CHICCO D'ORO

Товарів: 33

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробники
  0
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
  0
  0
 • Упаковка
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0
  0
 • Країна-виробник
  0
  0
 • Склад
  0
  0
  0
 • Вид
  0
  0
  0
 • Вага
  0
  0
  0
  0
  0
Кава CHICCO D'ORO Classic в монодозах (чалдах, таблетках) 20 х 7 г (7610899900751)
Новинка
242 грн.

CHICCO D'ORO Classic— це композиція з відбірних зерен преміальних сортів арабіки та робусти для створення досконалого італійського еспресо. Повільне обсмажування кавових зерен максимально розкриває екзотичний аромат вишуканої кави. Монодоза підходить до всіх кавових машин стандарту E.S.E. Кожна монодоза запакована в індивідуальну упаковку. 7 г меленої кави - 1 монодоза. Упаковка: фольгований пакет. Виробник: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rino Valsangiacomo S..

137 грн.

CHICCO D'ORO Decaffeinato Cuor d'Oro — це високоякісна декофеїнізована кава, яка за смаком практично не відрізняється від купажів з повним вмістом кофеїну. Делікатне середнє обсмаження зерен надає напою насиченого аромату і яскравого смаку справжнього італійського еспресо. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rino Valsangiaco..

137 грн.

CHICCO D'ORO Decaffeinato Cuor d'Oro — це декофеїнізована кава високої якості, яка за смаком практично не відрізняється від купажів з повним вмістом кофеїну. Делікатне середнє обсмаження зерен надає напою насиченого аромату і яскравого смаку справжнього італійського еспресо. Помел універсальний, підходить для будь-яких способів приготування. Для отримання більш смачної та ароматної кави, рекомендуємо заварити в гейзерній каво..

Кава CHICCO D'ORO Elite зернова 250 г (7610899141253)
Акція
123 грн. 134 грн.

CHICCO D'ORO Elite — це бленд зі 100% високоякісної арабіки середнього обсмаження. Досвід майстрів кавової справи втілений у вишуканій композиції сортів, яка розкривається багатим смаком та насиченим ароматом. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rino Valsangiacomo S.A. CH 6828 Balerna, Швейцарія. ..

136 грн.

CHICCO D'ORO Elite — це купаж 100% арабіки середнього обсмаження вищої якості. Досвід майстрів кавової справи втілений у вишуканій композиції сортів, яка розкривається багатим смаком та насиченим ароматом. Для отримання більш смачної та ароматної кави, рекомендуємо заварювати у гейзерній кавоварці від Chicco d'Oro або в крапельній кавоварці. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: Caffe Chicco d'Oro..

621 грн.

CHICCO D'ORO Espresso Max Havelaar — вишуканий кавовий бленд, вироблений в результаті співпраці між компанією Chicco d'Oro і фондом Макса Хавелара. Фонд підтримує фермерів, які вирощують і збирають каву, і гарантує виробникам необхідну їм адекватну ціну. Кава Chicco d'Oro Espresso Max Havelaar відзначена сертифікатом Fair Trade (Справедлива торгівля) та відрізняється не тільки високою якістю, але також насиченим смаком і приємним ароматом. Сертифікати ..

149 грн.

CHICCO D'ORO Espresso Max Havelaar — це бленд зерен арабіки середнього обсмаження, вироблений в результаті співпраці між компанією Chicco d'Oro і фондом Макса Хавелара. Фонд підтримує фермерів, які вирощують і збирають каву, і гарантує виробникам необхідну їм адекватну ціну. Кава Chicco d'Oro Espresso Max Havelaar відзначена сертифікатом Fair Trade (Справедлива торгівля) та відрізняється не тільки високою якістю, але також насиченим смаком і приємним ароматом. ..

155 грн.

CHICCO D'ORO Espresso Max Havelaar — це бленд зерен арабіки середнього обсмаження, вироблений в результаті співпраці між компанією Chicco d'Oro і фондом Макса Хавелара. Фонд підтримує фермерів, які вирощують і збирають каву, і гарантує виробникам необхідну їм адекватну ціну. Кава Chicco d'Oro Espresso Max Havelaar відзначена сертифікатом Fair Trade (Справедлива торгівля) та відрізняється не тільки високою якістю, але також насиченим смаком і приємним ароматом. ..

