Як правильно заварювати чай Пу Ер

Пу Ер — це популярний китайський чай із провінції Юннань. Специфічна обробка і тривала ферментація листа спочатку застосовувалися для перевезення та збільшення термінів зберігання чаю. Згодом прихильники благородного напою оцінили оригінальний букет пу ера. Насичений смак зі специфічним земляним відтінком і яскравий аромат найкраще розкриваються при правильному заварюванні.

Існує два види чаю пу ер:

  • Шен — чай ​​тривалої ферментації з інтенсивним смаком, може зберігатися 10-15 років.
  • Шу — чай ​​прискореної ферментації, менш насичений, ніж шен.

Традиційно пу ер заварюється протокою, хоча спочатку китайці варили чай у звичайних казанках. Для приготування смачного чаю краще використовувати чайник з ісинської глини або скла. Глина чудово зберігає температуру і розкриває аромат, а скло вважається універсальним матеріалом. Необхідно брати м'яку, фільтровану воду. Постарайтеся не перекип’ятити воду, інакше вона не зможе розкрити повноту смаку і аромату листя. Температура води для шу пу ера повинна бути 98-100°С, а для шен пу ера — трохи нижчою, близько 95°С.

Перша заварка здійснюється з метою розкриття листя і очищення їх від пилу та забруднень, тому пити її не варто. Важливо не перетримати чай: якщо перша заварка буде занадто довгою, в подальшому напій буде гірчити. Хороший пу ер можна заварювати до 10 разів — і кожна піала буде дивувати неповторним смаком!

Пу ери бувають у розсипному або пресованому вигляді. Стандартна пропорція сухої заварки становить 3-4 г на 100 мл води. Традиційно пресований чай представлений у порційних печатках або великих млинцях вагою 357 г, проте сьогодні маленькі порції бувають у формі сердець, піал, кубиків та інших фігур, а великі — у вигляді млинців і плиток різної ваги. Пресований чай можна розділити за допомогою спеціального пристосування, ножа або виделки.

Китайський чай п'ють свіжим, нерозбавленим, без добавок і підсолоджувачів. Не допускайте висихання заварки, інакше її не можна буде заварити повторно.

Покрокове заварювання пу ера:

  1. Прогрійте посуд для заварювання, насипте суху заварку, закрийте кришкою і струсіть чайник.
  2. Залежно від виду чаю та ваших смакових уподобань, для очищення листя можна зробити одну або дві заварки. Залийте листя гарячою водою, почекайте 3-5 с і злийте воду. Друга заварка для очищення має тривати 10-15 секунд, воду також потрібно злити. Можна обмежитися тільки однією заваркою на 15 с.
  3. Якщо ви використовуєте ізі-пот або френч-прес, залийте заварку водою та дайте настоятися 1-2 хв. Час кожного наступного заварювання збільшуйте на 1-2 хв. Щоб заварювати пу ер протокою, настоюйте воду в чайнику 10-15 с, подвоюючи час з кожною новою заваркою.

Як заварювати пу ер на відкритому вогні

Старовинний спосіб заварювання китайського чаю на відкритому вогні дозволяє отримати дуже міцний і насичений напій. Тут також важливо не перекип’ятити воду — краще закладати заварку при появі перших бульбашок. За допомогою ложки утворіть у чайнику воронку, насипте чай і накрийте кришкою. Потримайте пу ер на вогні 30 с, потім зніміть і залиште на 5 хв. Після заварювання перелийте чай у термос.

Пу Ер — досить міцний чай, тому його не рекомендується пити натщесерце або перед сном.

Пу Ер на молоці

Гурмани можуть спробувати заварити пу ер на молоці. Для цього зупиніть вибір на домашньому молоці або продукті з високим відсотком жирності. У 0,5 л гарячого молока всипте 2 ч. л. листового чаю та варіть на слабкому вогні 5 хв.

Пам'ятайте, що головним орієнтиром у приготуванні пу ера мають бути ваші смакові вподобання!