LAVAZZA

Товарів: 163

Фільтр товарів

 • Виробники
  0
 • Ціна
  грн. - грн.
 • Упаковка
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
  0
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0
  0
 • Вид
  0
  0
  0
 • Система капсули
  0
  0
  0
 • Країна-виробник
  0
 • Склад
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вага
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
1002 грн.

LAVAZZA Blue Caffe Crema Lungo — це суміш з добірних мелених зерен арабіки, вирощених на плантаціях Бразилії та Індії. Спеціальний купаж і збільшена закладка (9 г) дозволяють отримати м'який, інтенсивний та достатньо насичений еспресо з нотками лікеру, солодкості та вершків. Капсульна система Lavazza Blue. Об'єм готової порції: 90 мл. Упаковка: 100 капсул по 9 г в картонній упаковці. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

511 грн.

LAVAZZA Caffe Crema Classico — це вишукана композиція високоякісних зерен арабіки та робусти. Завдяки делікатному середньому обсмаженню напій виходить щільний, в міру насичений та збалансований, з виразними шоколадними нотками. Бленд прекрасно підійде для приготування кафе крема, лате, капучино і лате макіато.  Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Luigi Lavazza..

438 грн.

LAVAZZA Caffe Crema Gustoso — це суміш добірних зерен арабіки та робусти темного обсмаження. Кава відрізняється насиченим, виразним смаком, оксамитовим горіховим післясмаком і насиченим ароматом. Повнотіле еспресо з пряними нотками ідеально підходить для напоїв з молоком. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

183 грн.

LAVAZZA Club — це високоякісна суміш ретельно відібраних зерен арабіки з вишуканим ароматом і збалансованим, рівним, класичним смаком. Помел середній, найкраще підходить для приготування у френч-пресі, крапельній та гейзерній кавоварках. Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

508 грн.

LAVAZZA Crema e Aroma — це один з найпопулярніших блендів, у складі якого добірні зерна арабіки (60%) з Південної та Центральної Америки і африканської робусти (40%). Кава відрізняється насиченим ароматом, міцністю, тривалим післясмаком з шоколадними нотками і густою, бархатистою пінкою. Напій чудово поєднується з молоком і вершками. Підходить для приготування в усіх типах автоматичних кавоварок, після помелу найкраще готувати в гейзерній і крапельній кавоварках ..

112 грн.

LAVAZZA Crema e Gusto Classico — це елегантне поєднання мелених зерен ароматної бразильської арабіки (30%) та міцної індійської робусти (70%). Темне обсмаження розкриває насичений, міцний смак з оксамитовими шоколадно-горіховими нотками. Середньо-тонкий помел зерен дозволяє заварювати каву прямо в чашці або гейзерній кавоварці та насолоджуватися незабутнім ароматом щоранку. Середньо-тонкий помел, найкраще підходить для приготування в гейзерній кавоварці та&n..

140 грн.

LAVAZZA Crema e Gusto Classico — це яскрава композиція з мелених зерен бразильської арабіки (30%) та насиченої індійської робусти (70%). Темне обсмаження розкриває інтенсивний, міцний смак з оксамитовими шоколадно-горіховими нотками і приємний аромат. Середньо-тонкий помел зерен дозволяє заварювати каву прямо в чашці й насолоджуватися елегантним ароматом щоранку. Середньо-тонкий помел, найкраще підходить для приготування в гейзерній кавоварці та за..

111 грн.

LAVAZZA Crema e Gusto Dolce — це ароматний купаж добірних сортів арабіки та робусти ретельного середнього обсмаження. Напій зачаровує ніжними і солодкими нотками в поєднанні з м'якими крема. Купаж чудово розкривається в еспресо, американо і лате. Середньо-тонкий помел, найкраще підходить для приготування в гейзерній кавоварці та заварювання в чашці. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

108 грн.

LAVAZZA Crema e Gusto Forte — це в міру міцний, ароматний бленд з мелених зерен африканської та азіатської робусти (80%) і бразильської арабіки (20%). Напій відрізняється насиченим смаком і неперевершеним ароматом завдяки ретельному темному обсмажуванню. Підходить для приготування в гейзерній кавоварці. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

105 грн.

LAVAZZA Crema e Gusto Ricco — це бленд мелених зерен арабіки (80%) і робусти (20%), створений в кращих традиціях Південної Італії. Середньо-темне обсмаження розкриває глибокий шоколадний смак і насичений аромат. Підходить для приготування в гейзерній кавоварці. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

175 грн.

LAVAZZA Dek Classico — це безкофеїновий бленд мелених зерен високоякісної арабіки (60%) і робусти (40%). Завдяки технології декофеїнізації, вилучено 99,1% кофеїну, але при цьому збережені всі смакові й ароматичні властивості кави. Напій збалансований, виразний, з тривалим післясмаком і яскравим ароматом з фруктовими нотками. Середньо-тонкий помел, найкраще підходить для приготування в гейзерній та ріжковій кавоварці. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробн..