121 грн.

CHICCO D'ORO Espresso — ідеальний еспресо-бленд з добірних мелених зерен арабіки, для поціновувачів класичного італійського смаку. Відбір і обсмажування виконуються професіоналами з багаторічним досвідом кавової справи. Вишуканий, ароматний напій має збалансований і багатий смак, який перенесе вас до сонячної Італії!  Найкраще підходить для приготування в ріжковій кавоварці.  Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Caffe Chi..

Кава CHICCO D'ORO Exclusiv зернова 500 г (7610899110518)
Акція
236 грн. 263 грн.

CHICCO D'ORO Exclusiv — це купаж добірних кавових зерен елітних сортів арабіки та робусти. Досвідчені фахівці кавової справи створили незабутній бленд з інтенсивним смаком і витонченим ароматом. Кава сподобається поціновувачам високої якості благородного напою. Найбільш повно смаковий букет розкривається в класичному італійському еспресо, а також в напоях з молоком. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 50..

569 грн.

CHICCO D'ORO Miscela Bar — це зернова кава з високоякісних сортів арабіки середньо-темного обсмаження. Інтенсивний аромат і відсутність кислинки робить цей бленд ідеальним для приготування справжнього, насиченого та міцного італійського еспресо. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rino Valsangiacomo S.A. CH 6828 Balerna, Швейцарія. ..

286 грн.

CHICCO D'ORO Miscela Bar — це купаж із високоякісних зерен арабіки середньо-темного обсмаження. Інтенсивний аромат і відсутність кислинки робить цей бленд ідеальним для приготування справжнього, насиченого та міцного італійського еспресо. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 500 г. Виробник: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rino Valsangiacomo S.A. CH 6828 Balerna, Швейцарія. ..

405 грн.

CHICCO D'ORO Tradition Bio — органічний бленд зерен арабіки, вирощеної в Центральній Америці з використанням виключно натуральних добрив. Кава росте на схилах, в ідеальному кліматі, а професійне обсмажування та купажування дозволяють досягти ідеально збалансованого смаку. Насичений аромат, ноти шоколаду і фруктів, гармонійне поєднання кислинки, гіркуватості і солодкості — це ідеальний еспресо! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Сертифік..

Кава CHICCO D'ORO Tradition в монодозах (чалдах, таблетках) 24 х 7.5 г (7610899900256)
Новинка
242 грн.

CHICCO D'ORO Tradition — це композиція з відбірних зерен преміальних сортів 100% арабіки із Центральної Америки. Кава росте на схилах на середніх висотах в ідеальних кліматичних умовах. Напій в міру насичений, відмінно збалансований і ароматний — навіть гурмани будуть у захваті! Монодоза підходить до всіх кавових машин стандарту E.S.E. Кожна монодоза запакована в індивідуальну упаковку. 7.5 г меленої кави - 1 монодоза. Упаковка: фольгований п..

493 грн.

CHICCO D'ORO Tradition — це композиція з відбірних зерен преміальних сортів 100% арабіки із Центральної Америки. Кава росте на схилах на середніх висотах в ідеальних кліматичних умовах. Напій в міру насичений, відмінно збалансований і ароматний — навіть гурмани будуть у захваті! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rino Valsangiacomo S.A. ..

137 грн.

CHICCO D'ORO Tradition — це бленд зерен елітних сортів 100% арабіки, зібраної на схилах на середніх висотах Центральної Америки. Кава має багатий, збалансований смак і насичений аромат — поціновувачі благородного напою будуть у захваті! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rino Valsangiacomo S.A. CH 6828 Balerna, Швейцарія ..

248 грн.

CHICCO D'ORO Tradition — це купаж зерен елітних сортів 100% арабіки з кращих плантацій Центральної Америки. Кава росте на схилах на середніх висотах в ідеальних кліматичних умовах. Напій в міру насичений, відмінно збалансований і ароматний — навіть гурмани будуть у захваті! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 500 г. Виробник: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rino Valsangiacomo S.A. CH 6828 Balern..

121 грн.

