TREVI

Товарів: 49

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробники
  0
 • Країна-виробник
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0
 • Склад
  0
  0
  0
 • Вид
  0
  0
  0
 • Упаковка
  0
  0
  0
 • Вага
  0
  0
  0
  0
  0
67 грн.

TREVI Crema — це бленд добірних зерен арабіки (50%) з Бразилії та Колумбії, а також робусти (50%) з Індії та В'єтнаму. Мелена кава у зручних дріп-пакетах заварюється швидко і просто, достатньо лише помістити фільтр в чашку, залити окропом і дати настоятися. Кава відрізняється класичним міцним смаком, інтенсивним, вишуканим ароматом і ніжною пінкою з горіховим післясмаком. Ретельне середньо-темне обсмаження здійснюється на сучасному італійському о..

388 грн.

TREVI Crema — це вишуканий купаж добірних зерен арабіки (50%) з Бразилії та Колумбії, а також робусти (50%) з Індії та В'єтнаму. Кава міцна, відрізняється класичним смаком, інтенсивним ароматом і ніжною пінкою горіхового кольору. Ретельне середньо-темне обсмаження здійснюється на сучасному італійському обладнанні кваліфікованими технологами. Підходить для всіх видів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник..

89 грн.

TREVI Crema — це вишуканий купаж добірних зерен арабіки (50%) з Бразилії та Колумбії, а також робусти (50%) з Індії та В'єтнаму. Заварений напій відрізняється класичною міцністю, насиченим ароматом і стійкою кремою горіхового кольору. Ретельне середньо-темне обсмаження проводиться на сучасному італійському обладнанні кваліфікованими технологами. Підходить для всіх видів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. ..

89 грн.

TREVI Crema — це суміш високоякісних мелених зерен арабіки (50%) з Бразилії та Колумбії, а також робусти (50%) з Індії та В'єтнаму. Купаж міцний, має класичну гірчинку в смаку, інтенсивний, багатогранний аромат і пінку з горіховим післясмаком. Середньо-темне обсмаження проводиться на сучасному італійському обладнанні кваліфікованими технологами. Помел середній, підходить для всіх способів приготування. Упаковка: вакуумний паке..

355 грн.

TREVI Espresso — це суміш високоякісних зерен арабіки (60%) з Бразилії та Ефіопії з робустою (40%) з Уганди. Суміш спеціально розроблена для приготування в еспресо-машинах. Тривали середньо-темне обсмаження проводиться фахівцями на сучасному італійському обладнанні. Готова кава розкривається яскравим, гармонійним смаком з переважанням гіркуватості, насиченим ароматом і тривалим шоколадним післясмаком. Підходить для всіх видів автоматичних кавоварок. Упаковка: ..

97 грн.

TREVI Espresso — це купаж добірних зерен арабіки (60%) з Бразилії та Ефіопії з робустою (40%) з Уганди. Суміш спеціально розроблена для приготування в еспресо-машинах. Делікатне середньо-темне обсмаження проводиться фахівцями на сучасному італійському обладнанні. Готова кава розкривається яскравим, гармонійним смаком з переважанням гіркуватості, насиченим ароматом і тривалим шоколадним післясмаком. Підходить для всіх видів автоматичних кавоварок. Упаковка: фол..

97 грн.

TREVI Espresso — це бленд мелених зерен арабіки (60%) з Бразилії та Ефіопії з робустою (40%) з Уганди. Композиція із зерен високої якості розроблена для приготування в еспресо-машинах. Професійне середньо-темне обсмаження проводиться на сучасному італійському обладнанні. Готова кава розкривається яскравим, гармонійним смаком з нотками гіркуватості, насиченим ароматом і шоколадним післясмаком. Помел середній, підходить для всіх способів приготування. ..

80 грн.

