Найдорожчий чай у світі

Чай — найпопулярніший напій на планеті. Існує велика різноманітність чаїв і майже всі вони доступні любителям чаю у всіх куточках планети. Однак рідкісні та унікальні види чаю доступні не кожному. Який чай вважається найдорожчим у світі — читайте в статті.

Silver Tips Imperial Darjeeling Fullmoon від Makaibari

$60 за 100 г

Елітний сорт Дарджилінг виробляє Makaibari, одна з найстаріших чайних компаній в Індії. Обсяги врожаю чаю обмежені регіоном Дарджилінг і висотою зростання 1500-2500 метрів над рівнем моря. Вважається, що місячне світло надає чаю унікальний м'який смак, тому урожай збирають тільки в повний місяць. Даний сорт чаю був обраний для ювілейних наборів до 75-річчя компанії PG Tips. 280 наборів пакетованого чаю, пакетики якого прикрасили самоцвітами, були продані за $15 тисяч кожен.

Зелений чай Gyokuro з Японії

$65 за 100 г

Ґьокуро, гіокуро або "чай для геніїв" — один з найпопулярніших сортів японського чаю, який чинить позитивний вплив на мозок, зір і загальний стан організму. Листя пропарюють над морськими водоростями, в результаті чого вони насичуються йодом, кальцієм, амінокислотами, хлорофілом та іншими речовинами. В результаті особливої ​​обробки виходить корисний напій з низьким вмістом кофеїну.

Пу Ер Poo Poo

$210 за 100 г

За аналогією з кавою Luwak, чай Poo Poo Pu-erh виробляється з екскрементів личинок молі, які проживають на чайних деревах і харчуються виключно листям. Працівники плантацій дбайливо збирають послід молі, який потім обробляється і при заварюванні дає тонізуючий, насичений напій, схожий на смак на пу ер. Чай Poo Poo дуже корисний, тому китайці вживають його в їжу вже більше трьох століть.

Чай Panda Dung

$590 за 100 г

В даному випадку у виробництві чаю беруть участь всіма улюблені панди. На щастя, ці ведмеді харчуються бамбуком, а не чаєм. Бамбук перетравлюється тільки на 30% і послід панди з рештою рослиною використовують як добриво для чайних кущів. У 2011 фермер Ан Янши заснував бренд Panda Dung, відкрив чайний магазин і кафе. Багато китайців оцінили оригінальний чай і вважають його патріотичним.

Yellow Gold Tea Buds

$960 за 100 г

Чай з Золотих бруньок (тіпс) виробляє сінгапурська компанія TWG. При обробці кожна тіпса настоюється у відварі, який містить розплавлене 24-каратне золото. Відсоток золота в завареному напої не несе шкоди організму, але дарує особливий металеве післясмак.

Da-Hong Pao

$100025 за 100 г

Да Хун Пао визнаний найдорожчим чаєм у світі та з 2002 року його продаж припинено. Згідно з легендою про Великий Червоний Халат, у XVII столітті чернець монастиря Тянь Сінь Си вилікував від хвороби студента перед важливим іспитом... чашкою чаю! Ставши почесним чиновником, чоловік хотів віддячити ченцю, але той сказав, що це заслуга чаю. Тоді чиновник подарував розкішний червоний халат чайним кущах. На даний момент у монастирі залишилося тільки 6 кущів з часів династії Цин. Для справжнього чаю Да Хун Пао підходять тільки молоді листочки, які збираються з 1 по 15 травня. У рік кущі дають 400-500 г врожаю, тому цінний чай зберігають у державній скарбниці. Червоний Халат, який можуть собі дозволити шанувальники чаю в усьому світі — це урожай з кущів, вирощених на кручі Ушань.

Якщо найдорожчий в світі чай вас не зацікавив, пропонуємо знайти свій ідеальний напій в асортименті інтернет-магазину T-COFFEE.