CHICCO D'ORO Tradition — це купаж високоякісної 100% арабіки з кращих плантацій Центральної Америки. Кава росте на середніх висотах в оптимальному кліматі. Професіонали кавової справи делікатно обробляють добірні зерна, щоб розкрити повноту смаку і аромату арабіки. Напій збалансований, насичений, з яскравим ароматом і приємним післясмаком. Бленд розроблений спеціально для поціновувачів італійських кавових традицій!  Найкраще підходить для приготування в гейзерній та кр..

476 грн.

CHICCO D'ORO Cafferino — це збалансований бленд зерен арабіки та робусти з Південної Америки та Індії. Напій насичений, з інтенсивним ароматом і приємним, тривалим післясмаком. Прекрасний вибір для любителів традиційного, ароматного еспресо! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rino Valsangiacomo S.A. CH 6828 Balerna, Швейцарія ..

114 грн.

CHICCO D'ORO Cafferino — мелена кава з добірних зерен арабіки та робусти, вирощених на плантаціях Південної Америки та Індії. Збалансований, насичений смак завареної кави доповнюється яскравим, інтенсивним ароматом. Тривалий післясмак і ніжна пінка подарує гарний настрій та заряд натхнення на весь день! Тонкий помел, найкраще готувати в гейзерній кавоварці Chicco d'Oro. Упаковка: фольгований пакет, 250 г Виробник: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rin..

523 грн.

CHICCO D'ORO Espresso Forte — інтенсивний, збалансований еспресо-бленд зерен арабіки та робусти темного обсмаження. Традиційний еспресо має сильний, яскравий характер, повне тіло і приємний, оксамитовий післясмак з нотами темного шоколаду. Ідеальний еспресо для поціновувачів міцної кави! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rino Valsangiaco..

187 грн.

CHICCO D'ORO Honduras — це добірні зерна арабіки, вирощені на висоті близько 1500 м над рівнем моря, на родючих плантаціях Гондурасу. Професійне обсмаження розкриває глибокий, м'який смак з характерною легкою кислинкою. Багатий букет ароматом грає нотками прянощів і цитрусових, а квітковий післясмак доповнює кавову композицію. Кава з Гондурасу — задоволення для поціновувачів смакових півтонів! Підходить для всіх типів автоматичних кавоваро..

187 грн.

CHICCO D'ORO Honduras — мелені зерна арабіки, вирощеної на плантаціях Гондурасу. Вже понад 200 років кавові дерева вирощують на родючому, багатому мінералами грунті, на висоті близько 1500 м над рівнем моря. Насичене темне обсмаження забезпечує глибокий, м'який смак і оксамитову текстуру напою. Заварений еспресо зачаровує пряними і цитрусовими нотками, легкою кислинкою та приємним квітковим післясмаком.  Найкраще підходить для приготування в гей..

187 грн.

CHICCO D'ORO India — це високоякісний моносорт 100% індійської арабіки. Зерна відібрані вручну, висушені на сонці протягом 36 годин і делікатно обсмажені до середньо-темного ступеня. Напій ароматний, з багатогранним смаковим букетом з вираженими нотками солодкого тосту і шоколадним післясмаком. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rino Valsangiacomo S.A. CH 6828 Balerna, Ш..

207 грн.

CHICCO D'ORO India — це моносорт арабіки вищої якості, вирощеної на плантаціях Індії. Зерна відібрані вручну, висушені на сонці протягом 36 годин і делікатно обсмажені до середньо-темного ступеня. Напій ароматний, з багатогранним смаковим букетом з вираженими нотками солодкого тосту і шоколадним післясмаком.  Найкраще підходить для приготування в гейзерній кавоварці Chicco d'Oro. Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: Caffe Chicco d..

187 грн.

CHICCO D'ORO Indonesia — це моносорт високоякісної арабіки, вирощеної на гірських схилах індонезійських островів. М'який клімат і родючий вулканічний грунт надають кавовим зернам особливого, унікального смаку і аромату. Готовий напій зачаровує насиченим вершковим смаком, інтенсивним ароматом і оксамитовим шоколадним післясмаком. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: Caffe Chicco d'Oro di Ered..

187 грн.

