MOVENPICK

Товарів: 23

Фільтр товарів

 • Виробники
  0
 • Ціна
  грн. - грн.
 • Країна-виробник
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
  0
  0
  0
 • Вид
  0
  0
 • Упаковка
  0
  0
  0
  0
 • Система капсули
  0
 • Склад
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0
  0
 • Вага
  0
  0
  0
  0
  0
441 грн.

MOVENPICK Caffe Crema — це вишукана, насичена композиція зерен 100% високогірної арабіки. Бархатисті крема, міцність і ніжна пінка в поєднанні з яскравим букетом ароматів робить купаж універсальною основою для будь-яких напоїв. Смакові властивості композиції розкриваються в еспресо, капучіно та латте маккіато.   Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг.   Виробник: J.J.Darboven GmbH & Co.KG, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

229 грн.

MOVENPICK Caffe Crema — це насичена благородна суміш зерен 100% високогірної арабіки. Бархатисті крема, міцність і ніжна пінка в поєднанні з яскравим букетом ароматів робить купаж гарною основою для будь-яких напоїв. Смакові властивості композиції розкриваються в еспресо, капучіно та латте маккіато. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 500 г.   Виробник: J.J.Darboven GmbH & Co...

212 грн.

MOVENPICK Caffe Crema — це вишукана суміш зерен 100% високогірної арабіки. Бархатисті крема, міцність і ніжна пінка в поєднанні з насиченим, багатогранним ароматом робить купаж універсальною основою для будь-яких напоїв. Смакові властивості композиції розкриваються в еспресо, капучіно та латте маккіато. Середньо-крупний помел, найкраще підходить для приготування у френч-пресі та крапельній кофеварці. Упаковка: вакуумний фольгований пакет, ..

497 грн.

MOVENPICK Der Himmlische (в перекладі — Божественний) складається з добірних зерен 100% арабіки з кращих кавових плантацій світу. Збалансований, ароматний купаж зерен делікатній середнього обсмаження має ніжний, але насичений аромат. Для приготування ідеальної кави рекомендується середній помел і час заварювання від 18 до 22 секунд. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: J.J.Darboven Gm..

209 грн.

MOVENPICK Der Himmlische (в перекладі — Божественний) складається з добірних зерен 100% арабіки з кращих кавових плантацій світу. Гармонійний, ароматний бленд ретельного середнього обсмаження зачаровує ніжним, але насиченим ароматом. Для приготування ідеальної кави рекомендується середній помел і час заварювання від 18 до 22 секунд. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: пакет з клапаном, 500 г. Виробник: J.J.Darboven Gmbh & Co..

105 грн.

MOVENPICK Der Himmlische — це ароматний, збалансований епрессо-бленд із зерен 100% арабіки з кращих плантацій планети. Професійне обсмажування розкриває ніжний, чуттєвий смак і насичений аромат. Особливої м'якості напою надають зерна високогірних сортів. Der Himmlische в перекладі з німецької означає "божественний". Чашечка смачної кави зранку — запорука гарного дня! Середньо-крупний помел, найкраще підходить для приготування у френч-прес..

203 грн.

MOVENPICK Der Himmlische (в перекладі — Божественний) складається з мелених кавових зерен 100% високоякісної арабіки з кращих плантацій світу. Яскравий, ароматний бленд ретельного середнього обсмаження зачаровує ніжним, але насиченим ароматом. Для приготування ідеальної кави рекомендується середній помел і час заварювання від 18 до 22 секунд. Середньо-крупний помел, найкраще підходить для приготування у френч-пресі та крапельній кофеварці. Упаковка: ..

216 грн.

MOVENPICK Der Milde — це купаж високоякісних зерен арабіки та робусти з кращих високогірних плантацій світу. Делікатне, ретельне середньо-світле обсмажування дозволяє зберегти природну кислинку, розкрити солодкість і додати гірчинку напою. Кава має м'який, вишуканий аромат.  Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: вакуумний пакет, 500 г. Виробник: J.J.Darboven Gmbh & Co.KG, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

219 грн.

MOVENPICK Edle Komposition — це елегантна композиція в кращих традиціях кавової культури Німеччини. 100% Зерна арабіки насиченого середньо-темного обсмаження стали основою для збалансованого та ароматного напою з виразним смаком. Кавові дерева виростають на високогірних плантаціях і надають напою особливої м'якості. Насолоджуйтеся чуттєвою та насиченою кавою!  Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Упаковка: вакуумний пакет, ..

441 грн.

MOVENPICK El Autentico — це преміальні зерна високогірної арабіки з додаванням робусти з плантацій Центральної та Південної Америки. У каві відчувається гірчинка, міцність, оксамитові крема та витончений аромат, який чудово розкривається в еспресо, капучіно та латте маккіато. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. Сертифікати якості  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: J.J.Darboven Gmbh & Co.KG, ..

216 грн.

MOVENPICK El Autentico — це мелена кава із зерен високогірної арабіки з додаванням високоякісної робусти з плантацій Центральної та Південної Америки. У каві відчувається щільність, міцність, оксамитові крема та витончений аромат, який чудово розкривається в еспресо, капучіно та латте маккіато.  Середній помел, підходить для всіх типів приготування. Сертифікати якості  Упаковка: вакуумний пакет, 500 г. Виробник: J.J.Darboven..

441 грн.

MOVENPICK Espresso — це бленд зерен арабіки та робусти темного обсмаження. Найбільш насичена і міцна кава в лінійці бренду. Напій має повний, гармонійний смак та інтенсивний, збадьорюючий аромат. Багатий букет чудово розкривається в еспресо, капучіно та лате макіато. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг.   Виробник: J.J.Darboven GmbH & Co.KG, D-22113 Hamburg, Німеччи..

223 грн.

