GREENFIELD

Товарів: 81

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробники
  0
 • Країна-виробник
  0
 • Розмір листа
  0
  0
 • Упаковка
  0
  0
  0
 • Вид
  0
  0
 • Категорія
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вага
  0
  0
  0
209 грн.

GREENFIELD Camomile Meadow — це розслабляюче поєднання квітів ромашки зі свіжістю меліси, солодкістю яблука і кислинкою шипшини. М'який напій з ароматом ягід лічі подарує атмосферу квітучого літнього поля. Склад: квітки ромашки (52%), ягоди шипшини, шматочки яблука, меліса, ароматизатор лічі (5%). Кожен пакетик чаю запакований у герметичне саше з фольги. Упаковка: поліетиленовий пакет, 100 х 1,5 г.  Виробник: Eximtrade Ltd, Україна. ..

59 грн.

GREENFIELD Currant Mint — це соковита, свіжа композиція на основі чорного байхового чаю з додаванням листя і ягід чорної смородини, пелюсток суданської троянди і м'яти. Свіжий напій з ароматом чорної та червоної смородини — для гарного початку дня. Склад: чай чорний байховий, ароматизатор червоної та білої смородини ідентичний натуральному (5,%), м'ята подрібнена, пелюстки суданської троянди (каркаде) подрібнені, листя чорної смородини, ягоди чорної смородини (0,25%). К..

216 грн.

GREENFIELD Earl Grey Fantasy — це легендарне поєднання чорного байхового чаю з тонким ароматом бергамоту. В міру терпкий напій з легкою квітковою нотою — чудовий варіант для любителів чорного чаю. Склад: чай чорний байховий дрібнолистовий, ароматизатор Бергамот (3,5%). Кожен пакетик чаю запакований у герметичне саше з фольги. Упаковка: картонна коробка, 100 х 2 г.  Виробник: ТОВ ОРІМІ УКРАЇНА. ..

134 грн.

GREENFIELD Earl Grey Fantasy — це поєднання чорного цейлонського байхового листового чаю з освіжаючим ароматом бергамоту. Інтенсивний, терпкий напій з цитрусової нотою і ніжним квітковим відтінком — гарний вибір для любителів чорного чаю. Склад: чай цейлонський чорний байховий листовий, цедра апельсина, натуральний ароматизатор бергамот (0,9%), пелюстки волошки та календули. Упаковка: картонна коробка, 200 г. Виробник: ТОВ ОРІМІ УКРАЇНА. ..

58 грн.

GREENFIELD Earl Grey Fantasy — це свіжа, яскрава композиція з чорного кенійського байхового чаю з тонким ароматом бергамоту. Міцний напій з  квітковими нотами — прекрасний варіант для любителів чорного чаю. Склад: чай чорний кенійський байховий дрібнолистовий, ароматизатор бергамот (4%). Кожен пакетик чаю запакований у герметичне саше з фольги. Упаковка: картонна коробка, 25 х 2 г.  Виробник: ТОВ ОРІМІ УКРАЇНА. ..

206 грн.

GREENFIELD Festive Grape — це вишукана фруктово-трав'яна композиція смаків яблука, шипшини і гібіскуса. М'який, солодкуватий напій з легкою кислинкою і насиченим ароматом винограду створює радісну, натхненну атмосферу. Склад: пелюстки суданської троянди подрібнені, шматочки шипшини, шматочки яблука, натуральний ароматизатор Виноград (5%), листя винограду подрібнене (0,5%). Кожен пакетик чаю запакований у герметичне саше з фольги. Упаковка: поліетиленовий пакет, 100 ..

58 грн.

GREENFIELD Floral Cloud — це ніжне, ароматне поєднання китайського чаю улун і стиглого абрикоса. Смачний, солодкуватий напій золотистого кольору з ароматом квітів бузини і мускусними нотками налаштовує на позитивний лад. Склад: чай китайський оолонг дрібнолистовий, ароматизатор "Бузина" (5,5%), рослинні компоненти у змінній пропорції (2,0%): абрикос подрібнений, пелюстки календули подрібнені. Кожен пакетик чаю запакований у герметичне саше з фольги. Упаковка: карт..

58 грн.

GREENFIELD Flying Dragon — класичний листовий зелений чай, зібраний на кращих плантаціях Китаю. М'який смак і тонкий квітковий аромат напою налаштує на гармонійний лад, додасть енергії та сил для нових звершень. Склад: чай китайський зелений байховий листовий. Упаковка: картонна коробка, 200 г. Виробник: ТОВ ОРІМІ УКРАЇНА. ..

216 грн.

