SEGAFREDO

Товарів: 53

Фільтр товарів

 • Виробники
  0
 • Ціна
  грн. - грн.
 • Упаковка
  0
  0
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0
 • Вид
  0
  0
  0
 • Система капсули
  0
  0
 • Країна-виробник
  0
  0
 • Склад
  0
  0
  0
 • Вага
  0
  0
  0
  0
  0
415 грн.

SEGAFREDO Caffe Crema Classico — це традиційний бленд високоякісних зерен арабіки та робусти. Кава ароматна, зі збалансованим смаком та унікальним характером в кращих італійських традиціях. Завдяки делікатному середньо-темному обсмаженню бленд ідеально підходить для приготування кавових коктейлів та будь-яких напоїв на основі кави — кислинка в ньому ледь помітна, а гірчинка виражена не надто сильно. Підходить для використання в усіх типах кав..

Кава SEGAFREDO Crema Ricca мелена 225 г (8003410247838)
Акція
75 грн. 84 грн.

SEGAFREDO Crema Ricca — це насичений, інтенсивний бленд мелених зерен південноамериканської арабіки та робусти середнього обсмаження. Густа пінка та вершковий смак, яскравий аромат з нотами фруктів та спецій не залишать байдужими поціновувачів справжнього італійського еспресо. Підходить для приготування в гейзерній кавоварці. Упаковка: вакуумний пакет, 225 г. Виробник: Segafredo Zanetti S.p.A., Італія. ..

434 грн.

SEGAFREDO Espresso Casa Crema — це бленд із добірних кавових зерен арабіки та робусти середнього обсмаження. Невелика кількість робусти підсилює смакові якості арабіки та розкриває вишуканий букет ароматів. Бленд відрізняється щільними крема, густою пінкою і ніжними фруктовими нотками в смаку. Висока якість дозволяє насолоджуватися справжнім італійським еспрессо, не виходячи з дому. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг..

Кава SEGAFREDO Intermezzo зернова 500 г (8003410212638)
Акція
179 грн. 205 грн.

SEGAFREDO Intermezzo — це купаж зерен преміальної південноамериканської арабіки та високоякісної робусти делікатного середнього обсмаження. Бленд має довгу історію, оскільки Intermezzo — одна з найстаріших сумішей, яку раніше можна було придбати тільки на території Італії під назвою Tradizionale Rossa. Обсмажена за старовинним рецептом кваліфікованими майстрами, кава має насичений, яскравий смак і аромат. Бленд ідеально підходить для ..

Кава SEGAFREDO Le Origini Brasile мелена 200 г (8003410248170)
Акція
115 грн. 132 грн.

SEGAFREDO Le Origini Brasile — це вишуканий моносорт зерен арабіки, вирощеної на чи не найбільших плантаціях світу, в центрі східнобразильського штату Мінас-Жерайс. Відбірна бразильська арабіка вищої якості надає напою оригінального аромату з нотками меду. Кава середньої інтенсивності, гармонійно поєднує ніжність і м'якість смаку. Сертифікати якості   Підходить для приготування в гейзерній кавоварці. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 200..

132 грн.

SEGAFREDO Le Origini Etiopia — це яскравий моносорт зерен арабіки, вирощеної на сонячних плантаціях жаркої Ефіопії. Насичений, інтенсивний еспресо з вишуканими ароматом з нотами солодки і тютюну — ідеальний напій для початку дня. Підходить для приготування в гейзерній кавоварці. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 200 г. Виробник: Segafredo Zanetti S.p.A., Італія. ..

Кава SEGAFREDO Le Origini India мелена 200 г (8003410248347)
Акція
115 грн. 132 грн.

SEGAFREDO Le Origini India — це моносорт 100% зерен арабіки середнього обсмаження з кращих плантацій Індії. Готовий напій має ніжний, оксамитовий смак середньої насиченості та вишуканий аромат з м'якими нотами ладану, цитрусових та кориці. Сертифікати якості   Підходить для приготування в гейзерній кавоварці. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 200 г. Виробник: Segafredo Zanetti S.p.A., Італія. ..

Кава SEGAFREDO Le Origini Messico мелена 200 г (8003410248521)
Акція
115 грн. 132 грн.

SEGAFREDO Le Origini Messico — це моносорт зерен арабіки, вирощеної на кращих плантаціях Мексики. Делікатний середній ступінь обсмажування дозволяє максимально розкрити глибокий смак і неперевершений аромат мексиканської арабіки. Заварена кава легка, в міру інтенсивна, з оксамитовими нотками темного шоколаду. Сертифікати якості   Підходить для приготування в гейзерній кавоварці. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 200 г. В..

