STARBUCKS

Товарів: 7

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробники
  0
 • Упаковка
  0
 • Країна-виробник
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
  0
  0
 • Склад
  0
 • Вид
  0
 • Тип
  0
  0
 • Вага
  0
209 грн.

STARBUCKS Espresso — бленд добірних мелених зерен арабіки темного обсмаження, одна з перших кавових композицій компанії. Бленд розроблений в 1975 році і з тих пір його рецептура не змінювалася. Смак завареної кави повний, багатий, з елегантними карамелевими нотами — цей еспресо підкорює серця кавоманів з першого ковтка! Помел дрібний, найкраще підходить для приготування в ріжковій та гейзерній кавоварках.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 200..

193 грн.

STARBUCKS House Blend — це мелені зерна 100% арабіки середнього обсмаження, вирощеної на плантаціях Латинської Америки. Найперший бленд торгової марки, рецептура якого не змінюється з 1971 року. Щільна, ароматна і густа кава зі збалансованим смаком грає солодкими нотами какао-бобів, смажених горіхів і тоффі.  Середньо-крупний помел, найкраще готувати у френч-пресі або кавоварках крапельного типу. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 200 ..

Кава STARBUCKS Veranda Blend мелена 200 г (7613036932158)
Акція
175 грн. 196 грн.

STARBUCKS Veranda Blend — це мелені зерна 100% арабіки високої якості, вирощеної на плантаціях Латинської Америки. Делікатне, легке світле обсмаження розкриває м'який, оксамитовий смак і аромат напою з яскравими солодкими нотами. Багатий, в міру насичений смак еспресо чудово поєднується з молоком. Помел універсальний, найкраще підходить для приготування в ріжковій кавоварці.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 200 г. Виробник: Starbucks C..

209 грн.

STARBUCKS Blonde Espresso — це зерна 100% високоякісної арабіки з плантацій Латинської Америки. Професійне світле обсмажування забезпечує м'який, оксамитовий смак і аромат напою з яскравими солодкими нотами. Багатий, в міру насичений смак еспресо відмінно поєднується з молоком. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 200 г. Виробник: Starbucks Corporation, CША.  ..

207 грн.

STARBUCKS Caffe Verona — це мелені зерна 100% арабіки темного обсмаження. Бленд з історією, один з перших кавових купажів, представлених торговельною маркою в 1975 році. За роки існування улюблений купаж носив назви Jake's Blend, Blend 80/20 і, нарешті, Caffe Verona, адже Верона — місто кохання. Кава насичена, ароматна, з щільними крема і ніжною пінкою. Повнотілий, багатий смак підкреслюється солодкими та гіркими нотами з відтінком темного шоколаду. ..

191 грн.

STARBUCKS Espresso — бленд зерен 100% арабіки темного обсмаження, один з перших еспресо-блендів компанії. Композиція розроблена в 1975 році і з тих пір її склад не змінився. І не дивно, адже багатий, повний смак з елегантними карамелевими нотами підкорює серця кавоманів з першого ковтка! Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 200 г. Виробник: Starbucks Corporation, CША.  ..

212 грн.

STARBUCKS Pike Place — ароматний бленд 100% зерен арабіки делікатного середнього обсмаження з кращих плантацій Латинської Америки. Перший магазин бренду відкрився на ринку Пайк Плейс в Сіетлі, саме йому і присвячений бленд. Кава м'яка, зі збалансованим смаком і ніжною пінкою. Нотки обсмажених горіхів та шоколаду доповнюють вишуканий смак напою. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок.  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 200 г. Виробник..