БАРНІ АКСЕСУАРИ

Товарів: 67

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна-виробник
  0
  0
 • Країна-виробник
  0
  0
  0
  0
 • Тип
  0
  0
 • Об'єм
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вага
  0
  0
5 грн.

Фольгований тришаровий пакет призначений для фасування чаю, кави, трав'яних, фруктових сумішей та етнічних напоїв. Зручна кліпса-застібка робить зберігання простіше й практичніше. Зручний пакет з високоякісних матеріалів допомагає зберегти свіжість продуктів, не допустити потрапляння вологи та сторонніх запахів. Розмір: висота - 190 мм; ширина - 70 мм; глибина - 40 мм. Об'єм 100 г. ..

6 грн.

Фольгований тришаровий пакет для фасування чаю, кави, трав'яних, фруктових сумішей та етнічних напоїв дуже зручний і практичний. Кліпса-застібка робить зберігання простіше і надійніше. Якісний пакет з кліпсою допомагає зберегти свіжість продуктів, не допустити потрапляння вологи і сторонніх запахів. Розмір: висота - 220 мм; ширина - 70 мм; глибина - 40 мм. Об'єм 250 г. ..

5 грн.

Фольгований тришаровий пакет призначений для фасування чаю, кави, фруктових і трав'яних сумішей. Кліпса-застібка перешкоджає попаданню сторонніх запахів і вологи, робить зберігання зручнішим і практичнішим. Пакет виготовлений з високоякісних матеріалів, допомагає зберегти свіжість продуктів. Розмір: висота - 147 мм; ширина - 30 мм; глибина - 55 мм. Об'єм 50 г. ..

1 грн.

Крафтовий паперовий пакет чудово підходить для фасування чаю, кави, трав'яних і фруктових сумішей. У пакет поміщається приблизно 100 г чаю та близько 150 г меленої кави. Зручні, міцні пакети з якісних та безпечних матеріалів будуть корисні в домашньому побуті та в діяльності кавових, чайних магазинів і кафе. Об'єм 100 г.   ..

1 грн.

Білий паперовий пакет чудово підходить для фасування чаю, кави, трав'яних і фруктових сумішей. У пакет поміщається приблизно 100 г чаю і близько 150 г меленої кави. Практичні пакети з якісних матеріалів стануть у нагоді в домашньому побуті та в діяльності кавових, чайних магазинів і кафе. Об'єм 300 г. ..

204 грн.

Фольгований пакет на zip-застібці чудово підходить для фасування та зберігання сипучих продуктів, а також чаю, кави, фруктових і трав'яних сумішей. Щільний пакет виконаний з високоякісних матеріалів, а зручна застібка захищає продукти від потрапляння вологи і сторонніх запахів. Об'єм 600 г. Упаковка: фольгований пакет, 50 шт. 14 х 24 см ..

49 грн.

Маленькі паперові стакани білого кольору виготовлені з натуральної, якісної, екологічно чистої сировини. Стаканчики підходять для подачі холодних та гарячих напоїв. Об'єм розрахований на класичний еспресо, але також підходить для подачі рістретто або доппіо. Білі паперові стакани прекрасно виглядають з кавою і незамінні в офісі, кав'ярні та барі.  Об'єм: 110 мл.  Упаковка: 100 шт.   Виробник: Україна. ..

65 грн.

Маленькі паперові стакани білого кольору виготовлені з натуральної, якісної, екологічно чистої сировини. Стаканчики підходять для подачі чаю, кави, какао, глінтвейну або прохолодних напоїв. Об'єм розрахований на класичний американо, але також підходить для подачі еспресо. Білі паперові стакани красиво виглядають з напоями та незамінні в офісі, кав'ярні та барі.  Об'єм: 180 мл.  Упаковка: 100 шт.   Виробник: Україна. ..

62 грн.

Паперові стакани виготовлені з натуральної, якісної, екологічно чистої сировини. Стакани білого кольору підходять для подачі чаю, кави, какао, глінтвейну, айс-ті та лимонадів. Об'єм розрахований на класичний капучино, але також підходить для подачі американо з молоком та інших кавових напоїв. Білі паперові стакани виглядають презентабельно і незамінні в офісі, кав'ярні або барі.  Об'єм: 250 мл.  Упаковка: 100 шт.   Виробник: Україна. ..