TREVI Premium — це ароматний купаж високоякісної арабіки, вирощеної на відомих плантаціях Колумбії, Ефіопії, Індії та Гватемали. Зерна змішані в рівних пропорціях і обсмажені до середньо-темного ступеня, щоб максимально розкрити багатий смак і аромат арабіки. Мелена кава у зручних дріп-пакетах заварюється швидко і просто, достатньо помістити фільтр в чашку, залити окропом і дати настоятися. Кава міцна, оксамитова, з винно-фруктовими нотками і злегка солодкуватим ар..

449 грн.

TREVI Premium — це ароматний купаж добірних зерен арабіки, вирощеної на кращих плантаціях Колумбії, Ефіопії, Індії і Гватемали. Зерна змішані в рівних пропорціях і обсмажені до середньо-темного ступеня на сучасному італійському обладнанні, щоб максимально розкрити багатий смак і аромат арабіки. Кава міцна, оксамитова, з винно-фруктовими нотками і злегка солодкуватим ароматом. Підходить для всіх видів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном,&n..

139 грн.

TREVI Premium — це ароматна композиція високоякісних зерен арабіки, вирощеної на кращих плантаціях Колумбії, Ефіопії, Індії та Гватемали. Зерна змішані в рівних пропорціях і професійно обсмажені до середньо-темного ступеня на італійському обладнанні, щоб максимально розкрити багатогранний смак і аромат арабіки. Кава насичена, оксамитова, з винно-фруктовими відтінками у смаку і м'яким, солодким ароматом. Підходить для всіх видів автоматичних кавоваро..

139 грн.

TREVI Premium — це ароматний бленд високоякісних зерен арабіки, вирощеної на кращих плантаціях Колумбії, Ефіопії, Індії та Гватемали. Зерна змішані в рівних пропорціях і професійно обсмажені до середньо-темного ступеня на італійському обладнанні, щоб максимально розкрити багатогранний смак і аромат арабіки. Кава міцна, оксамитова, з винно-фруктовими нотками і злегка солодкуватим ароматом. Помел середній, підходить для всіх способів приготування. Упаковка: вакуумний..

67 грн.

TREVI Strong — це насичений купаж зерен міцної робусти (80%) з В'єтнаму та Індії з додаванням бразильської арабіки (20%). Зерна обсмажені професіоналами на високотехнологічному обладнанні до ступеня трохи темніше середнього. Насичена, запашна кава ідеально підходить для ранкового пробудження! Підходить для всіх видів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: Україна. Походження зерен: Робуста Індія, В'єтнам; Араб..

70 грн.

TREVI Strong — це яскравий купаж зерен міцної робусти (80%) з В'єтнаму та Індії з додаванням бразильської арабіки (20%). Зерна обсмажені професіоналами на високотехнологічному обладнанні до ступеня трохи темніше середнього. Інтенсивна, запашна кава ідеально підходить для ранкового пробудження! Помел середній, підходить для всіх способів приготування. Упаковка: вакуумний пакет, 250 г Виробник: Україна. Походження зерен: Робуста Індія, В'єтнам; Арабіка Брази..

947 грн.

TREVI Arabica Jamaica Blue Mountain — це екзотичний сорт арабіки Блю Маунтін з плантацій Ямайки, який особливо цінують гурмани. Дерева вирощуються на висоті 2200 м над рівнем моря, на плантації площею близько 6000 тис га. Прохолодний клімат, унікальний грунт, органічні добрива і специфічні умови вирощування гарантують неймовірний смак і повний аромат. Кавові вишні зріють довго і витримуються, як хороше вино, надаючи зернам вишуканого, насиченого смаку і аромату з фруктово-го..

1202 грн.

TREVI Arabica Kopi Luwak — це найрідкісніший, дорогий та ексклюзивний вид кави у світі. Унікальна індонезійська арабіка відома незвичайним способом обробки зерна: звірята мусанг (пальмові куниці) поїдають добірні кавові вишні, перетравлюють верхню оболонку та м'якоть і "видають" ферментовані зерна кави. Шлунковий сік звірів усуває кавову гіркоту. Після цього зерна проходять ретельну обробку і сушку на сонці з подальшим делікатним обсмаженням. Гот..

352 грн.