GREENFIELD Flying Dragon — це китайський зелений байховий чай з тисячолітньою історією. Вишуканий смак класичного зеленого чаю, природна м'якість і ніжний аромат з квітковими нотками допоможе заспокоїти думки та розслабитися. Склад: чай китайський зелений байховий дрібнолистовий. Кожен пакетик чаю запакований у герметичне саше з фольги. Упаковка: картонна коробка, 100 х 2 г.  Виробник: ТОВ ОРІМІ УКРАЇНА. ..

134 грн.

GREENFIELD Flying Dragon — це китайський зелений байховий середньолистовий чай з тисячолітньою історією. Шляхетний смак класичного напою, природна м'якість і ніжний аромат з квітковими нотками допоможе заспокоїти думки та розслабитися. Склад: чай китайський зелений байховий листовий. Упаковка: картонна коробка, 200 г. Виробник: ТОВ "Орімі Україна", Україна. ..

58 грн.

GREENFIELD Flying Dragon — це китайський зелений байховий чай з історією. Вишуканий смак класичного напою, природна м'якість і ніжний аромат з квітковими нотками допоможе заспокоїти думки та розслабитися. Склад: чай китайський зелений байховий листовий. Кожен пакетик чаю запакований у герметичне саше з фольги. Упаковка: картонна коробка, 25 х 2 г. Виробник: ТОВ ОРІМІ УКРАЇНА. ..

68 грн.

GREENFIELD Golden Ceylon — це високоякісний чорний байховий чай, вирощений в провінції Рухуна, на острові Цейлон. Вишуканий смак та тонкий аромат справжнього цейлонського чаю сподобається цінителям благородного напою. Склад: чай цейлонський чорний байховий листовий. Упаковка: картонна коробка, 100 г Виробник: ТОВ ОРІМІ УКРАЇНА. ..

209 грн.

GREENFIELD Golden Ceylon — це чорний байховий чай, вирощений в провінції Рухуна, на острові Цейлон. Вишуканий смак та делікатний аромат справжнього цейлонського чаю сподобається цінителям благородного напою. Склад: чай цейлонський чорний байховий. Кожен пакетик чаю запакований у герметичне саше з фольги. Упаковка: поліетиленовий пакет, 100 х 2 г Виробник: ТОВ ОРІМІ УКРАЇНА. ..

216 грн.

GREENFIELD Golden Ceylon — це чорний байховий чай, вирощений на сонячних, безтурботних плантаціях острова Цейлон. Насичений смак та делікатний аромат справжнього цейлонського чаю сподобається цінителям благородного напою. Склад: чай цейлонський чорний байховий. Кожен пакетик чаю запакований у герметичне саше з фольги. Упаковка: картонна коробка, 100 х 2 г Виробник: ТОВ ОРІМІ УКРАЇНА. ..

107 грн.

GREENFIELD Golden Ceylon — це чорний байховий чай, вирощений в цейлонській провінції Рухуна. Вишуканий смак та насичений аромат справжнього цейлонського чаю сподобається цінителям благородного напою. Склад: чай цейлонський чорний байховий. Кожен пакетик чаю запакований у герметичне саше з фольги. Упаковка: картонна коробка, 50 х 2 г.  Виробник: ТОВ ОРІМІ УКРАЇНА. ..

68 грн.

GREENFIELD Green Melissa — це ніжна композиція на основі зеленого китайського чаю з додаванням м'яти й меліси, і легкою лимонною ноткою. Смачний напій з вишуканим ароматом з низьким вмістом кофеїну допоможе віднайти гармонію і розслабитися в кінці активного дня. Склад: чай зелений байховий, листя меліси (14%), листя м'яти (9%), натуральний ароматизатор лимон (3,5%). Кожен пакетик чаю запакований у герметичне саше з фольги. Упаковка: картонна коробка, 25 х 1,5 г. Ви..

209 грн.

GREENFIELD Jasmine Dream — це високоякісний зелений китайський чай, вирощений в провінції Юньнань, з ніжним ароматом жасмину. Освіжаючий, благородний напій подарує легкий весняний настрій. Склад: чай китайський зелений байховий дрібнолистовий, ароматизатор жасмин. Кожен пакетик чаю запакований у герметичне саше з фольги. Упаковка: поліетиленовий пакет, 100 х 2 г.  Виробник: ТОВ ОРІМІ УКРАЇНА. ..

58 грн.

GREENFIELD Jasmine Dream — це вишуканий зелений китайський чай, вирощений в провінції Юньнань, з приємним ароматом жасмину. Освіжаючий, благородний напій подарує легкий весняний настрій. Склад: чай китайський зелений байховий дрібнолистовий, ароматизатор жасмин. Кожен пакетик чаю запакований у герметичне саше з фольги. Упаковка: картонна коробка, 25 х 2 г. Виробник: ТОВ ОРІМІ УКРАЇНА. ..