99 грн.

Великі паперові стакани білого кольору виготовлені з натурального, якісного, екологічно чистого матеріалу. Стакани підходять для подачі холодних і гарячих напоїв. Універсальний об'єм дозволяє подавати кавові напої та коктейлі (латте, макіато і тд), холодні та гарячі чаї, глінтвейн, какао й лимонади. Білі паперові стакани великого розміру незамінні в офісі, кав'ярні або барі.  Об'єм: 340 мл.  Упаковка: 100 шт.   Виробник: Україна. ..

59 грн.

Маленькі паперові стакани виготовлені з натуральної, екологічно чистої сировини. Стаканчики прикрашені малюнком на кавову тематику, підходять для подачі холодних і гарячих напоїв. Об'єм розрахований на класичний еспресо, ристретто або доппіо. Кольорові паперові стакани зручно використовувати в офісі, кав'ярні та барі.  Об'єм: 110 мл.  Упаковка: 100 шт.   Виробник: Україна.  УВАГА! Колір стаканів може відрізнятися від представленого на фото. ..

59 грн.

Якісні паперові стакани виготовлені з натурального, екологічно чистого матеріалу. Стаканчики прикрашені малюнком на кавову тематику, підходять для подачі холодних і гарячих напоїв. Об'єм розрахований на класичний американо або подвійний еспресо. Кольорові паперові стакани зручно використовувати в офісі, кав'ярні та барі.  Об'єм: 180 мл.  Упаковка: 100 шт.   Виробник: Україна.  УВАГА! Колір склянок може відрізнятися від представленого на фото. ..

68 грн.

Паперові стакани виготовлені з натурального, екологічно чистого матеріалу. Стаканчики прикрашені малюнком на кавову тематику, підходять для подачі чаю, кави, какао, глінтвейну, айс-ті та лимонадів. Об'єм розрахований на класичний капучино або американо з молоком. Кольорові паперові стакани можна використовувати в офісі, кав'ярні та барі.  Об'єм: 250 мл.  Упаковка: 100 шт.   Виробник: Україна.  УВАГА! Колір стаканів може відрізнятися від ..

102 грн.

Великі паперові стакани виготовлені з екологічно чистого, якісного матеріалу. Стаканчики прикрашені малюнком на кавову тематику. Універсальний об'єм дозволяє подавати кавові напої та коктейлі (латте, макіато і тд), холодні та гарячі чаї, глінтвейн, какао і лимонад. Кольорові паперові стакани часто використовуються в офісі, кав'ярні та барі. Об'єм: 340 мл.  Упаковка: 100 шт.   Виробник: Україна.  УВАГА! Колір стаканів може відріз..

75 грн.

Фільтр виготовлений з нержавіючої сталі за типом йоржика. Фільтр встановлюється в носик заварника та перешкоджає потраплянню листочків і шматочків заварювальної суміші до чашки піл час наливанні. Особливо зручно використовувати фільтр при заварюванні дрібно- і середньолистового чаю. Йоржик добре фільтрує напій та легко очищається. Виробник: Німеччина. ..

29 грн.

Дерев'яні мішалки для гарячих і холодних напоїв одноразового використання. Палички виготовлені з натуральної екологічно чистої березової деревини. Мішалки незамінні в роботі кав'ярні та бара, а також зручні у домашньому побуті й офісі. Матеріал: береза. Довжина 140 мм. Упаковка: 800 шт, поліетил. пакет. ..

44 грн.

Білосніжні одношарові серветки — незамінний аксесуар для бару, кафе, ресторану чи готелю. Серветки виготовлені з целюлози високої якості за німецькою технологією. Зручні, гігієнічні та екологічні серветки для бару зроблять відвідування вашого закладу приємним і зручним для гостей. Склад: 100% целюлоза. Розмір 22 х 21 см. Упаковка: 500 шт. Виробник: Україна. ..

34 грн.

Трубочки для напитков разноцветные с изгибом. Длина - 21 см. Упаковка: полиэтиленовый пакет, 100 шт. Производитель: Empire Professional, КНР. ..

