CHICCO D'ORO

Товарів: 31

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробники
  0
  0
 • Країна-виробник
  0
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0
  0
  0
 • Склад
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вид
  0
  0
  0
 • Упаковка
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вага
  0
  0
  0
  0
476 грн.

CHICCO D'ORO Cafferino — це збалансований бленд зерен арабіки та робусти з Південної Америки та Індії. Напій насичений, з інтенсивним ароматом і приємним, тривалим післясмаком. Прекрасний вибір для любителів традиційного, ароматного еспресо! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rino Valsangiacomo S.A. CH 6828 Balerna, Швейцарія ..

137 грн.

CHICCO D'ORO Decaffeinato Cuor d'Oro — це високоякісна декофеїнізована кава, яка за смаком практично не відрізняється від купажів з повним вмістом кофеїну. Делікатне середнє обсмаження зерен надає напою насиченого аромату і яскравого смаку справжнього італійського еспресо. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rino Valsangiaco..

136 грн.

CHICCO D'ORO Decaffeinato Cuor d'Oro — це декофеїнізована кава високої якості, яка за смаком практично не відрізняється від купажів з повним вмістом кофеїну. Делікатне середнє обсмаження зерен надає напою насиченого аромату і яскравого смаку справжнього італійського еспресо. Помел універсальний, підходить для будь-яких способів приготування. Для отримання більш смачної та ароматної кави, рекомендуємо заварити в гейзерній каво..

134 грн.

CHICCO D'ORO Elite — це бленд зі 100% високоякісної арабіки середнього обсмаження. Досвід майстрів кавової справи втілений у вишуканій композиції сортів, яка розкривається багатим смаком та насиченим ароматом. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rino Valsangiacomo S.A. CH 6828 Balerna, Швейцарія. ..

136 грн.

CHICCO D'ORO Elite — це купаж 100% арабіки середнього обсмаження вищої якості. Досвід майстрів кавової справи втілений у вишуканій композиції сортів, яка розкривається багатим смаком та насиченим ароматом. Для отримання більш смачної та ароматної кави, рекомендуємо заварювати у гейзерній кавоварці від Chicco d'Oro або в крапельній кавоварці. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: Caffe Chicco d'Oro..

592 грн.

CHICCO D'ORO Espresso Max Havelaar — вишуканий кавовий бленд, вироблений в результаті співпраці між компанією Chicco d'Oro і фондом Макса Хавелара. Фонд підтримує фермерів, які вирощують і збирають каву, і гарантує виробникам необхідну їм адекватну ціну. Кава Chicco d'Oro Espresso Max Havelaar відзначена сертифікатом Fair Trade (Справедлива торгівля) та відрізняється не тільки високою якістю, але також насиченим смаком і приємним ароматом. Сертифікати ..

149 грн.

CHICCO D'ORO Espresso Max Havelaar — це бленд зерен арабіки середнього обсмаження, вироблений в результаті співпраці між компанією Chicco d'Oro і фондом Макса Хавелара. Фонд підтримує фермерів, які вирощують і збирають каву, і гарантує виробникам необхідну їм адекватну ціну. Кава Chicco d'Oro Espresso Max Havelaar відзначена сертифікатом Fair Trade (Справедлива торгівля) та відрізняється не тільки високою якістю, але також насиченим смаком і приємним ароматом. ..

148 грн.

CHICCO D'ORO Espresso Max Havelaar — це бленд зерен арабіки середнього обсмаження, вироблений в результаті співпраці між компанією Chicco d'Oro і фондом Макса Хавелара. Фонд підтримує фермерів, які вирощують і збирають каву, і гарантує виробникам необхідну їм адекватну ціну. Кава Chicco d'Oro Espresso Max Havelaar відзначена сертифікатом Fair Trade (Справедлива торгівля) та відрізняється не тільки високою якістю, але також насиченим смаком і приємним ароматом. ..

121 грн.

