КАВА МЕЛЕНА

Товарів: 416

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип
  0
  0
 • Упаковка
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна-виробник
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Склад
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вид
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вага
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
91 грн.

AMBASSADOR Blue Label — це оригінальний бленд натуральних зерен арабіки та робусти. Мелена кава із зерен ретельного середнього обсмаження розкривається яскравим смаком з винними нотками і зачаровує вишуканим ароматом. Кава міцна, насичена, підходить для приготування еспрессо і напоїв з молоком. Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: вакуумний пакет, 275 г. Виробник: Strauss Cafe Poland Sp.zo.o, Імпортер: ТОВ "Штраус", Україна. ..

238 грн.

BUSHIDO Black Katana — це насичений еспрессо-бленд мелених зерен 100% арабіки, вирощених на великих плантаціях Центральної та Південної Америки. Делікатне обсмажування розкриває солодкі нотки чорниці, терпкі відтінки лісового горіха і чорного шоколаду. Виразний, повний, яскравий смак та інтенсивний аромат не залишать байдужими любителів еспресо з характером! Помел середній, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 227 ..

238 грн.

BUSHIDO Red Katana — це купаж мелених зерен арабіки вищої якості з Ефіопії та Латинської Америки. Зерна збираються вручну, промиваються і сушаться під високогірним сонцем. Яскравий, насичений смак і солодкий аромат зачаровують нотами червоних ягід та персика. Підходить для приготування в турках, гейзерних та інших кавоварках, еспресо-машинах. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 227 г. Виробник: Нідерланди. ..

194 грн.

BUSHIDO Sensei — це бленд промитої арабіки елітних сортів зі Східної Африки та Центральної Америки делікатного середнього обсмаження. Кава ароматна, м'яка, оксамитова, з солодкими нотами персика і квітів. Підходить для приготування в турках, гейзерних та інших кавоварках, еспресо-машинах. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 227 г. Виробник: Нідерланди. ..

133 грн.

CAFE BAQUE Arabica 100% Aromatico — це м'який, ароматний купаж кращих сортів арабіки з усього світу. Кава легка, збалансована, з ніжними шоколадними нотками і приємною солодкістю. Помел універсальний, підходить для приготування будь-яким способом. Упаковка: вакуумний пакет в картонній коробці, 250 г. Виробник: CAFE BAQUE S. L. U. Poligono Industrial Santa Apolonia, Іспанія. ..

133 грн.

CAFE BAQUE Colombia 100% Suave — це мелена кава з добірних зерен колумбійської арабіки, вирощеної в районах Кордильєр. Напій відрізняється м'якістю і тонким смаком зі свіжими нотами. Ніжний, солодкий і витончений аромат зачарує найвимогливіших кавоманів! Помел універсальний, підходить для приготування будь-яким способом. Упаковка: вакуумний пакет в картонній коробці, 250 г. Виробник: CAFE BAQUE S. L. U. Poligono Industrial Santa Apolonia, Іспанія. ..

123 грн.

CAFE BAQUE Expresso Cremoso — це класичний еспресо-бленд з м'яким, збалансованим смаком і насиченим, багатим ароматом. Традиційний еспресо з щільним тілом, густою горіховою пінкою і легкими вершковими нотами — ідеальний напій бадьорого ранку! Найкраще підходить для приготування в ріжковій кавоварці або кавоварці крапельного типу. Упаковка: вакуумний пакет в картонній коробці, 250 г. Виробник: CAFE BAQUE S. L. U. Poligono Industrial Santa..

174 грн.

CAFE BAQUE Gran Sabor — інтенсивний, насичений еспрессо бленд добірних мелених зерен арабіки та робусти. Делікатне середнє обсмаження дозволяє розкрити збалансований смак і елегантний аромат бленда. Помел універсальний, підходить для приготування будь-яким способом (краще заварювати в чашці, фільтровій або ріжковій кавоварці).  Упаковка: вакуумний пакет, 500 г. Виробник: CAFE BAQUE S. L. U. Poligono Industrial Santa Apolonia, Іспанія. ..

174 грн.