54 грн.

Трубочки для напоїв червоні з вигином — незамінні в роботі бару, кафе чи ресторану. Трубочки виконані з високоякісних, безпечних матеріалів. Яскравий аксесуар прикрасить коктейлі на будь-якій вечірці, а також зручний для домашнього використання. Довжина: 28,5 см. Упаковка: поліетиленовий пакет, 50 шт. Виробник: Empire Professional, КНР. ..

32 грн.

Трубочки для напоїв з вигином — незамінні в роботі бару, кафе чи ресторану. Стильні трубочки чорного кольору виконані з високоякісних, безпечних матеріалів. Чорний колір підкреслить красу коктейлів на вечірці та буде гарно виглядати у повсякденному використанні. Довжина: 26 см. Упаковка: поліетиленовий пакет, 100 шт. Виробник: Empire Professional, КНР. ..

46 грн.

Трубочки для напоїв з лопаткою потрібні для подачі коктейлів в барі, кафе або ресторані. Лопаточка в кінці соломинки виконує функцію ложки для кавової пінки, напою-десерту або м'якоті в соку-фреш. Трубочки виконані з високоякісних, безпечних матеріалів. Довжина: 20 см. Упаковка: поліетиленовий пакет, 100 шт. Виробник: Empire Professional, КНР. ..

18 грн.

Трубочки для напоїв червоні — необхідні для подачі коктейлів, соків та інших напоїв. Трубочки виконані з високоякісних, безпечних матеріалів. Яскравий аксесуар прикрасить коктейлі на будь-якій вечірці, а також зручний для домашнього використання. Довжина: 14 см. Упаковка: поліетиленовий пакет, 100 шт. Виробник: Empire Professional, КНР. ..

116 грн.

Фільтр-пакети для заварювання меленої кави в пуровері, харіо або крапельній кавоварці. Фільтри виготовлені зі 100% невибіленої целюлози, яка не має запаху та смаку. Заварювання кави у воронках та фільтрових кавоварках набирає популярності в домашньому використанні та в закладах. Міцні, тонкі фільтр-пакети не пропускають гущу в чашку і не рвуться в процесі експлуатації завдяки міцному шву, отриманому в результаті застосування високого тиску. Фільтри можна компостуват..

44 грн.

Паперові фільтр-пакети з подвійним дном-вкладкою призначені для заварювання чаю, кави, трав'яних і фруктових сумішей. Фільтри виготовлені за німецькою технологією, для виробництва використовуються виключно безпечні, екологічно-чисті матеріали. Фільтри підходять для чайника об'ємом до 2 л — це зручний і практичний аксесуар для заварювання улюблених напоїв. Об'єм: 2000 мл. Виробник: м. Дніпро, Украина. ..

54 грн.

Фільтр-пакети для заварювання чаю українського виробництва торгової марки ДУБРОВА виготовлені з екологічно-чистих, якісних матеріалів. За допомогою фільтрів можна заварювати найрізноманітніші напої: чай, кава, суміші фруктів і трав. Розмір фільтра розрахований на приготування настою в чайнику, об'єм якого не перевищує 2 л. Фільтри для заварювання чаю повністю безпечні, сумісні з харчовими продуктами і не надають напою стороннього запаху. Виробник: ТМ "Дуброва", Україна. ..

43 грн.

Паперові одноразові фільтр-пакети — це зручний, екологічний та практичний аксесуар для заварювання чаю, кави, трав'яних і фруктових сумішей. Фільтри виготовлені з безпечних і якісних матеріалів за німецькою технологією. Папір не надає настою сторонніх запахів і повністю сумісний з харчовими продуктами. Розмір фільтра ідеально підходить для заварювання напою в чашці об'ємом близько 300 мл. Насолоджуйтесь чистим напоєм на самоті або у великій компанії! Об'єм: 300 мл...

56 грн.

Паперові фільтр-пакети — це зручний аксесуар для заварювання чаю, кави, трав'яних та фруктових сумішей. Одноразові еко-фільтри виготовлені з високоякісної пальмової деревини без застосування клею. Папір не передає напою сторонніх запахів або смаків та повністю сумісний з харчовими продуктами. Розмір фільтра ідеально підходить для заварювання напою в чашці об'ємом близько 300 мл. Насолоджуйтесь чистим напоєм на самоті або у великій компанії! Об'єм: 300 мл. В..

