КАВА

Товарів: 1564

Фільтр товарів

 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Ціна
  грн. - грн.
 • Упаковка
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип
  0
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вид
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Система капсули
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вага
  0
  0
 • Країна-виробник
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна-виробник
  0
 • Склад
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вага
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
276 грн.

ALVORADA Brasil — це вишукана кава в зернах, бразильський бленд арабіки та робусти. Готовий напій має приголомшливий смак з ледь помітною кислинкою, вираженої солодкістю і яскравими квітковими нотами. Насичена, ароматна бразильська кава — ідеальний початок дня! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: ALVORADA, Kaffeehandelsgesellschaft m.b.H., Австрія. ..

378 грн.

ALVORADA Cafe do Mocca — це смачна композиція, створена австрійськими майстрами з зерен 100% арабіки для традиційного післяобіднього мокка. Кавові зерна зібрані з кращих плантацій Центральної Америки та обсмажені досвідченими майстрами на професійному обладнанні. М'яка, насичена кава відрізняється легкою гірчинкою з нотами какао. Збалансований смак і багатий аромат австрійського еспресо збадьорить і надихне на нові звершення! Підходить для всіх типів авт..

391 грн.

ALVORADA Espresso Italiano — це збалансований бленд зерен арабіки та робусти середньо-темного обсмаження. У міру міцний, збадьорюючий смак з тонкою кавовою пінкою і насиченим ароматом зачарує поціновувачів справжньої італійської кави. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: ALVORADA, Kaffeehandelsgesellschaft m.b.H., Австрія. ..

276 грн.

ALVORADA Gastro Kaffee — це вишуканий бленд зерен арабіки та робусти середньо-світлого ступеню обсмажування. Зерна були вирощені та зібрані на кращих індійських і американських плантаціях. Насичений, стійкий аромат, міцний смак з легкою гірчинкою, оксамитова пінка і тривалий післясмак напою сподобаються любителям інтенсивної кави. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: ALVORADA, Kaffe..

391 грн.

ALVORADA il Caffe Italiano — один з кращих видів кави ТМ ALVORADA. Бленд сортів 100% зерен арабіки делікатного середньо-темного обсмажування, зібраних на плантаціях Центральної Америки. Напій має оксамитову пінку та інтенсивний аромат — чудовий варіант для тих, хто цінує італійську кавову культуру. Підходить для всіх типів автоматичних кавомашин. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: ALVORADA, Kaffeehandelsge..

297 грн.

ALVORADA Wiener Kaffee — це ароматний купаж зерен арабіки та робусти середнього обсмаження для приготування традиційної віденської кави. Заварений напій має оксамитовий, вершковий смак з вишуканими нотками гірчинки. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: ALVORADA, Kaffeehandelsgesellschaft m.b.H., Австрія. ..

282 грн.

Кава в зернах AMBASSADOR Adora складається з добірних сортів арабіки та робусти середнього обсмаження. Професійна обробка і ретельний підбір сортів забезпечує вишуканий і м'який напій з насиченим ароматом. Композиція чудово розкриється в класичній чорній каві та напоях з молоком. Виразна кислинка і тривалий післясмак роблять еспресо у вашій чашці досконалим! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет, 1 кг. Виробник: "St..

301 грн.

AMBASSADOR Blue Label — це ексклюзивний бленд високоякісних зерен арабіки та робусти. Зерна делікатного середнього обсмаження розкриваються багатим смаком з винними нотками і зачаровують вишуканим ароматом. Кава міцна, насичена, підходить для приготування еспрессо і для створення напоїв з молоком. Чудовий варіант для тих, хто цінує якість і витончений смак. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Польща. ..

91 грн.

AMBASSADOR Blue Label — це оригінальний бленд натуральних зерен арабіки та робусти. Мелена кава із зерен ретельного середнього обсмаження розкривається яскравим смаком з винними нотками і зачаровує вишуканим ароматом. Кава міцна, насичена, підходить для приготування еспрессо і напоїв з молоком. Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: вакуумний пакет, 275 г. Виробник: Strauss Cafe Poland Sp.zo.o, Імпортер: ТОВ "Штраус", Україна. ..

364 грн.

AMBASSADOR Crema — це натуральний купаж зерен арабіки та робусти темного ступеню обсмаження. Напій має оригінальний, насичений смак з щільним крема та ніжною пінкою. Вишуканий, оксамитовий аромат і міцність — те, що потрібно для початку продуктивного дня! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: ТОВ "Штраус", Польща. ..

377 грн.

