PAULIG

Товарів: 31

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробники
  0
 • Країна-виробник
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип
  0
  0
 • Склад
  0
  0
  0
 • Упаковка
  0
  0
  0
 • Вид
  0
 • Вага
  0
  0
  0
  0
  0
485 грн.

PAULIG Arabica Espresso — це оригінальна суміш добірних зерен 100% південноамериканської арабіки. Кава міцна, насичена і ароматна, зачаровує оксамитовими шоколадними нотками. Бленд чудово розкривається в еспресо і напоях на його основі. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет, 1 кг Виробник: Gustav Paulig Ltd, Helsinki, Фінляндія. ..

485 грн.

PAULIG Arabica Selected — збалансована суміш добірних зерен 100% арабіки з плантацій Латинської Америки. Класичний еспресо із зерен середнього обсмаження дарує гармонійний смак не дуже інтенсивної щільності з м'якою кислинкою. Повільне обсмаження на професійному обладнанні дозволяє дбайливо розкрити подарований природою смак. Насичений аромат чарує відтінками темного шоколаду та смажених горіхів. Напій прекрасно поєднується з молоком, вершками і сиропами, а в р..

485 грн.

PAULIG Arabica — це збалансована суміш преміальних сортів арабіки з Південної та Центральної Америки. Ретельне середнє обсмаження дозволяє розкрити багатогранний букет смаків і ароматів добірних зерен, які повільно дозрівали на тінистих американських плантаціях. У готовому напої відчуваються солодкі нотки, оксамитові крема і легка, приємна гірчинка. Вміст кофеїну — не менше 0,7%. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольго..

Кава PAULIG Classic Crema зернова 1 кг (6411300172467)
Новинка
518 грн.

PAULIG Classic Crema — це вишуканий бленд ретельно відібраних зерен арабіки з Латинської Америки з додаванням робусти середнього обсмаження. Оригінальний напій з оксамитовою кремовою пінкою відрізняється багатим смаком, п'янким ароматом з горіховими нотками і тривалим післясмаком. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Gustav Paulig Ltd, Helsinki, Фінляндія. ..

485 грн.

PAULIG Classic — це вишуканий бленд зерен арабіки середнього обсмаження з Латинської Америки. Кава відрізняється багатим смаком, пьянким ароматом з горіховими нотками і тривалим післясмаком. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Gustav Paulig Ltd, Helsinki, Фінляндія. ..

571 грн.

PAULIG Espresso Originale — це класичний еспресо-бленд в кращих італійських традиціях. Ретельно відібрані боби арабіки з Бразилії та Центральної Америки гармонійно поєднуються з міцною робустою з Азії. Збалансований, повнотілий смак з вираженою солодкістю та кислинкою, тривалий післясмак і насичений аромат — те, що потрібно для справжнього еспрессо. Вміст кофеїну — не менше 0,7%. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. Сертифікати&nbs..

406 грн.

PAULIG Arabica Dark — це ароматний бленд зерен арабіки з Латинської Америки середньо-темного обсмаження. У напої відчувається багатство смаку і аромату з солодкими нотками, оксамитові крема і міцність класичного еспресо. Вміст кофеїну — не менше 0,7%. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет, 1 кг Виробник: Gustav Paulig Ltd, Helsinki, Фінляндія. ..

218 грн.

PAULIG Brazil Dark Roast — це мелена арабіка високої якості, сорту Сантос, вирощена на сонячних плантаціях Бразилії. Делікатне обсмажування трохи темніше середнього розкриває щільні крема, легку кислинку та насичений аромат. Багатий, збалансований смак бразильського еспресо і солодкуватий оксамитовий післясмак зробить ранок незабутнім! Помел крупний, найкраще підходить для заварювання у фільтрі та крапельним способом. Сертифікати якості  ..

224 грн.

PAULIG Brazil Original — це добірні мелені зерна арабіки сорту Сантос, що дозріли під жарким сонцем Бразилії. Оригінальний, витончений смак завареного еспресо вирізняється м'якістю, легкою кислинкою та медової солодкістю. Збалансований смак, легка текстура та ніжний аромат бразильської кави забезпечить ідеальний початок дня! Помел крупний, найкраще підходить для заварювання у фільтрі та крапельним способом. Сертифікати якості  Упаков..

