LAVAZZA

Товарів: 163

Фільтр товарів

 • Виробники
  0
 • Ціна
  грн. - грн.
 • Упаковка
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вид
  0
  0
  0
  0
  0
 • Система капсули
  0
  0
  0
 • Країна-виробник
  0
  0
 • Склад
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вага
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Кава LAVAZZA Alteco Organic Premium Blend зернова 1 кг (8000070045200)
Акція
574 грн. 609 грн.

LAVAZZA Alteco Organic Premium Blend — це високоякісний, органічний купаж зерен високогірної арабіки з Центральної Америки та добірних зерен промитої робусти. Кавові зерна вирощені на плантаціях, які практикують виключно органічну культивацію та екологічну стійкість відповідно до стандартів UTZ. Завдяки вмілому поєднанню кавових зерен кращих регіонів походження виходить солодкий елегантний еспресо з бархатистою кремою. Напій має стійкий аромат з нотами меду та горі..

909 грн.

LAVAZZA Blue Caffe Crema Lungo — це суміш з добірних мелених зерен арабіки, вирощених на плантаціях Бразилії та Індії. Спеціальний купаж і збільшена закладка (9 г) дозволяють отримати м'який, інтенсивний та достатньо насичений еспресо з нотками лікеру, солодкості та вершків. Капсульна система Lavazza Blue. Об'єм готової порції: 90 мл. Упаковка: 100 капсул по 9 г в картонній упаковці. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

939 грн.

LAVAZZA Blue Dolce — це суміш преміальних сортів бразильської та індійської арабіки. Ретельне середнє обсмаження розкриває солодкий аромат, міцність та збалансований смак у кожній чашці еспресо. Густа пінка і тривалий післясмак нікого не залишать байдужими. Капсульна система Lavazza Blue. Упаковка: 100 капсул в картонній упаковці. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

952 грн.

LAVAZZA Blue Espresso Delicato Lungo — це високоякісний бленд зерен 100% арабіки, вирощеної на кращих плантаціях Бразилії та Центральної Америки. Середнє обсмажування дозволяє насолодитися ніжним, в міру насиченим еспресо з витонченим ароматом і м'яким смаком з шоколадними нотками. Капсульна система Lavazza Blue. Об'єм готової порції: 90 мл. Упаковка: 100 капсул по 8 г в картонній упаковці. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Іт..

939 грн.

LAVAZZA Blue Espresso Intenso — це насичена композиція із зерен арабіки (40%), вирощеної в Бразилії та Центральній Америці, та південноазійської робусти (60%). Класична середнє обсмаження забезпечує рівний, збалансований, міцний смак і глибокий шоколадний післясмак, а ніжна кремова пінка відмінно підкреслює інтенсивний аромат. Капсульна система Lavazza Blue. Упаковка: 100 капсул в картонній упаковці. Виробник: Luigi Lavazza S. ..

909 грн.

LAVAZZA Blue Espresso Vigoroso — збалансований бленд мелених зерен арабіки та робусти темного обсмаження. Напій інтенсивний, міцний, з вираженою гіркуватістю і яскравим ароматом для поціновувачів кави з характером. Капсульна система Lavazza Blue. Об'єм готової порції: 30 мл. Упаковка: 100 капсул по 9,5 г в картонній упаковці. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

438 грн.

LAVAZZA Caffe Crema Classico — це вишукана композиція високоякісних зерен арабіки та робусти. Завдяки делікатному середньому обсмаженню напій виходить щільний, в міру насичений та збалансований, з виразними шоколадними нотками. Бленд прекрасно підійде для приготування кафе крема, лате, капучино і лате макіато.  Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Luigi Lavazza..

447 грн.

LAVAZZA Caffe Crema Dolce — це збалансоване поєднання високоякісних зерен арабіки (80%) і робусти (20%). Кава має ніжний смак, тривалий післясмак і витончений аромат. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

438 грн.

LAVAZZA Caffe Crema Gustoso — це суміш добірних зерен арабіки та робусти темного обсмаження. Кава відрізняється насиченим, виразним смаком, оксамитовим горіховим післясмаком і насиченим ароматом. Повнотіле еспресо з пряними нотками ідеально підходить для напоїв з молоком. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

157 грн.

LAVAZZA Club — це високоякісна суміш ретельно відібраних зерен арабіки з вишуканим ароматом і збалансованим, рівним, класичним смаком. Помел середній, найкраще підходить для приготування у френч-пресі, крапельній та гейзерній кавоварках. Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

409 грн.

LAVAZZA Crema e Aroma — це один з найпопулярніших блендів, у складі якого добірні зерна арабіки (60%) з Південної та Центральної Америки і африканської робусти (40%). Кава відрізняється насиченим ароматом, міцністю, тривалим післясмаком з шоколадними нотками і густою, бархатистою пінкою. Напій чудово поєднується з молоком і вершками. Підходить для приготування в усіх типах автоматичних кавоварок, після помелу найкраще готувати в гейзерній і крапельній кавоварках ..

