Емоційний посуд TASSEN

Елітний німецький посуд TASSEN виглядає презентабельно, відрізняється високою якістю та оригінальним дизайном.

Милий посуд з емоційними мордочками TASSEN ніби вийшов із мультика — і це не дивно! Ідея створення серії "Міміка" з'явилася у 2007 році у засновників студії 3D-анімації 58Products. Незважаючи на унікальність задуму, виробники порцелянового посуду один за одним відмовлялися від співпраці через складність виготовлення подібних чашок. Лише у 2011 році один із директорів компанії BHS Ральф Енгельманн вирішив втілити ідею “емоційного посуду” в життя. Завдяки кропіткій праці майстрів, колекція “Міміка” побачила світ і підкорила тисячі сердець! На даний момент виробництво розташоване в Німеччині, а каолін для виробів видобувається виключно у Китаї. Щоб тонка, складна форма мала достатню міцність і довго радувала очі, для виробництва посуду використовують чотири види порцеляни, а обідки покривають спеціальною емаллю.

В інтернет-магазині T-COFFEE представлені кухлі 350 мл, чашки з блюдцями по 200 мл та 80 мл, а також порцелянова цукорниця та набори чашок без ручок.

Унікальна колекція "Таланти" від TASSEN підкорить шанувальників ексклюзивного посуду! Чайні пари прикрашені дуже деталізованими рельєфами погрудь відомих особистостей: Моцарта, Бетховена, Ґете, Вагнера та Шекспіра. Розкішний подарунок для любителів класики!

Замовляйте незвичайний порцеляновий посуд із мімікою — і ваші чаювання завжди будуть веселими!

Рекомендовані товари