CAFE BAQUE Mezcla — це ароматна суміш мелених зерен арабіки та робусти. 50% зерен обсмажені натуральним способом, а 50% обсмажені в цукрі. Кава дуже насичена, зі щільним тілом і вираженими гіркими та солодкими нотками. Енергетична цінність на 100 г: 304 ккал / 1247 кДж; білки 18,5 г, жири 11,3 г, вуглеводи 1,3 г. Помел універсальний, підходить для приготування будь-яким способом (краще заварювати в чашці, фільтровій або ріжковій кавова..

165 грн.

CAFFE VERGNANO Arabica 100% Espresso — це композиція з мелених зерен арабіки із Центральної та Південної Америки. Ароматний, насичений еспрессо з багатим букетом, оксамитовими крема і тривалим післясмаком. Справжній, міцний напій — для відданих шанувальників італійської кави! Підходить для приготування в еспресо-кавоварках. Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: Casa Del Caffe Vergnano S. P. A., Італія. ..

165 грн.

CAFFE VERGNANO Arabica 100% Moka — це бленд зерен 100% арабіки середнього обсмаження дрібного помелу. Кава ароматна, оксамитова, з щільними крема і тривалим післясмаком. Збалансований смак справжнього еспрессо — те, що потрібно для початку прекрасного дня! Підходить для приготування дріп-кави і гейзерної кавоварки. Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: Casa Del Caffe Vergnano S. P. A., Італія. ..

76 грн.

CAVARRO Cremoso — це ароматний, збалансований бленд мелених зерен арабіки з Бразилії, Перу і Колумбії та робусти з В'єтнаму. Середнє обсмаження зерен розкриває м'який, помірно насичений смак із ледь помітною кислинкою. Купаж чудово підходить як для еспресо. так і для напоїв з молоком. Ароматна кава з густою, кремовою пінкою — ідеальний початок дня! Середній помел, підходить для всіх типів приготування.  Упаковка: вакуумний пак..

137 грн.

CHICCO D'ORO Decaffeinato Cuor d'Oro — це декофеїнізована кава високої якості, яка за смаком практично не відрізняється від купажів з повним вмістом кофеїну. Делікатне середнє обсмаження зерен надає напою насиченого аромату і яскравого смаку справжнього італійського еспресо. Помел універсальний, підходить для будь-яких способів приготування. Для отримання більш смачної та ароматної кави, рекомендуємо заварити в гейзерній каво..

136 грн.

CHICCO D'ORO Elite — це купаж 100% арабіки середнього обсмаження вищої якості. Досвід майстрів кавової справи втілений у вишуканій композиції сортів, яка розкривається багатим смаком та насиченим ароматом. Для отримання більш смачної та ароматної кави, рекомендуємо заварювати у гейзерній кавоварці від Chicco d'Oro або в крапельній кавоварці. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: Caffe Chicco d'Oro..

155 грн.

CHICCO D'ORO Espresso Max Havelaar — це бленд зерен арабіки середнього обсмаження, вироблений в результаті співпраці між компанією Chicco d'Oro і фондом Макса Хавелара. Фонд підтримує фермерів, які вирощують і збирають каву, і гарантує виробникам необхідну їм адекватну ціну. Кава Chicco d'Oro Espresso Max Havelaar відзначена сертифікатом Fair Trade (Справедлива торгівля) та відрізняється не тільки високою якістю, але також насиченим смаком і приємним ароматом. ..

121 грн.

CHICCO D'ORO Espresso — ідеальний еспресо-бленд з добірних мелених зерен арабіки, для поціновувачів класичного італійського смаку. Відбір і обсмажування виконуються професіоналами з багаторічним досвідом кавової справи. Вишуканий, ароматний напій має збалансований і багатий смак, який перенесе вас до сонячної Італії!  Найкраще підходить для приготування в ріжковій кавоварці.  Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Caffe Chi..

121 грн.

CHICCO D'ORO Tradition — це купаж високоякісної 100% арабіки з кращих плантацій Центральної Америки. Кава росте на середніх висотах в оптимальному кліматі. Професіонали кавової справи делікатно обробляють добірні зерна, щоб розкрити повноту смаку і аромату арабіки. Напій збалансований, насичений, з яскравим ароматом і приємним післясмаком. Бленд розроблений спеціально для поціновувачів італійських кавових традицій!  Найкраще підходить для приготування в гейзерній та кр..