TREVI Arabica Yemen Mocha — це екзотичний сорт арабіки, вирощений на плантаціях Ємену в високогірній провінції Бані Матар. Кліматичні умови дозволяють сформувати незвичайний смак зерен, адже взимку в провінції сухо і холодно, а влітку спекотно й волого. Кава зачаровує яскравим шоколадним смаком з ледь відчутною апельсиновою кислинкою та витонченим ароматом. Гурмани п'ють напій з цього сорту в чистому вигляді, запиваючи холодною водою. Підходить для всіх видів..

162 грн.

TREVI Арабіка Індія Мунсонд Малабар — це добірні зерна арабіки, яка вирощується на південному плоскогір'ї індійського округу Малабар. Історія перевезення кави показує, що під час морських подорожей зерна довго перебували під впливом дощів і особливих мусонних вітрів. Зерна вбирали вологу, збільшувалися в розмірі та набували характерного жовто-бронзового відтінку. В наш час зелені зерна піддаються спеціальній "мусонній" обробці за допомогою зберіг..

162 грн.

TREVI Арабіка Індія Плантейшн АА — це один з найпопулярніших сортів індійської арабіки. Кава відрізняється щільністю і багатогранним смаком з нотами темного шоколаду, сухофруктів, цитрусових, меду та вина. Тривалий післясмак з легкою кислинкою і витончений аромат з відтінками індійських спецій та фруктів нікого не залишить байдужим. Підходить будь-який спосіб приготування, проте при варінні в автоматичних кавоварках, кавомашинах і в турці з'являється густа шоко..

239 грн.

TREVI Арабіка Індонезія Суматра Лінтунг — це зерна моносорту арабіки з високогірних плантацій острова Суматра в Південно-Східній Азії. Ягоди кавової вишні збираються вручну та обробляються "напівсухим" способом, що дозволяє зберегти міцність, насиченість і глибину смаку. Кава має вишуканий аромат і тонкий смак. Підходить для всіх видів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: Ук..

193 грн.

TREVI Жовтий Бурбон — це всесвітньо відомий елітний сорт бразильської арабіки, виведений близько 1000 років тому. Даний вид кавового дерева не піддавався схрещуванню, зберігши первозданні смакові й ароматичні властивості. Дерево було завезено до Бразилії з французького острова Бурбон, сирі кавові зерна мають жовтий колір — звідси і назва сорту. Ще одна особливість: тонка шкірка кавової вишні дозволяє сонцю сильніше впливати на ягоду, тому напій отримує оригін..

87 грн.

TREVI Арабіка Бразилія Сантос — це смачний, збалансований елітний сорт арабіки з яскравим, насиченим смаком з вираженою кислинкою і солодкими нотами. Заварена кава має щільні крема, вишуканий аромат і пряний присмак. Мелена кава у зручних дріп-пакетах заварюється швидко й просто, достатньо лише помістити фільтр в чашку, залити окропом і дати настоятися. Підходить для заварювання в чашці. Упаковка: картонна коробка, 5 дріп-пак..

138 грн.

TREVI Арабіка Бразилія Сантос — це елітний сорт арабіки з яскравим, ідеально збалансованим, насиченим смаком з вираженою кислинкою і солодкими нотами. Заварена кава має щільні крема, вишуканий аромат і пряний післясмак. Форма та розміри зерен даного сорту вважаються еталонними. Підходить для всіх видів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: Україна. Походження зерен: Бразилія. ..

93 грн.

TREVI Арабіка Гватемала Антигуа — це унікальний сорт арабіки з неповторним "вогненним" смаком. Дерева ростуть на вулканічному грунті й насичують зерна оригінальними смаковими нотками. Кава густа, зі збалансованим смаком, в якому читаються димні, тютюнові, шоколадні відтінки, ноти чорносливу й прянощів. Мелена кава у зручних дріп-пакетах заварюється швидко і просто, достатньо лише помістити фільтр у чашку, залити окропом і дати настоятися. Підх..

239 грн.

