СНЕКИ

Товарів: 19

Фільтр товарів

 • Виробники
  0
  0
 • Ціна
  грн. - грн.
 • Країна-виробник
  0
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0
 • Вага
  0
  0
  0
  0
  0
  0
18 грн.

Смажений арахіс MOGYI Crasssh Bacon в хрусткій оболонці зі смаком бекону — смачний та поживний перекус. Ідеальний хрусткий снек для відпочинку з друзями, вечірки, пікніка або перегляду фільму. Арахіс MOGYI Crasssh Bacon в пряній, хрусткій оболонці зі смаком бекону буде чудовою закускою до пива або сидру. Солоні горішки в щільній упаковці зручно зберігати або носити з собою для перекусу. Гарне частування для любителів хрустких ласощів! Продукт готовий до вживання. Склад..

18 грн.

Смажений арахіс MOGYI Crasssh Hagymas Tejfolos в хрусткій оболонці зі смаком сметани та цибулі — буде чудовою закускою до пива або сидру, вгамує голод і підніме настрій. Ідеальний хрусткий снек для відпочинку з друзями, вечірки, пікніка або перегляду фільму. Арахіс MOGYI Crasssh Hagymas Tejfolos в оболонці зі смаком зеленої цибулі та сметани зручно зберігати або носити з собою для перекусу. Хрусткі смажені горішки — корисна і смачна альтернатива чіпсам т..

18 грн.

Смажений арахіс MOGYI Crasssh Salsa Lime в пікантній, хрусткій оболонці зі смаком лайма — відмінна закуска до пива або сидру, корисна альтернатива чіпсам і сухарикам. Смак смаженого арахісу чудово поєднується з гірким, злегка кислим лаймом і гостринкою сальси. Ідеальний хрусткий снек для відпочинку з друзями, вечірки, пікніка або перегляду фільму. Арахіс MOGYI Crasssh Salsa Lime зручно зберігати або носити з собою для перекусу. Продукт готовий до вживання. Склад: арахі..

22 грн.

Хрусткий солоний арахіс — це гарна закуска до напоїв, здорова альтернатива чіпсам та сухарикам. Порційний арахіс можна брати з собою на пікнік, тривалі прогулянки, в поїздки та на навчання. Горішки дуже поживні та калорійні, тому варто дотримуватися норми споживання — не більше 20-30 грамів на день. Арахіс містить велику кількість вітамінів і мікроелементів, амінокислот і рослинних жирів. Регулярне вживання арахісу допомагає підтримувати н..

18 грн.

Хрустка смажена кукурудза MOGYI Mexicorn Barbecue — смачний, пряний снек зі смаком бекону. Пекуча суміш спецій для барбекю з сіллю обволікає смажену кукурудзу і створює ідеальну закуску для пива, сидру та інших коктейлів. Відпочинок із друзями, вечірка, пікнік, прогулянка або перегляд фільму буде веселіше з хрустким смаколиком. Кукурудза MOGYI Mexicorn Barbecue — це хіт снеків для любителів похрумтіти! Продукт готовий до вживання. Склад: кукурудза, рослинна ..

18 грн.

Кукурудза MOGYI Mexicorn Chili — це смачний снек для любителів похрумтіти. Смажені зерна кукурудзи в солоній посипці з перцем чилі чудово підійдуть для перекусу і для відпочинку з друзями, вечірки, пікніка, перегляду фільму, а також стануть гарною закускою до напоїв. Це смачний, поживний і дуже хрусткий смаколик! Продукт готовий до вживання. Склад: кукурудза, рослинна олія (пальмова), приправа з ароматом чилі. Поживна (харчова) цінність: жири - 12 г; бі..

18 грн.

Солона кукурудза MOGYI Mexicorn Salted — смачний хрусткий снек для любителів оригінальних закусок. Смажена кукурудза в оболонці зі спецій та солі буде чудовим доповненням до пива, сидру та інших напоїв. Зручна упаковка дозволяє брати кукурудзу із собою на прогулянку, в дорогу, на вечірку або на пікнік. Додайте яскравих емоцій відпочинку з хрусткою солоною кукурудзою MOGYI! Продукт готовий до вживання. Склад: кукурудза, рослинна олія (пальмова), суміш спецій, ..

17 грн.

Смачний, ароматний та хрусткий попкорн тепер легко приготувати вдома з кукурудзою MOGYI Micropop Butter! Кукурудза в зернах зі смаком вершкового масла запакована в спеціальний пакет і готова до швидкого приготування в мікрохвильовій печі. Відпочинок з друзями, вечірка, пікнік, прогулянка або перегляд фільму буде веселіше з гарячим, хрустким попкорном MOGYI! Склад: кукурудза, рослинна олія (пальмова), сіль (3%), ароматизатор масла. Упаковка: фольгований пакет, 100 г. Пожив..

17 грн.

Гострий, пікантний та хрусткий попкорн тепер легко приготувати вдома з кукурудзою MOGYI Micropop Chili! Зерна кукурудзи в посипці зі спецій та солі можна швидко приготувати в мікрохвильовій печі. Відпочинок з друзями, вечірка, пікнік, прогулянка або перегляд фільму буде веселішим з гарячим попкорном MOGYI з насиченим смаком і ароматом чилі. Склад: кукурудза, рослинна олія (пальмова), сіль (3%), ароматизатор чилі. Упаковка: фольгований пакет, 100 г. Пож..