108 грн.

SEGAFREDO Espresso Per Te Classico — це збалансований бленд арабіки та робусти в кращих традиціях італійської кавової справи! Напій в міру насичений, ароматний, з багатим букетом і приємним післясмаком. Ніжна пінка та повне тіло відмінно розкриваються в класичному еспресо. Капсульна система Nespresso. Упаковка: 10 капсул по 5,1 г, в картонній коробці. Виробник: Segafredo Zanetti S.p.A., Італія. ..

92 грн.

SEGAFREDO Intermezzo — це суміш арабіки з Південної Америки та високоякісної робусти в капсулах. Темне обсмажування забезпечує міцність, інтенсивність смаку з мигдальними нотами і насичений аромат. Кава обсмажена досвідченими майстрами за старовинним італійським рецептом. Капсульна система Nespresso. Упаковка: 10 капсул по 5,1 г, в картонній коробці. Виробник: Segafredo Zanetti S.p.A., Італія. ..

107 грн.

SEGAFREDO Le Origini Brasile — це делікатний моносорт зерен арабіки, вирощеної на найбільших плантаціях світу, в центрі східнобразильського штату Мінас-Жерайс. Відбірна бразильська арабіка вищої якості середнього обсмаження надає напою м'якого аромату і солодкого, ніжного смаку з легким післясмаком меду. Капсульна система Nespresso. Сертифікати якості   Упаковка: 10 капсул по 5,1 г, в картонній коробці. Виробник: Segafredo Zanetti..

108 грн.

SEGAFREDO Le Origini Etiopia — це моносорт зерен арабіки світлого обсмаження, вирощеної на сонячних плантаціях Ефіопії. Оксамитовий, глибокий смак з нотами солодки і насичений аромат з легкими відтінками фруктів, тютюну і вина — підкорить навіть гурманів. Капсульна система Nespresso. Упаковка: 10 капсул по 5,1 г, в картонній коробці. Виробник: Segafredo Zanetti S.p.A., Італія. ..

102 грн.

SEGAFREDO Le Origini India — це моносорт високоякісної індійської арабіки середнього обсмаження. Готовий напій має ніжний, оксамитовий смак середньої насиченості та вишуканий аромат із м'якими нотами ладану, цитрусових та кориці. Капсульна система Nespresso. Сертифікати якості   Упаковка: 10 капсул по 5,1 г, в картонній коробці. Виробник: Segafredo Zanetti S.p.A., Італія. ..

110 грн.

SEGAFREDO Le Origini Messico — це моносорт зерен мексиканської арабіки світлого обсмаження з м'яким смаком. Напій має легкий, витончений аромат і оксамитовий смак з вираженою кислинкою та нотами темного шоколаду. Капсульна система Nespresso. Сертифікати якості   Упаковка: 10 капсул по 5,1 г, в картонній коробці. Виробник: Segafredo Zanetti S.p.A., Італія. ..

108 грн.

SEGAFREDO Le Origini Peru — це моносорт високоякісної арабіки світлого обсмаження, вирощеної на плантаціях Перу. Напій середньої інтенсивності, має м'який смак і вишуканий аромат з відтінками шоколаду й карамелі. Капсульна система Nespresso. Сертифікати якості   Упаковка: 10 капсул по 5,1 г, в картонній коробці. Виробник: Segafredo Zanetti S.p.A., Італія. ..

575 грн.

SEGAFREDO Selezione Crema — це ароматний бленд добірних зерен арабіки (80%) та робусти (20%), вирощених на власних плантаціях компанії в Коста-Ріці та Бразилії. Кава відрізняється ніжною пінкою, кислинкою і вершковим смаком з нотками какао і карамелі. Бленд середньої насиченості, відмінно підходить для приготування капучино і латте. Підходить для використання в усіх типах кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Segafredo Zanetti S..

133 грн.

SEGAFREDO Supremo — це 100% арабіка з кращих плантацій Центральної Америки й Африки. У напої відчувається ідеально збалансований смак кожного сорту. Кава м'яка, оксамитова, з солодким фруктовим ароматом. Сертифікати якості   Підходить для приготування в гейзерній кавоварці. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 200 г. Виробник: Segafredo Zanetti S.p.A., Італія. ..

434 грн.