98 грн.

LAVAZZA Crema e Gusto Classico — це елегантне поєднання мелених зерен ароматної бразильської арабіки (30%) та міцної індійської робусти (70%). Темне обсмаження розкриває насичений, міцний смак з оксамитовими шоколадно-горіховими нотками. Середньо-тонкий помел зерен дозволяє заварювати каву прямо в чашці або гейзерній кавоварці та насолоджуватися незабутнім ароматом щоранку. Середньо-тонкий помел, найкраще підходить для приготування в гейзерній кавоварці та&n..

140 грн.

LAVAZZA Crema e Gusto Classico — це яскрава композиція з мелених зерен бразильської арабіки (30%) та насиченої індійської робусти (70%). Темне обсмаження розкриває інтенсивний, міцний смак з оксамитовими шоколадно-горіховими нотками і приємний аромат. Середньо-тонкий помел зерен дозволяє заварювати каву прямо в чашці й насолоджуватися елегантним ароматом щоранку. Середньо-тонкий помел, найкраще підходить для приготування в гейзерній кавоварці та за..

111 грн.

LAVAZZA Crema e Gusto Dolce — це ароматний купаж добірних сортів арабіки та робусти ретельного середнього обсмаження. Напій зачаровує ніжними і солодкими нотками в поєднанні з м'якими крема. Купаж чудово розкривається в еспресо, американо і лате. Середньо-тонкий помел, найкраще підходить для приготування в гейзерній кавоварці та заварювання в чашці. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

108 грн.

LAVAZZA Crema e Gusto Forte — це в міру міцний, ароматний бленд з мелених зерен африканської та азіатської робусти (80%) і бразильської арабіки (20%). Напій відрізняється насиченим смаком і неперевершеним ароматом завдяки ретельному темному обсмажуванню. Підходить для приготування в гейзерній кавоварці. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

81 грн.

LAVAZZA Crema e Gusto Forte — це збалансована кава середньої міцності для приготування класичного італійського еспресо в гейзерній кавоварці. Мелені зерна арабіки з Бразилії (20%) та робусти з Африки і Азії (80%) утворюють багату, гармонійну композицію. Насичене темне обсмаження дозволяє насолодитися повнотою смаку та насиченим ароматом. Ніжна пінка і тривалий шоколадний після..

112 грн.

LAVAZZA Crema e Gusto Ricco — це купаж мелених зерен арабіки (80%) і робусти (20%), створений в кращих неаполітанських традиціях. Середньо-темне обсмаження розкриває глибокий шоколадний смак і насичений аромат. Підходить для приготування в гейзерній кавоварці. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

Кава LAVAZZA Crema e Gusto Ricco мелена 250 г (внутрішній ринок) (8000070040045)
Акція
94 грн. 105 грн.

LAVAZZA Crema e Gusto Ricco — це бленд мелених зерен арабіки (80%) і робусти (20%), створений в кращих традиціях Південної Італії. Середньо-темне обсмаження розкриває глибокий шоколадний смак і насичений аромат. Підходить для приготування в гейзерній кавоварці. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

113 грн.

LAVAZZA Dek Classico — це безкофеїновий бленд мелених зерен високоякісної арабіки (60%) і робусти (40%). Завдяки технології декофеїнізації, вилучено 99,1% кофеїну, але при цьому збережені всі смакові й ароматичні властивості кави. Напій збалансований, виразний, з тривалим післясмаком і яскравим ароматом з фруктовими нотками. Середньо-тонкий помел, найкраще підходить для приготування в гейзерній та ріжковій кавоварці. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробн..

169 грн.

LAVAZZA Dek Classico — це бленд мелених зерен високоякісної арабіки (60%) і робусти (40%) з класичним смаком без кофеїну. Завдяки технології декофеїнізації, вилучено 99,1% кофеїну, але при цьому збережені всі смакові й ароматичні властивості кави. Напій збалансований, виразний, з тривалим післясмаком і яскравим ароматом. Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

106 грн.

LAVAZZA Dek Intenso — це безкофеїновий купаж мелених зерен ароматної, ніжної арабіки (30%) та міцної, інтенсивної робусти (70%). Завдяки технології декофеїнізації, вилучено 99,1% кофеїну, але при цьому збережені смакові й ароматичні властивості кави. Напій виразний, інтенсивний, з помітною гірчинкою і тривалим приємним післясмаком. У букеті ароматів відчуваються нотки карамелі та тютюну. Середньо-тонкий помел, найкраще підходить для приготування в гейзе..

Кава LAVAZZA Espresso Barista Gran Crema зернова 1 кг (8000070024854)
Акція
471 грн. 539 грн.

LAVAZZA Espresso Barista Gran Crema — це інтенсивний, збалансований бленд зерен арабіки та робусти. Щільний, оксамитовий напій з гармонійним поєднанням гіркуватості, кислинки й солодкості, і густою, ніжною пінкою. Бленд чудово розкриває ароматичний букет в класичному еспресо, капучіно та лате. Підходить для всіх типів автоматичних кавомашин. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

553 грн.