17 грн.

Солоний, гарячий, хрусткий попкорн тепер легко приготувати вдома з кукурудзою MOGYI Micropop Salty! Запаковані в спеціальний пакет, зерна кукурудзи з сіллю можна швидко приготувати в мікрохвильовій печі. Вечірній відпочинок за переглядом фільму, вечірка, пікнік або прогулянка будуть веселіші з хрустким, солоним попкорном MOGYI! Склад: кукурудза, рослинна олія (пальмова), сіль (3%). Упаковка: фольгований пакет, 100 г. Поживна (харчова) цінність: жири - 24 г;..

318 грн.

Смажені солоні фісташки ALESTO Californian Pistachios — це смачні та корисні горішки, які втамовують голод і насичують організм необхідними мікроелементами. Фісташки багаті клітковиною, магнієм, калієм та залізом, а також містять жирні кислоти, лютеїн і каротиноїд. Фісташки вважаються горішками гарного настрою, адже вони підтримують нервову систему та нормалізують психо-емоційний стан. Також ці маленькі горішки підтримують роботу серцево-судинної системи та здоров&..

18 грн.

Смажений арахіс MOGYI Crasssh Chili в пікантній, гострій оболонці зі смаком чилі — смачний та поживний перекус. Чудовий хрусткий снек для відпочинку з друзями, вечірки, пікніка або перегляду фільму. Арахіс MOGYI Crasssh Chili в хрусткій оболонці зі смаком перцю чилі відмінно підійде до пива або сидру, вгамує голод і зарядить енергією. Гострі горішки в щільній упаковці зручно зберігати або носити з собою для перекусу. Гарне частування для любителів хрустких лас..

39 грн.

Арахіс часто називають земляним горіхом, однак він належить до сімейства бобових. Завдяки високій поживності, смажений арахіс може стати чудовим перекусом, швидко вгамувати голод і надати енергії. Крім того, ядра арахісу широко використовують в кулінарії — від десертів і соусів до салатів та основних страв. Арахіс містить велику кількість вітамінів і мікроелементів, амінокислот і рослинних жирів. Регулярне вживання арахісу допомагає підтримувати норму вітамінів А, групи В..

39 грн.

Солоний арахіс — це гарна закуска до пива або сидру, здорова і смачна альтернатива фаст-фуду. Порційний арахіс можна брати з собою на пікнік, тривалі прогулянки, в поїздки та на навчання. Арахіс часто називають земляним горіхом, однак він належить до сімейства бобових. Завдяки високій поживності, смажений арахіс може стати чудовим перекусом, швидко вгамувати голод і надати енергії. Крім того, ядра арахісу широко використовують в кулінарії — від десертів і соу..

72 грн.

Солоний арахіс — це гарна закуска до пива або сидру, здорова і смачна альтернатива фаст-фуду. Порційний арахіс можна брати з собою на пікнік, тривалі прогулянки, в поїздки та на навчання. Арахіс часто називають земляним горіхом, однак він належить до сімейства бобових. Горішки дуже поживні та калорійні, тому варто дотримуватися норми споживання — не більше 20-30 грамів на день. Арахіс містить велику кількість вітамінів і мікроелементів, аміноки..

14 грн.

Хрусткий солоний арахіс MOGYI — це гарна закуска до пива або сидру, здорова альтернатива фаст-фуду. Порційний арахіс можна брати з собою на пікнік, тривалі прогулянки, в поїздки та на навчання. Арахіс часто називають земляним горіхом, однак він належить до сімейства бобових. Горішки дуже поживні та калорійні, тому варто дотримуватися норми споживання — не більше 20-30 грамів на день. Арахіс містить велику кількість вітамінів і мікроелемент..

17 грн.

Смачний, солоний та хрусткий сирний попкорн тепер легко приготувати вдома з кукурудзою MOGYI Micropop Cheese! Кукурудза в зернах запакована в спеціальний пакет і готова до швидкого приготування в мікрохвильовій печі. З друзями, вечірка, пікнік, прогулянка або перегляд фільму буде веселіше з гарячим, хрустким попкорном MOGYI з насиченим смаком і ароматом сиру. Склад: кукурудза, рослинна олія (пальмова), сіль (3%), ароматизатор сир. Упаковка: фольгований пакет, 100 г. Поживна (х..

153 грн.

Смажені солоні фісташки ALESTO Californian Pistachios — це поживні та смачні горішки, які тамують голод і насичують організм корисними мікроелементами. Фісташки багаті на клітковину, магній, калій та залізо, а також містять жирні кислоти, лютеїн і каротиноїд. Фісташки вважаються горішками гарного настрою, адже вони зміцнюють нервову систему і нормалізують психо-емоційний стан. Маленькі зелені горішки підтримують роботу серцево-судинної системи та здоров'я зору...

34 грн.

Голландські карамельні вафлі — традиційний смаколик багатьох європейських кав'ярень. Маленькі вафлі зі смаком карамелі подаються до гарячої кави або чаю. Розмір вафлі приблизно відповідає діаметру чашки, тому її кладуть зверху і підігрівають на чашці. Вафлі AKURA з карамеллю — справжній голландський десерт у вас вдома! Упаковка: картонна коробка, 165 г (5 пакетів по 33 г) Виробник: ТОВ "Салекс Абсолют" Україна ..