CHICCO D'ORO Espresso — ідеальний еспресо-бленд з добірних мелених зерен арабіки, для поціновувачів класичного італійського смаку. Відбір і обсмажування виконуються професіоналами з багаторічним досвідом кавової справи. Вишуканий, ароматний напій має збалансований і багатий смак, який перенесе вас до сонячної Італії!  Найкраще підходить для приготування в ріжковій кавоварці.  Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Caffe Chi..

263 грн.

CHICCO D'ORO Exclusiv — це купаж добірних кавових зерен елітних сортів арабіки та робусти. Досвідчені фахівці кавової справи створили незабутній бленд з інтенсивним смаком і витонченим ароматом. Кава сподобається поціновувачам високої якості благородного напою. Найбільш повно смаковий букет розкривається в класичному італійському еспресо, а також в напоях з молоком. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 50..

546 грн.

CHICCO D'ORO Miscela Bar — це зернова кава з високоякісних сортів арабіки середньо-темного обсмаження. Інтенсивний аромат і відсутність кислинки робить цей бленд ідеальним для приготування справжнього, насиченого та міцного італійського еспресо. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rino Valsangiacomo S.A. CH 6828 Balerna, Швейцарія. ..

273 грн.

CHICCO D'ORO Miscela Bar — це купаж із високоякісних зерен арабіки середньо-темного обсмаження. Інтенсивний аромат і відсутність кислинки робить цей бленд ідеальним для приготування справжнього, насиченого та міцного італійського еспресо. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 500 г. Виробник: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rino Valsangiacomo S.A. CH 6828 Balerna, Швейцарія. ..

405 грн.

CHICCO D'ORO Tradition Bio — органічний бленд зерен арабіки, вирощеної в Центральній Америці з використанням виключно натуральних добрив. Кава росте на схилах, в ідеальному кліматі, а професійне обсмажування та купажування дозволяють досягти ідеально збалансованого смаку. Насичений аромат, ноти шоколаду і фруктів, гармонійне поєднання кислинки, гіркуватості і солодкості — це ідеальний еспресо! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Сертифік..

483 грн.

CHICCO D'ORO Tradition — це композиція з відбірних зерен преміальних сортів 100% арабіки із Центральної Америки. Кава росте на схилах на середніх висотах в ідеальних кліматичних умовах. Напій в міру насичений, відмінно збалансований і ароматний — навіть гурмани будуть у захваті! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rino Valsangiacomo S.A. ..

137 грн.

CHICCO D'ORO Tradition — це бленд зерен елітних сортів 100% арабіки, зібраної на схилах на середніх висотах Центральної Америки. Кава має багатий, збалансований смак і насичений аромат — поціновувачі благородного напою будуть у захваті! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rino Valsangiacomo S.A. CH 6828 Balerna, Швейцарія ..

248 грн.

CHICCO D'ORO Tradition — це купаж зерен елітних сортів 100% арабіки з кращих плантацій Центральної Америки. Кава росте на схилах на середніх висотах в ідеальних кліматичних умовах. Напій в міру насичений, відмінно збалансований і ароматний — навіть гурмани будуть у захваті! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 500 г. Виробник: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rino Valsangiacomo S.A. CH 6828 Balern..

121 грн.

CHICCO D'ORO Tradition — це купаж високоякісної 100% арабіки з кращих плантацій Центральної Америки. Кава росте на середніх висотах в оптимальному кліматі. Професіонали кавової справи делікатно обробляють добірні зерна, щоб розкрити повноту смаку і аромату арабіки. Напій збалансований, насичений, з яскравим ароматом і приємним післясмаком. Бленд розроблений спеціально для поціновувачів італійських кавових традицій!  Найкраще підходить для приготування в гейзерній та кр..

523 грн.

CHICCO D'ORO Espresso Forte — інтенсивний, збалансований еспресо-бленд зерен арабіки та робусти темного обсмаження. Традиційний еспресо має сильний, яскравий характер, повне тіло і приємний, оксамитовий післясмак з нотами темного шоколаду. Ідеальний еспресо для поціновувачів міцної кави! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rino Valsangiaco..

