КАВА МЕЛЕНА

Товарів: 422

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0
 • Упаковка
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна-виробник
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Склад
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вид
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вага
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
64 грн.

AMBASSADOR Blue Label — це оригінальний бленд натуральних зерен арабіки та робусти. Мелена кава із зерен ретельного середнього обсмаження розкривається яскравим смаком з винними нотками і зачаровує вишуканим ароматом. Кава міцна, насичена, підходить для приготування еспрессо і напоїв з молоком. Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: вакуумний пакет, 275 г. Виробник: Strauss Cafe Poland Sp.zo.o, Імпортер: ТОВ "Штраус", Україна. ..

105 грн.

AMBASSADOR Blue Label — це ексклюзивний бленд натуральних зерен арабіки та робусти. Мелена кава із зерен делікатного середнього обсмаження розкривається багатим смаком з винними нотками і зачаровує вишуканим ароматом. Кава міцна, насичена, підходить для приготування еспрессо і напоїв з молоком. Помел середній, підходить для приготування у френч-пресі, крапельних і гейзерних кавоварках, заварювання в чашці. Упаковка: вакуумний пакет, 450 г. Виробник: Strauss Cafe..

49 грн.

AMBASSADOR Espresso — вишукана мелена кава традиційного італійського (темного) обсмаження. Благородний напій має яскраво виражену гірчинку, насичений аромат і приємний післясмак. Щільні крема і ніжна пінка не залишать байдужими любителів класичного, міцного еспресо. Помел середній, підходить для приготування у френч-пресі, крапельних і гейзерних кавоварках, заварювання в чашці. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: "Strauss Cafe Poland Sp.z o.o", Польща. ..

53 грн.

AMBASSADOR Nero — насичений еспрессо-бленд з мелених зерен темного обсмаження. Заварена кава має сильний, міцний смак і густу, кремову пінку. Виразний аромат і тривалий післясмак з нотками темного шоколаду не залишить байдужими справжніх шанувальників італійської класики. Помел середній, підходить для приготування у френч-пресі, крапельних і гейзерних кавоварках, заварювання в чашці. Упаковка: вакуумний пакет, 225 г. Виробник: Strauss Cafe Poland ..

Кава AMBASSADOR Premium мелена 225 г (8720254065205)
Новинка
63 грн.

AMBASSADOR Premium — ароматна мелена кава із зерен 100% арабіки з трьох континентів. Кава з Америки забезпечує приємну солодкість, а зерна з Африки додають напою виразних фруктових ноток і насиченого аромату. Робуста з Азії дарує напою насиченість, гірчинку і шоколадно-горіхові нотки. Насолоджуйтеся багатим смаком кави з кращих плантацій планети! Помел середній, підходить для приготування у френч-пресі, крапельних і гейзерних кавоварках, заварювання в чашці. У..

120 грн.

AMBASSADOR Premium — вишукана мелена кава із зерен арабіки з Америки та Африки з додаванням робусти з Азії. Збалансований еспресо поєднує фруктову солодкість, нотки шоколаду і лісового горіха. Кава з 3-х континентів утворює складну гармонію смаку: американська арабіка дає солодкість і ніжність, африканська арабіка додає яскравих фруктових відтінків аромату, а зерна з Азії роблять напій інтенсивнішим. Кава середньої насиченості, з вираженою кислинкою та ба..

Кава BUSHIDO Black Katana мелена 227 г (5060367340510)
Новинка
164 грн.

BUSHIDO Black Katana — це насичений еспрессо-бленд мелених зерен 100% арабіки, вирощених на великих плантаціях Центральної та Південної Америки. Делікатне обсмажування розкриває солодкі нотки чорниці, терпкі відтінки лісового горіха і чорного шоколаду. Виразний, повний, яскравий смак та інтенсивний аромат не залишать байдужими любителів еспресо з характером! Помел середній, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 227 ..

160 грн.

BUSHIDO Red Katana — це купаж мелених зерен арабіки вищої якості з Ефіопії та Латинської Америки. Зерна збираються вручну, промиваються і сушаться під високогірним сонцем. Яскравий, насичений смак і солодкий аромат зачаровують нотами червоних ягід та персика. Підходить для приготування в турках, гейзерних та інших кавоварках, еспресо-машинах. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 227 г. Виробник: Нідерланди. ..

