JJ DARBOVEN

Товарів: 59

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробники
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна-виробник
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0
 • Склад
  0
  0
  0
  0
 • Вид
  0
  0
  0
 • Упаковка
  0
  0
  0
  0
 • Вага
  0
  0
  0
  0
  0
616 грн.

JJ DARBOVEN Cafe Intencion Crema Aromatico — це органічний бленд зерен 100% арабіки преміальної якості з високогірних плантацій Центральної та Південної Америки. Екологічно чисті зерна ретельно обсмажують до середнього ступеня, щоб розкрити повноту смаку й аромату. Найбільш повно міцний і збалансований смак бленда відчувається в крема еспрессо, капучіно і лате. Кава з насиченим ароматом – для найбадьорішого дня! Підходить для всіх типів автоматичних ка..

221 грн.

JJ DARBOVEN Eilles Caffè Crema Selection — це оригінальна суміш ретельно відібраних зерен арабіки з кращих плантацій світу. Середнє обсмаження зерен забезпечує гармонійний смак з кислинкою, гіркуватістю, легкою солодкістю і фруктовими післясмаком. Елегантний, благородний напій має ніжну пінку та витончений аромат. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет, 500 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hambur..

220 грн.

JJ DARBOVEN Eilles Espresso Selection — це вишуканий купаж зерен арабіки та робусти середньо-темного обсмаження. Яскравий, інтенсивний смак з вираженою гіркуватістю, нотами прянощів та тривалим післясмаком відмінно розкривається в еспресо, лате і капучино. Багатий аромат і ніжна пінка заряджають гарним настроєм на весь день. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 500 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Ні..

153 грн.

JJ DARBOVEN Eilles Gourmet Cafe Instant — це вишукана композиція з прекрасно підібраних сортів арабіки з кращих плантацій світу. Високоякісні зерна обсмажуються до найтемнішого ступеня, що забезпечує насичений смак з яскраво вираженою приємною гіркуватістю, відтінками вишні, лісового горіха та темного хліба. Яскравий аромат з пряними нотками зачарує любителів розчинної кави. Упаковка: скляна банка, 100 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

299 грн.

JJ DARBOVEN Eilles Gourmet Cafe Instant — це смачна та ароматна розчинна кава з прекрасно підібраних сортів арабіки з кращих плантацій світу. Високоякісні зерна обсмажуються до найтемнішого ступеня, що забезпечує насичений смак з яскраво вираженою приємною гіркуватістю, відтінками вишні, лісового горіха та темного хліба. Яскравий аромат з пряними нотками зачарує любителів розчинної кави. Упаковка: скляна банка, 200 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hambu..

495 грн.

JJ DARBOVEN Eilles Gourmet Caffe Crema — це бленд добірних зерен арабіки та робусти зі збалансованим смаком і насиченим ароматом. Кава щільна, оксамитова, з легкою кислинкою. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

203 грн.

JJ DARBOVEN Eilles Gourmet — це насичена, ароматна композиція з добірних кавових зерен арабіки та робусти, вирощених на високогір'ях Центральної та Південної Америки. Делікатне обсмажування за умов низької температури забезпечує збалансований смак з фруктово-горіховими нотами, злегка пряним ароматом і тривалим післясмаком. У напої відчувається гармонійне поєднання гіркоти та солодкості. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований паке..

162 грн.

JJ DARBOVEN Eilles Gourmet — це смачна, ароматна композиція з мелених зерен арабіки та робусти, вирощених на високогірний плантаціях Центральної та Південної Америки. Ретельне, тривале обсмажування за умов низької температури забезпечує збалансований смак з фруктово-горіховими нотами, злегка пряним ароматом і тривалим післясмаком. У напої відчувається гармонійне поєднання гіркоти та солодкості. Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаков..

123 грн.

JJ DARBOVEN Eilles Selection — це незвичайна суміш зерен арабіки кращих сортів світу, зі збалансованим смаком та оригінальним ароматом. Шляхетний, елегантний напій зачаровує ніжною пінкою і тривалим шоколадним післясмаком. Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

196 грн.

JJ DARBOVEN Eilles Selection — це оригінальна суміш ретельно підібраних сортів арабіки, зі збалансованим смаком і насиченим ароматом. Шляхетний, елегантний напій зачаровує ніжною пінкою та тривалим шоколадним післясмаком. Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: вакуумний пакет, 500 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

266 грн.

JJ DARBOVEN Eilles № 1873 nussig-intensiv — це насичений, але елегантний купаж сортів 100% арабіки, вирощеної на плантаціях Північної, Південної та Центральної Америки. Напій має інтенсивний смак з гірчинкою та горіхово-карамелевими нотами, щільними крема і багатогранним ароматом. Автор кавової композиції — відомий майстер купажування Джозеф Ейліс, який створював смачні суміші для королівських осіб. Порадуйте себе запашною кавою вищої якості! Підх..

135 грн.