LAVAZZA Espresso Barista Perfetto — це бленд високоякісних зерен арабіки делікатного середнього обсмаження. В міру насичений, ароматний напій зі збалансованим класичним смаком. Кава підходить для приготування на всіх типах еспресо-, а також фільтрових кавомашин. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

Кава LAVAZZA Espresso Crema e Aroma зернова 1 кг (8000070024908)
Акція
402 грн. 448 грн.

LAVAZZA Espresso Crema e Aroma — це суміш кращих сортів арабіки (80%) з Південної та Центральної Америки і робусти (20%) з Африки. Напій відрізняється збалансованим смаком, м'якими крема і тривалим, яскравим післясмаком. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

434 грн.

LAVAZZA Espresso Crema e Gusto Classico — це вишуканий зерновий бленд бразильської арабіки (30%) та робусти (70%) з Азії та Африки. Темне обсмаження підкреслює насиченість і міцність напою. Кремова пінка та чудові шоколадно-горіхові нотки надають еспресо особливої чарівності. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

372 грн.

LAVAZZA Espresso Crema e Gusto Forte — це збалансована композиція із зерен арабіки з плантацій Південної Америки і африканської робусти. Міцний, насичений смак і м'який аромат з оксамитовими нотами чорного шоколаду піднімуть настрій для продуктивного дня. Кава найкраще розкриває смакові якості в еспресо, капучіно та латте маккіато. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A...

421 грн.

LAVAZZA Espresso Crema e Gusto Tradizione Italiana — це інтенсивне поєднання добірних сортів південноамериканської арабіки з додаванням африканської робусти. Яскравий, повний смак з виразною гірчинкою грає нотами прянощів, гіркого шоколаду та горіхів. Насичена, ароматна кава з шоколадним смаком добре розкривається в традиційному італійському еспресо. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Luigi Lavazz..

523 грн.

LAVAZZA Espresso Gold Selection — це унікальний бленд зерен бразильської та колумбійської арабіки з робустою, вирощеною на острові Ява. Кава відрізняється щільними крема, вираженою кислинкою і солодкістю, зачаровує ароматом з нотами молочного шоколаду і ванілі. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

485 грн.

LAVAZZA Espresso Gran Espresso — це міцний бленд із темнообсмажених зерен арабіки з Центральної та Південної Америки і робусти з Африки та Індонезії. Заварений напій відрізняється густим, насиченим смаком і яскравим ароматом. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

165 грн.

LAVAZZA Espresso in Blu — це суміш добірних зерен 100% арабіки з плантацій Центральної Америки і Африки. Рівномірне середнє обсмаження зерен дозволяє досягти вишуканого, тонкого аромату з пряними та солодкими нотками. У збалансованому смаку розкривається м'яка кислинка і солодкість.  Помел чудово підходить для варіння в класичній турці. Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

574 грн.

LAVAZZA Espresso Italiano Aromatico — це ароматний, смачний купаж добірних зерен арабіки та робусти, створений досвідченими італійськими майстрами. Делікатне світле обсмажування розкриває збалансований смак зерен з Південно-Східної Азії, Африки та Південної Америки. Елегантний аромат грає нотками темного шоколаду й сухофруктів. Інтенсивна, повна кава з оксамитовим післясмаком — ідеальний традиційний еспресо! Підходить для всіх типів авто..

Кава LAVAZZA Espresso Italiano Classico зернова 1 кг (8000070018747)
Акція
488 грн. 529 грн.

LAVAZZA Espresso Italiano Classico — це суміш світлообсмажених зерен кращих сортів центральноамериканської та арфиканської арабіки. Оксамитовий смак і шоколадні нотки в поєднанні з вишуканим ароматом утворюють елегантний, незабутній напій. Найбільш повно смак і аромат розкриваються в еспресо і лате. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Luigi Lavazza S. p. A., Італія. ..

 Lavazza - это cамый популярный итальянский кофе. По статистике 80% итальянцев предпочитает именно кофе Lavazza. История бренда Lavazza началась еще в далеком 1895 году в небольшом туринском бакалейном магазине Луиджи Лавацца, который занимался изготовлением и продажей кофейных продуктов. Этот семейный бизнес, пройдя через века, постоянно совершенствовался и на даный момент итальянская компания со штаб-квартирой в Пьемонте известна во всем мире. Lavazza имеет четыре предприятия производящих кофе в Италии и семь филиалов в Европе и Америке, а в 2008 году компания вышла на индийский рынок, купив пакет акций Sterling Infotech group. Благодаря кропотливому труду, превосходному менеджменту, высокому качеству продукции, опираясь на высокие стандарты отбора сырья, – компания Lavazza занимает топ место среди производителей кофе.

В нашем интернет-магазине Вы можете купить натуральный кофе Lavazza зерновой и молотый, в капсулах и монодозах, разной степени обжарки и купажирования.