AMBASSADOR

Товарів: 40

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробники
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
  0
  0
 • Країна-виробник
  0
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0
 • Склад
  0
  0
  0
 • Упаковка
  0
  0
  0
  0
 • Вид
  0
 • Вага
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
64 грн.

AMBASSADOR Blue Label — це оригінальний бленд натуральних зерен арабіки та робусти. Мелена кава із зерен ретельного середнього обсмаження розкривається яскравим смаком з винними нотками і зачаровує вишуканим ароматом. Кава міцна, насичена, підходить для приготування еспрессо і напоїв з молоком. Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: вакуумний пакет, 275 г. Виробник: Strauss Cafe Poland Sp.zo.o, Імпортер: ТОВ "Штраус", Україна. ..

105 грн.

AMBASSADOR Blue Label — це ексклюзивний бленд натуральних зерен арабіки та робусти. Мелена кава із зерен делікатного середнього обсмаження розкривається багатим смаком з винними нотками і зачаровує вишуканим ароматом. Кава міцна, насичена, підходить для приготування еспрессо і напоїв з молоком. Помел середній, підходить для приготування у френч-пресі, крапельних і гейзерних кавоварках, заварювання в чашці. Упаковка: вакуумний пакет, 450 г. Виробник: Strauss Cafe..

101 грн.

AMBASSADOR Blue Label — це яскрава розчинна кава із високоякісних зерен арабіки та робусти. Напій із зерен середнього обсмаження розкривається насиченим смаком з винними нотками і зачаровує вишуканим ароматом. Чудовий варіант для поціновувачів якісної розчинної кави. Упаковка: фольгований пакет, 120 г. Країна походження кави: Німеччина. Виробник: ТОВ "НВП Джерело", Україна. Вироблено Norddeutsche Kaffewerke GmbH, Німеччина на замовлення ТО..

126 грн.

AMBASSADOR Blue Label — це вишукана розчинна кава зі арабіки преміальної якості. Напій із зерен середнього обсмаження розкривається насиченим смаком з винними нотками і чарівним ароматом. Чудовий варіант для поціновувачів якісної розчинної кави. Упаковка: скляна банка, 190 г. Країна походження кави: Німеччина. Виробник: ТОВ "НВП Джерело", Україна. Імпортер: ТОВ "Штраус", Україна. ..

227 грн.

AMBASSADOR Blue Label — це ароматна розчинна кава із бленда високоякісних зерен арабіки та робусти. Заварений напій із зерен середнього обсмаження розкривається насиченим, міцним смаком. Гарний варіант для любителів якісної розчинної кави. Упаковка: фольгований пакет, 400 г. Країна походження кави: Німеччина. Виробник: ТОВ "НВП Джерело", Україна. Вироблено Norddeutsche Kaffewerke GmbH, Німеччина на замовлення ТОВ "Штраус", У..

294 грн.

AMBASSADOR Blue Label — це інтенсивна розчинна кава із зерен середнього обсмаження преміальної якості. Кава розкривається яскравим смаком з винними нотками та витонченим ароматом. Ідеальний напій для поціновувачів якісної розчинної кави. Упаковка: фольгований пакет, 510 г. Країна походження кави: Німеччина. Виробник: ТОВ "НВП Джерело", Україна. Вироблено Norddeutsche Kaffewerke GmbH, Німеччина на замовлення ТОВ "..

88 грн.

AMBASSADOR Blue Label — це натуральна розчинна кава вищої якості від знаменитого бренду. Напій розкривається яскравим смаком з винними нотками і витонченим ароматом. Ідеальна кава для бадьорого початку дня. Упаковка: скляна банка, 95 г. Країна походження кави: Німеччина. Виробник: ТОВ "НВП Джерело", Україна. Імпортер: ТОВ "Штраус", Україна. ..

262 грн.

AMBASSADOR Crema — це натуральний купаж зерен арабіки та робусти темного ступеню обсмаження. Напій має оригінальний, насичений смак з щільним крема та ніжною пінкою. Вишуканий, оксамитовий аромат і міцність — те, що потрібно для початку продуктивного дня! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: ТОВ "Штраус", Польща. ..

