Кофе PELLINI в Киеве, Украине

Товарів: 6

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробники
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
 • Тип
  0
  0
 • Вид
  0
 • Країна-виробник
  0
 • Склад
  0
  0
 • Упаковка
  0
  0
  0
 • Вага
  0
  0
532 грн.

PELLINI Espresso Bar Vivace — це суміш добірних зерен промитої арабіки та робусти, окремо обсмажених до середнього ступеня для розкриття багатого ароматичного букету. Кава інтенсивна, щільна, в міру міцна, з нотами прянощів та горіховим післясмаком. Ідеальний купаж для справжнього італійського еспресо! Підходить для усіх типів автоматичних кавомашин. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Pellini S. p. A., Італія. ..

570 грн.

PELLINI Espresso Bar n9 Cremoso — це еспрессо-суміш зерен ароматної промитої арабіки з міцною робусти середнього обсмаження для делікатного, оксамитового напою. Багатий смаковий букет і елегантний аромат підкорить поціновувачів справжньої італійської кави. Підходить для усіх типів автоматичних кавомашин. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Pellini S. p. A., Італія. ..

112 грн.

PELLINI Espresso Superiore n42 Tradizionale — це якісна мелена кава із середньообсмажених зерен арабіки та робусти. Кава має дивовижний ароматом з шоколадними нотами. Помел середньо-тонкий. Підходить для приготування в гейзерних кавоварках. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Pellini S. p. A., Італія. ..

223 грн.

PELLINI Top Arabica 100% — це еспресо-суміш із мелених зерен арабіки для ідеальної італійської кави в мока-варці. Повільне обсмажування при стабільній температурі забезпечує рівномірне розкриття смакового букета. Напій має насичений аромат, з тонкими солодкими нотками і приємним післясмаком — справжній італійський еспресо, який краще смакує без цукру. Помел середньо-тонкий. Підходить для приготування в гейзерних кавоварках. Упаковка: жерстяна банка,..

101 грн.

PELLINI Espresso Superiore n20 Cremoso — бленд мелених зерен арабіки та робусти з кращих регіонів. Відмінною особливістю кави є ніжна, щільна пінка і насичений аромат. Округлий та багатий смак із виразним характером прекрасно розкриється в класичному італійському еспресо. Доторкніться до традицій кавової культури Італії! Помел середньо-тонкий. Підходить для приготування в гейзерних кавоварках. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Pellini S. p. A., Італія...

623 грн.

PELLINI Top Arabica 100% — це ароматна еспресо-суміш із добірних зерен арабіки, повільно обсмажених при стабільній температурі. Перед упаковкою зерна охолоджуються природним шляхом і витримуються в спеціальних ємностях. Напій вишуканий, з тонкими солодкими нотками і насиченим ароматом — справжній італійський еспресо, який краще пити без цукру. Бленд спеціально розроблений для професійних кавоварок і бариста. Підходить для усіх типів автоматичних кавомашин. Упаковк..