DANESI

Товарів: 19

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробники
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
  0
 • Тип
  0
  0
 • Упаковка
  0
  0
  0
 • Країна-виробник
  0
 • Склад
  0
  0
 • Вид
  0
  0
 • Вага
  0
  0
  0
639 грн.

DANESI Brasileiro Carnaval — це збалансований бленд добірних кавових зерен. Кава має неймовірний аромат, легку кислинку і приємну, оксамитову гірчинку. Справжній італійський еспресо перевершить очікування навіть дуже вимогливих кавоманів! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Danesi Caffe S.p.A., Італія. ..

753 грн.

DANESI Brasileiro Gran Bar — бленд зерен арабіки з Бразилії, Ефіопії та високогірних плантацій Африки. Легкий аромат, ніжна кислинка і м'яка солодкість поєднується з міцністю і повним, оксамитовим тілом. Кава для любителів насиченого еспресо. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Danesi Caffe S.p.A., Італія. ..

945 грн.

DANESI Classic — це збалансований бленд арабіки з Бразилії та Центральної Америки з робустою зі Східної Африки. Вирощена на високогірних плантаціях, кава має в міру насичений аромат, виражену кислинку і солодкість. Повнотілий, багатий смак з нотками горіхів та солоду найкраще розкривається в традиційному італійському еспресо. Класичний смак — для поціновувачів кавових традицій Італії! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. У..

256 грн.

DANESI Classic — це збалансований бленд арабіки з Бразилії та Центральної Америки зі східноафриканською робустою. Кава вирощена на великих висотах, тому має в міру насичений аромат, виражену кислинку і солодкість. Повнотілий, багатий смак справжнього італійського еспресо з нотками горіхів та солоду нікого не залишить байдужим! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: Danesi Caffe S.p.A.,..

211 грн.

DANESI Classic — це купаж арабіки з Бразилії та Центральної Америки з робустою зі Східної Африки. Високогірна кава відрізняється в міру насиченим ароматом, вираженою кислинкою та солодкістю. Багатий, збалансований смак грає нотками горіхів та солоду. Класичний еспресо — для поціновувачів кавових традицій Італії! Підходить для всіх способів приготування, універсальний помел.  Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Danesi C..

1206 грн.

DANESI Doppiodanesi — надзвичайно ароматний купаж добірних зерен арабіки з кращих плантацій планети. Кава має яскраву, насичену солодкість, виражену кислинку і щільну, оксамитову текстуру. Смаковий букет грає нотами стиглих фруктів і какао. Інтенсивний аромат і тривалий післясмак найкраще розкриваються в допіо. Найбільш збадьорюючий бленд в асортименті торгової марки. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном,..

330 грн.

DANESI Doppiodanesi — дуже ароматна композиція з добірних зерен арабіки. Кава має виразну, насичену солодкість стиглих фруктів і какао, помітну кислинку і оксамитову текстуру. Об'ємний, інтенсивний аромат і приємний післясмак найкраще розкриваються в допіо. Найбіль тонізуючий бленд в асортименті торгової марки. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: Danesi Caffe S.p.A., Італія. ..

441 грн.

DANESI Emerald — це яскравий купаж зерен арабіки з Бразилії та Ефіопії з високогірною африканською робустою. Напій має низьку кислотність, легку гіркоту і тривалий післясмак. Ідеальний, повнотілий еспресо для любителів міцної, насиченої кави! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 500 г. Виробник: Danesi Caffe S.p.A., Італія. ..

1054 грн.

DANESI Gold Quality — це м'який купаж зерен 100% арабіки з Індонезії та Африки, з додаванням зелених бобів із Латинської Америки. Дуже ароматна кава відрізняється помітною медово-карамельною солодкістю, приємною кислотністю і бархатистою текстурою. Повільне, ретельне обсмажування дозволяє розкрити повноту смакового букета і тривалий післясмак. Вишуканий італійський еспресо для поціновувачів якісної кави! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. ..

285 грн.

DANESI Gold Quality — це ароматна композиція 100% арабіки з Індонезії і Африки, з додаванням зелених бобів з Латинської Америки. Вишукана, м'яка кава з медово-карамельною солодкістю, ніжною кислинкою та щільною текстурою. Повільне, делікатне обсмажування дозволяє розкрити тривалий післясмак. Ароматний еспрессо для поціновувачів першокласної кави! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: D..

262 грн.

DANESI Gold Quality — це ароматна, ніжна суміш мелених зерен 100% арабіки з Індонезії та Африки, з додаванням зелених бобів із Латинської Америки. М'який смак грає медово-карамельною солодкістю та ніжною кислинкою. Кава відрізняється оксамитової текстурою і приємним, тривалим післясмаком. Ароматний еспрессо для поціновувачів італійських традицій! Помел найкраще підходить для приготування крапельним способом, у сифоні або гейзерній кавоварці.  ..