202 грн.

LAVAZZA Dek Classico — це бленд мелених зерен високоякісної арабіки (60%) і робусти (40%) з класичним смаком без кофеїну. Завдяки технології декофеїнізації, вилучено 99,1% кофеїну, але при цьому збережені всі смакові й ароматичні властивості кави. Напій збалансований, виразний, з тривалим післясмаком і яскравим ароматом. Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

113 грн.

LAVAZZA Dek Intenso — це безкофеїновий купаж мелених зерен ароматної, ніжної арабіки (30%) та міцної, інтенсивної робусти (70%). Завдяки технології декофеїнізації, вилучено 99,1% кофеїну, але при цьому збережені смакові й ароматичні властивості кави. Напій виразний, інтенсивний, з помітною гірчинкою і тривалим приємним післясмаком. У букеті ароматів відчуваються нотки карамелі та тютюну. Середньо-тонкий помел, найкраще підходить для приготування в гейзе..

518 грн.

LAVAZZA Espresso Crema e Aroma — це суміш кращих сортів арабіки (80%) з Південної та Центральної Америки і робусти (20%) з Африки. Напій відрізняється збалансованим смаком, м'якими крема і тривалим, яскравим післясмаком. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

492 грн.

LAVAZZA Espresso Crema e Gusto Classico — це вишуканий зерновий бленд бразильської арабіки (30%) та робусти (70%) з Азії та Африки. Темне обсмаження підкреслює насиченість і міцність напою. Кремова пінка та чудові шоколадно-горіхові нотки надають еспресо особливої чарівності. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

372 грн.

LAVAZZA Espresso Crema e Gusto Forte — це збалансована композиція із зерен арабіки з плантацій Південної Америки і африканської робусти. Міцний, насичений смак і м'який аромат з оксамитовими нотами чорного шоколаду піднімуть настрій для продуктивного дня. Кава найкраще розкриває смакові якості в еспресо, капучіно та латте маккіато. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A...

699 грн.

LAVAZZA Espresso Gold Selection — це унікальний бленд зерен бразильської та колумбійської арабіки з робустою, вирощеною на острові Ява. Кава відрізняється щільними крема, вираженою кислинкою і солодкістю, зачаровує ароматом з нотами молочного шоколаду і ванілі. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

184 грн.

LAVAZZA Espresso in Blu — це суміш добірних зерен 100% арабіки з плантацій Центральної Америки і Африки. Рівномірне середнє обсмаження зерен дозволяє досягти вишуканого, тонкого аромату з пряними та солодкими нотками. У збалансованому смаку розкривається м'яка кислинка і солодкість.  Помел чудово підходить для варіння в класичній турці. Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

Кава LAVAZZA Espresso Italiano Aromatico зернова 1 кг (8000070038677)
Акція
533 грн. 574 грн.

LAVAZZA Espresso Italiano Aromatico — це ароматний, смачний купаж добірних зерен арабіки та робусти, створений досвідченими італійськими майстрами. Делікатне світле обсмажування розкриває збалансований смак зерен з Південно-Східної Азії, Африки та Південної Америки. Елегантний аромат грає нотками темного шоколаду й сухофруктів. Інтенсивна, повна кава з оксамитовим післясмаком — ідеальний традиційний еспресо! Підходить для всіх типів авто..

262 грн.

LAVAZZA Espresso Italiano Classico — це композиція із зерен кращих сортів центральноамериканської та арфиканської арабіки делікатного світлого обсмаження. Оксамитовий смак і шоколадні нотки в поєднанні з насиченим ароматом утворюють елегантний, незабутній напій. Найбільш повно смак і аромат розкриваються в еспресо і лате. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 500 г. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., І..

154 грн.

LAVAZZA Espresso Italiano Classico — це насичена композиція із зерен кращих сортів арабіки. Делікатне світле обсмаження дозволяє розкрити оксамитовий смак і шоколадні нотки в ароматі. Середній помел добре підходить для приготування кави в домашніх кавоварках. Смакові й ароматичні властивості яскраво проявляються як в еспресо, так і в напоях з молоком. Помел середній, найкраще підходить для приготування у френч-пресі, крапельній та гейзерній кавоварках. Упаковка: ва..

182 грн.

LAVAZZA Espresso Italiano Club — це вишукане поєднання мелених зерен 100% арабіки з Центральної Америки та Африки. Світле обсмаження зерен забезпечує щільність, яскравий аромат і насиченість напою. Кава зачаровує класичним смаком італійського еспресо і приємним шоколадним післясмаком. Помел середній, найкраще підходить для приготування у френч-пресі, крапельній та гейзерній кавоварках. Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: Luigi Lavazza S. p...