58 грн.

GREENFIELD Kenyan Sunrise — це міцний чорний кенійський байховий чай, вирощений на плантаціях Керічо, з насиченим, терпким смаком. Бурштиновий напій з яскравим ароматом нагадує про жарке африканське сонце. Склад: чай кенійський чорний байховий дрібнолистовий. Кожен пакетик чаю запакований у герметичне саше з фольги. Упаковка: картонна коробка, 25 х 2 г. Виробник: ТОВ ОРІМІ УКРАЇНА. ..

68 грн.

GREENFIELD Lemon Spark — це чорний цейлонський байховий чай з додаванням лимонної трави, цедри лимона і апельсина. Свіжі цитрусові ноти прекрасно відтіняють оксамитовий смак чорного чаю. Склад: чай чорний байховий, лимонна трава, цедра лимона і апельсина (1%), натуральний ароматизатор лимон (1%). Упаковка: картонна коробка, 100 г Виробник: ТОВ ОРІМІ УКРАЇНА. ..

58 грн.

GREENFIELD Premium Assam — це насичений чорний чай, вирощений на родючих землях Ассама, у зручних пакетиках. Чайні плантації оточені кільцем Гімалайських гір. Напій має класичну терпкістю чорного чаю і оригінальний пряний аромат з квітковими нотами. Склад: чай індійський чорний байховий дрібнолистовий. Кожен пакетик чаю запакований у герметичне саше з фольги. Упаковка: картонна коробка, 25 х 2 г. Виробник: ТОВ ОРІМІ УКРАЇНА. ..

275 грн.

GREENFIELD Premium Tea Collection 24 Varieties — асорті з найкращих видів чорного і зеленого чаю, а також ройбушу з плантацій Цейлону, Індії, Кенії, Китаю. Оригінальні композиції з додаванням ягід, фруктів, квітів і запашних трав в красивій упаковці. Склад: Golden Ceylon Цейлон, 4 х 2 г Classic Breakfast Класичний Сніданок 4 х 2 г Magic Yunnan Юннань 4 х 2 г Earl Grey Fantasy Ерл Грей 4 х 2 г Kenyan Sunrise Кенія 4 х 2 г English Edition Англійська Колекц..

275 грн.

GREENFIELD Premium Tea Collection — преміальна колекція кращих композицій бренду в подарунковій упаковці. В асорті представлені оригінальні бленди на основі високоякісного чорного та зеленого чаю з кращих плантацій Цейлону, Індії, Кенії та Китаю, а також трав'яні та фруктові суміші з ягодами, фруктами і пелюстками квітів. Прекрасний подарунок для шанувальників смачного й ароматного чаю! Склад: Golden Ceylon Цейлон, 4 х 2 г Classic Breakfast Класичний ..

206 грн.

GREENFIELD Rich Camomile — це ніжний трав'яний збір із квітів ромашки з додаванням шматочків яблука та кориці. Легкий напій без кофеїну з пряною ноткою чудово підійде для вечірнього чаювання. Склад: квіти ромашки (62%), кориця, шматочки яблука (18%), шматочки кориці (15%), ароматизатор яблуко-кориця. Кожен пакетик чаю запакований у герметичне саше з фольги. Упаковка: поліетиленовий пакет, 100 х 1,5 г. Виробник: ТОВ ОРІМІ УКРАЇНА. ..

58 грн.

GREENFIELD Spirit Mate — це етнічний напій з листя латиноамериканського вічнозеленого куща. Готовий напій має своєрідний густий смак традиційного напою індіанців гуарані з освіжаючими нотками лайма і лимона. Склад: мате, лимонна трава (лемонграсс) подрібнена, ароматизатор "Лайм-Грейпфрут" (6%), цедра лимона подрібнена. Кожен пакетик чаю запакований у герметичне саше з фольги. Упаковка: картонна коробка, 25 х 1,5 г. Виробник: ТОВ ОРІМІ УКРАЇНА. ..

58 грн.

Чай GREENFIELD Spring Melody -— це оригінальна композиція на основі чорного індійського байхового чаю з додаванням духмяного чебрецю та освіжаючої м'яти. Заспокійливий, розслабляючий напій з ароматом вербени і солодкими нотками персика — ідеальний для вечірнього чаювання. Склад: чай індійський чорний байховий, вербена, лист чорної смородини, чебрець, м'ята, ароматизатор персик (4%) Кожен пакетик чаю запакований у герметичне саше з фольги. Упаковка: картонна коро..

58 грн.