164 грн.

BUSHIDO Sensei — це бленд промитої арабіки елітних сортів зі Східної Африки та Центральної Америки делікатного середнього обсмаження. Кава ароматна, м'яка, оксамитова, з солодкими нотами персика і квітів. Підходить для приготування в турках, гейзерних та інших кавоварках, еспресо-машинах. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 227 г. Виробник: Нідерланди. ..

323 грн.

CAFE BAQUE 100% Arabica — це легкий, ароматний бленд добірних сортів арабіки з плантацій усього світу. М'який, збалансований еспресо чарує приємною кислинкою і легкою гіркуватістю. Зручна жерстяна банка з герметичною кришкою дозволить надовго зберегти смак і аромат меленої кави. Помел універсальний, підходить для приготування будь-яким способом. Упаковка: жерстяна банка, 500 г. Виробник: CAFE BAQUE S. L. U. Poligono Industrial Santa Apolonia, Іспанія. ..

120 грн.

CAFE BAQUE Arabica 100% Aromatico — це м'який, ароматний купаж кращих сортів арабіки з усього світу. Кава легка, збалансована, з ніжними шоколадними нотками і приємною солодкістю. Помел універсальний, підходить для приготування будь-яким способом. Упаковка: вакуумний пакет в картонній коробці, 250 г. Виробник: CAFE BAQUE S. L. U. Poligono Industrial Santa Apolonia, Іспанія. ..

120 грн.

CAFE BAQUE Colombia 100% Suave — це мелена кава з добірних зерен колумбійської арабіки, вирощеної в районах Кордильєр. Напій відрізняється м'якістю і тонким смаком зі свіжими нотами. Ніжний, солодкий і витончений аромат зачарує найвимогливіших кавоманів! Помел універсальний, підходить для приготування будь-яким способом. Упаковка: вакуумний пакет в картонній коробці, 250 г. Виробник: CAFE BAQUE S. L. U. Poligono Industrial Santa Apolonia, Іспанія. ..

206 грн.

CAFE BAQUE Descafeinado Natural — це мелений купаж арабіки та робусти середнього обсмаження без кофеїну. Кава відрізняється м'яким, оксамитовим смаком середньої насиченості та витонченим ароматом. Помел універсальний, підходить для приготування будь-яким способом (краще заварювати в чашці, фільтровій або ріжковій кавоварці).  Упаковка: вакуумний пакет, 500 г. Виробник: CAFE BAQUE S. L. U. Poligono Industrial Santa Apolonia, Іспанія. ..

113 грн.

CAFE BAQUE Expresso Cremoso — це класичний еспресо-бленд з м'яким, збалансованим смаком і насиченим, багатим ароматом. Традиційний еспресо з щільним тілом, густою горіховою пінкою і легкими вершковими нотами — ідеальний напій бадьорого ранку! Найкраще підходить для приготування в ріжковій кавоварці або кавоварці крапельного типу. Упаковка: вакуумний пакет в картонній коробці, 250 г. Виробник: CAFE BAQUE S. L. U. Poligono Industrial Santa..

174 грн.

CAFE BAQUE Mezcla — це ароматна суміш мелених зерен арабіки та робусти. 50% зерен обсмажені натуральним способом, а 50% обсмажені в цукрі. Кава дуже насичена, зі щільним тілом і вираженими гіркими та солодкими нотками. Енергетична цінність на 100 г: 304 ккал / 1247 кДж; білки 18,5 г, жири 11,3 г, вуглеводи 1,3 г. Помел універсальний, підходить для приготування будь-яким способом (краще заварювати в чашці, фільтровій або ріжковій кавова..

174 грн.

CAFE BAQUE Natural — купаж мелених зерен арабіки та робусти натурального середнього обсмаження. Кава має вишуканий аромат і збалансований, гармонійний смак. Добре розкривається в еспресо і підходить для приготування напоїв з молоком. Помел універсальний, підходить для приготування будь-яким способом (краще заварювати в чашці, фільтровій або ріжковій кавоварці).  Упаковка: вакуумний пакет, 500 г. Виробник: CAFE BAQUE S. L. U. Poligon..

174 грн.