116 грн.

PAULIG Cafe Barcelona — це бленд добірних зерен арабіки та робусти, обсмажених до середнього ступеня в каталонському стилі. Натхненням на створення цієї композиції став живий, енергійний спосіб життя Барселони. Збалансований смак, вишуканий, яскравий аромат — ідеальна кава для бадьорого дня! Помел середній, найкраще підходить для приготування в крапельній та гейзерній кавоварці, а також для заварювання в чашці. Сертифікати якості  Упаковка: вакуу..

112 грн.

PAULIG Cafe Havana — це яскравий, ароматний бленд зерен латиноамериканської арабіки (70%) і азіатської робусти (30%). Міцна, насичена кава передає атмосферу унікальної кубинської культури. Помел середній, найкраще підходить для приготування в крапельній та гейзерній кавоварці, а також для заварювання в чашці. Сертифікати якості  Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Gustav Paulig Ltd, Helsinki, Фінляндія.   ..

116 грн.

PAULIG Cafe New York — це композиція з мелених зерен 100% бразильської арабіки ретельного середнього обсмаження. Кава має збалансований смак, вишуканий аромат і ніжну текстуру. Напій втілює образ міста — Нью Йорк відомий своєю багатою кавовою культурою і невимушеною, активною атмосферою. Помел середньо-крупний, найкраще підходить для заварювання в чашці та крапельним способом. Сертифікати якості  Упаковка: вакуу..

122 грн.

PAULIG Cafe Sydney — це вишуканий, багатий купаж мелених зерен 100% арабіки з Африки та Латинської Америки. Кава солодка, з яскравими фруктовими та медовими нотками і вираженою кислинкою. Напій втілює образ життя Сіднея з його активними робочими буднями, неспішним відпочинком і любов'ю до життя. Помел середньо-крупний, найкраще підходить для заварювання в чашці та крапельним способом. Сертифікати якості  Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробни..

123 грн.

PAULIG Classic — це смачна суміш зерен арабіки середнього обсмаження з Латинської Америки. Кава відрізняється багатим смаком, пьянким ароматом з горіховими відтінками і тривалим післясмаком. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет, 250 г. Виробник: Gustav Paulig Ltd, Helsinki, Фінляндія. ..

43 грн.

PAULIG Classic — це класична, ароматна композиція мелених зерен 100% арабіки середнього обсмаження з плантацій Латинської Америки. Кава відрізняється багатим смаком з кислинкою, оксамитовим ароматом з горіховими відтінками і тривалим післясмаком. Помел середньо-крупний, найкраще підходить для заварювання в чашці та крапельним способом. Упаковка: вакуумний пакет, 100 г. Виробник: Gustav Paulig Ltd, Helsinki, Фінляндія. ..

140 грн.

PAULIG Classic — це збалансований бленд мелених зерен 100% арабіки з висококласних плантацій Латинської Америки. Кава має багатий смак з вираженою кислинкою, оксамитовий аромат з горіховими відтінками і тривалий післясмак. Помел середньо-крупний, найкраще підходить для заварювання в чашці та крапельним способом. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Gustav Paulig Ltd, Helsinki, Фінляндія. ..

224 грн.

PAULIG Classic — це класична, смачна композиція мелених зерен арабіки середнього обсмаження з Латинської Америки. Кава відрізняється багатим смаком, пьянким ароматом з горіховими відтінками і тривалим післясмаком. Помел середньо-крупний, найкраще підходить для заварювання в чашці та крапельним способом. Упаковка: вакуумний пакет, 500 г. Виробник: Gustav Paulig Ltd, Helsinki, Фінляндія. ..

381 грн.