277 грн.

AMBASSADOR Crema — це натуральна розчинна кава делікатного середнього обсмаження. Прекрасно збалансований бленд арабіки та робусти має насичений смак, тривалий післясмак, вишуканий та багатий аромат. Міцна кава з ніжною пінкою — щоденний заряд бадьорості й гарного настрою! Підходить для приготування кави у кавових автоматах. Упаковка: фольгований пакет, 500 г. Країна походження кави: Німеччина. Виробник: ТОВ "НВП Джерело", ..

157 грн.

AMBASSADOR Espresso Bar — це натуральний купаж зерен арабіки та робусти темного обсмаження. Преміальний еспресо-бленд створений за особливою рецептурою, щоб зробити каву у вашій чашці міцною, ароматною і насиченою. Багатий смак, щільні крема, вишуканий аромат і тривалий післясмак — такий напій принесе задоволення і додасть сил для нових звершень. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: "Strauss Cafe Pola..

49 грн.

AMBASSADOR Espresso — вишукана мелена кава традиційного італійського (темного) обсмаження. Благородний напій має яскраво виражену гірчинку, насичений аромат і приємний післясмак. Щільні крема і ніжна пінка не залишать байдужими любителів класичного, міцного еспресо. Помел середній, підходить для приготування у френч-пресі, крапельних і гейзерних кавоварках, заварювання в чашці. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: "Strauss Cafe Poland Sp.z o.o", Польща. ..

165 грн.

Кава AMBASSADOR Nero — це еспресо-бленд із високоякісних зерен арабіки та робусти темного обсмаження. Традиційний, міцний італійський еспресо з насиченим смаком та густою пінкою має вишуканий аромат і тривалий шоколадний післясмак. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: "Strauss Cafe Poland Sp.z o.o", Польща. ..

53 грн.

AMBASSADOR Nero — насичений еспрессо-бленд з мелених зерен темного обсмаження. Заварена кава має сильний, міцний смак і густу, кремову пінку. Виразний аромат і тривалий післясмак з нотками темного шоколаду не залишить байдужими справжніх шанувальників італійської класики. Помел середній, підходить для приготування у френч-пресі, крапельних і гейзерних кавоварках, заварювання в чашці. Упаковка: вакуумний пакет, 225 г. Виробник: Strauss Cafe Poland ..

126 грн.

Кава AMBASSADOR Nero — це розчинний сублімований еспресо-бленд з високоякісних зерен робусти темного обсмаження з додаванням натуральної меленої кави. Міцний, насичений італійський еспресо з яскравим смаком і густою пінкою чарує вишуканим ароматом і тривалим шоколадним післясмаком. Упаковка: скляна банка, 190 г. Виробник: ТОВ "НВП "Джерело", Україна. Вироблено на замовлення: ТОВ "Штраус Україна", Україна. ..

134 грн.

AMBASSADOR Platinum — це збалансована розчинна кава з ретельно відібраних зерен високогірної арабіки. Напій міцний, ароматний, з вишуканим смаком і приємним, тривалим післясмаком. Упаковка: скляна банка, 190 г. Виробник: ТОВ "НВП "Джерело", Україна. Імпортер: ТОВ "Штраус", Україна. ..

104 грн.

AMBASSADOR Platinum — це високоякісна розчинна кава з ретельно відібраних кавових зерен. Напій міцний, оксамитовий, з вишуканим смаком, яскравим ароматом і приємним, тривалим післясмаком. Упаковка: скляна банка, 95 г. Виробник: ТОВ "НВП "Джерело", Україна. Імпортер: ТОВ "Штраус", Україна. ..

350 грн.

AMBASSADOR Premium 100% Arabica — це ароматний бленд зерен добірної арабіки середнього обсмаження з трьох континентів. Зерна з Америки надають каві солодкості, кава з Азії забезпечує насиченість, а африканська арабіка відчувається у фруктових нотах і виразному ароматі. Напій в міру інтенсивний, з ніжною кислинкою та оксамитовими горіхово-шоколадними нотами. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробн..