463 грн.

LAVAZZA Espresso Italiano Cremoso — це міцна, насичена кава із зерен арабіки (30%) та робусти (70%) делікатного середнього обсмаження. Інтенсивний аромат і кремова пінка роблять напій особливо смачним. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

569 грн.

LAVAZZA Espresso Super Crema — це витончена суміш бразильської, промитої індійської та колумбійської арабіки з індонезійською та в'єтнамською робустою. Кава відрізняється яскравим ароматом з медовими та мигдальними нотками, м'яким, оксамитовим смаком сухофруктів. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

466 грн.

LAVAZZA Expert Crema Classica Espresso — насичена, виразна кава з добірних зерен арабіки та робусти. Середньо-темне обсмаження розкриває багатий, збалансований смак з яскравими нотками темного шоколаду і спецій. Заварена кава прекрасно поєднується з молоком та особливо смакує в капучино, латте і латте маккіато. Оксамитова текстура і ніжна пінка порадує шанувальників класичного італійського еспресо. Підходить для всіх типів автоматичних кавовар..

466 грн.

LAVAZZA Expert Crema e Aroma Espresso — це збалансований, солодкий бленд зерен арабіки та робусти, розроблений спеціально для вендінгових кавових апаратів. Гармонійний смак, оксамитові крема і насичений аромат бленда найкраще розкриваються в еспресо та напоях з молоком, наприклад капучино, латте або латте маккіато. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

375 грн.

LAVAZZA Expert Gusto Forte Intenso Espresso — це вишуканий бленд зерен арабіки та робусти вищої якості, розроблений спеціально для вендінгових кавових апаратів. Рівномірне темне обсмаження забезпечує щільність, міцність, насичений смак і яскравий аромат напою. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

351 грн.

LAVAZZA Expert Gusto Pieno Intenso — це витончений бленд зерен арабіки та робусти середнього обсмаження, розроблений спеціально для вендінгових кавових апаратів. Елегантний, вишуканий, в міру насичений еспрессо сподобається кожному кавоману. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

539 грн.

LAVAZZA Expert Plus Aroma Piu — це ароматний, щільний та бархатистий бленд сортів 100% арабіки, розроблений спеціально для вендінгових кавових апаратів. Кава відрізняється солодкими нотками меду та мигдалю, вершковими відтінками і оригінальним ароматом. Особливо смачно бленд розкривається в еспресо і напоях з молоком, таких як капучино, латте і латте маккіато. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Ви..

Кава LAVAZZA Expert Plus Aroma Top 100% Arabica зернова 1 кг (8000070029620)
Акція
555 грн. 673 грн.

LAVAZZA Expert Plus Aroma Top 100% Arabica — це унікальний бленд добірних сортів 100% арабіки. Напій відрізняється солодкістю з тонкою кислинкою, нотами злаків і відтінками сухофруктів в післясмаку. Вишуканий аромат, ніжна пінка і гармонійний смак добре розкриваються в еспресо та напоях з додаванням молока або вершків. Сертифікати якості  Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробн..

Кава LAVAZZA Expert Plus Crema Ricca Espresso зернова 1 кг (800070008564)
Акція
489 грн. 550 грн.

LAVAZZA Expert Plus Crema Ricca Espresso — це оригінальний бленд зерен арабіки та робусти середнього обсмаження. Напій має солодкуватий смак з вираженими нотами прянощів та сухофруктів. Бленд гармонійний і смакує в еспресо і в напоях з молоком. Сертифікати якості  Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

98 грн.

LAVAZZA il Mattino — це насичений, збалансований купаж зерен арабіки та робусти середнього обсмаження, з легкими солодкими нотками і ніжним ароматом. Помел середній, найкраще підходить для приготування у френч-пресі, крапельній, ріжковій та гейзерній кавоварках. Упаковка: фольгований вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

 Lavazza - это cамый популярный итальянский кофе. По статистике 80% итальянцев предпочитает именно кофе Lavazza. История бренда Lavazza началась еще в далеком 1895 году в небольшом туринском бакалейном магазине Луиджи Лавацца, который занимался изготовлением и продажей кофейных продуктов. Этот семейный бизнес, пройдя через века, постоянно совершенствовался и на даный момент итальянская компания со штаб-квартирой в Пьемонте известна во всем мире. Lavazza имеет четыре предприятия производящих кофе в Италии и семь филиалов в Европе и Америке, а в 2008 году компания вышла на индийский рынок, купив пакет акций Sterling Infotech group. Благодаря кропотливому труду, превосходному менеджменту, высокому качеству продукции, опираясь на высокие стандарты отбора сырья, – компания Lavazza занимает топ место среди производителей кофе.

В нашем интернет-магазине Вы можете купить натуральный кофе Lavazza зерновой и молотый, в капсулах и монодозах, разной степени обжарки и купажирования.