CAFE BAQUE Gran Sabor — інтенсивний, насичений еспрессо бленд добірних мелених зерен арабіки та робусти. Делікатне середнє обсмаження дозволяє розкрити збалансований смак і елегантний аромат бленда. Помел універсальний, підходить для приготування будь-яким способом (краще заварювати в чашці, фільтровій або ріжковій кавоварці).  Упаковка: вакуумний пакет, 500 г. Виробник: CAFE BAQUE S. L. U. Poligono Industrial Santa Apolonia, Іспанія. ..

165 грн.

CAFFE VERGNANO Arabica 100% Espresso — це композиція з мелених зерен арабіки із Центральної та Південної Америки. Ароматний, насичений еспрессо з багатим букетом, оксамитовими крема і тривалим післясмаком. Справжній, міцний напій — для відданих шанувальників італійської кави! Підходить для приготування в еспресо-кавоварках. Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: Casa Del Caffe Vergnano S. P. A., Італія. ..

165 грн.

CAFFE VERGNANO Arabica 100% Moka — це бленд зерен 100% арабіки середнього обсмаження дрібного помелу. Кава ароматна, оксамитова, з щільними крема і тривалим післясмаком. Збалансований смак справжнього еспрессо — те, що потрібно для початку прекрасного дня! Підходить для приготування дріп-кави і гейзерної кавоварки. Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: Casa Del Caffe Vergnano S. P. A., Італія. ..

140 грн.

CARTE NOIRE Intense — в міру насичена суміш арабіки та робусти середньо-темного обсмаження. Ароматний еспрессо має збалансований смак з ледь помітною кислинкою. Оригінальний, глибокий аромат грає пікантними нотами чорного шоколаду. Для любителів кави з характером! Помел середній, рекомендується готувати у френч-пресі, кавоварці, турці або заварювати в чашці. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: JACOBS DOUVE EGBERTS MA SARLU, Марокко. ..

112 грн.

CARTE NOIRE Original №5 — 100% натуральні мелені зерна арабіки вищого сорту. Середнє обсмаження надає напою багатого смаку та насиченого аромату. При приготуванні утворюється ніжна, кремова пінка, яка підкорить любителів благородного напою.  Тонкий помел, підходить для приготування в турці або електричній кавоварці. Упаковка: фольгований пакет в картонній коробці, 250 г. Виробник: Jacobs Douwe Ekberts Ma Sarlau, Марокко. ..

76 грн.

CAVARRO Cremoso — це ароматний, збалансований бленд мелених зерен арабіки з Бразилії, Перу і Колумбії та робусти з В'єтнаму. Середнє обсмаження зерен розкриває м'який, помірно насичений смак із ледь помітною кислинкою. Купаж чудово підходить як для еспресо. так і для напоїв з молоком. Ароматна кава з густою, кремовою пінкою — ідеальний початок дня! Середній помел, підходить для всіх типів приготування.  Упаковка: вакуумний пак..

62 грн.

CAVARRO De Gusto — це насичена суміш мелених зерен бразильської арабіки та робусти з Індії, Уганди та В'єтнаму. Заварена кава відрізняється яскравим ароматом, збалансованим смаком з приємною гіркуватістю й тривалим післясмаком. Міцний, ароматний еспрессо пробуджує енергію та піднімає настрій! Середній помел, підходить для всіх типів приготування.  Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: ТОВ "Аромат кави", Україна.&..

92 грн.

CAVARRO Quality Arabica — це м'яка, насичена кава з мелених зерен 100% арабіки, вирощеної на сонячних плантаціях Бразилії, Коста-Ріки, Колумбії, Ефіопії, Гватемали та Індії. Заварена кава відрізняється яскравим, інтенсивним ароматом з пряним відтінком. У смаку відчувається ніжна солодкість і виражена, вишукана кислинка. Елегантний еспресо підкорить найвибагливіших гурманів! Середній помел, підходить для всіх типів приготування.  Уп..

136 грн.

CHICCO D'ORO Decaffeinato Cuor d'Oro — це декофеїнізована кава високої якості, яка за смаком практично не відрізняється від купажів з повним вмістом кофеїну. Делікатне середнє обсмаження зерен надає напою насиченого аромату і яскравого смаку справжнього італійського еспресо. Помел універсальний, підходить для будь-яких способів приготування. Для отримання більш смачної та ароматної кави, рекомендуємо заварити в гейзерній каво..

136 грн.

