JJ DARBOVEN

Товарів: 59

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробники
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна-виробник
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0
 • Склад
  0
  0
  0
  0
 • Вид
  0
  0
  0
 • Упаковка
  0
  0
  0
  0
 • Вага
  0
  0
  0
  0
  0
329 грн.

JJ DARBOVEN Alberto Caffè Crema — це ретельно підібрана суміш зерен арабіки та робусти, вирощеної на плантаціях Центральної і Південної Америки. Делікатне середнє обсмаження забезпечує збалансований смак, щільність і яскравий аромат з пряними відтінками. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет, 1 кг. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

295 грн.

JJ DARBOVEN Alberto Espresso — це оригінальний бленд зерен арабіки та робусти, вирощеної на плантаціях Центральної та Південної Америки. Ретельне середнє обсмаження забезпечує збалансований смак, в якому гармонійно поєднуються кислинка, солодкість, гірчинка і пряні нотки. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет, 1 кг. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

484 грн.

JJ DARBOVEN Cafe Intencion Ecologico Cafe Crema — це органічний бленд зерен 100% арабіки преміальної якості з високогірних плантацій Центральної та Південної Америки. Екологічно чисті зерна ретельно обсмажують до середнього ступеня, щоб розкрити повноту смаку й аромату. Найбільш повно міцний і збалансований смак бленда відчувається в крема еспрессо, капучіно і лате. Підходить для приготування в усіх типах кавоварок. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. ..

490 грн.

JJ DARBOVEN Cafe Intencion Espresso Intensivo — це насичений і ароматний бленд органічних зерен арабіки (60%) та робусти (40%), вирощених на екологічно чистих плантаціях світу. Ретельно обсмажені до середнього ступеня зерна додають напою інтенсивності й міцності. Збалансований смак з гармонійним поєднанням кислинки, солодкості й гіркоти чудово розкривається в крема еспрессо, капучіно та латте. Вишуканий аромат і горіховий післясмак сподобається поціновува..

161 грн.

JJ DARBOVEN Eilles Caffè Crema Selection — це оригінальна суміш ретельно відібраних зерен арабіки з кращих плантацій світу. Середнє обсмаження зерен забезпечує гармонійний смак з кислинкою, гіркуватістю, легкою солодкістю і фруктовими післясмаком. Елегантний, благородний напій має ніжну пінку та витончений аромат. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет, 500 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hambur..

163 грн.

JJ DARBOVEN Eilles Espresso Selection — це вишуканий купаж зерен арабіки та робусти середньо-темного обсмаження. Яскравий, інтенсивний смак з вираженою гіркуватістю, нотами прянощів та тривалим післясмаком відмінно розкривається в еспресо, лате і капучино. Багатий аромат і ніжна пінка заряджають гарним настроєм на весь день. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 500 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Ні..

290 грн.

JJ DARBOVEN Eilles Espresso Versio — це інтенсивний бленд арабіки та робусти середнього обсмаження з насиченим ароматом і ніжною, високою пінкою. Підходить для заварювання в еспресо-машинах. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1кг. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

336 грн.

JJ DARBOVEN Eilles Espresso — це збалансоване поєднання арабіки та робусти з класичним смаком справжнього італійського еспресо. У напої відчувається щільність, легка кислинка та багатогранний, вишуканий аромат. Кава прекрасно підходить для приготування еспрессо у кавоварці, а також добре поєднується з молоком, вершками і цукром. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Ham..

119 грн.

JJ DARBOVEN Eilles Gourmet Cafe Instant — це вишукана композиція з прекрасно підібраних сортів арабіки з кращих плантацій світу. Високоякісні зерна обсмажуються до найтемнішого ступеня, що забезпечує насичений смак з яскраво вираженою приємною гіркуватістю, відтінками вишні, лісового горіха та темного хліба. Яскравий аромат з пряними нотками зачарує любителів розчинної кави. Упаковка: скляна банка, 100 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

234 грн.

JJ DARBOVEN Eilles Gourmet Cafe Instant — це смачна та ароматна розчинна кава з прекрасно підібраних сортів арабіки з кращих плантацій світу. Високоякісні зерна обсмажуються до найтемнішого ступеня, що забезпечує насичений смак з яскраво вираженою приємною гіркуватістю, відтінками вишні, лісового горіха та темного хліба. Яскравий аромат з пряними нотками зачарує любителів розчинної кави. Упаковка: скляна банка, 200 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hambu..

343 грн.

JJ DARBOVEN Eilles Gourmet Caffe Crema — це бленд добірних зерен арабіки та робусти зі збалансованим смаком і насиченим ароматом. Кава щільна, оксамитова, з легкою кислинкою. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

153 грн.

JJ DARBOVEN Eilles Gourmet — це насичена, ароматна композиція з добірних кавових зерен арабіки та робусти, вирощених на високогір'ях Центральної та Південної Америки. Делікатне обсмажування за умов низької температури забезпечує збалансований смак з фруктово-горіховими нотами, злегка пряним ароматом і тривалим післясмаком. У напої відчувається гармонійне поєднання гіркоти та солодкості. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований паке..

