СИТЕЧКА І ЗАВАРНИКИ

Товарів: 17

Фільтр товарів

 • Виробники
  0
 • Ціна
  грн. - грн.
 • Тип
  0
 • Матеріал
  0
 • Країна-виробник
  0
  0
98 грн.

Хромований заварник у вигляді будиночка з підставкою — зручний аксесуар для заварювання улюбленого чаю. Заварник практичний, виконаний з міцних матеріалів, але в той же час легкий і красивий. Після заварювання Будиночок легко витягається з чашки і встановлюється на металевій підставці — це виглядає акуратно і не псує естетику чаювання. Оригінальний заварник з підставкою Будиночок стане чудовим подарунком любителю чаю! Матеріал: нержавіюча сталь. Виробни..

75 грн.

Фільтр виготовлений з нержавіючої сталі за типом йоржика. Фільтр встановлюється в носик заварника та перешкоджає потраплянню листочків і шматочків заварювальної суміші до чашки піл час наливанні. Особливо зручно використовувати фільтр при заварюванні дрібно- і середньолистового чаю. Йоржик добре фільтрує напій та легко очищається. Виробник: Німеччина. ..

78 грн.

Маленьке кругле ситечко для заварювання чаю з нержавіючої сталі. Акуратне ситечко може вмістити достатньо сухої суміші або листя для заварювання напою на чашку. Ситечко на ланцюжку зручно кріпиться на край чашки, виглядає стримано та естетично. Діаметр 45 мм. Матеріал: нержавіюча сталь. Виробник: Китай. ..

89 грн.

Ситечко-кулька середнього розміру для заварювання чаю зроблено з нержавіючої сталі. Акуратне ситечко може вмістити достатньо сухої суміші або листя для заварювання напою на велику чашку або маленький чайник. Ситечко на ланцюжку зручно кріпиться на край ємності, виглядає стримано та лаконічно. Діаметр 50 мм. Матеріал: нержавіюча сталь. Виробник: Китай. ..

119 грн.

Хромований заварник-сито у вигляді яйця з підставкою — практичний і акуратний аксесуар для заварювання чаю. Коли чай набуде достатньої міцності, заварник Яйце можна легко витягти з чашки і помістити на металеву підставку — це виглядає акуратно і не псує естетику чаювання. Незвичайний заварник з підставкою Яйце буде хорошим подарунком любителю чаю! Розмір: діаметр 40 мм, висота 50 мм. Матеріал: нержавіюча сталь. Виробник: Німеччина.  ..

78 грн.

Ситечко-ложка для заварювання чаю на пружинному механізмі виготовлена з нержавіючої сталі. Кулясте ситечко відкривається на дві половинки при натисканні на ручку. Зручний, акуратний, маленький домашній аксесуар прекрасно підходить для заварювання чаю на чашку. Ситечко-ложка з пружиною — незамінний помічник любителя чаю. Діаметр 45 мм. Матеріал: нержавіюча сталь. Виробник: Китай. ..

128 грн.

Заварник виготовлений із нержавіючої сталі у вигляді ложки з емністю для сухої заварки — чайного листя, фруктової або трав'яної суміші. Ложка-заварник — це зручний і практичний аксесуар для приготування улюбленого чаю. Матеріал: нержавіюча сталь.  Виробник: Китай. ..

139 грн.

Хромований заварник у вигляді півмісяця на ланцюжку з підставкою — зручний і красивий аксесуар для приготування улюбленого чаю. Заварник практичний, виготовлений з нержавіючої сталі в оригінальному стилі. Після заварювання Молодий Місяць за ланцюжок витягується з чашки і поміщається на металеву підставку — це виглядає акуратно і не псує естетику чаювання. Подаруйте собі частинку казки із заварником Молодий Місяць! Діаметр 50 мм. Матеріал: нерж..

153 грн.

Хромований заварник у вигляді чайника на ланцюжку з підставкою — гарний аксесуар для приготування смачного напою. Зручний, акуратний, округлий заварник і підставка у формі блюдця виготовлені з нержавіючої сталі. Після заварювання Чайничок можна дістати з чашки за ланцюжок і розмістити на підставці — це виглядає елегантно і не псує естетику чаювання. Вишуканий заварник Чайничок спростить приготування чаю та підійме настрій! Матеріал: нержавіюча сталь. Виробник: Ні..

148 грн.

Заварник-ситечко у формі серця на акуратному ланцюжку підходить для заварювання чаю в чашці або чайнику. Елегантний, красивий заварник Серце з нержавіючої сталі робить процес приготування улюбленого напою швидше та зручніше. Розмір: діаметр 55 мм, висота 40 мм. Матеріал: нержавіюча сталь. Виробник: Китай.   ..