PAULIG Espresso Barista — це насичений купаж добірних зерен арабіки з Бразилії та Центральної Америки в поєднанні азіатською робустою. Кава відрізняється яскравим смаком, відмінним балансом солодких, гірких і кислих ноток, а також вишуканим ароматом. Багатий і міцний напій сподобається любителям справжнього еспрессо. Вміст кофеїну — не менше 0,7%. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. Сертифікати якості   Упаковка: фольговани..

381 грн.

PAULIG Espresso Favorito — це насичений еспрессо-бленд з оксамитовим, м'яким смаком із зерен арабіки з Бразилії та Центральної Америки з додаванням азіатської робусти. Темне обсмаження розкриває незабутній аромат з нотами карамелі та приємною гірчинкою для найсмачнішого еспресо у вашій чашці. Вміст кофеїну — не менше 0,7%. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. Сертифікати якості   Упаковка: фольгований пакет з к..

135 грн.

PAULIG Espresso Originale — це збалансований купаж із зерен арабіки, зібраних на плантаціях Бразилії та Центральної Америки, і робусти з Азії. Середньо-темне обсмаження допомагає розкрити яскраві смакові нотки, багатий аромат і тривалий післясмак. У 100 мл готової кави міститься не менше 0,7% кофеїну. Оригінальний еспресо-бленд порадує поціновувачів кавової класики! Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапан..

189 грн.

PAULIG Espresso Originale — це традиційний еспресо-бленд із добірних бобів арабіки з Бразилії та Центральної Америки з міцною робустою з Азії. Гармонійний, округлий смак з вираженою солодкістю та кислинкою, тривалий післясмак і насичений аромат — те, що потрібно для справжнього, густого еспресо. Вміст кофеїну — не менше 0,7%. Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. Сертифікати якості   Упаковка: фольгований..

76 грн.

PAULIG Extra — це міцний, насичений бленд зерен арабіки (20%) та робусти (80%) середнього обсмаження, вирощених і зібраних в Азії. Кава відрізняється збалансованим смаком і яскравим ароматом. Вміст кофеїну — не менше 0,7%. Помел середній, ідеально підходить для заварювання в чашці.  Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Gustav Paulig Ltd, Helsinki, Фінляндія. ..

279 грн.

PAULIG Guatemala — це добірні зерна 100% арабіки з Гватемали з додаванням колумбійської кави. Плоди стигнуть на вулканічному грунті в оптимальному кліматі з великою кількістю сонця. Заварений напій відрізняється м'яким, делікатним смаком з відтінком фруктів і молочного шоколаду в післясмаку. Кава повнотіла і оксамитова, має виражену кислинку та надзвичайно насичений аромат. Помел крупний, найкраще підходить для заварювання у фільтрі та кра..

279 грн.

PAULIG Indonesia — це зерна 100% арабіки, вирощені на гірських плантаціях Індонезії та Південної Америки. Заварена кава насичена й повнотіла, з інтенсивним і багатим ароматом. Смак грає легкою кислинкою з нотками ягід, фруктів та прянощів. Екзотичний настрій — у кожній чашці! Помел крупний, найкраще підходить для заварювання у фільтрі та крапельним способом. Упаковка: вакуумний пакет, 450 г. Виробник: Gustav Paulig Ltd, Helsin..

548 грн.

PAULIG Presidentti Espresso — це насичений і дуже ароматний еспрессо-бленд із зерен арабіки та робусти з плантацій Південної та Центральної Америки. Колумбійська арабіка у складі купажу додає оригінальних горіхових ноток до вишуканого аромату. Гармонійний смак відрізняється приємною кислинкою та м'якою гіркуватістю. Вміст кофеїну — не менше 0,7%. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Сертифікати якості   Упаковка: фольгований ..

545 грн.

PAULIG Presidentti Original Strong — це інтенсивна суміш зерен 100% арабіки з плантацій Південної Америки і Кенії. У напої відчувається баланс солодкості, кислинки та гіркоти, а ніжний аромат і тривалий шоколадний післясмак роблять купаж особливо вишуканим. Вміст кофеїну — не менше 0,7% кофеїну.  Підходить для усіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Gustav Paulig Ltd, Helsinki, Фінляндія. ..

147 грн.