187 грн.

CHICCO D'ORO India — це високоякісний моносорт 100% індійської арабіки. Зерна відібрані вручну, висушені на сонці протягом 36 годин і делікатно обсмажені до середньо-темного ступеня. Напій ароматний, з багатогранним смаковим букетом з вираженими нотками солодкого тосту і шоколадним післясмаком. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rino Valsangiacomo S.A. CH 6828 Balerna, Ш..

207 грн.

CHICCO D'ORO India — це моносорт арабіки вищої якості, вирощеної на плантаціях Індії. Зерна відібрані вручну, висушені на сонці протягом 36 годин і делікатно обсмажені до середньо-темного ступеня. Напій ароматний, з багатогранним смаковим букетом з вираженими нотками солодкого тосту і шоколадним післясмаком. Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rino Valsangiacomo S.A. CH 6828 Balerna, Швейцарія. ..

187 грн.

CHICCO D'ORO Indonesia — це моносорт високоякісної арабіки, вирощеної на гірських схилах індонезійських островів. М'який клімат і родючий вулканічний грунт надають кавовим зернам особливого, унікального смаку і аромату. Готовий напій зачаровує насиченим вершковим смаком, інтенсивним ароматом і оксамитовим шоколадним післясмаком. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: Caffe Chicco d'Oro di Ered..

114 грн.

Кофе Chicco d'Oro Cafferino имеет гармоничный и насыщенный вкус с интенсивным ароматом, что и является отличительной характеристикой. В состав входят только отборные зерна Арабики и Робусты из Южной Америки и Индии. Отбор кофе проводится специалистами, которые имеют острое чувство вкуса, неизменно представляют правильное сочетание смеси. Потому насыщенный аромат, и приятный вкус гарантирован. Для получения более вкусного и ароматного кофе, рекомендуем заварить в гейзерной кофеварке от Chi..

187 грн.

В регионе Маркала, на высоте около 1500 м над уровнем моря,на богатой минералами почве уже более 200 лет выращивают отменные кофейные зерна. Благодаря кропотливому труду специалистов приготовленный с отборных зерен кофейный напиток имеет мягкий и бархатный вкус. В кофе Chicco d'Oro Honduras переплетаются пряные и цитрусовые нотки с легкой кислинкой и цветочным послевкусием. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: жестяная банка, 250 г. Производитель: Caf..

187 грн.

В регионе Маркала, на высоте около 1500 м над уровнем моря,на богатой минералами почве уже более 200 лет выращивают отменные кофейные зерна. Благодаря кропотливому труду специалистов приготовленный с отборных зерен кофейный напиток имеет мягкий и бархатный вкус. В кофе Chicco d'Oro Honduras переплетаются пряные и цитрусовые нотки с легкой кислинкой и цветочным послевкусием. Для получения более вкусного и ароматного кофе, рекомендуем заварить в гейзерной кофеварке от Chicco d'..

187 грн.

Кофе Chicco d'Oro Indonesia произрастает на горных склонах индонезийских островов, где благоприятный климат и плодородная вулканическая почва придают кофейным зернам особый, уникальный вкус и аромат, который нельзя спутать ни с одним другим сортом. Кофе имеет насыщенный сливочный вкус с интенсивным стойким ароматом и ярким шоколадным послевкусием. Для получения более вкусного и ароматного кофе, рекомендуем заварить в гейзерной кофеварке от Chicco d'Oro. Упаковка: жестяная банка,..

145 грн.

Chicco d'Oro Nastro Rosso - удивительно сбалансированный купаж с преобладанием зерен Арабики 70%, Робуста 30%.  Для любителя крепкого и бодрящего кофе, с приятной горчинкой и интенсивным вкусом. Для получения более вкусного и ароматного кофе, рекомендуем заварить в гейзерной кофеварке от Chicco d'Oro. Упаковка: вакуумный пакет, 250 г. Производитель: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rino Valsangiacomo S.A. CH 6828 Balerna, Швейцария ..

187 грн.