TREVI Арабіка Гватемала Антигуа — це відбірні зерна елітного сорту арабіки з неповторним "вогненним" смаком. Дерева ростуть на вулканічному грунті й насичують зерна оригінальними смаковими нотками. Кава оксамитова, насичена, зі збалансованим смаком, в якому читаються димні, тютюнові, шоколадні відтінки, ноти чорносливу й прянощів. Мелена кава у зручних дріп-пакетах заварюється швидко і просто, достатньо лише помістити фільтр у чашку, залити окро..

177 грн.

TREVI Арабіка Гватемала — це високоякісний моносорт зернової арабіки з унікальних високогірних плантацій. Багатий вулканічний грунт Анд, океанічний клімат і велика кількість сонця створюють оригінальний, яскравий смак кави у вашій чашці! Напій насичений, міцний, з характерними нотками темного шоколаду, спецій та цитрусових. Підходить для всіх видів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: Україна. Походження з..

254 грн.

Кава TREVI Арабіка Гватемала Марагоджип — це композиція середньообсмажених зерен особливого сорту Марагоджип, який відрізняється ідеальною формою та великим розміром. Саме Марагоджип з Гватемали вважається найбільш смачним і ароматним. Заварений напій має збалансований, складний смак з нотами диму, шоколаду та прянощів. В ароматі відчуваються яскраві цитрусові та ягідні відтінки, а післясмак зачаровує фруктовою ноткою. Насолодіться унікальною кавою та від..

254 грн.

TREVI Гватемала Пакамара — це елітний моносорт арабіки з Центральної Америки. Заварена кава зачаровує оксамитовим смаком з відтінками хліба і горіхів, ароматом з яскравими нотами квітів і сухофруктів. Справжній елегантний напій має тривалий винно-фруктовий присмак з легкою кислинкою, пряними і цитрусовими нотками. Підходить для всіх видів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: Україна. По..

254 грн.

TREVI Арабіка Гондурас Марагоджип — це відомий сорт арабіки, який відрізняється зернами великого розміру і шляхетним, багатим смаковим букетом. Кава розкривається оксамитовими винними нотками, які підкреслюють класичну гармонію гіркоти й кислинки. У міру міцний, насичений напій має вишуканий аромат і приємний післясмак. Підходить для всіх видів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: Україна. Походження ..

87 грн.

TREVI Арабіка Ефіопія Іргачов — це високоякісний моносорт арабіки, який входить у десятку найбільш елітних сортів кави у світі. Плантація Іргачов розташована на півдні Ефіопії на висоті 1990 м над рівнем моря. Вишуканий смак і насичений аромат напою високо цінується у всьому світі. Мелена кава у зручних дріп-пакетах заварюється швидко й просто, достатньо лише помістити фільтр в чашку, залити окропом і дати настоятися. Упаковка: картонна коробка, 5 ..

229 грн.

TREVI Арабіка Ефіопія Іргачов — це преміальний моносорт арабіки, який входить у десятку найбільш елітних і високоякісних сортів кави в світі. Плантація Іргачев розташована на півдні Ефіопії на висоті 1990 м над рівнем моря. Витончений, багатий смак і насичений аромат напою високо цінується у всьому світі. Підходить для всіх видів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: Україна. Походження: Ефіопія. ..

141 грн.

TREVI Арабіка Ефіопія Джимма — це легендарний моносорт ефіопської арабіки з високим вмістом кофеїну з найбільшої кавовою провінції Джимма. Кава відрізняється насиченістю, вираженою гіркуватістю і ледь помітною кислинкою. Напій має яскравий аромат і приємний винний присмак. Підходить для всіх видів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: Україна. Походження зерен: Ефіопія. ..

229 грн.

TREVI Арабіка Ефіопія Сидамо — це високоякісний сорт арабіки з солодкуватим смаком з відтінками бергамота, чорносливу та лісових ягід. У вишуканому ароматі відчуваються мотиви хліба, карамелі, квітів та спецій. Післясмак грає нотками ванілі та шоколаду. Підходить для всіх видів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 250 г. Виробник: Україна. Походження: Ефіопія. ..