PAULIG Presidentti Original — це ароматний купаж 100% зерен арабіки з Південної та Центральної Америки середнього обсмаження. Шляхетний напій має багатогранний смак, в якому відчувається легка кислинка, нотки темного шоколаду і чорної смородини. Вміст кофеїну — не менше 0,7%. Помел середньо-крупний, найкраще підходить для заварювання в чашці та крапельним способом. Сертифікати якості  Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Gustav Paulig L..

186 грн.

PAULIG Presidentti Original — це збалансований і смачний еспресо-бленд зі 100% зерен арабіки, вирощеної на плантаціях Центральної Америки. Кава має насичений, багатий аромат і виразний післясмак. У 100 мл еспрессо міститься не менше 0,7% кофеїну. Щільний напій з повним смаком відмінно підходить для бадьорого ранку. Помел середньо-крупний, найкраще підходить для заварювання в чашці та крапельним способом. Упаковка: вакуумний пакет, 500 г. Виробник: Gustav Paulig ..

49 грн.

PAULIG Presidentti Original — це ароматний бленд добірних зерен арабіки з кавових плантацій Південної та Центральної Америки. Ароматний напій має багатий смаковий букет, в якому відчувається легка кислинка, нотки темного шоколаду і чорної смородини. Вміст кофеїну — не менше 0,7%. Помел середньо-крупний, найкраще підходить для заварювання в чашці та крапельним способом. Упаковка: вакуумний пакет, 75 г. Виробник: Gustav Paulig Ltd, Helsin..

228 грн.

Кава в зернах PAULIG Presidentti Ruby — це унікальний бленд добірної арабіки зі Східної Африки. Завдяки делікатному середньому обсмажуванню кава зачаровує багатим смаком із м'якими ягідними і шоколадними нотками. Виразна композиція має повне, оксамитове тіло, помірну кислотність і яскравий аромат. Чарівний еспресо для любителів африканської арабіки! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Сертифікати якості  Упаковка: ф..

225 грн.

PAULIG Presidentti Ruby — це унікальний бленд мелених зерен арабіки, вирощеної на сонячних плантаціях Східної Африки. Професійне середнє обсмаження допомагає проявитися багатому смаку із м'якими ягідними та шоколадними нотками. Виразна композиція має повне, оксамитове тіло, помірну кислотність і яскравий аромат. Чарівний еспресо для любителів африканської арабіки! Крупний помел, найкраще підходить для кавоварок крапельного типу і френ..

Кофе Paulig – отменное качество и непередаваемый вкус!

В наше время трудно отыскать хотя бы одного ценителя кофе, которому был бы незнаком вкус истинного финского кофе Paulig. Насыщенный, прекрасно сбалансированный вкус данного напитка, с небольшой аристократической горчинкой, а также продолжительным и приятным послевкусием не сможет оставить равнодушным никого. 

Густав Паулиг с самого открытия своего первого завода по обжарке кофейных зёрен в 1904 году заявил своей команде, что качество продукта должно стать их первостепенной задачей. Реальным воплощением данного правила стало формирование в 1980 году на базе кофеобжарочной фабрики первого настоящего Института кофе, призванного популяризировать данный напиток. 

Большинство людей уверенно признают, что их утро начинается именно с чашечки ароматного кофе и никакому растворимому «коктейлю» не справиться с поставленной перед ним целью – взбодрить и преисполнить зарядом энергии. Заварите себе чашечку этого удивительного напитка, в создание которого была вложена частичка души финских мастеров, и вы узнаете, какой может быть настоящая магия кофе: тонкий аромат 100% арабики нежно окутывает вас, наполняя даже самый унылый рабочий день яркими красками.

Благодаря широчайшему ассортименту данного сорта кофе, каждому гурману удастся отыскать идеальный для себя напиток. Купить кофе Paulig в Киеве невероятно просто. Отныне вам больше не потребуется добираться до магазинов, выстаивать длинные очереди и понапрасну тратить бесценное время. Всё, что вам необходимо – зайти в интернет магазин «Чай и Кофе», после чего в несколько кликов приобрести нужную вам товарную единицу!