TODAY

Товарів: 8

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробники
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0
  0
 • Вид
  0
 • Склад
  0
  0
  0
 • Упаковка
  0
  0
  0
  0
 • Країна-виробник
  0
  0
 • Вага
  0
  0
  0
  0
124 грн.

TODAY Arabica Premium Blend № 8 — це мелена кава з високоякісних зерен арабіки середнього обсмаження. Готовий напій зачаровує оксамитовими крема, легкою кислинкою і вираженою солодкістю у смаку. Незабутній, насичений аромат створює настрій на весь день. Тонкий помел, ідеально підходить для приготування в турці.  Упаковка: фольгований пакет, 200 г. Виробник: Cafea-Group Am Sandtorkai 2, D-20457 Hamburg, Німеччина, на замовлення Today Coffee  Enterprise ..

Кава TODAY Espirito Santo мелена 250 г (5060300570806)
Акція
135 грн. 145 грн.

TODAY Espirito Santo — суміш мелених зерен арабіки добірних сортів з Південної Америки. Делікатне середнє обсмаження забезпечує гармонійний, повний смак і насичений аромат. Заварена кава має багатий букет з відтінками лісового горіха, м'якою солодкістю і оксамитовим післясмаком. Делікатна, запашна кава зробить ранок по-справжньому добрим та енергійним! Середній помел, підходить для всіх типів приготування.  Упаковка: вакуумний..

179 грн.

TODAY Ineo Arabica — це на 100% натуральна цільнозернова розчинна кава. Зерна колумбійської арабіки вирощуються на високогірних плантаціях і проходять ретельну обробку. Для виробництва кави застосовується технологія In-Fi, тому кожен кристал містить 10% меленої кави. Напій відрізняється міцністю, збалансованим смаком з легкою кислинкою та витонченим ароматом з фруктовими нотками. Колумбійська кава містить досить багато кофеїну, в порівнянні з арабікою, вирощеної в інших регі..

124 грн.

TODAY Arabica Premium Blend № 8 — це преміальний бленд зерен 100% арабіки середнього обсмаження. Готовий напій зачаровує оксамитовими крема, легкою кислинкою і вираженою солодкістю у смаку. Незабутній, насичений аромат створює настрій на весь день. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет, 200 г. Виробник: Cafea-Group Am Sandtorkai 2, D-20457 Hamburg, Німеччина, на замовлення Today Coffee  Enterprise Limited, England. ..

542 грн.

TODAY Espresso Blend № 7 — це професійна еспрессо-суміш зерен арабіки та робусти темного обсмаження для особливо насиченого смаку. У напої відчувається вишуканий аромат і гармонійне поєднання темного шоколаду і смаженого лісового горіха з тривалим післясмаком. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: UCC COFFEE BENELUX B.V., Нідерланди.  ..

153 грн.

TODAY Espresso — це повністю натуральна розчинна сублімована кава. Добірні зерна арабіки проходять обробку методом сухої заморозки за унікальною технологією Aroma Optima, за допомогою якої зберігається натуральний смак кави. Висока якість зерен і ретельне темне обсмаження забезпечує міцність, насиченість і яскравий аромат напою. Упаковка: скляна банка, 95 г. Виробник: Cafea-Group Am Sandtorkai 2, D-20457 Hamburg, Німеччина, на замовлення Today Coffee  Ent..

145 грн.

TODAY Green Coffee — це натуральна розчинна сублімована кава з обсмаженого до середнього ступеня (50%) і зеленого зерна (50%). Унікальна технологія виробництва Aroma Optima надає напою м'якого, насиченого смаку і яскравого аромату. Зелена кава дуже корисна, адже містить вітаміни РР, Е, С, мікро- і макроелементи. Напій допомагає прискорити метаболізм, уповільнює старіння і є природним антиоксидантом. Насолоджуйтесь натуральною і корисною кавою! Упако..

196 грн.

TODAY Pure Arabica — це натуральна розчинна сублімована кава преміальної якості з добірних зерен Колумбійській арабіки. Зерна вирощені на високогірних плантаціях і оброблені ексклюзивним методом Aroma Optima. Кава має м'який, в міру насичений смак і приємний, багатий аромат. Упаковка: скляна банка, 95 г. Виробник: Cafea-Group Am Sandtorkai 2, D-20457 Hamburg, Німеччина, на замовлення Today Coffee  Enterprise Limited England. ..

Производитель TODAY Cofee Enterprise Ltd. –творческая команда профессионалов, открытых для экспериментов и новаторства. В основу изготовления кофе положено создание неповторимого кофейного настроения для истинных ценителей кофе, знающих толк в аромате и вкусе этого чудесного напитка. Кофейный бренд Today стал результатом синтеза многовекового опыта человечества в кофейном производстве и передовых технологий. Идея бренда Today заключается в сбалансированном равновесии британских традиций и смелых инноваций. Для создания яркой палитры вкусов контролируются все процессы изготовления кофе на каждом этапе его производства: тщательный отбор кофейных зерен, выращенных в самых экологически чистых уголках планеты, новейшее инновационное оборудование, на котором кофе проходит полный производственный цикл в Германии на заводе мирового лидера в области производства растворимого кофе, и внешне приятный облик банок, в результате образуя притягательный и манящий продукт.

Откройте для себя английский кофе Today!