MOVENPICK Espresso — це міцний, насичений купаж відбірних зерен арабіки темного обсмаження. Кава чарує повним, гармонійним смаком та інтенсивним бадьорим ароматом. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 500 г. Виробник: J.J.Darboven GmbH & Co.KG, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

307 грн.

MOVENPICK Gold Intense — це розчинна кава зі збалансованого бленда зерен арабіки та робусти, вирощених на кращих плантаціях світу. Напій міцний, інтенсивний і ароматний, з вираженою класичної гірчинкою. Склад: кава розчинна сублімована. Упаковка: скляна банка, 200 г. Виробник: J.J.Darboven Gmbh & Co.KG, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

159 грн.

MOVENPICK Gold Original — це розчинна кава високої якості, вирощена на кращих плантаціях світу. В міру міцний напій зі 100% арабіки має оксамитовий, інтенсивний аромат. Склад: кава розчинна сублімована. Упаковка: скляна банка, 100 г. Виробник: J.J.Darboven Gmbh & Co.KG, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

307 грн.

MOVENPICK Gold Original — це високоякісна розчинна кава, вирощена на кращих плантаціях світу. В міру міцний напій зі 100% арабіки має оксамитовий, насичений аромат. Склад: кава розчинна сублімована. Упаковка: скляна банка, 200 г. Виробник: J.J.Darboven Gmbh & Co.KG, D-22113 Hamburg, Німеччина ..

441 грн.

MOVENPICK Gusto Italiano (Caffe Crema Gusto Italiano Intenso) — це суміш високогірних зерен кращих сортів арабіки з Центральної Америки і робусти з Африки. Середньо-темне обсмаження дозволяє розкрити легку кислинку і яскравий аромат з нотами шоколаду і спецій. Бленд добре проявляє смакові якості в капучіно і латте маккіато. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: J.J.Darboven G..

441 грн.

MOVENPICK Latte Art — це суміш добірних кавових зерен арабіки та робусти темного обсмаження. Висока якість зерен і ретельна обробка дозволяють зберегти насичений смак і яскравий аромат, щоб кожна чашка кави була ідеальною. Купаж має виражену приємну гіркчинку і чудово підходить для приготування напоїв з молоком, таких як капучіно і латте маккіато. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг.  ..

442 грн.

MOVENPICK Schumli — це вишуканий, ніжний купаж добірних зерен 100% арабіки легкого обсмаження. Кава відрізняється м'яким, збалансованим смаком з приємною солодкістю, делікатним ароматом і оксамитовою пінкою. Ідеальний еспресо для сніданку! Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: J.J.Darboven Gmbh & Co.KG, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

145 грн.

MOVENPICK Der Himmlische (в перекладі — Божественний) — це високоякісна розчинна кава із зерен 100% арабіки. Смачний, ароматний напій зачаровує ніжним, вишуканим ароматом. Упаковка: скляна банка, 100 г. Виробник: J.J.Darboven Gmbh & Co.KG, Hamburg, Німеччина. ..

115 грн.

MOVENPICK Espresso — це інтенсивна, яскрава композиція з добірних зерен арабіки та робусти. Завдяки насиченому темному обсмажуванню, заварений напій наповнюється багатим, гармонійним смаком і збадьорюючим ароматом. Прикрасьте свій день класичним, смачним еспрессо! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: J.J.Darboven GmbH & Co.KG, D-22113 Hamburg, Німеччина. ..

136 грн.

MOVENPICK Nespresso Crema Lungo — це чудова композиція із зерен арабіки з Центральної та Південної Америки, переважно з Колумбії, Бразилії, Перу і Гондурасу, з додаванням міцної робусти з В'єтнаму. Насичене середньо-темне обсмаження розкриває багатий букет з нотками карамелі та шоколаду. Збалансований, щільний смак і чарівний аромат лунго подарує заряд бадьорості й натхнення! Капсульна система Nespresso. Сертифікати якості  ..

135 грн.

MOVENPICK Premium Elegance — смачна, насичена й ароматна розчинна кава з добірних зерен високогірної арабіки. Сучасні технології, професійний підхід і високі стандарти якості забезпечують збалансований і в міру інтенсивний смак напою. Прекрасний вибір для любителів розчинної кави! Упаковка: скляна банка, 100 г. Виробник: J.J.Darboven Gmbh & Co.KG, Hamburg, Німеччина. ..

Первоклассный кофе в зёрнах, который выпускается под торговой маркой Movenpick, является творением популярной компании MerkurKaffee AG, Швейцария. В процессе его производства применяются лишь отборные сорта смесей, а также неотъемлемой часть создания напитка является особая технология обжарки и рецепты.

Кофе Movenpick во все времена отличался уникальными вкусовыми и ароматическими характеристиками. Отпивая глоток этого удивительного напитка, вы не почувствуете даже ноток кислинки, однако будете приятно удивлены роскошным и незабываемым послевкусием.

Процесс производства напитка осуществляется соответственно со строгой для Швейцарии технологией. Решая приобрести кофе Movenpick, вы можете ни секунды не сомневаться в высочайшем качестве товара. Сбор зёрен осуществляется на самых лучших экологически чистых плантациях по всему миру, после чего происходит скрупулёзный отбор лучшего для работы материала.

Вот уже полвека товары от швейцарского производителя пользуются огромным спросом во многих государствах мира. Интернет магазин «Чай и Кофе» предлагает вам приобрести данную продукцию на максимально выгодных условиях. Однажды выпив напиток, вы больше не сможете остаться к нему равнодушным. Купить кофе Movenpick в Киеве вы можете во многих специализированных магазинах, однако в подобных местах цена продукции нередко многократно завышается. Ценовые предложения от нашего магазина – это приятный сюрприз для настоящих гурманов и ценителей кофе.