Кава AMBASSADOR Premium мелена 225 г (8720254065205)
Новинка
63 грн.

AMBASSADOR Premium — ароматна мелена кава із зерен 100% арабіки з трьох континентів. Кава з Америки забезпечує приємну солодкість, а зерна з Африки додають напою виразних фруктових ноток і насиченого аромату. Робуста з Азії дарує напою насиченість, гірчинку і шоколадно-горіхові нотки. Насолоджуйтеся багатим смаком кави з кращих плантацій планети! Помел середній, підходить для приготування у френч-пресі, крапельних і гейзерних кавоварках, заварювання в чашці. У..

120 грн.

AMBASSADOR Premium — вишукана мелена кава із зерен арабіки з Америки та Африки з додаванням робусти з Азії. Збалансований еспресо поєднує фруктову солодкість, нотки шоколаду і лісового горіха. Кава з 3-х континентів утворює складну гармонію смаку: американська арабіка дає солодкість і ніжність, африканська арабіка додає яскравих фруктових відтінків аромату, а зерна з Азії роблять напій інтенсивнішим. Кава середньої насиченості, з вираженою кислинкою та ба..

315 грн.

Кава AMBASSADOR Strong — це ароматний і насичений еспрессо-бленд із зерен арабіки та робусти з кращих плантацій "кавового поясу". Середньо-темне обсмаження розкриває повнотілий, кремовий напій з нотами горіхів, темного шоколаду, меду і прянощів. Ледь помітна кислинка, виражена гірчинка та яскравий аромат як найкраще підходять для традиційного італійського еспресо. Бленд також чудово проявляє смак в напоях з молоком. Підходить для всіх типів ав..

175 грн.

Кава в зернах AMBASSADOR Adora складається з добірних сортів арабіки та робусти середнього обсмаження. Професійна обробка і ретельний підбір сортів забезпечує вишуканий і м'який напій з насиченим ароматом. Композиція чудово розкриється в класичній чорній каві та напоях з молоком. Виразна кислинка і тривалий післясмак роблять еспресо у вашій чашці досконалим! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет, 1 кг. Виробник: "St..

158 грн.

AMBASSADOR Adora — збалансована композиція добірних зерен арабіки та робусти середнього обсмаження. Натуральна, насичена кава має м'який смак з яскравою кислинкою, вишуканий і багатий аромат. Купаж прекрасно підійде для приготування класичного італійського еспресо і для напоїв з молоком. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет, 900 г. Виробник: "Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.", Польща. Імпортер: ТОВ &quo..

39 грн.

AMBASSADOR Adora — це натуральні зерна арабіки та робусти, обсмажені до середнього ступеня для розкриття збалансованого смаку. Заварена кава зачаровує м'яким і багатим смаком з приємною кислинкою. Насичений аромат традиційного еспрессо подарує заряд натхнення на весь день. Купаж прекрасно підходить для заварювання еспресо або приготування напоїв з молоком та вершками. Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: вакуумний пакет, 225 г. ..

53 грн.

AMBASSADOR Adora — розчинна кава з натуральних зерен арабіки середнього обсмаження. М'який та ароматний напій зачаровує збалансованим смаком з легкою кислинкою. Насичений аромат і багатий смак розчинної кави Adora добре поєднуються з молоком і підсолоджувачами. Упаковка: скляна банка, 95 г. Виробник: ООО "НВП "Джерело", Україна. Вироблено на замовлення:  ТОВ "Штраус Україна", Україна. ..

235 грн.

AMBASSADOR Blue Label — це ексклюзивний бленд високоякісних зерен арабіки та робусти. Зерна делікатного середнього обсмаження розкриваються багатим смаком з винними нотками і зачаровують вишуканим ароматом. Кава міцна, насичена, підходить для приготування еспрессо і для створення напоїв з молоком. Чудовий варіант для тих, хто цінує якість і витончений смак. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Польща. ..

259 грн.