JJ DARBOVEN Exklusiv Kaffee der Edle — це благородне поєднання зерен м'яких сортів 100% арабіки зі Східної Африки, високогір'я Південної та Центральної Америки, зокрема з Коста-Ріки і Гватемали. Кава має гармонійний смак і витончений аромат — прекрасний напій для продуктивного ранку! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamb..

135 грн.

JJ DARBOVEN Exklusiv Kaffee der Edle — це елегантна композиція з мелених зерен м'яких сортів 100% арабіки зі Східної Африки, високогір'я Південної та Центральної Америки, зокрема з Коста-Ріки і Гватемали. Кава має гармонійний смак і витончений аромат — прекрасний напій для продуктивного ранку! Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 H..

135 грн.

JJ DARBOVEN Exklusiv Kaffee der Krаftige — це насичений бленд ароматних сортів арабіки з додаванням невеликої частки міцної робусти з Азії. Смак кави щільний, міцний, гармонійний, з характерною гіркуватістю та нотками прянощів. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

135 грн.

JJ DARBOVEN Exklusiv Kaffee der Krаftige — це яскрава композиція ароматних сортів арабіки з додаванням невеликої частки міцної робусти з Азії. Смак кави щільний, міцний, добре збалансований, з характерною гіркуватістю та нотками прянощів. Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

135 грн.

JJ DARBOVEN Exklusiv Kaffee der Milde — це оригінальний, м'який бленд високоякісних зерен арабіки з Східної Африки, Центральної та Південної Америки та Азії. Кава в повній мірі містить кофеїн, але спеціально обробляється для видалення подразників і гірких речовин. У міру насичений, ароматний напій підходить для тих, хто чутливо реагує на каву. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: J.J.D..

135 грн.

JJ DARBOVEN Exklusiv Kaffee der Milde — це ароматний, м'який бленд мелених зерен арабіки, вирощеної на плантаціях Східної Африки, Центральної та Південної Америки та Азії. Кава в повній мірі містить кофеїн, але спеціально обробляється для видалення подразників і гірких речовин. У міру насичений, ароматний напій підходить для тих, хто чутливо реагує на каву. Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: J.J.DARB..

510 грн.

JJ DARBOVEN Idee Kaffee Caffe Crema — це високоякісний кавовий бленд з добірних зерен арабіки з плантацій Південної Америки та Східної Африки. Особлива технологія очищення та обробки зерен парою дозволяє позбутися речовин, які дратують шлунок. Насичений, міцний напій з витонченим ароматом сподобається навіть найвимогливішим кавоманам. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет, 1 кг. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-2211..

224 грн.

JJ DARBOVEN Idee Kaffee Gold Express — це розчинна кава із зерен 100% арабіки преміальної якості, вирощеної на плантаціях Південної Америки та Східної Африки. Зерна проходять ретельну обробку для видалення компонентів, які подразнюють шлунок. Смачна, ароматна кава з повним вмістом кофеїну стане прекрасним супутником бадьорого ранку. Упаковка: скляна банка, 200 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

126 грн.

JJ DARBOVEN Idee Kaffee — це мелена кава із зерен 100% арабіки високої якості. Каву вирощують на плантаціях Східної Африки та Південної Америки. Зерна проходять спеціальну обробку парою для видалення компонентів, що дратують шлунок. У міру міцна, насичена кава з повним вмістом кофеїну, має м'який аромат і тривалий післясмак. Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: J.J.DARBOVE..

130 грн.

JJ DARBOVEN Mozart Kaffe Premium Intensive — це смачна розчинна кава, унікальна композиція із зерен кращих сортів арабіки середньо-темного обсмаження, оброблених за традиційними технологіями. Кава неповторна, як і музика великого композитора. Напій міцний, насичений, з вишуканим ароматом. Упаковка: скляна банка, 100 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

394 грн.

JJ DARBOVEN Alberto Caffè Crema — це ретельно підібрана суміш зерен арабіки та робусти, вирощеної на плантаціях Центральної і Південної Америки. Делікатне середнє обсмаження забезпечує збалансований смак, щільність і яскравий аромат з пряними відтінками. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет, 1 кг. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

394 грн.

JJ DARBOVEN Alberto Espresso — це оригінальний бленд зерен арабіки та робусти, вирощеної на плантаціях Центральної та Південної Америки. Ретельне середнє обсмаження забезпечує збалансований смак, в якому гармонійно поєднуються кислинка, солодкість, гірчинка і пряні нотки. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет, 1 кг. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

85 грн.

Мелена кава JJ DARBOVEN Alberto Espresso складається з добірних зерен арабіки та робусти, зібраних на плантаціях Центральної та Південної Америки. Рівномірне, повільне обсмажування надає завареному напою насичений, інтенсивний смак і яскравий аромат. Оксамитовий, щільний і колоритний еспресо має довгий, густий післясмак. Для шанувальників традиційного, міцного еспресо! Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробн..

140 грн.