GREENFIELD Strawberry Gourmet — це оригінальна композиція на основі чорного кенійського байхового чаю з додаванням шматочків полуниці. М'який, оксамитовий смак чорного чаю доповнюється ягідним ароматом з солодкими шоколадними нотами. Склад: чай кенійський чорний байховий, какао-велла шматочки, шматочки полуниці (1%), ароматизатор полуниця-тоффі (1,5%). Кожен пакетик чаю запакований у герметичне саше з фольги. Упаковка: картонна коробка, 25 х 1,5 г. Виробник: ТОВ О..

206 грн.

GREENFIELD Summer Bouquet — це яскрава літня композиція з гібіскусу, плодів шипшини, шматочків сушеного яблука та малини. Насичений напій без кофеїну з легкою кислинкою і ягідним ароматом подарує справжній літній настрій. Склад: гібіскус, плоди шипшини, яблуко сушене, шматочки малини (1%), ароматизатор малина (5,5%). Кожен пакетик чаю запакований у герметичне саше з фольги. Упаковка: поліетиленовий пакет, 100 х 1,5 г.  Виробник: ТОВ ОРІМІ УКРАЇНА. ..

68 грн.

GREENFIELD Tropical Marvel — це китайський зелений байховий чай зі шматочками стиглого ананаса, яблука та імбиру. Насичений напій з цитрусовим ароматом та пряними нотками перенесе в атмосферу жарких тропіків. Склад: чай китайський зелений байховий дрібнолистовий, шматочки яблука, шматочки імбиру (3%), шматочки ананаса (0,4%), лимонна трава, листя чорної смородини, ароматизатор ананас (7%). Кожен пакетик чаю запакований у герметичне саше з фольги. Упаковка: картонна коробка, 2..

58 грн.

GREENFIELD Vanilla Cranberry — це чорний індійський байховий чай з солодким ароматом ванілі та журавлини. Насичений напій з легкою кислинкою, шматочками журавлини й ананаса освіжає та заряджає енергією. Склад: чай індійський чорний байховий дрібнолистовий, ароматизатор Журавлина і Ваніль (6%), шматочки ананаса, подрібнене листя винограду, шматочки ванілі (0,25%), шматочки журавлини (0,25%). Кожен пакетик чаю запакований у герметичне саше з фольги. Упаковка: картонна коробка..

58 грн.

GREENFIELD Wildberry Rooibos — це соковитий бленд ройбушу і каркаде з додаванням шматочків суниці та журавлини. Насичений, кисло-солодкий напій без кофеїну з яскравим ягідним ароматом можна пити гарячим або холодним, о будь-якій порі. Склад: ройбуш, суданська троянда, ароматизатор журавлина (6%), шматочки суниці (0,25%), шматочки журавлини (0,25%). Кожен пакетик чаю запакований у герметичне саше з фольги. Упаковка: картонна коробка, 25 х 1,5 г. Виробник: ТОВ ОРІМІ УКРАЇНА...

58 грн.

GREENFIELD Rich Camomile — це натуральний трав'яний збір із квітів ромашки з додаванням шматочків стиглого яблука та кориці. Легкий напій без кофеїну з пряною ноткою чудово підійде для вечірнього чаювання. Склад: квіти ромашки (62%), кориця, шматочки яблука (18%), шматочки кориці (15%), ароматизатор яблуко-кориця. Кожен пакетик чаю запакований у герметичне саше з фольги. Упаковка: картонна коробка, 25 х 1,5 г. Виробник: ТОВ ОРІМІ УКРАЇНА. ..

Якщо ви бажаєте купити ароматний, якісний чай для релаксу і душевного відпочинку в колі близьких, вам безперечно треба звернути увагу на різноманіття смаків GREENFIELD. Філософія компанії така: в метушні сучасного життя людині необхідні моменти спокою, сповнені любові до себе та оточуючого світу. Компанія завоювала прихильність любителів чаю завдяки натуральності, смаковій гармонії півтонів і відтінків, які відрізняють колекції GREENFIELD. 

В основі кожної серії — якісний чорний, зелений, червоний, білий або трав’яний чай. Класична колекція GREENFIELD тішить поціновувачів напою м’яким смаком традиційного чаю. Серія Herbal Tea Collection вражає незвичайними, вишуканими поєднаннями чайного листя з тропічними фруктами, духмяними травами, ягодами й екзотичними квітами. Колекція чаю в пакетиках дарує яскравий смак і насичений аромат благородного напою.

Асортимент чаю GREENFIELD вражає — тут Ви завжди знайдете, чим порадувати себе, і по-іншому відчуєте чарівність чаю. В магазині T-COFFEE Ви можете замовити листовий або пакетований чай GREENFIELD для дому та офісу з доставкою по всій Україні.

Відчуйте гармонію в компанії ароматного напою!