AMBASSADOR Blue Label — це ексклюзивний бленд зерен арабіки та робусти. Зерна середнього обсмаження розкриваються багатим смаком з винними нотками і зачаровують вишуканим ароматом. Кава міцна, насичена, підходить для приготування еспрессо і для напоїв з молоком. Чудовий варіант для тих, хто цінує якість і витончений смак. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: пакет з клапаном, 1100 г. Виробник: Польща. ..

62 грн.

Кава в зернах AMBASSADOR Blue Label має виразний, насичений смак і яскравий аромат. Композиція з добірних сортів арабіки грає тонкими винними нотками і легкою кислинкою. Прекрасний напій для поціновувачів вишуканої та благородної кави! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Польща. ..

60 грн.

AMBASSADOR Blue Label — натуральна мелена кава з добірних зерен арабіки середнього обсмаження. Прекрасно збалансований, гармонійний і в міру насичений смак із винними нотками подарує заряд бадьорості та гарного настрою. Яскравий аромат справжньої арабіки доповнить ідеальну чашку ранкового еспресо. Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Strauss Cafe Poland Sp.zo.o, Імпортер: ТОВ "Штраус..

161 грн.

AMBASSADOR Blue Label — це розчинна кава із зерен преміальної якості. Напій розкривається насиченим смаком з винними нотками і зачаровує вишуканим ароматом. Прекрасний варіант для поціновувачів якісної розчинної кави. Упаковка: фольгований пакет, 205 г. Країна походження кави: Німеччина. Виробник: ТОВ "НВП Джерело", Україна. Вироблено Norddeutsche Kaffewerke GmbH, Німеччина на замовлення ТОВ "Штраус", Україна. ..

49 грн.

AMBASSADOR Blue Label — це натуральна розчинна кава із зерен середнього обсмаження високої якості. Напій розкривається яскравим смаком з винними нотками та витонченим ароматом. Ідеальна кави для бадьорого початку дня. Упаковка: фольгований пакет, 60 г. Країна походження кави: Німеччина. Виробник: ТОВ "НВП Джерело", Україна. Вироблено Norddeutsche Kaffewerke GmbH, Німеччина на замовлення ТОВ "Штраус", Україна. ..

241 грн.

Зернова кава AMBASSADOR Crema складається з добірних сортів арабіки та робусти відмінної якості. Зерна темного обсмаження надають напою насичений смак і яскравий, багатий аромат. У міцній, щільній каві з густою пінкою шанувальник впізнає традиційний смак італійського еспресо. Вишукана кава AMBASSADOR подарує заряд бадьорості та натхнення! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Norddeutsche ..

195 грн.

AMBASSADOR Espresso Bar — бленд добірних зерен насиченого темного обсмаження. У напої розкривається глибокий, міцний смак і багатий аромат справжнього еспресо. Збалансований і повнотілий купаж створений для вимогливих гурманів і професійних бариста, щоб кожна чашка кави була досконалою! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Norddeutsche Kaffeewerke GmbH, Німеччина. ..

Кофе «Ambassador» – это популярный кофейный бренд, отличительная черта которого – непревзойдённый аромат кофейных напитков. Каждый, кто может назвать себя настоящим ценителем кофе, знаком с несравненными вкусовыми качествами «Амбассадора». Кроме того, данный напиток способен не только радовать своим вкусом и ароматом, но и дополнять индивидуальность, подчёркивая уточённый стиль и оригинальность. Каждая деловая беседа становится намного мягче и приятнее, когда на поверхности переговорного стола имеется две чашечки, наполненные этим горячим напитком. Крепкий и приятный аромат немецкого кофе покорит каждого, кто его учует.

Наш интернет магазин «Чай и Кофе» представляет вам тщательно сформированный ассортимент кофе «Амбассадор», где каждая товарная единица является воплощением элегантности и насыщенности. Немецкие изготовители проводили массу экспериментов, чтобы отыскать идеальный баланс всех вкусовых особенностей, свойственных кофе. Как Вы видите, их старания увенчались успехом, ведь «Амбассадор» – это идеальное объединение нежной горчинки, крепкого вкуса и приятного послевкусия! Желаете купить кофе Ambassador в Киеве – обращайтесь в наш специализированный магазин!