SEGAFREDO Caffe Crema Dolce — це ароматний зерновий бленд арабіки та робусти середньо-світлого обсмаження. Вишуканий напій з традиційним смаком італійської кави поєднує насиченість, м'якість та ніжний аромат. Підходить для використання у всіх типах кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Segafredo Zanetti S.p.A., Польща. ..

415 грн.

SEGAFREDO Caffe Crema Gustoso — це класичне поєднання зерен арабіки та робусти середнього обсмаження. Оригінальний бленд відрізняється в міру насиченим смаком, щільним крема з горіховим післясмаком і вишуканим ароматом. Підходить для використання у всіх типах кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Segafredo Zanetti S.p.A., Польща. ..

91 грн.

SEGAFREDO Deca Crem — це бленд арабіки та робусти зі вмістом кофеїну 0,1%. Заварений напій має насичений смак із вершковими нотками та ніжним ароматом. Досить густа, повнотіла кава радує щільною кремовою пінкою. Ідеальний еспресо-бленд для тих, хто обмежує споживання кофеїну та хоче насолоджуватися улюбленими кавовими напоями. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Segafredo Zanetti S.p.A., Італія. ..

103 грн.

SEGAFREDO Crema Ricca — це купаж південноамериканської арабіки та робусти середнього обсмаження в капсулах. Кремова пінка і насичений смак в поєднанні з інтенсивним ароматом з нотами спецій, вершків та фруктів не залишать байдужими любителів справжнього італійського еспресо. Капсульна система Nescafe Dolce Gusto. Упаковка: 10 капсул по 7,5 г, в картонній коробці. Розмір капсули: діаметр 5,2 см, висота 3,6 см. Виробник: Segafredo Zanetti S.p.A., Італія. ..

116 грн.

SEGAFREDO Deca Crem — це купаж арабіки та робусти середнього обсмаження з Південної Америки, в капсулах. Напій без кофеїну, легкий, з солодким ароматом, має багатогранний смаковий букет з нотами лісового горіха. Капсульна система Nescafe Dolce Gusto. Упаковка: 10 капсул по 7,5 г, в картонній коробці. Розмір капсули: діаметр 5,2 см, висота 3,6 см. Виробник: Segafredo Zanetti S.p.A., Італія. ..

103 грн.

SEGAFREDO Espresso Casa — це композиція з високоякісної арабіки та робусти в капсулах. Середнє обсмаження надає напою в міру насиченого, глибокого смаку з нотами злегка підсмаженого хліба та м'якого, вишуканого аромату. Капсульна система Nescafe Dolce Gusto. Розмір капсули: діаметр 5,2 см, висота 3,6 см. Упаковка: 10 капсул по 7,5 г, в картонній коробці. Виробник: Segafredo Zanetti S.p.A., Італія. ..

114 грн.

SEGAFREDO Intermezzo — це бленд південноамериканської арабіки та робусти в капсулах. Темне обсмажування забезпечує міцність, насиченість смаку з мигдальними нотами і яскравий аромат. Кава обсмажена досвідченими майстрами за старовинним італійським рецептом. Капсульна система Nescafe Dolce Gusto. Розмір капсули: діаметр 5,2 см, висота 3,6 см. Упаковка: 10 капсул по 7,5 г, в картонній коробці. Виробник: Segafredo Zanetti S.p.A., Італія. ..

113 грн.

SEGAFREDO Le Origini Brasile — це 100% мелені зерна арабіки, вирощеної на найбільших плантаціях світу, в центрі штату Мінас-Жерайс в східній Бразилії. Відбірна бразильська арабіка вищої якості середнього обсмаження надає напою м'який аромат і солодкий, ніжний смак з легким післясмаком меду. Капсульна система Nescafe Dolce Gusto. Розмір капсули: діаметр 5,2 см, висота 3,6 см. Сертифікати якості   Упаковка: 10 капсул по 7,5 г, в картонній коробці...

116 грн.

SEGAFREDO Le Origini Costa Rica — це 100% арабіка середнього обсмаження, вирощена на тропічних плантаціях Коста-Ріки. Вишуканий напій зачаровує поєднанням легкого смаку і насиченого аромату з нотами фруктів та лікеру. Капсульна система Nescafe Dolce Gusto. Розмір капсули: діаметр 5,2 см, висота 3,6 см. Упаковка: 10 капсул по 7,5 г, в картонній коробці. Виробник: Segafredo Zanetti S.p.A., Італія. ..

113 грн.

