КАВА ЗІ ЛЬВОВА

Товарів: 11

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробники
  0
 • Країна-виробник
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
 • Тип
  0
  0
 • Склад
  0
  0
 • Упаковка
  0
  0
 • Вид
  0
 • Вага
  0
  0
335 грн.

КАВА ЗІ ЛЬВОВА Еспресо — це міцний, насичений еспресо-бленд з добірних зерен арабіки та робусти з Бразилії, В'єтнаму, Камеруну. Збалансований смак з легкою гіркуватістю, щільні крема, інтенсивний аромат і густа горіхова пінка — насолоджуйтеся справжнім італійським еспресо у себе вдома! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет, 1 кг. Виробник: ТОВ "Кава зі Львова", Україна. ..

67 грн.

КАВА ЗІ ЛЬВОВА Еспресо — це міцний, інтенсивний еспресо-бленд з високоякісних зерен арабіки та робусти з Бразилії, В'єтнаму, Камеруну. Збалансований смак з легкою гіркуватістю, щільні крема, насичений аромат і густа горіхова пінка — насолоджуйтеся справжнім італійським еспресо у себе вдома! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет, 240 г. Виробник: ТОВ "Кава зі Львова", Україна. ..

430 грн.

КАВА ЗІ ЛЬВОВА Львівська — це бленд зерен арабіки та робусти з Індії, Ефіопії та В'єтнаму високої якості. Смак кави м'який, оксамитовий, з легким присмаком солоду. Ароматний напій в кращий традиціях львівських кав'ярень, по секретам стародавньої рецептури! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет, 1 кг. Виробник: ТОВ "Кава зі Львова", Україна. ..

73 грн.

КАВА ЗІ ЛЬВОВА Львівська — це яскравий та насичений купаж зерен арабіки та робусти з Індії, Ефіопії та В'єтнаму високої якості. Смак кави м'який, оксамитовий, з легким присмаком солоду. Ароматний напій в кращий традиціях львівських кав'ярень, по секретам стародавньої рецептури! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет, 240 г. Виробник: ТОВ "Кава зі Львова", Україна. ..

108 грн.

КАВА ЗІ ЛЬВОВА Львівська — це суміш мелених зерен арабіки та робусти з Індії, Ефіопії та В'єтнаму середнього обсмаження. Смак кави м'який, оксамитовий, з легким присмаком солоду. Ароматний напій в кращий традиціях львівських кав'ярень, по секретам стародавньої рецептури! Помел середній, ідеально підходить для заварювання в чашці. Упаковка: вакуумний пакет, 225 г. Виробник: ТОВ "Кава зі Львова", Україна. ..

88 грн.

КАВА ЗІ ЛЬВОВА Еспресо — це інтенсивний еспресо-бленд з мелених зерен арабіки та робусти з Бразилії, В'єтнаму, Камеруну. Гармонійний, міцний смак з легкою гіркуватістю, щільні крема, яскравий аромат і оксамитова горіхова пінка — насолоджуйтеся справжнім італійським еспресо у себе вдома! Помел середній, ідеально підходить для заварювання в чашці. Упаковка: вакуумний пакет, 225 кг. Виробник: ТОВ "Кава зі Львова", Україна. ..

62 грн.

Авторська мелена кава КАВА ЗІ ЛЬВОВА складається з добірних зерен арабіки (40%) із Гватемали та Ефіопії, а також зерен робусти (60%) з В'єтнаму та Індії. Заварена кава володіє гармонійним поєднанням кислинки та гіркуватості, доповненим виразним і м'яким ароматом з нотками прянощів, спецій та сухофруктів. Кава із загадковим східним характером зачарує шанувальників традиційних напоїв. Помел середній, ідеально підходить для заварювання в чашці. Упаковка: вакуумний пакет, 225 ..

74 грн.

КАВА ЗІ ЛЬВОВА Вірменська — це бленд арабіки та робусти наддрібного помелу в кращих вірменських традиціях. Неповторний аромат і тонкий смак вірменської кави став відомий жителям Львова в середині XVIII ст., коли, рятуючись від завойовників, вірменські громади знайшли гостинний притулок у Львові. Кава була частиною вірменської культури протягом багатьох століть і тепер ви можете насолодитися оригінальним смаком і ароматом напою з історією. Помел сер..

68 грн.

КАВА ЗІ ЛЬВОВА з частинками зеленої кави — суміш мелених зерен, створена для особливо вишуканого та тонкого напою. Зерна арабіки та робусти середнього обсмаження з американських, азіатських та африканських плантацій доповнюються необсмаженою бразильською арабікою. Заварений напій має неповторний, збалансований смак із ніжною гіркуватістю та м'яким ароматом. Чудовий напій для любителів зеленої кави! Помел середній, ідеально підходить для заварювання в чашці. ..

109 грн.

КАВА ЗІ ЛЬВОВА Преміум — це елітна, високоякісна кава з добірних зерен арабіки. Напій відрізняється легкістю, м'якістю, делікатною кислинкою і розкішним ароматом. Помел середній, ідеально підходить для заварювання в чашці. Упаковка: вакуумний пакет, 225 г. Виробник: ТОВ "Кава зі Львова", Україна. ..

55 грн.

Традиційна кава Кава ЗІ ЛЬВОВА — оригінальний купаж мелених зерен арабіки (20%) з Ефіопії та робусти (80%) з В'єтнаму та Уганди. Насичений смак із яскравою гіркуватістю та пікантною терпкістю зачаровує з першого ковтка. Багатий аромат, кремова пінка та тривалий післясмак з нотками червоного вина і прянощів нікого не залишать байдужим. Кожна чашка кави Традиційна — витвір кавового мистецтва! Помел середній, ідеально підходить для заварювання в чашці. Упаковка: ..

История такого популярного украинского напитка, как кофе "Кава зі Львова" берёт своё начало в далёком 1829 году. Именно в тот период времени во Львове распахнула свои двери первая кофейня, основателем которой стала прославленная личность – Юрий Кульчицкий. Именно доблестное деяние данного человека стал следствием того, что в будущем судьба всей Европы была подвержена кардинальным переменам.

12 сентября 1683 года под городом Вена прогремело сражение, запомнившееся как «Кофейная битва». В процессе сражения удалось снять длительную осаду турецких захватчиков габсбургской столицы. Ключевая роль в отвоевании победы досталась жителю маленького львовского поселка – Юрию-Францу Кульчицкому. В качестве вознаграждения ему были выданы три сотни мешков кофе, которые оставили после себя захватчики. После этого он учредил в Вене кофейню, которой впоследствии суждено было стать сердцем здешней знати. Именно так украинец научил Вену, а впоследствии и жителей всех европейских стран, наслаждаться вкусом качественного кофе.

Горьковатые зёрна были привезены во Львов, где из них стали варить самый удивительный в мире напиток. Именно отсюда манящий запах незримым облаком начал путешествовать по Европе, поселяясь в каждом сердце. В современном же мире не нужно отправляться в дальние путешествия, дабы вкусить этот божественный напиток. Теперь вы можете купить кофе «Кава зі Львова» в Киеве, не покидая пределов собственной квартиры! Для этого вам потребуется лишь зайти в наш интернет магазин «Чай и Кофе» и из широкого ассортимента товаров выбрать нужный вам продукт!