AMBASSADOR Crema — це натуральна розчинна кава делікатного середнього обсмаження. Прекрасно збалансований бленд арабіки та робусти має насичений смак, тривалий післясмак, вишуканий та багатий аромат. Міцна кава з ніжною пінкою — щоденний заряд бадьорості й гарного настрою! Підходить для приготування кави у кавових автоматах. Упаковка: фольгований пакет, 500 г. Країна походження кави: Німеччина. Виробник: ТОВ "НВП Джерело", ..

238 грн.

AMBASSADOR Espresso Bar — це натуральний купаж зерен арабіки та робусти темного обсмаження. Преміальний еспресо-бленд створений за особливою рецептурою, щоб зробити каву у вашій чашці міцною, ароматною і насиченою. Багатий смак, щільні крема, вишуканий аромат і тривалий післясмак — такий напій принесе задоволення і додасть сил для нових звершень. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: "Strauss Cafe Pola..

238 грн.

Кава AMBASSADOR Nero — це еспресо-бленд із високоякісних зерен арабіки та робусти темного обсмаження. Традиційний, міцний італійський еспресо з насиченим смаком та густою пінкою має вишуканий аромат і тривалий шоколадний післясмак. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: "Strauss Cafe Poland Sp.z o.o", Польща. ..

104 грн.

AMBASSADOR Platinum — це високоякісна розчинна кава з ретельно відібраних кавових зерен. Напій міцний, оксамитовий, з вишуканим смаком, яскравим ароматом і приємним, тривалим післясмаком. Упаковка: скляна банка, 95 г. Виробник: ТОВ "НВП "Джерело", Україна. Імпортер: ТОВ "Штраус", Україна. ..

390 грн.

Кава AMBASSADOR Strong — це ароматний і насичений еспрессо-бленд із зерен арабіки та робусти з кращих плантацій "кавового поясу". Середньо-темне обсмаження розкриває повнотілий, кремовий напій з нотами горіхів, темного шоколаду, меду і прянощів. Ледь помітна кислинка, виражена гірчинка та яскравий аромат як найкраще підходять для традиційного італійського еспресо. Бленд також чудово проявляє смак в напоях з молоком. Підходить для всіх типів ав..

940 грн.

BLASER CAFE Ballerina — це яскравий кавовий бленд із зерен 100% арабіки середнього обсмаження: Brasil Arabica natural/semi-washed Estate Columbia Arabica Supremo Estate India Arabica monsooned Malabar Guatemala Arabica shb Estate Indonesia Arabica Sumatra  Peru Arabica SHB Estate Кава має багатий смаковий букет: нотки горіхів, цитрусових і тропічних фруктів плавно переливаються в карамельні та злакові відтінки. Делікатне&nbs..

235 грн.

BLASER CAFE Ballerina — це яскравий кавовий бленд із зерен 100% арабіки середнього обсмаження: Brasil Arabica natural/semi-washed Estate Columbia Arabica Supremo Estate India Arabica monsooned Malabar Guatemala Arabica shb Estate Indonesia Arabica Sumatra  Peru Arabica SHB Estate Кава зачаровує багатогранним букетом смаків: нотки горіхів, цитрусових і тропічних фруктів плавно перетікають в карамельні та злакові відтінки. Делікатне середнє ..

17 грн.

BLASER CAFE Classico — це ретельно підібраний купаж сортів арабіки з плантацій Ефіопії, Бразилії, Колумбії, Індії та Індонезії. Делікатне темне обсмаження забезпечує щільні крема, виражену солодкість та гармонійну кислинку в смаку. Кава має яскравий ароматом з нотками карамелі, яблука, квітів та пісочного печива. Купаж ідеально підходить для приготування кафе крема, еспресо і капучіно. Монодоза підходить до всіх кавових машин стандарту E.S.E. (Розмір 45 мм). Кожна мо..

235 грн.

BLASER CAFE Classico — це ретельно підібраний купаж зерен арабіки, вирощених на кращих плантаціях Ефіопії, Бразилії, Колумбії, Індії та Індонезії. Делікатне темне обсмаження забезпечує щільні крема, виражену солодкість напою та гармонійну кислинку. Кава має яскравий ароматом з нотками карамелі, яблука, квітів та пісочного печива. Купаж ідеально підходить для приготування кафе крема, еспресо і капучіно. Підходить для автоматичних кавоварок. Температура заварювання не повинна пер..

315 грн.

BLASER CAFE Colombia — це високоякісні зерна 100% арабіки з плантації ла Мануела, Колумбія. М'яке обсмажування трохи темніше середнього забезпечує багатий, збалансований смак з помітною солодкістю, легкою гірчинкою і середньої кислинкою. Вишуканий аромат чарує шоколадними та винними нотами, грає легкими фруктовими, цитрусовими і квітковими відтінками. Моносорт ідеально підходить для приготування еспрессо, кафе крема і капучино. Колумбійські стандарти якості ..

235 грн.