JJ DARBOVEN Burkhof Luxus — відмінний купаж, створений спеціально для любителів баварської культури! Добірні зерна арабіки та робусти збираються з плантацій в різних куточках світу. Заварений напій має насичений, виразний смак. Вишуканий аромат, ніжна пінка і тривалий післясмак справжнього німецького еспресо — для прекрасного початку дня! Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 500 г. Виробник: J.J.DARBOVEN..

151 грн.

JJ DARBOVEN Cafe Intencion Ecologico 100% Arabica — це бленд зерен 100% арабіки преміум-класу, вирощеної в екологічно чистих умовах, без використання синтетичних добрив. Насичений смак і витончений аромат найкраще розкривається в крема еспрессо, капучіно та латте. Підходить для приготування в усіх типах кавоварок. Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Сертифікати якості , , . Упаковка: фольгований пакет, 250 г. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-..

256 грн.

JJ DARBOVEN Cafe Intencion Ecologico 100% Arabica — це композиція із зерен преміальної арабіки, вирощеної в екологічно чистих умовах, без використання синтетичних добрив. Насичений смак і витончений аромат найкраще розкривається в крема еспрессо, капучіно та латте. Підходить для приготування в усіх типах кавоварок. Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Сертифікати якості , , . Упаковка: фольгований пакет, 500 г. Виробник: J.J.D..

254 грн.

JJ DARBOVEN Cafe Intencion Ecologico Mild 100% Arabica — ароматний бленд добірних зерен арабіки, вирощених на плантаціях Південної Америки в природних, екологічно чистих умовах. Делікатне середнє обсмаження дозволяє відчути багатий смак з приємною фруктовою кислинкою та шоколадною солодкістю. Натуральна, збалансована, повнотіла кава з яскравим ароматом чудово підходить для приготування еспрессо, капучіно, лате та інших напоїв. Шанувальники арабіки оцінять чист..

490 грн.

JJ DARBOVEN Cafe Intencion Espresso Intensivo — це насичений і ароматний бленд органічних зерен арабіки (60%) та робусти (40%), вирощених на екологічно чистих плантаціях світу. Ретельно обсмажені до середнього ступеня зерна додають напою інтенсивності й міцності. Збалансований смак з гармонійним поєднанням кислинки, солодкості й гіркоти чудово розкривається в крема еспрессо, капучіно та латте. Вишуканий аромат і горіховий післясмак сподобається поціновува..

378 грн.

JJ DARBOVEN Darbohne Kaffee Caffé Crema -— вишуканий зерновий еспресо-бленд, розроблений спеціально до 150-го Дня народження торгової марки. Професіонали купажування кавового дому Дарбовен створили унікальну композицію в кращих традиціях німецької кавовоъ культури. Збалансований, міцний еспрессо відрізняється пряними нотками і щільною кремовою пінкою. Насолодіться кавою вищої якості — доторкніться до традицій! Підходить для всіх типів автоматичних ка..

290 грн.

JJ DARBOVEN Eilles Espresso Versio — це інтенсивний бленд арабіки та робусти середнього обсмаження з насиченим ароматом і ніжною, високою пінкою. Підходить для заварювання в еспресо-машинах. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1кг. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

336 грн.

JJ DARBOVEN Eilles Espresso — це збалансоване поєднання арабіки та робусти з класичним смаком справжнього італійського еспресо. У напої відчувається щільність, легка кислинка та багатогранний, вишуканий аромат. Кава прекрасно підходить для приготування еспрессо у кавоварці, а також добре поєднується з молоком, вершками і цукром. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: J.J.DARBOVEN, D-22113 Ham..

Если в мире и можно отыскать истинный рай для любителя кофе, то он, несомненно, находится в кружке полюбившего всем кофе J J Darboven. Удивительный вкус, непревзойдённый аромат… Трудно даже отыскать слова, которыми можно было бы передать хотя бы частицу совершенства данного безупречного напитка. Благодаря 140-летней традиции обжаривания зёрен кофе, компании удалось завоевать расположение ценителей данного напитка по всему земному шару.

Каждое зерно, собранное на лучших мировых плантациях, неизменно проходит несколько стадий высокотехнологичного обсушивания и обжарки, что помогает в полной степени раскрыть всю палитру аромата напитка. Ассортиментный ряд продукции торговой марки J J Darboven даёт вам возможность подобрать как зерновой кофе, так и молотый кофе, ведь благодаря особой вакуумной упаковке товар прекрасно сохраняет богатство аромата.

Довольно примечательным является и тот факт, что данный кофе не просто является изумительным по вкусовым качествам напитком,  но он также оказывает положительное воздействие на работу пищеварительной системы. Кофе в зёрнах Дарбовен – замечательное сочетание отменного вкуса и манящего аромата.

Купить кофе J J Darboven в Киеве вам поможет наш специализированный магазин. Мы предлагаем исключительно высококачественную подлинную продукцию по самым доступным ценам. Интернет магазин «Чай и Кофе» - это широкий ассортимент предлагаемых товаров, качественное обслуживание и дружелюбный персонал. Мы ждём вас!