253 грн.

DANESI Gold — це м'який купаж мелених зерен 100% арабіки з Індонезії та Африки, з додаванням зелених бобів з Латинської Америки. Повільне, делікатне обсмажування розкриває надзвичайно насичений аромат, легку кислинку і солодкі, медово-карамельні нотки в смаку. Вишуканий італійський еспресо з тривалим післясмаком — для любителів якісної кави! Підходить для всіх способів приготування, універсальний помел.  Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виро..

1206 грн.

DANESI Naturally Decaf — насичений купаж зерен арабіки та робусти без кофеїну. У міру округлий смак має виражену солодкість і приємну кислинку. Містить не більше 0,07% кофеїну. Ароматний італійський еспресо тепер можна пити о будь-якій порі! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Danesi Caffe S.p.A., Італія. ..

320 грн.

DANESI Naturally Decaf — ароматна суміш мелених зерен арабіки та робусти без кофеїну. Помірно насичений смак має виражену солодкість і ніжну кислинку з фруктовими нотками. Містить не більше 0,07% кофеїну. Вишуканий італійський еспресо тепер можна пити о будь-якій! Помел найкраще підходить для приготування крапельним способом, у сифоні або гейзерній кавоварці.  Упаковка: жерстяна банка, 250 г. Виробник: Danesi Caffe S.p.A., Італія. ..

181 грн.

DANESI Oro — це насичений, повнотілий купаж мелених зерен арабіки (80%) та робусти (20%), вирощених на високогірних плантаціях. Кава відрізняється вираженою солодкістю, легкою кислинкою і приємним фруктовим післясмаком. Підходить для всіх способів приготування, універсальний помел.  Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Danesi Caffe S.p.A., Італія. ..

166 грн.

DANESI Primocaffe — це ароматний купаж добірних мелених зерен арабіки (80%) і робусти (20%) середнього обсмаження. Кава відрізняється помірною кислинкою, приємною, легкою гіркуватістю і ніжним квітковим післясмаком. Прекрасний вибір для любителів якісного, збалансованого еспресо! Підходить для всіх способів приготування, універсальний помел.  Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Danesi Caffe S.p.A., Італія. ..

273 грн.

DANESI Special — оригінальний еспресо-бленд із зерен центрально- та південноамериканської арабіки з додаванням африканської робусти. Напій має ідеальний баланс кислинки та гірчинки з вираженими солодкими відтінками. Насичений, багатий аромат грає нотами квітів, карамелі, фруктів і какао. Оксамитовий еспресо з тривалим післясмаком — для ідеального початку дня! Помел найкраще підходить для приготування крапельним способом, у сифоні або гей..

151 грн.

DANESI Brasileiro Carnaval — це композиція мелених зерен арабіки та робусти, створена за рецептами італійських майстрів. Кава має вишуканий аромат, легку кислинку і приємну, оксамитову гірчинку. Справжній еспресо перевершить очікування навіть дуже вимогливих кавоманів! Підходить для всіх способів приготування, універсальний помел.  Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробник: Danesi Caffe S.p.A., Італія. ..

275 грн.

DANESI Doppiodanesi — надзвичайно ароматна композиція мелених зерен арабіки високої якості. Напій відрізняється яскравою, насиченою солодкістю, вираженою кислинкою і щільною текстурою. Смаковий букет грає нотами стиглих фруктів і какао. Обволікаючий аромат і приємний післясмак добре проявляються в допіо. Найбільш тонізуючий купаж в асортименті торгової марки. Підходить для всіх способів приготування, універсальний помел.  Упаковка: вакуумний пакет, 250 г. Виробн..

Італійська компанія DANESI заснована в Римі в 1905 році любителем кави Альфредо Данесі. Поціновувач кавової культури постарався зберегти і розкрити нюанси справжнього італійського еспресо, створюючи унікальні купажі та ретельно відстежуючи якість продукції. Сьогодні компанією управляє вже четверте покоління родини Данесі. Кава DANESI відома в усьому світі, її експортують в більш ніж 50 країн, в тому числі купити справжню італійську каву можна в Україні. В асортименті представлена зернова й мелена кава, купажі без кофеїну, капсули для кавоварок із системою заварювання Nespresso, гарячий шоколад і какао. 

Високі стандарти якості дотримуються на всіх етапах виробництва. Добірні зерна арабіки та робусти поставляються з кращих плантацій Південної та Центральної Америки, Африки та Індонезії (в основному з Бразилії, Колумбії та Ефіопії). Обсмаженням і купажуванням кави займаються професіонали з багаторічним досвідом. Смак і аромат кави DANESI — це поєднання вікових італійських традицій та новітніх технологій обробки зерен. Ви можете купити преміальну каву DANESI в інтернет-магазині T-COFFEE зі швидкою доставкою по Києву та всій Україні.

Доторкніться до високої кавової культури Італії!