Произрастая на перуанских высокогорьях на высоте 1300-1800 м над уровнем моря, кофе Chicco d'Oro Peru характеризуется богатством вкуса и аромата. Благодаря кропотливому труду специалистов, приготовленный с отобранных вручную зерен напиток имеет яркий, насыщенный вкус. Кофе Chicco d'Oro Peru имеет сбалансированный вкус с едва заметным намеком на нотки корицы. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: жестяная банка, 250 г. Производитель: Caffe Chicco d'Oro di..

187 грн.

Произрастая на перуанских высокогорьях на высоте 1300-1800 м над уровнем моря, кофе Chicco d'Oro Peru характеризуется богатством вкуса и аромата. Благодаря кропотливому труду специалистов, приготовленный с отобранных вручную зерен напиток имеет яркий, насыщенный вкус. Кофе Chicco d'Oro Peru имеет сбалансированный вкус с едва заметным намеком на нотки корицы. Для получения более вкусного и ароматного кофе, рекомендуем заварить в гейзерной кофеварке от Chicco d'Oro. Упаковка: жес..

187 грн.

Chicco d'Oro Tradition зерновой являет собой купаж элитных сортов зерна 100% арабики высокого качества с Центральной Америки. Собранного на склонах на средних высотах, где климат идеально подходит для выращивания кофе. Отбор кофе проводится специалистами, которые имеют острое чувство вкуса, неизменно представляют правильное сочетание смеси. Потому насыщенный аромат, и приятный вкус гарантирован. Упаковка: жестяная банка, 250 г. Производитель: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rino V..

187 грн.

Chicco d'Oro Tradition молотый являет собой купаж элитных сортов зерна 100% арабики высокого качества с Центральной Америки. Собранного на склонах на средних высотах, где климат идеально подходит для выращивания кофе. Отбор кофе проводится специалистами, которые имеют острое чувство вкуса, неизменно представляют правильное сочетание смеси. Потому насыщенный аромат, и приятный вкус гарантирован. Для получения более вкусного и ароматного кофе, рекомендуем заварить в гейзерной кофеварке от C..

213 грн.

Chicco d'Oro растворимый - является эксклюзивным, смесь состоит из лучшего качества зерен кофе. Интенсивный и ароматный кофе, в традициях Chicco d'Oro. Упаковка: Стеклянная банка, 100 г. Производитель: Caffe Chicco d'Oro di Eredi Rino Valsangiacomo S.A. CH 6828 Balerna, Швейцария ..

Кофе Chicco d'Oro выпускается на современнейшем заводе швейцарского города Балерна с 1949 года. Данный сорт напитка поставляется в самые разные страны по всему миры, а число людей, оценивших всю его насыщенность, день ото дня лишь продолжает расти. Лишь благодаря трудолюбию, мастерству и любви к своему делу производителям удалось достичь таких высот в кофейном мире, используя исключительно передовые технологии в производстве. На каждом из этапов создания, продукции уделяются максимальное количество внимания, дабы удалось избежать поставок бракованного или низкокачественного товара на мировой рынок.

Кофе Chicco d'Oro изготавливается из отборных зерен арабики, выращиваемых под пристальным надзором лучших экспертов Америки, Африки и Азии. После этого зерна отправляются на завод, где проходят скрупулезный отбор и в результате комбинируются так, чтобы добиться наилучшего сочетания вкусовых и ароматических свойств.

Вкусовую палитру данного напитка невероятно трудно описать словесно. Горькие нотки, легкая кислотность, сбалансированный насыщенный вкус и приятное послевкусие придутся по душе любому, а истинным поклонникам кофе удастся пополнить свою коллекцию новым превосходным кофейным блендом.

Интернет магазин «Чай и Кофе» предлагает вам широчайший ассортиментный ряд самой разнообразной кофейной продукции. Мы устанавливаем предельно выгодные цены на реализуемые товары. Так, если вам нужно купить кофе Chicco d'Oro в Киеве, то вам потребуется лишь заполнить простейшую online-заявку или сделать телефонный звонок.