129 грн.

Заварник Сонце на ланцюжку з підставкою виконаний з нержавіючої сталі. Зручний аксесуар для приготування улюбленого напою виглядає оригінально та красиво. Після заварювання Сонце можна витягти з чашки за ланцюжок і розмістити на підставці — це акуратно та естетично. Подаруйте собі справжнє Сонце в чашці! Матеріал: нержавіюча сталь. Виробник: Китай. ..

16 грн.

Сито на ланцюжку виготовлено з нержавіючої сталі. Сито кріпиться на носик чайника за допомогою ланцюжка та перешкоджає попаданню заварки в чашку. Таким чином, для приготування напою можна використовувати не тільки чайне листя, а й трави, фрукти, ягоди, спеції та навіть невеликі гілочки. Зручний, практичний аксесуар для заварювання чаю не вимагає особливого догляду та легко очищається. Незамінний помічник для вашого чаювання! Виробник: Китай. ..

63 грн.

Сито з ручками та підставкою Ажур виконано з якісної нержавіючої сталі, практичне та зручне. Коли чай набуде достатньої міцності, заварник Ажур можна дістати з чашки і помістити на металеву підставку — це виглядає акуратно і не псує естетику чаювання. Гарний заварник у вінтажному стилі Ажур порадує поціновувачів елегантних аксесуарів для чаю! Діаметр: 6,4 см. Матеріал: нержавіюча сталь. ..

63 грн.

Сито з ручками та підставкою Чайник виконано з якісної нержавіючої сталі. Завдяки лаконічному дизайну аксесуар добре виглядає в будь-якому інтер'єрі. Коли чай набуде достатньої міцності, заварник Чайник можна дістати з чашки і помістити на металеву підставку — це виглядає акуратно і не псує естетику чаювання. Подаруйте собі комфортне чаювання із заварником Чайник! Діаметр: 6,4 см. Матеріал: нержавіюча сталь. Виробник: Китай. ..

94 грн.

Ситечко-ложка для заварювання чаю на пружинному механізмі виготовлена з нержавіючої сталі. Кулясте ситечко середнього розміру відкривається на дві половинки при натисканні на ручку. Зручний, практичний аксесуар прекрасно підходить для заварювання чаю на чашку або маленький чайник в домашніх умовах. Ситечко-ложка з пружиною — незамінний помічник любителя чаю. Діаметр 50 мм. Матеріал: нержавіюча сталь. Виробник: Китай. ..

109 грн.

Ситечко-ложка для заварювання чаю на пружинному механізмі виготовлена з нержавіючої сталі. Велике кулясте ситечко відкривається на дві половинки при натисканні на ручку. Зручне пристосування прекрасно підходить для домашнього заварювання чаю у великому кухлі або чайнику. Ситечко-ложка з пружиною — практичний помічник любителя чаю! Діаметр 65 мм. Матеріал: нержавіюча сталь.  Виробник: Китай. ..

89 грн.

Хромований заварник Мушля на ланцюжку з підставкою — красивий, витончений аксесуар. Практичний заварник з нержавіючої сталі зробить процес приготування улюбленого напою зручнішим та простішим. Після заварювання Мушлю можна дістати з чашки за ланцюжок і розмістити на підставці — це виглядає акуратно і не псує естетику чаювання. Елегантний заварник у вигляді мушлі подарує казкову атмосферу та гарний настрій! Розмір: 5 х 4 х 2 см. Матеріал: нержавіюча ..

Порой даже самые обыкновенные вещицы способны поражать нас по-новому. К примеру, привычное для современного обывателя ситечко для заваривания чая современные изготовители производят в самых необычных формах! Однако при всей необычной конструкции данное незамысловатое устройство по-прежнему отлично справляется со своим прямым назначением – завариванием вкуснейшего листового чая. Даже появление чайных пакетиков не вытеснило ситечки из человеческого обихода.

Ситечки производятся с применением высококачественной нержавеющей стали, которое может выдержать непрекращающийся и регулярный контакт с горячими жидкостями. А для тех, кто с особым вниманием относится к дизайну, наш интернет магазин Чай и Кофе может предложить ситечки самых необычных форм – от домиков до чайников! Они практичны, симпатичны и стильны для каждой кухни.

Наш магазин является тем местом, где можно купить не только лучшие сорта чая и кофе, но и все необходимые для их корректного приготовления устройства. Цена на всю нашу продукцию подойдёт всем!