SEGAFREDO Le Origini Etiopia — це 100% арабіка світлого обсмаження, вирощена на сонячних плантаціях Ефіопії. Оксамитовий, середньої насиченості смак з нотами солодки і насичений аромат з легкими відтінками фруктів, тютюну і вина — підкорить навіть гурманів. Капсульна система Nescafe Dolce Gusto. Розмір капсули: діаметр 5,2 см, висота 3,6 см. Упаковка: 10 капсул по 7,5 г, в картонній коробці. Виробник: Segafredo Zanetti S.p.A., Італія..

113 грн.

SEGAFREDO Le Origini India — це 100% індійська арабіка середнього обсмаження. Напій має легкий, оксамитовий смак середньої насиченості та витончений аромат з нотами ладану, цитрусових і кориці. Капсульна система Nescafe Dolce Gusto. Розмір капсули: діаметр 5,2 см, висота 3,6 см. Сертифікати якості   Упаковка: 10 капсул по 7,5 г, в картонній коробці. Виробник: Segafredo Zanetti S.p.A., Італія. ..

113 грн.

SEGAFREDO Le Origini Messico — це 100% мексиканська арабіка світлого обсмаження. Напій має легкий, витончений аромат і оксамитовий, м'який смак з вираженою кислинкою та нотами темного шоколаду. Капсульна система Nescafe Dolce Gusto. Розмір капсули: діаметр 5,2 см, висота 3,6 см. Сертифікати якості   Упаковка: 10 капсул по 7,5 г, в картонній коробці. Виробник: Segafredo Zanetti S.p.A., Італія. ..

113 грн.

SEGAFREDO Le Origini Peru — це 100% арабіка світлого обсмаження, вирощена на кращих плантаціях Перу. Напій середньої інтенсивності, має ніжний смак і вишуканий аромат з відтінками шоколаду й карамелі. Капсульна система Nescafe Dolce Gusto. Розмір капсули: діаметр 5,2 см, висота 3,6 см. Сертифікати якості   Упаковка: 10 капсул по 7,5 г, в картонній коробці. Виробник: Segafredo Zanetti S.p.A., Італія. ..

103 грн.

SEGAFREDO Massimo — це купаж арабіки з Центральної та Південної Америки і робусти з Африки, в капсулах. Середнє обсмаження надає напою насиченого, але гармонійного смаку та яскравого, збалансованого аромату з яскравими фруктовими відтінками, нотами какао і мандарина. Капсульна система Nescafe Dolce Gusto. Розмір капсули: діаметр 5,2 см, висота 3,6 см. Упаковка: 10 капсул по 7,5 г, в картонній коробці. Виробник: Segafredo Zanetti S.p.A., Італія...

89 грн.

SEGAFREDO Emozioni — збалансована й ароматна мелена кава із зерен 100% арабіки. Завдяки делікатному середньому обсмажуванню, кава наповнюється багатим смаком із пряними нотками. Вишуканий, насичений аромат, ніжна крема і приємний, тривалий післясмак подарують справжнє кавове задоволення!   Середній помел, підходить для всіх типів приготування.  Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Segafredo Zanetti S.p.A., Італі..

Своей всемирной известностью компания обязана Массимо Занетти, который сумел из небольшой фабрики создать современное производство, которое подарило миру элитные сорта кофейных смесей Segafredo. Сегодня столь высокое положение Segafredo Zanetti обусловлено тем, что это одна из немногих компаний, которая в своей деятельности использует превосходный кофе, выращенный на своих же высокогорных плантациях, сочетает это с высочайшим профессионализмом создателей бренда и неукоснительным соблюдением технологии стабильного приготовления уникальных кофейных композиций.

Сегодня, Segafredo Zanetti Group, будучи лидером в сегменте HORECA, в течение года выращивает, собирает, обжаривает и продает более 62 000 тонн кофе по всему миру. Этот кофе знают и любят в 100 странах мира, более чем в 700 000 ресторанах мира.

Принцип Segafredo Zanetti - жесткий контроль за процессом создания превосходного эспрессо, начиная от выращивания кофе до его приготовления в ресторане.

Безграничная любовь к кофе, высокий профессионализм и новые технологии – три ключевых фактора, благодаря которым кофе Segafredo является фаворитом у миллионов любителей кофе по всему миру, в т.ч. у посетителей более 500 Segafredo бутиков в 31 стране мира.

Компания Segafredo Zanetti считает своей основной миссией знакомство людей всех стран и континентов с культурой потребления высококлассного кофе эспрессо. Segafredo Zanetti для осуществления своей миссии смешивает не только кофе, но и страстную любовь к нему, ответственность за результат своего труда и глубокое уважение к почитателям настоящего итальянского эспрессо.