46 грн.

Якісні фільтр-пакети для заварювання чаю української торгової марки ДУБРОВА виготовлені з екологічно-чистої сировини. За допомогою фільтрів можна заварювати найрізноманітніші напої: чай, каву, суміші фруктів і трав. Розмір фільтра розрахований на приготування напою в чашці об'ємом до 500 мл. Фільтри для заварювання чаю безпечні й не надають напою стороннього запаху або смаку. Виробник: ТМ "Дуброва", Україна ..

70 грн.

Дозатор-помпа для зручного дозування сиропу MONIN для пластикової пляшки об'ємом 1 л. Довговічний дозатор з якісних матеріалів зручно використовувати в кафе, барах і ресторанах, а також вдома. Багаторазовий дозатор розроблений для пляшок ПЕТ торгової марки MONIN, при повному натисканні видає 10 мл сиропу. Виробник: Le Sirop de Monin, Франція. Даний товар відпускається лише з сиропами ТМ Monin. Не можна мити в посудомийній машині. ..

70 грн.

Дозатор-помпа для дозування сиропу MONIN для скляної пляшки об'ємом 1 л. Практичний дозатор багаторазового використання — незамінний аксесуар у роботі кафе, барів і ресторанів. Дозатор виготовлений з якісних матеріалів спеціально для скляних пляшок MONIN, при повному натисканні видає 10 мл сиропу. Виробник: Le Sirop de Monin, Франція. Даний товар відпускається лише з сиропами ТМ Monin. Не можна мити в посудомийній машині. ..

70 грн.

Дозатор-помпа для дозування сиропу MONIN для скляної пляшки об'ємом 700 мл. Якісний, практичний дозатор зручно використовувати в кафе, барах і ресторанах, а також вдома. Багаторазовий дозатор спеціально розроблений для скляних пляшок MONIN, при повному натисканні видає 10 мл сиропу. Виробник: Le Sirop de Monin, Франція. Даний товар відпускається лише з сиропами ТМ Monin. Не можна мити в посудомийній машині. ..

70 грн.

Дозатор-помпа для дозування фруктового пюре MONIN для пляшки об'ємом 1 л, а також для начинки MONIN для пляшки об'ємом 1,9 л. Дозатор-помпа Монін незамінний в кафе, барі, ресторані, а також зручний для використання вдома. Багаторазовий дозатор розроблений спеціально для пляшок MONIN та виготовлений з якісних матеріалів, при повному натисканні видає 15 мл соусу або пюре. Виробник: Le Sirop de Monin, Франція. Даний товар відпускається лише з сиропами ТМ Monin. ..

«Аксессуар» дословно переводится с французского языка как «добавочный», необязательный предмет, который сопутствует чему-либо и может улучшить что-либо. Этот термин активно используется во многих сферах деятельности, включая и процедуру приготовления горячих напитков.

Разнообразная посуда, сопутствующие продукты питания, средства ухода — в данной категории товаров вы сможете отыскать барные аксессуары, которые прекрасно подойдут как для профессионального использования, так и в качестве подарка. Однако не будем спешить и рассмотрим всё по порядку. 

Для вендинга и экспресс-кафе, где совершенно нецелесообразно применять керамическую и стеклянную посуду, вы можете купить барные аксессуары в Киеве в виде одноразовых стаканчиков из ламинированного картона или пластика. Помимо одноразовой посуды у нас вы сможете выбрать и купить полный «пакет» других немаловажных аксессуаров — порционный сахар, крышечки для стаканов, деревянные палочки, фильтр-пакеты и многое другое. Для хранения кофе и чая в самых разных условиях вы можете использовать такие удобные приспособления, как стеклянные или жестяные банки.

Интернет магазин «Чай и Кофе» предлагает вниманию покупателей широчайший ассортимент товаров, который неизменно обновляется и расширяется, благодаря чему вы в любой момент можете купить все требуемые вам кофейные и чайные аксессуары.