NICOLA

Товарів: 11

Фільтр товарів

 • Виробники
  0
 • Ціна
  грн. - грн.
 • Країна-виробник
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
  0
  0
  0
 • Упаковка
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0
 • Система капсули
  0
 • Склад
  0
  0
 • Вид
  0
  0
 • Вага
  0
  0
  0
267 грн.

NICOLA Bocage Cremoso — це ароматний купаж середньої інтенсивності із зерен арабіки з плантацій Центральної та Південної Америки, з додаванням міцної робусти. Середнє обсмажування зерен розкриває гармонійний смак класичного еспресо з багатим ароматом і щільною, кремовою текстурою. Легка, приємна кислинка підкреслює високу якість напою. Бленд чудово поєднується з вершками та молоком. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований..

84 грн.

NICOLA Bocage Cremoso — в міру інтенсивний бленд із мелених зерен арабіки, вирощеної на плантаціях Центральної та Південної Америки, з додаванням міцної робусти. Середнє обсмажування зерен розкриває гармонійний смак класичного еспресо з багатим, насиченим ароматом і щільною, кремовою текстурою. М'яка кислинка підкреслює високу якість напою. Кава ідеально підходить для приготування еспрессо та напоїв з молоком. Помел середній, підходить ..

266 грн.

NICOLA Classico — це міцний, насичений бленд зерен арабіки та робусти. Кава інтенсивна, ароматна, відрізняється щільними крема і яскравим смаковим букетом. Бленд сподобається любителям справжнього міцного еспресо. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Nutricafes, S.A., Португалія. ..

114 грн.

NICOLA Bocage Cremoso — це ароматний купаж середньої інтенсивності з арабіки з плантацій Центральної та Південної Америки, з додаванням міцної робусти. NICOLA є однією з найстаріших торгових марок в Європі та входить до трійки лідерів з виробництва кави в Португалії. З 1779 року каву NICOLA цінують за стабільно високу якість, вишуканий смак та елегантний аромат. Капсульна система Nespresso. Упаковка: картонна коробка, 10 х 5 г. В..

116 грн.

NICOLA Descafeinado Aroma e Leveza — це ароматна, легка, в міру насичена кава без кофеїну. Оригінальний смак з характерною кислинкою досягається за рахунок світлого ступеня обсмаження. Капсульна система Nespresso. Упаковка: картонна коробка, 50 г, 10 шт. Виробник:  MASSIMO ZANETTI BEVERAGE IBERIA, SA, Португалія. ..

114 грн.

NICOLA Mundi Exotico — це інтенсивний, насичений бленд кращих африканських сортів 100% арабіки. Класичний еспресо з гірчинкою, яскравими відтінками цитруса і шоколаду сподобається поціновувачам класичної кави. NICOLA є однією з найстаріших торгових марок в Європі та входить до трійки лідерів з виробництва кави в Португалії. З 1779 року каву NICOLA цінують за стабільно високу якість, вишуканий смак і елегантний аромат. Капсульна система Nespresso. Упаковка..

114 грн.

NICOLA Nespresso Rossio Intenso — це насичений, яскравий та ароматний бленд зерен арабіки з родючих плантацій усього світу. Темне обсмаження розкриває гірчинку, щільне тіло і виразний, міцний характер напою. Класичний еспресо з багатим ароматом і тривалим післясмаком подарує енергію та бадьорість! Капсульна система Nespresso. Упаковка: картонна коробка, 10 х 5 г. Виробник:  MASSIMO ZANETTI BEVERAGE IBERIA, SA, Португалія. ..

116 грн.

NICOLA Selecto Aromatico — це бленд зерен високоякісної африканської робусти з додаванням арабіки з Центральної та Південної Америки. Збалансований, м'який смак і насичений аромат досягається за рахунок делікатного середнього обсмаження, а колумбійська кава додає напою карамельних ноток і легку кислинку. Капсульна система Nespresso. Упаковка: картонна коробка, 10 х 5 г. Виробник:  MASSIMO ZANETTI BEVERAGE IBERIA, SA, Португалія. ..

334 грн.

NICOLA Rossio Encorpado — це оригінальний бленд зерен арабіки та робусти темного обсмаження. Збалансований смак, інтенсивний аромат і щільні крема з кислинкою і гірчинкою — ідеальна кава як в чистому еспресо, так і в напоях з молоком. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Nutricafes, S.A., Португалія. ..

84 грн.

NICOLA Rossio Encorpado — це ароматна, дуже насичена суміш арабіки та робусти середнього обсмаження. Збалансований смак, щільна текстура й легка кислинка прекрасно розкриваються в класичному еспресо. Чудовий бленд для приготування міцної чорної кави або напоїв з молоком. Помел середній, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: Nutricafes, S.A., Португалія. ..

372 грн.

NICOLA Selecto Aromatico — це бленд зерен добірної африканської робусти з додаванням арабіки з Центральної та Південної Америки. Гармонійний смак з кислинкою, гіркотою і солодкими нотками досягається за рахунок делікатного середнього обсмаження. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Nutricafes, S.A., Португалія. ..