CAVARRO

Товарів: 9

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробники
  0
 • Країна-виробник
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
 • Тип
  0
  0
  0
 • Склад
  0
  0
 • Упаковка
  0
  0
  0
 • Вид
  0
 • Вага
  0
  0
  0
  0
  0
76 грн.

CAVARRO Cremoso — це ароматний, збалансований бленд мелених зерен арабіки з Бразилії, Перу і Колумбії та робусти з В'єтнаму. Середнє обсмаження зерен розкриває м'який, помірно насичений смак із ледь помітною кислинкою. Купаж чудово підходить як для еспресо. так і для напоїв з молоком. Ароматна кава з густою, кремовою пінкою — ідеальний початок дня! Середній помел, підходить для всіх типів приготування.  Упаковка: вакуумний пак..

289 грн.

CAVARRO Cremoso — це ароматний, в міру насичений, збалансований купаж арабіки з Бразилії, Перу і Колумбії та робусти з В'єтнаму. Делікатне середнє обсмаження зерен розкриває м'який смак із ледь помітною кислинкою. Купаж чудово підходить як для еспресо. так і для напоїв з молоком. Ароматна кава з густою, кремовою пінкою — ідеальний початок дня! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапа..

229 грн.

CAVARRO De Gusto — це насичений, збалансований бленд бразильської арабіки та робусти з Індії, Уганди та В'єтнаму. Заварена кава відрізняється яскравим ароматом, багатим смаком з приємною гіркуватістю й тривалим післясмаком. Міцний, ароматний еспрессо пробуджує енергію та піднімає настрій! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: ТОВ "Аромат кави", Україна.  ..

62 грн.

CAVARRO De Gusto — це насичена суміш мелених зерен бразильської арабіки та робусти з Індії, Уганди та В'єтнаму. Заварена кава відрізняється яскравим ароматом, збалансованим смаком з приємною гіркуватістю й тривалим післясмаком. Міцний, ароматний еспрессо пробуджує енергію та піднімає настрій! Середній помел, підходить для всіх типів приготування.  Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: ТОВ "Аромат кави", Україна.&..

356 грн.

CAVARRO Quality Arabica — це м'яка, насичена кава із зерен 100% арабіки з кращих плантацій Бразилії, Коста-Ріки, Колумбії, Ефіопії, Гватемали та Індії. Заварена кава відрізняється яскравим, інтенсивним ароматом з пряними нотками. У смаку відчувається ніжна солодкість і виражена, вишукана кислинка, яка характерна для арабіки. Елегантний еспресо підкорить найвибагливіших гурманів! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгован..

92 грн.

CAVARRO Quality Arabica — це м'яка, насичена кава з мелених зерен 100% арабіки, вирощеної на сонячних плантаціях Бразилії, Коста-Ріки, Колумбії, Ефіопії, Гватемали та Індії. Заварена кава відрізняється яскравим, інтенсивним ароматом з пряним відтінком. У смаку відчувається ніжна солодкість і виражена, вишукана кислинка. Елегантний еспресо підкорить найвибагливіших гурманів! Середній помел, підходить для всіх типів приготування.  Уп..

112 грн.

CAVARRO Suprimo — це розчинна сублімована кава з насиченим ароматом и багатим, збалансованим смаком. Якісна розчинна кава для тих, хто цінує свій час і хоче насолоджуватися ароматним еспрессо вранці. Спосіб приготування: 1-2 чайні ложки розчинної кави залийте гарячою, але не киплячою водою; молоко та цукор додайте за смаком. Упаковка: фольгований пакет із zip-застібкою, 200 г. Виробник: ТОВ "Аромат кави", Україна.  ..

263 грн.

CAVARRO Suprimo — це розчинна сублімована кава високої якості. Напій має насичений смак і яскравий, багатий аромат. Чудова розчинна кава для тих, хто цінує свій час і хоче насолоджуватися ароматним еспрессо вранці. Спосіб приготування: 1-2 чайні ложки розчинної кави залийте гарячою, але не киплячою водою; молоко та цукор додайте за смаком. Упаковка: фольгований пакет із zip-застібкою, 500 г. Виробник: ТОВ "Аромат кави", Ук..

48 грн.

CAVARRO Suprimo — це розчинна сублімована кава. Насичений, яскравий аромат і багатий смак еспресо підкорить поціновувачів якісної розчинної кави. Чашка вишуканої кави Suprimo — запорука гарного дня! Спосіб приготування: 1-2 чайні ложки розчинної кави залийте гарячою, але не киплячою водою; молоко та цукор додайте за смаком. Упаковка: фольгований пакет із zip-застібкою, 75 г. Виробник: ТОВ "Аромат кави", Україна.  ..

Молодий український бренд кави CAVARRO з'явився на ринку в 2020 році. Професіонали кавової індустрії прагнули створити ідеальну каву для насолоди життям. Щоб долучити до філософії бренду елементи української культури, було вибрано слово "кавар" — той, хто варить каву. Закінчення "ro" додає назві італійського характеру та символізує повагу й уважність до досвіду італійських майстрів кавової справи.

Для фахівців CAVARRO кава — це життя, тому вони вкладають сили, знання й досвід у розвиток української кавової культури. Місія команди CAVARRO — подарувати шанувальникам якісну каву за доступною ціною. Ви можете придбати смачну та ароматну каву CAVARRO в інтернет-магазині T-COFFEE з доставкою по всій Україні. Творці бренду вважають, що кава може стати частиною української традиційної культури, як в Італії.

CAVARRO — ідеальна кава в кожній чашці!