CHICCO D'ORO Elite — це купаж 100% арабіки середнього обсмаження вищої якості. Досвід майстрів кавової справи втілений у вишуканій композиції сортів, яка розкривається багатим смаком та насиченим ароматом. Для отримання більш смачної та ароматної кави, рекомендуємо заварювати у гейзерній кавоварці від Chicco d'Oro або в крапельній кавоварці. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: Caffe Chicco d'Oro..

148 грн.

CHICCO D'ORO Espresso Max Havelaar — це бленд зерен арабіки середнього обсмаження, вироблений в результаті співпраці між компанією Chicco d'Oro і фондом Макса Хавелара. Фонд підтримує фермерів, які вирощують і збирають каву, і гарантує виробникам необхідну їм адекватну ціну. Кава Chicco d'Oro Espresso Max Havelaar відзначена сертифікатом Fair Trade (Справедлива торгівля) та відрізняється не тільки високою якістю, але також насиченим смаком і приємним ароматом. ..

121 грн.

CHICCO D'ORO Espresso — ідеальний еспресо-бленд з добірних мелених зерен арабіки, для поціновувачів класичного італійського смаку. Відбір і обсмажування виконуються професіоналами з багаторічним досвідом кавової справи. Вишуканий, ароматний напій має збалансований і багатий смак, який перенесе вас до сонячної Італії!  Найкраще підходить для приготування в ріжковій кавоварці.  Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Caffe Chi..

121 грн.

CHICCO D'ORO Tradition — це купаж високоякісної 100% арабіки з кращих плантацій Центральної Америки. Кава росте на середніх висотах в оптимальному кліматі. Професіонали кавової справи делікатно обробляють добірні зерна, щоб розкрити повноту смаку і аромату арабіки. Напій збалансований, насичений, з яскравим ароматом і приємним післясмаком. Бленд розроблений спеціально для поціновувачів італійських кавових традицій!  Найкраще підходить для приготування в гейзерній та кр..

109 грн.

COVIM Espresso — це ароматна суміш арабіки та робусти (50/50) високої якості. Делікатне середнє обсмаження розкриває м'який, повний, інтенсивний смак з вираженою солодкістю. Кава має вишуканий, яскравий аромат — як і належить справжньому еспресо! Підходить для приготування в еспресо-машинах (тонкий помел). Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Via G. Adamoli, Genova, Італія. ..

108 грн.

COVIM Oro — це насичена й ароматна суміш арабіки та робусти (50/50) середнього обсмаження. Повний, округлий смак з яскравими, солодкими нотами і традиційно вишуканим ароматом. Підходить для приготування в гейзерній кавоварці (тонкий помел). Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Via G. Adamoli, Genova, Італія. ..

167 грн.

DALLMAYR Classic — бленд мелених зерен 100% арабіки високої якості. Середньо-темне обсмаження надає напою щільності і легкої кислинки. Насичений смак доповнюється яскраво вираженим ароматом — ідеальний італійський еспресо!  Класичний смак чудово розкривається при приготуванні в крапельній кавоварці й у френч-пресі. Рекомендується використовувати 6-8 г меленої кави, час заварювання — до 8 хвилин. Вода повинна мати температуру 92-95°C (не використовуйте окріп, іна..

К покупке молотого кофе нужно подходить ответственно. В большом количестве вариантов и производителей легко запутаться. Но мы вам поможем. Есть три опорных критерия выбора идеального молотого кофе.

 1. Вкусовые пристрастия. Если вы любите мягкий кофе, выбирайте арабику светлой или средней обжарки. Любителям же крепкого черного кофе можно попробовать робусту или арабику темной обжарки. У такого напитка более насыщенный и терпкий вкус.
 2. Фракция помола. Чем мельче помол, тем кофе ароматнее и быстрее заваривается. К примеру, на заваривание кофе крупного помола уйдет 7 минут, среднего – 5 минут, а мелкого – всего лишь 3 минуты.
 3. Качество упаковки. От контакта с воздухом молотый кофе теряет свой самобытный вкус и аромат. Поэтому упаковка должна быть герметичной или со специальным клапаном. Он не только позволит вам оценить аромат кофе еще до открытия упаковки. Этот клапан выводит излишки углекислого газа, что исключает окисление содержимого.

Теперь вы знаете все, чтобы приступить к выбору. В нашем каталоге вы обязательно найдете молотый кофе, который подойдет именно вам.