109 грн.

COVIM Espresso — це ароматна суміш арабіки та робусти (50/50) високої якості. Делікатне середнє обсмаження розкриває м'який, повний, інтенсивний смак з вираженою солодкістю. Кава має вишуканий, яскравий аромат — як і належить справжньому еспресо! Підходить для приготування в еспресо-машинах (тонкий помел). Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Via G. Adamoli, Genova, Італія. ..

108 грн.

COVIM Oro — це насичена й ароматна суміш арабіки та робусти (50/50) середнього обсмаження. Повний, округлий смак з яскравими, солодкими нотами і традиційно вишуканим ароматом. Підходить для приготування в гейзерній кавоварці (тонкий помел). Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Via G. Adamoli, Genova, Італія. ..

294 грн.

DALLMAYR Ethiopia — це мелені зерна високоякісної ефіопської арабіки середнього обсмаження з високим вмістом кофеїну. Перед обсмаженням зерна обробляються за авторським методом компанії для видалення багатьох дратівливих і гірких речовин, щоб зробити каву у вашій чашці ідеально збалансованою і ароматною. Напій має досить насичений смак із характерною кислинкою. За кожну продану пачку кави Ethiopia в Ефіопії висаджуються 5 саджанців дерева кави, щоб збагат..

217 грн.

DALLMAYR Prodomo — це композиція із сортів арабіки з гірських регіонів Ефіопії з високим вмістом кофеїну. Кава має насичений смак класичного еспресо, щільні крема, вишуканий аромат і легку кислинку без гіркоти. Помел середній, підходить для всіх способів заварювання. Упаковка: вакуумний пакет, 500 г. Виробник: Alois Dallmayr, Munchen, Німеччина.  ..

315 грн.

DANESI Gold Quality — це ароматна, ніжна суміш мелених зерен 100% арабіки з Індонезії та Африки, з додаванням зелених бобів із Латинської Америки. М'який смак грає медово-карамельною солодкістю та ніжною кислинкою. Кава відрізняється оксамитової текстурою і приємним, тривалим післясмаком. Ароматний еспрессо для поціновувачів італійських традицій! Помел найкраще підходить для приготування крапельним способом, у сифоні або гейзерній кавоварці.  ..

276 грн.

DANESI Gold — це м'який купаж мелених зерен 100% арабіки з Індонезії та Африки, з додаванням зелених бобів з Латинської Америки. Повільне, делікатне обсмажування розкриває надзвичайно насичений аромат, легку кислинку і солодкі, медово-карамельні нотки в смаку. Вишуканий італійський еспресо з тривалим післясмаком — для любителів якісної кави! Підходить для всіх способів приготування, універсальний помел.  Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виро..

376 грн.

DANESI Monorigine Guatemala 100% Arabica — мелені зерна арабики елітних сортів Червоний Бурбон, Катурра і Катуай, вирощені на вулканічних ґрунтах Гватемали. Дерева ростуть на висоті 1300-1450 метрів в регіоні Coban, врожай збирають тільки раз на рік, у січні та лютому. Кавові вишні збирають вручну, обробляють вологим способом і сушать під жарким сонцем. Еспресо із зерен гватемальської арабіки має виразний, збалансований та м'який смак, приємний післясмак і яскравий аромат.&nb..

Кава DANESI Oro мелена 250 г (8000135013274)
Акція
132 грн. 197 грн.

DANESI Oro — це насичений, повнотілий купаж мелених зерен арабіки (80%) та робусти (20%), вирощених на високогірних плантаціях. Кава відрізняється вираженою солодкістю, легкою кислинкою і приємним фруктовим післясмаком. Підходить для всіх способів приготування, універсальний помел.  Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Danesi Caffe S.p.A., Італія. ..

Кава DANESI Special мелена 250 г ж/б (8000135002322)
Акція
258 грн. 293 грн.

DANESI Special — оригінальний еспресо-бленд із зерен центрально- та південноамериканської арабіки з додаванням африканської робусти. Напій має ідеальний баланс кислинки та гірчинки з вираженими солодкими відтінками. Насичений, багатий аромат грає нотами квітів, карамелі, фруктів і какао. Оксамитовий еспресо з тривалим післясмаком — для ідеального початку дня! Помел найкраще підходить для приготування крапельним способом, у сифоні або гей..

