Списи Ку Дін спеціальний чай Світ чаю

Модель: 27443   В наявності
70 грн.
  • Вага: 50.00 г
  • Бонусів: 35

  • 10 або більше 66 грн.
  • 20 або більше 62 грн.
Спеціальний чай, який виробляється за давньою китайською технологією з листя падуба широколистого. Напій відноситься до розряду "гірких" чаїв, містить невелику кількість кофеїну, багато вітамінів і амінокислот. В китайській медицині кудін вважається дієвим засобом для зміцнення імунітету, омолодженню організму і схуднення. Напій стабілізує рівень цукру в крові і допомагає прискорити обмін речовин. Важливо дотримуватися температурного режиму про заварюванні: ..

Спеціальний чай, який виробляється за давньою китайською технологією з листя падуба широколистого. Напій відноситься до розряду "гірких" чаїв, містить невелику кількість кофеїну, багато вітамінів і амінокислот. В китайській медицині кудін вважається дієвим засобом для зміцнення імунітету, омолодженню організму і схуднення. Напій стабілізує рівень цукру в крові і допомагає прискорити обмін речовин.

Важливо дотримуватися температурного режиму про заварюванні: якщо використовувати окріп, напій буде дуже гірким, краще брати воду 85-90°С. Перша заварка триває 5 секунд, вода зливається — це необхідно для промивання листя. Друга заварка триває 1 хвилину, тепер настій вже можна пити, адже листочки розкриваються, віддають смак і аромат. Тривалість кожної наступної заварки збільшується на 1 хвилину. Кудін можна заварювати до 5 разів.

Чай
Вид Елітний
Категорія Квіти і натуральні рослини
Країна походження Китай
Вага 1-50 г
Країна-виробник Китай
Упаковка Фольгований пакет

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі товари