BLASER CAFE Cote d'Azur — це оригінальний кавовий букет зі 100% зерен арабіки віденського (середньо-світлого) обсмаження. До композиції увійшли кращі сорти арабіки класу Speciality, насичений смак яких найкраще розкривається в кава-крема і еспрессо. До складу входять: Brazil Arabica unwashed Santos Ny2 Colombia Arabica washed Excelso Guatemala Arabica washed shb Antigua India Arabica monsooned Malabar AA Indonesia Arabica semi – washed Lintu..

315 грн.

BLASER CAFE Ethiopia Ras Buna Sidamo — це моносорт зерен Arabica Typica, вирощеної в провінції Sidamo в Ефіопії. Делікатне середньо-темне обсмаження забезпечує переважання приємної гіркоти зі збереженням ледь помітної кислинки. Насичений напій з вираженими солодкими нотками абрикоса, чорниці, карамелі, какао та свіжих вершків в післясмаку ідеально підходить для приготування рістретто, еспресо й капучіно. Яскравий ароматичний букет грає відтінками бер..

235 грн.

BLASER CAFE Gourmet's Plasir — це вишуканий кавовий бленд, до складу якого входять зерна 100% арабіки делікатного середнього обсмаження: Brasil Arabica unwashed santos NY2, screen 17/18 Cerrado full desc. Colombia Arabica washed Excelso Armenia Medellin Guatemala Arabica washed strictly hard bean Antigua Haiti Arabica unwashed 5X India Arabica monsooned Malabar AA Indonesia Arabica unwashed Sumatra double picjed, grade 1 Lintung Насичений букет з добре збаланс..

315 грн.

BLASER CAFE Java Katakan — це моносорт зерен 100% Робусти Катакан з острова Ява. Напій має міцний, насичений, сильним смак, з тонкою кислинкою, більш яскравою гіркуватістю і легкої солодкістю. Завдяки французькому (темному) обсмажуванню зерна зачаровують нотами горіха, кунжуту, солоду, лакриці і чудово розкривають смак в таких напоях, як рістретто та еспресо. Ніжний аромат коньяку і злегка землистий відтінок не залишать байдужими любителів робусти. Промита Яванс..

17 грн.

BLASER CAFE Lilla E Rose — це бленд зерен середньо-темного обсмаження, що складається з 80% добірної арабіки і 20% промитої робусти: Colombia Arabica washed Excelso Haiti Arabica unwashed 5X Idia Robusta washed Parchment AB India Arabica Plantation AA Indonesia Robusta washed Java Indonesia Arabica semi-washed Lintung Indonesia Arabica unwashed Djimmah Brasil Arabica unwashed Santos Ny2 Готовий напій поєднує в собі легку гірчинку та яскраві солодкі нотки з від..

940 грн.

BLASER CAFE Lilla E Rose — це бленд зерен середньо-темного обсмаження, що складається з 80% добірної арабіки і 20% промитої робусти: Colombia Arabica washed Excelso Haiti Arabica unwashed 5X India Robusta washed Parchment AB India Arabica Plantation AA Indonesia Robusta washed Java Indonesia Arabica semi-washed Lintung Indonesia Arabica unwashed Djimmah Brasil Arabica unwashed Santos Ny2 Готовий напій поєднує в собі легку гірчинку та яскраві солодкі нотки з відтінк..

235 грн.

BLASER CAFE Lilla E Rose — це бленд зерен середньо-темного обсмаження, що складається з 80% добірної арабіки і 20% промитої робусти: Colombia Arabica washed Excelso Haiti Arabica unwashed 5X Idia Robusta washed Parchment AB India Arabica Plantation AA Indonesia Robusta washed Java Indonesia Arabica semi-washed Lintung Indonesia Arabica unwashed Djimmah Brasil Arabica unwashed Santos Ny2 Кава гармонійно поєднує в собі гірчинку та яскраві солодкі нотки з відтінк..

940 грн.

BLASER CAFE Opera — це насичена композиція, в яку входять зерна арабіки із Центральної та Південної Америки, а також найкраща промита робуста з Індонезії та Індії: Brazil Arabica naturalsemi – washed Estate Colombia Arabica Supremo Estate India Arabica Plantation AA Estate Java washed Robusta India Robusta washed Parchment AB Темне обсмаження зерен надає напою щільності, міцності, насиченої гіркоти з легкою кислинкою і вираженою солодкістю. Смак грає..

235 грн.

BLASER CAFE Opera — це насичена композиція, в яку входять зерна арабіки із Центральної та Південної Америки, а також найкраща промита робуста з Індонезії та Індії: Brazil Arabica naturalsemi – washed Estate Colombia Arabica Supremo Estate India Arabica Plantation AA Estate Java washed Robusta India Robusta washed Parchment AB Темне обсмаження надає напою міцності та щільної текстури, насиченої гіркоти з легкою кислинкою і вираженою солодкіс..