223 грн.

DAVIDOFF Cafe Fine Aroma — це мелені зерна високоякісної арабіки з кращих плантацій Центральної Америки та Колумбії. Напій середньої насиченості, м'який і оксамитовий, з витонченою кислинкою та елегантним ароматом. Помел універсальний. Сертифікати якості   Упаковка: вакуумний фольгований пакет в картонній коробці, 250 г. Виробник: Tchibo Manufacturing GmbH&Co, Німеччина. ..

223 грн.

DAVIDOFF Cafe Rich Aroma — це елегантна та витончена мелена кава із зерен арабіки, вирощеної на плантаціях Південної Америки та Східної Африки. Багатогранний смак з приємною кислинкою та легкими фруктовими нотами в поєднанні з насиченим ароматом роблять цю каву незабутньою. Помел універсальний. Сертифікати якості   Упаковка: вакуумний фольгований пакет в картонній коробці, 250 г. Виробник: Tchibo Manufacturing GmbH&..

178 грн.

EDUSCHO Cafe a la Carte Selection Medium — це відмінно збалансований бленд добірних зерен арабіки та робусти. Насичений, ароматний напій з гармонійним поєднанням кислинки, гірчинки і солодкості стане прекрасною традицією бадьорого ранку. Помел середній, рекомендується готувати у фільтр-кавоварці або будь-яким традиційним способом. Упаковка: вакуумний пакет, 500 г. Виробник: Tchibo GmbH, Uberseering 18, D-22297, Hamburg, Німеччина. ..

77 грн.

EDUSCHO Wiener Extra — це яскравий купаж добірних сортів робусти. Середнє обсмажування зерен забезпечує баланс смаку і дозволяє напою розкрити міцність, інтенсивність і аромат високоякісної робусти. Підходить для приготування будь-яким способом, середній помел. Упаковка: вакуумний пакет, 1 кг. Виробник: Tchibo GmbH, Uberseering 18, D-22297, Hamburg, Німеччина. ..

185 грн.

EGOISTE Espresso — це оригінальний, міцний бленд зерен преміальних сортів арабіки з Папуа-Нової Гвінеї темного обсмаження. Німецька якість, насичений аромат, яскравий, збалансований смак з вираженою гірчинкою і оксамитовим післясмаком — це напій для справжніх гурманів. Підходить для приготування в турці, кавоварці і еспресо-машині. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: DEK (Deutsche Extrakt Kaffee) GmbH, Hamburg, Німеччина..

181 грн.

EGOISTE Velvet — це суміш з кращих сортів арабіки, вирощених на сонячних плантаціях Ефіопії та Папуа-Нової Гвінеї. Добірні зерна обсмажують за методом Hot Air Flows (обсмажування в потоках гарячого повітря, без контакту з барабаном). Кава має насичений смак з оксамитовими винними нотками і м'яким фруктовим післясмаком. Підходить для приготування в турці, кавоварці і еспресо-машині. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 200 г. Виробник: DEK (Deutsche E..

К покупке молотого кофе нужно подходить ответственно. В большом количестве вариантов и производителей легко запутаться. Но мы вам поможем. Есть три опорных критерия выбора идеального молотого кофе.

 1. Вкусовые пристрастия. Если вы любите мягкий кофе, выбирайте арабику светлой или средней обжарки. Любителям же крепкого черного кофе можно попробовать робусту или арабику темной обжарки. У такого напитка более насыщенный и терпкий вкус.
 2. Фракция помола. Чем мельче помол, тем кофе ароматнее и быстрее заваривается. К примеру, на заваривание кофе крупного помола уйдет 7 минут, среднего – 5 минут, а мелкого – всего лишь 3 минуты.
 3. Качество упаковки. От контакта с воздухом молотый кофе теряет свой самобытный вкус и аромат. Поэтому упаковка должна быть герметичной или со специальным клапаном. Он не только позволит вам оценить аромат кофе еще до открытия упаковки. Этот клапан выводит излишки углекислого газа, что исключает окисление содержимого.

Теперь вы знаете все, чтобы приступить к выбору. В нашем каталоге вы обязательно найдете молотый кофе, который подойдет именно вам.