JOHNNY TEACHER 420

Товарів: 5

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробники
  0
 • Упаковка
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
  0
  0
 • Країна-виробник
  0
 • Склад
  0
 • Вид
  0
  0
 • Тип
  0
 • Вага
  0
  0
637 грн.

JOHNNY TEACHER Bio — це органічна кава із зерен високоякісної арабіки з кращих регіонів світу. Напій відрізняється цитрусової кислинкою і легкою, елегантною гірчинкою. В ароматі відчуваються квіткові ноти, крема густі й оксамитові, а в післясмаку грають відтінки шоколаду, чорносливу та спецій. Екологічно чиста кава, вирощена без використання синтетичних добрив і гербіцидів, в процесі виробництва не використовується генна інженерія та дитяча праця. Підходи..

523 грн.

JOHNNY TEACHER Crema — це збалансована суміш великих зерен кращих сортів арабіки делікатного середнього обсмаження. У напої відчувається легка кислинка і карамельно-горіхові відтінки. Аромат грає нотами спецій, шоколаду та горіхів. Екологічно чиста кава, вирощена без використання синтетичних добрив і гербіцидів, в процесі виробництва не використовується генна інженерія та дитяча праця. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгов..

452 грн.

JOHNNY TEACHER Espresso Dark — це оригінальний бленд зерен арабіки різних регіонів походження. У напої присутня делікатна кислинка і приємна гіркота з безліччю солодких відтінків: карамелі, абрикоса, чорниці, ванілі та какао. Насичений аромат грає нотками ягід і фруктів, бергамоту, підсмаженого тосту, троянди і вершків. Екологічно чиста кава, вирощена без використання синтетичних добрив і гербіцидів, в процесі виробництва не використовується генна інженерія та д..

224 грн.

JOHNNY TEACHER Espresso Dark — це високоякісна суміш зерен арабіки різних регіонів походження. У напої присутня делікатна кислинка і приємна гіркота з безліччю солодких відтінків: карамелі, абрикоса, чорниці, ванілі та какао. Насичений аромат грає нотками ягід і фруктів, бергамоту, підсмаженого тосту, троянди і вершків. Екологічно чиста кава, вирощена без використання синтетичних добрив і гербіцидів, в процесі виробництва не використовується генна інженерія та дитяча..

428 грн.

JOHNNY TEACHER Espresso — це класичний еспресо-бленд преміальної якості, створений професіоналами купажування з добірної арабіки. Кавові зерна з різних регіонів планети обсмажені до середнього ступеня, щоб розкрити повний, багатий смак і аромат. Свіжозаварена чашка еспрессо радує гармонійним смаком з приємною гіркуватістю, легкою кислинкою і солодкими нотками. Композиція грає відтінками ванілі, бергамоту, абрикоса і чорниці. Тривалий, оксамитовий післясмак із нотами какао та..