CHICCO D'ORO Indonesia — моносорт арабіки, яка виростає на гірських схилах індонезійських островів. Сприятливий, вологий клімат і багатий вулканічний грунт дозволяє зернам набути унікального, особливого смаку і аромату. Насичений, виразний еспресо з вершковими та шоколадними нотками зачарує з першого ковтка!  Найкраще підходить для приготування в гейзерній кавоварці Chicco d'Oro..  Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: Caffe..

145 грн.

CHICCO D'ORO Nastro Rosso — збалансований та міцний купаж зерен арабіки (70%) та робусти (30%) середнього обсмаження. Збадьорюючий, насичений еспрессо з виразною гірчинкою та яскравим ароматом чудово підходить для сніданку.  Тонкий помел, найкраще підходить для приготування в гейзерній кавоварці Chicco d'Oro.  Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rino Valsangiacomo S.A. CH 6828 Balerna, Швейцарія..

187 грн.

CHICCO D'ORO Peru — добірні зерна арабіки преміальної якості. Каву збирають вручну на високогірних плантаціях Перу, на висоті 1300-1800 метрів над рівнем моря. Заварений еспресо відрізняється яскравим, насиченим смаком і м'якою, оксамитовою текстурою. Екзотична кава зачаровує особливо інтенсивним ароматом з легкими відтінками кориці. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: Caffe Chicco d'Oro di..

187 грн.

CHICCO D'ORO Peru — мелені зерна добірної арабіки, зібрані на перуанських високогір'ях, на висоті 1300-1800 метрів над рівнем моря. Кава з Перу відрізняється яскравим, насиченим смаком і м'якою, оксамитовою текстурою. Приготований в мокка-варці еспресо зачаровує особливо інтенсивним ароматом з легкими відтінками кориці.  Найкраще підходить для приготування в гейзерній кавоварці Chicco d'Oro..  Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: ..

187 грн.

CHICCO D'ORO Tradition — купаж елітних сортів арабіки, створений з любов'ю та повагою до традицій кавової культури. Зерна зібрані на кращих плантаціях Центральної Америки, на середніх висотах, де клімат ідеально підходить для вирощування арабіки. Класичний еспресо має помірно насичений смак і багатий аромат. Прекрасна кава для доброго ранку! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: Ca..

187 грн.

CHICCO D'ORO Tradition — елітний бленд високоякісних зерен арабіки, зібраних на кращих плантаціях Центральної Америки. Дерева ростуть на середніх висотах в прекрасному кліматі. Гармонійний, збалансований букет і насичений аромат еспресо доповнюється тривалим, приємним післясмаком. Традиційний смак напою сподобається любителям класики!  Найкраще підходить для приготування в гейзерній кавоварці Chicco d'Oro..  Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: Caf..

Кофе Chicco d'Oro выпускается на современнейшем заводе швейцарского города Балерна с 1949 года. Данный сорт напитка поставляется в самые разные страны по всему миры, а число людей, оценивших всю его насыщенность, день ото дня лишь продолжает расти. Лишь благодаря трудолюбию, мастерству и любви к своему делу производителям удалось достичь таких высот в кофейном мире, используя исключительно передовые технологии в производстве. На каждом из этапов создания, продукции уделяются максимальное количество внимания, дабы удалось избежать поставок бракованного или низкокачественного товара на мировой рынок.

Кофе Chicco d'Oro изготавливается из отборных зерен арабики, выращиваемых под пристальным надзором лучших экспертов Америки, Африки и Азии. После этого зерна отправляются на завод, где проходят скрупулезный отбор и в результате комбинируются так, чтобы добиться наилучшего сочетания вкусовых и ароматических свойств.

Вкусовую палитру данного напитка невероятно трудно описать словесно. Горькие нотки, легкая кислотность, сбалансированный насыщенный вкус и приятное послевкусие придутся по душе любому, а истинным поклонникам кофе удастся пополнить свою коллекцию новым превосходным кофейным блендом.

Интернет магазин «Чай и Кофе» предлагает вам широчайший ассортиментный ряд самой разнообразной кофейной продукции. Мы устанавливаем предельно выгодные цены на реализуемые товары. Так, если вам нужно купить кофе Chicco d'Oro в Киеве, то вам потребуется лишь заполнить простейшую online-заявку или сделать телефонный звонок.