КАВА СТАРОГО ЛЬВОВА

Товарів: 12

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробники
  0
 • Країна-виробник
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
  0
 • Тип
  0
  0
 • Склад
  0
  0
 • Вид
  0
  0
 • Упаковка
  0
  0
  0
 • Вага
  0
  0
  0
371 грн.

КАВА СТАРОГО ЛЬВОВА Лігумінна — це композиція добірних зерен арабіки з Ефіопії та Колумбії з насиченим ароматом ірландського крему. Ароматизована кава має багатий, складний букет з гармонійним поєднанням гіркуватості та солодкості. Ніжні вершкові нотки ірландського крему надають смаку м'якості та оригінальності. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет, 1 кг. Виробник: ТОВ "Віденська ..

95 грн.

КАВА СТАРОГО ЛЬВОВА Лігумінна — це суміш мелених зерен арабіки з плантацій Ефіопії та Колумбії з ніжним ароматом ірландського крему. Кава середньо-темного обсмаження з вираженою гіркуватістю і кремовою пінкою. Склад: арабіка (Ефіопія, Колумбія), ароматизатор "Ірландський крем". Помел середній, ідеально підходить для заварювання в чашці. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: ТОВ "Віденська кава", Україна. ..

427 грн.

КАВА СТАРОГО ЛЬВОВА Марципанова — оригінальна композиція із зерен арабіки з плантацій Ефіопії та Уганди з ароматизатором "Марципан". Глибокий, оксамитовий смак із виразною кислинкою доповнюється гірко-солодким ароматом мигдального горіха. Унікальний напій зачарує любителів вишуканого смаку! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет, 1 кг. Виробник: ТОВ "Віденська кава", Україна. ..

104 грн.

КАВА СТАРОГО ЛЬВОВА Марципанова — унікальна суміш мелених зерен арабіки з плантацій Ефіопії та Уганди з ароматизатором "Марципан". Багатогранний, оксамитовий смак із м'якою кислинкою доповнюється насиченим, гірко-солодким ароматом мигдального горіха. Вишукана кава для затишної атмосфери! Середній помел, найкраще підходить для приготування методом запарювання. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: ТОВ "Віденська кава", Україна. ..

74 грн.

КАВА СТАРОГО ЛЬВОВА Сніданкова — це смачна, ароматна суміш мелених зерен бразильської арабіки та робусти з Індії та Індонезії. Кава насичена, міцна, з високим вмістом кофеїну, яскравою гіркотою та кислинкою. Ідеальний напій для бадьорого ранку! Склад: арабіка (Бразилія), робуста (Індія Черрі, Індонезія). Помел середній, ідеально підходить для заварювання в чашці. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: ТОВ "Віденська&nbs..

274 грн.

КАВА СТАРОГО ЛЬВОВА Лігумінна — це суміш середньообсмажених зерен арабіки з Ефіопії та Колумбії з насиченим ароматом ірландського крему. Ароматизована кава має багатогранний букет з гірчинкою і солодкістю. Ніжні вершкові нотки ірландського крему додають смаку м'якості. Кава добре поєднується з молоком та вершками, а також буде чудовим доповненням до десерту. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет, 1 кг + 100 г. Виробник: ТОВ&..

29 грн.

КАВА СТАРОГО ЛЬВОВА Лігумінна — це натуральний бленд добірної арабіки з Ефіопії та Колумбії з ароматом ірландського крему. Кава середньо-темного обсмаження з вираженою гіркуватістю і ніжною пінкою. Склад: арабіка (Ефіопія, Колумбія), ароматизатор "Ірландський крем". Помел середній, ідеально підходить для заварювання в чашці. Упаковка: фольгований пакет, 100 г. Виробник: ТОВ "Віденська кава", Україна. ..

406 грн.

КАВА СТАРОГО ЛЬВОВА Люксова — це купаж арабіки високої якості з Ефіопії, Мексики та Колумбії. Бленд має довгу історію, колись саме цю каву обожнювала львівська богема. Смак напою м'який, в міру насичений, з ніжною кислинкою. Склад: арабіка (Ефіопія, Колумбія, Мексика). Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет, 1 кг Виробник: ТОВ "Віденська кава", Україна. ..

35 грн.

КАВА СТАРОГО ЛЬВОВА Люксова — це високоякісна суміш мелених зерен арабіки з Ефіопії, Мексики та Колумбії. Бленд має довгу історію, колись саме цю каву обожнювала львівська богема. Смак напою м'який, в міру насичений, з ніжною кислинкою. Склад: арабіка (Ефіопія, Колумбія, Мексика). Помел середній, ідеально підходить для заварювання в чашці. Упаковка: фольгований пакет, 100 г Виробник: ТОВ "Віденська кава", Україна. ..

84 грн.

КАВА СТАРОГО ЛЬВОВА Люксова — це купаж мелених зерен арабіки з кращих плантацій Ефіопії, Мексики та Колумбії. Кава має довгу історію, колись саме цей бленд обожнювала львівська богема. Смак напою м'який, в міру насичений, з ніжною кислинкою. Склад: арабіка (Ефіопія, Колумбія, Мексика). Помел середній, ідеально підходить для заварювання в чашці. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г Виробник: ТОВ "Віденська кава", Україна. ..

301 грн.

КАВА СТАРОГО ЛЬВОВА Сніданкова — це збалансований бленд зерен ароматної бразильської арабіки та насиченої робусти з Індії та Індонезії. Кава міцна, з високим вмістом кофеїну, вираженою гіркотою і кислинкою. Ідеальний напій для бадьорого початку дня! Склад: арабіка (Бразилія), робуста (Індія Черрі, Індонезія). Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет, 1 кг Виробник: ТОВ "Віденська кава", Ук..

27 грн.

КАВА СТАРОГО ЛЬВОВА Сніданкова — це збалансований бленд мелених зерен ароматної бразильської арабіки та насиченої робусти з Індії та Індонезії. Кава високої якості, в міру міцна, з високим вмістом кофеїну, яскравою гіркотою та кислинкою. Ідеальний напій для бадьорого початку дня! Склад: арабіка (Бразилія), робуста (Індія Черрі, Індонезія). Помел середній, ідеально підходить для заварювання в чашці. Упаковка: фольгований пакет, 100 г Виробник:&n..