі чайного листя відчуваються деревно-фруктові ноти, а приготований чай має класичний, насичений аромат і смак із земельно-чорносливовим відтінком. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. Упаковка: фольгований пакет із zip-застібкою, 100 г. ..

89 грн.

Знаменитий китайський чорний чай з неймовірним апельсиновим ароматом! Композиція складається з добірного чаю шу пу ер, шматочків апельсина, пелюсток троянди та плодів шипшини. Яскравий, смачний напій із цитрусовими нотками. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. Упаковка: фольгований пакет, 100 г. ..

104 грн.

Набір з 3 видів смачних і ароматних китайських чаїв Шу Пу Ер в індивідуальних фольгованих упаковках.  Склад набору: Золота Печатка  (насичений чай з провінції Юннань, спресований у вигляді невеликих печаток) Золоте Серце  (спресований у вигляді сердечок, має класичний аромат і смак із земельно-чорносливовими нотками) Пурпурний (спресований у вигляді невеликих печаток, має деревно-фруктові та зе..

89 грн.

Ароматний і смачний китайський чорний чай Шу Пу Ер з додаванням меду та ягід глоду. Напій має насичений смак меду із приємними ягідними нотками. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. Упаковка: фольгований пакет, 100 г. ..

171 грн.

Чорний чай Шу Пу-Ер Менхай в подарунковій упаковці — міцний, ароматний напій зі смаком чорносливу. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. Упаковка: картонна коробка, 100 г. ..

286 грн.

Високоякісний чорний чай, який виробляють досвідчені майстри в китайській провінції Юннань. Чайний лист і маленька брунька скручуються вручну, щоб при заварюванні напій зачарував темно-бурштиновим кольором, запашним ароматом і насиченим смаком сухофруктів. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. Упаковка: фольгований пакет із zip-застібкою, 100 г. ..

106 грн.

Шляхетний чорний чай шу пу ер преміальної якості, який готують за спеціальною технологією подвійної ферментації та довгого зберігання. Чай насичений і яскравий, кольору темного шоколаду з вираженим деревним ароматом. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. Упаковка: фольгований пакет із zip-застібкою, 100 г. ..

104 грн.

Насичений чорний чай Шен Пу Ер, вирощений у знаменитій китайський провінції Юннань, спресований у формі таблеточок. Напій має класичний смак з відтінками чорносливу і благородний аромат. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. Упаковка: фольгований пакет із zip-застібкою, 100 г. ..

953 грн.

Бінг-ча — це високоякісний чорний чай пуер у формі круглого, плаского диска. Чай містить велику кількість золотих тіпс, завдяки чому заварений напій відрізняється особливим, м'яким смаком і золотистим кольором. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. Вага: 378 г. ..

272 грн.

Високоякісний китайський чорний чай пу ер, спресований у формі цеглинки. Насичений, ароматний напій з приємним, традиційним смаком. Форма брикету — здавна поширений спосіб зберігання і транспортування пу ерів у торгових кінних караванах. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. ..

545 грн.

Китайський пу ер, спресований у формі круглого плаского диска. Напій має традиційний, землистий смак і насичений аромат. Диск з красивим тисненням упакований в подарункову коробку. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. Вага: 420 г. ..

71 грн.

Високоякісний китайський чорний чай пу ер, спресований у шкірці мандарина. Характерний смак із земляними відтінками відтіняє цитрусовий аромат. Чай обробляється методом миттєвої сушки в печі, щоб уникнути пліснявіння. Напій насичений, темно-бурштинового кольору — чудово бадьорить і заряджає енергією. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. ..

359 грн.

Ароматний, насичений китайський чорний чай пу ер, спресований в шкірці помело. Традиційний землистий смак прекрасно поєднується з цитрусовими відтінками помело. Щоб уникнути пліснявіння, чай обробляється методом швидкого сушіння в печі. Напій яскравий і збодьорюючий — чудовий чай для відпочинку! Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. ..

79 грн.

Сильноферментований чорний чай пу ер оброблений за старовинною технологією, яка використовується в Китаї з 5 століття. Напій має класичний земляний смак і яскравий аромат. Чим довше чай витримується у спеціальних погребах, тим сильніші його антисептичні та оздоровчі властивості. Детальніше про правильне заварювання пу еру читайте у статті. ..

Пу эр считается одним из самых дорогих сортов чая в мире. И это совсем не просто так. Действительно, технология производства пуэра - это шедевр. Собранные чайные листья доводят до состояния зеленого чая и поддаются воздействию специальному роду плесневых грибов, благодаря чему происходит процесс "старения" (ферментации).

Чем больше времени выдерживается чая, тем сильнее меняются его вкусовые качества.

Детальная информация о пуэре в статье Смола Пуэра. Польза, эффект, особенности.

Эффект от чая Пу Эр: мифы и действительность