Історія бренду La Semeuse

Кавова продукція торгової марки La Semeuse вважається найкращою у романській Швейцарії. У 2021 році бренд був удостоєний звання найкращого обсмажувача за версією професійного швейцарського журналу Crema Magazin.

Як і більшість сімейних компаній, La Semeuse має досвід кавової справи, який тримається в таємниці вже кілька поколінь. Марк Блох, син бакалійника з Ельзасу, в 1900 році заснував власну фірму для виходу на оптовий ринок і зайнявся торгівлею арахісовим маслом. Під час Першої світової війни Блох загинув і в 1916 році керівником компанії стала його вдова Гортензія. Розвинені підприємницькі здібності та комерційне чуття підказали Гортензії зайнятися обсмажуванням кави, що вона незабаром і зробила, відкривши власний цех. Компанія та цех ось уже більше століття розташовані у місті Ла-Шо-де-Фон, на заході Швейцарії.

У 1938 році управління компанією взяли на себе брати Анрі та Жан. Після Другої світової війни сімейний бізнес не впорався із кризою та був розділений між братами. Жан Блох продовжив справу батька і сконцентрував увагу на обсмажуванні та продажу якісної кави. У 1982 році керівником став правнук і тезка засновника, Марк Блох. У 2015 році він передав управління компанією родині крупних бізнесменів Біхлер.

Компанія імпортує близько 15 тис. мішків кави щорічно, 90% зерен складають різні сорти арабіки. Кава La Semeuse проходить ручне обсмажування на висоті 1000 метрів над рівнем моря. Температурний режим, гірське повітря та особливості атмосферного тиску забезпечують м'який, насичений смак без сильної гіркоти чи кислинки. У Швейцарії кава вважається життєво важливим продуктом, тому компанії повинні мати резерв кавових зерен на випадок надзвичайної ситуації. Особливий смак і аромат кави La Semeuse досягається завдяки професійному підходу та високим стандартам якості.

В інтернет-магазині T-COFFEE представлена зернова кава La Semeuse в упаковках по 250 г і 1 кг, а також капсули для кавомашин із системою заварювання Nespresso. В основній лінійці можна знайти бленди та моносорти арабіки, композиції арабіки та робусти з кращих плантацій планети. У 2021 році компанія представила колекцію терруарної арабіки Specialty.

Кава La Semeuse — незабутній смак у кожній чашці!