140 грн.

JJ DARBOVEN Eilles Gourmet — це смачна, ароматна композиція з мелених зерен арабіки та робусти, вирощених на високогірний плантаціях Центральної та Південної Америки. Ретельне, тривале обсмажування за умов низької температури забезпечує збалансований смак з фруктово-горіховими нотами, злегка пряним ароматом і тривалим післясмаком. У напої відчувається гармонійне поєднання гіркоти та солодкості. Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаков..

123 грн.

JJ DARBOVEN Eilles Selection — це незвичайна суміш зерен арабіки кращих сортів світу, зі збалансованим смаком та оригінальним ароматом. Шляхетний, елегантний напій зачаровує ніжною пінкою і тривалим шоколадним післясмаком. Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

133 грн.

JJ DARBOVEN Eilles Selection — це оригінальна суміш ретельно підібраних сортів арабіки, зі збалансованим смаком і насиченим ароматом. Шляхетний, елегантний напій зачаровує ніжною пінкою та тривалим шоколадним післясмаком. Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: вакуумний пакет, 500 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

199 грн.

JJ DARBOVEN Eilles № 1873 beerig-fein — це оригінальний купаж кавових зерен арабіки з Центральної Америки, Азії та Африки. Зерна середньо-світлого обсмаження забезпечують виражену кислинку з тонкими ягідно-фруктовими відтінками і нотами чорної смородини та винограду. Ця неймовірна кава створена всесвітньо відомим майстром купажування Джозефом Ейліс, який створював найсмачніші суміші для королівських осіб. Порадуйте себе високоякісною, ароматною кавою..

206 грн.

JJ DARBOVEN Eilles № 1873 fruchtig-mild — це особливо смачна суміш зерен 100% арабіки з Азії, Центральної та Південної Америки. Класичне середнє обсмаження надає каві вишуканості та розкриває багатогранний, збалансований смак. У напої відчуваються фруктово-квіткові ноти свіжого агрусу та бузини. Ця кава авторства всесвітньо відомого майстра купажування Джозефа Ейліс, який створював накращі суміші для королівських осіб. Порадуйте себе запашною ка..

199 грн.

JJ DARBOVEN Eilles № 1873 nussig-intensiv — це насичений, але елегантний купаж сортів 100% арабіки, вирощеної на плантаціях Північної, Південної та Центральної Америки. Напій має інтенсивний смак з гірчинкою та горіхово-карамелевими нотами, щільними крема і багатогранним ароматом. Автор кавової композиції — відомий майстер купажування Джозеф Ейліс, який створював смачні суміші для королівських осіб. Порадуйте себе запашною кавою вищої якості! Підх..

104 грн.

JJ DARBOVEN Exklusiv Kaffee der Edle — це благородне поєднання зерен м'яких сортів 100% арабіки зі Східної Африки, високогір'я Південної та Центральної Америки, зокрема з Коста-Ріки і Гватемали. Кава має гармонійний смак і витончений аромат — прекрасний напій для продуктивного ранку! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamb..

Кава JJ DARBOVEN Exklusiv Kaffee der Edle мелена 250 г (4006581019512)
Акція
84 грн. 104 грн.

JJ DARBOVEN Exklusiv Kaffee der Edle — це елегантна композиція з мелених зерен м'яких сортів 100% арабіки зі Східної Африки, високогір'я Південної та Центральної Америки, зокрема з Коста-Ріки і Гватемали. Кава має гармонійний смак і витончений аромат — прекрасний напій для продуктивного ранку! Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 H..

106 грн.

JJ DARBOVEN Exklusiv Kaffee der Krаftige — це насичений бленд ароматних сортів арабіки з додаванням невеликої частки міцної робусти з Азії. Смак кави щільний, міцний, гармонійний, з характерною гіркуватістю та нотками прянощів. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

Кава JJ DARBOVEN Exklusiv Kaffee der Krаftige мелена 250 г (4006581019543)
Акція
84 грн. 104 грн.

JJ DARBOVEN Exklusiv Kaffee der Krаftige — це яскрава композиція ароматних сортів арабіки з додаванням невеликої частки міцної робусти з Азії. Смак кави щільний, міцний, добре збалансований, з характерною гіркуватістю та нотками прянощів. Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

115 грн.

JJ DARBOVEN Exklusiv Kaffee der Milde — це оригінальний, м'який бленд високоякісних зерен арабіки з Східної Африки, Центральної та Південної Америки та Азії. Кава в повній мірі містить кофеїн, але спеціально обробляється для видалення подразників і гірких речовин. У міру насичений, ароматний напій підходить для тих, хто чутливо реагує на каву. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: J.J.D..

104 грн.