940 грн.

BLASER CAFE Orient — це зерна 100% арабіки середнього обсмаження з плантацій Центральної Америки і Бразилії: Brasil Arabica natural Santos NY2 Colombia Arabica Supremo washed Estate Guatemela Arabica shb washed Estate Peru Arabica shb Estate India Arabica Plantation AA Estate Indonesia Arabica Lintung Lintung Напій має багату палітру екзотичних відтінків з гармонійним поєднанням кислинки і гіркоти. Квітково-фруктові ноти розкриваються в еспресо або кафе крема, а в..

235 грн.

BLASER CAFE Orient — це зерна 100% арабіки середнього обсмаження з плантацій Центральної Америки і Бразилії: Brasil Arabica natural Santos NY2 Colombia Arabica Supremo washed Estate Guatemela Arabica shb washed Estate Peru Arabica shb Estate India Arabica Plantation AA Estate Indonesia Arabica Lintung Lintung Напій має багату палітру екзотичних відтінків з гармонійним поєднанням кислинки і гіркоти. Квітково-фруктові ноти розкриваються в еспресо або кафе крема, а в..

245 грн.

BLASER CAFE Pura Vida Bio — це ароматний кавовий бленд, до складу якого входять зерна екологічно чистої 100% арабіки, вирощеної на кращих плантаціях Болівії і Перу: Peru Arabica washed high grown, Europ. prep., Bio/Fairtrade Chanchamayo  Bolivia Arabica washed Altura, European preparation, Bio/Fairtrade  Сертифікати якості , Делікатне середнє обсмаження дозволяє зберегти приємну кислинку з легкою гіркотою і природною солодкістю. Напій має на..

Навряд чи знайдеться напій більш популярний та шанований, ніж кава. Початок кавової історії загубився в глибинах століть, проте одна з легенд віщує, що першим каву відкрив єменський шейх, який досліджував лікарські рослини. Існує близько 2-3 тисяч сортів кави, більшість з яких виростають в тропічній Ефіопії — на батьківщини напою бадьорості. Також виділяють близько 60 видів кавового дерева, для вживання культивують лише 10, але майже вся продукція виробляється з плодів 5 видів.

Основні види кави:

 • Арабіка (аравійська кава) — має м’який смак та аромат, 61% виробництва зерен доводиться на цей сорт.
 • Робуста (конголезька кава) — містить більше кофеїну, ніж арабіка, вирізняється гірким смаком та насиченим ароматом, займає близько 38% світового виробництва.
 • Ліберіка — має найбільш вишуканий та насичений аромат та гіркий смак, тому найчастіше додається в бленд для посилення запаху. 
 • Ексцельза — сорт Ліберіки, який часто приймають за окремий вид через відмінну витривалість, в основному використовується для культивації нових видів рослини.
 • Стенофіла — має найбільш приємний смак, проте не вигідний для культивації.

Майстри кавової справи постійно шукають нові смакові поєднання, але як обрати гарну каву серед такого різноманіття? Якщо ви шукаєте якісну каву для дому або офісу, ви можете купити суміш арабіки та робусти — і не прогадаєте. Також варто спробувати моносорти й бленди арабіки й робусти, адже досліджувати світ кави так цікаво!

Кава може бути різного ступеню обсмажування, що істотно позначається на смакових властивостях готового напою. При обсмажуванні кавових зерен проявляються ефірні олії, які відповідають за насиченість аромату і гірчинку, тому чим світліше обсмажування, тим ніжнішим буде напій. 

Ступені обсмажування кавових зерен:

 • Світле обсмажування — скандинавське або коричневе, новоанглійське.
 • Середньо-світле обсмажування — американське і міське.
 • Середнє обсмажування — еспресо, італійське, європейське або континентальне.
 • Середньо-темне обсмажування — повне міське, вельвет і віденське.
 • Темне обсмажування — французьке та іспанське.

Кава може бути такою різною: чисто чорною, з молоком або вершками, зі спеціями, гіркою, солодкою, з кислинкою, з шоколадним або горіховим післясмаком, міцним або м’яким, терпким чи ніжним. Всім шанувальникам благородного напою ми пропонуємо купити каву за вигідними цінами з доставкою по всій Україні. Ви можете придбати якісну каву в зернах, в капсулах для кавових машин і чалдах для кавоварок, а також мелену і розчинну каву в інтернет-магазині T-COFFEE. У кожного поціновувача кави є улюблений напій: еспресо, капучино, лате, мокачино, рістрето, макіато, лунго, мокко, торро, американо, глясе, корето — різноманіття смакових відтінків. 

Експериментуйте — і ви знайдете свою ідеальну каву!