JJ DARBOVEN Exklusiv Kaffee der Milde — це ароматний, м'який бленд мелених зерен арабіки, вирощеної на плантаціях Східної Африки, Центральної та Південної Америки та Азії. Кава в повній мірі містить кофеїн, але спеціально обробляється для видалення подразників і гірких речовин. У міру насичений, ароматний напій підходить для тих, хто чутливо реагує на каву. Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: J.J.DARB..

332 грн.

JJ DARBOVEN Idee Kaffee Caffe Crema — це високоякісний кавовий бленд з добірних зерен арабіки з плантацій Південної Америки та Східної Африки. Особлива технологія очищення та обробки зерен парою дозволяє позбутися речовин, які дратують шлунок. Насичений, міцний напій з витонченим ароматом сподобається навіть найвимогливішим кавоманам. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет, 1 кг. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-2211..

125 грн.

JJ DARBOVEN Idee Kaffee Gold Express — це високоякісна розчинна кава із зерен 100% арабіки, вирощеної в Південній Америці та Східній Африці. Зерна проходять особливе очищення та обробку для видалення компонентів, які подразнюють шлунок. Смачна, ароматна кава з повним вмістом кофеїну стане прекрасним супутником бадьорого ранку. Упаковка: скляна банка, 100 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

221 грн.

JJ DARBOVEN Idee Kaffee Gold Express — це розчинна кава із зерен 100% арабіки преміальної якості, вирощеної на плантаціях Південної Америки та Східної Африки. Зерна проходять ретельну обробку для видалення компонентів, які подразнюють шлунок. Смачна, ароматна кава з повним вмістом кофеїну стане прекрасним супутником бадьорого ранку. Упаковка: скляна банка, 200 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

126 грн.

JJ DARBOVEN Idee Kaffee — це мелена кава із зерен 100% арабіки високої якості. Каву вирощують на плантаціях Східної Африки та Південної Америки. Зерна проходять спеціальну обробку парою для видалення компонентів, що дратують шлунок. У міру міцна, насичена кава з повним вмістом кофеїну, має м'який аромат і тривалий післясмак. Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: J.J.DARBOVE..

148 грн.

JJ DARBOVEN Idee Kaffee — це мелена кава із зерен преміальної арабіки з сонячних плантацій Східної Африки та Південної Америки. Зерна проходять спеціальну обробку парою для видалення компонентів, що дратують шлунок. У міру міцна, насичена кава з повним вмістом кофеїну, має м'який аромат і тривалий післясмак. Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: вакуумний пакет, 500 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22..

105 грн.

JJ DARBOVEN Mozart Kaffe Excellent Mild — це оригінальний і неповторний купаж, як музика Моцарта, на честь якого він названий. Зерна високоякісної арабіки середньо-світлого обсмаження з кращих плантацій світу обробляються за традиційними технологіями. Оксамитовий, м'який смак і благородний аромат кави нікого не залишить байдужим. Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: фольгований пакет, 250 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Німеччин..

130 грн.

JJ DARBOVEN Mozart Kaffe Premium Intensive — це смачна розчинна кава, унікальна композиція із зерен кращих сортів арабіки середньо-темного обсмаження, оброблених за традиційними технологіями. Кава неповторна, як і музика великого композитора. Напій міцний, насичений, з вишуканим ароматом. Упаковка: скляна банка, 100 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

104 грн.

JJ DARBOVEN Mozart Kaffe — це оригінальна суміш з високоякісних зерен добірних сортів арабіки середньо-темного обсмаження, оброблених за традиційними технологіями. Кава неповторна, як і музика великого композитора, на честь якого названий купаж. Кава міцна, в міру насичена і щільна, з вишуканим ароматом. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

Если в мире и можно отыскать истинный рай для любителя кофе, то он, несомненно, находится в кружке полюбившего всем кофе J J Darboven. Удивительный вкус, непревзойдённый аромат… Трудно даже отыскать слова, которыми можно было бы передать хотя бы частицу совершенства данного безупречного напитка. Благодаря 140-летней традиции обжаривания зёрен кофе, компании удалось завоевать расположение ценителей данного напитка по всему земному шару.

Каждое зерно, собранное на лучших мировых плантациях, неизменно проходит несколько стадий высокотехнологичного обсушивания и обжарки, что помогает в полной степени раскрыть всю палитру аромата напитка. Ассортиментный ряд продукции торговой марки J J Darboven даёт вам возможность подобрать как зерновой кофе, так и молотый кофе, ведь благодаря особой вакуумной упаковке товар прекрасно сохраняет богатство аромата.

Довольно примечательным является и тот факт, что данный кофе не просто является изумительным по вкусовым качествам напитком,  но он также оказывает положительное воздействие на работу пищеварительной системы. Кофе в зёрнах Дарбовен – замечательное сочетание отменного вкуса и манящего аромата.

Купить кофе J J Darboven в Киеве вам поможет наш специализированный магазин. Мы предлагаем исключительно высококачественную подлинную продукцию по самым доступным ценам. Интернет магазин «Чай и Кофе» - это широкий ассортимент предлагаемых товаров, качественное обслуживание и дружелюбный персонал. Мы ждём вас!