ROYAL TASTE

Товарів: 12

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробники
  0
 • Упаковка
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
  0
 • Країна-виробник
  0
 • Склад
  0
  0
  0
 • Вид
  0
 • Тип
  0
 • Вага
  0
  0
196 грн.

У складі зернової кави ROYAL TASTE Brazilia — преміальні зерна арабіки (100%) з кращих плантацій Бразилії. Середнє обсмажування зерен надає готовому напою помірно насиченого смаку та м’якого аромату. Всього ковток кави — і ви вирушите у незабутню подорож екзотичними ландшафтами Південної Америки. Натуральна бразильська кава ROYAL TASTE в інтернет-магазині T-COFFEE в Києві зі швидкою доставкою по всій Україні — для поціновувачів класичного смаку.  Виробник: Roy..

434 грн.

Зернова кава ROYAL TASTE Classico — це високоякісний бленд із відбірних зерен арабіки (80%) та робусти (20%). У складі зерна з найкращих плантацій Колумбії, Бразилії, Гватемали та о. Яви. Делікатне середнє обсмажування забезпечує насичений смак і аромат напою. Ви можете купити каву ROYAL TASTE в інтернет-магазині T-COFFEE з доставкою по всій Україні та насолодитися класичним смаком справжньої кави. Виробник: Royal Taste Company BV, Нідерланди. Упаковка: фольгований пакет з клапан..

168 грн.

ROYAL TASTE Premium Vending — це суміш зерен арабіки (60%) і робусти (40%) з плантацій Колумбії, Гондурасу, Перу, Ефіопії та о. Яви. Кава насичена, міцна, з вираженою гіркуватістю і солодкістю, має м'який аромат з нотами карамелі. Купаж розроблений спеціально для вендінгових автоматів. Виробник: Royal Taste Company BV, Нідерланди. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 500 г. ..

168 грн.

ROYAL TASTE Top Class — це купаж зерен арабіки (90%) з додаванням невеликої кількості робусти (10%). Кава м'яка, ароматна і елегантна, з приємними нотами тропічних фруктів і шоколаду. Виробник: Royal Taste Company BV, Нідерланди. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 500 г. ..

214 грн.

ROYAL TASTE 100% Arabica — це бленд зерен арабіки з кращих плантацій світу. Якісне середнє обсмаження розкриває в міру насичений, збалансований смак з приємною гіркуватістю. У вишуканому ароматі бленда відчуваються пряні та горіхові відтінки. Виробник: Royal Taste Company BV, Нідерланди. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 500 г. ..

174 грн.

Моносорт ROYAL TASTE Colombia складається з відбірних зерен арабіки (100%) з кращих плантацій Колумбії. Середнє обсмажування зерен надає напою інтенсивного, міцного смаку с гірчинкою. Насичений аромат з горіховими нотками буде до смаку поціновувачам класичних напоїв. Ви можете купити натуральну колумбійську каву ROYAL TASTE в інтернет-магазині T-COFFEE з доставкою по всій Україні, та поринути в екзотичну атмосферу Південної Америки.  Виробник: Royal Taste Company BV, Нідерланди. У..

434 грн.

У складі зернової кави ROYAL TASTE Crema — преміальні зерна арабіки (100%) з кращих плантацій Колумбії, Бразилії, Гватемали, Ефіопії та Гондурасу. Класичне середнє обсмажування надає каві ніжного, вишуканого смаку та тривалого вершкового післясмаку. Ви можете купити каву ROYAL TASTE в інтернет-магазині T-COFFEE з доставкою по всій Україні та насолодитися благородним напоєм з характерною кремовою пінкою.  Виробник: Royal Taste Company BV, Нідерланди. Упаковка: фольгований пак..

434 грн.

Купаж ROYAL TASTE Espresso складається з відбірних зерен арабіки (100%) з найкращих плантацій Колумбії, Гватемали, Гондурасу, Кенії та Ефіопії. Напій заслужено оцінять любителі насиченого еспресо. Ретельне темне обсмажування надає міцного смаку та аромату з тривалим післясмаком, характерною гірчинкою та ноткою темного шоколаду. Ви можете купити каву ROYAL TASTE в інтернет-магазині T-COFFEE зі швидкою доставкою по всій Україні. Виробник: Royal Taste Company BV, Нідерланди. Упаковка: фол..

222 грн.

ROYAL TASTE Espresso складається з відбірних зерен арабіки (100%) з найкращих плантацій Колумбії, Гватемали, Гондурасу, Кенії та Ефіопії. Напій прийдеться до смаку поціновувачам насиченого еспресо. Ретельне темне обсмажування надає міцного смаку та аромату з тривалим післясмаком, характерною гірчинкою та ноткою темного шоколаду.  Виробник: Royal Taste Company BV, Нідерланди. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 500 г. ..

193 грн.

Зернова кава ROYAL TASTE Ethiopia — це високоякісна суміш зерен арабіки (100%) з найкращих плантацій екзотичної Ефіопії. Зерна середнього обсмажування надають напою насиченого аромату з горіховими нотами та забезпечують глибокий смак з легкою гірчинкою. Натуральна ефіопська кава ROYAL TASTE в інтернет-магазині T-COFFEE зі швидкою доставкою по всій Україні — неймовірна подорож у світ смаку з кожним ковтком!  Виробник: Royal Taste Company BV, Нідерланди. Упаковка: фольго..

406 грн.

До складу бленда ROYAL TASTE Intenso входять відбірні зерна арабіки (80%) та робусти (20%) з кращих плантацій Колумбії, Гватемали, Перу, Бразилії, Ефіопії, Гондурасу та о. Яви. Темне обсмажування зерен надає напою міцного смаку з приємною гірчинкою — для справжніх гурманів! Ви можете купити каву ROYAL TASTE в інтернет-магазині T-COFFEE зі швидкою доставкою по всій Україні, щоб насолодитися насиченим смаком та ароматом напою.  Виробник: Royal Taste Company BV, Нідерланди. Упа..

189 грн.

Моносорт ROYAL TASTE Peru — це добірні зерна арабіки з кращих плантацій Перу. Напій сподобається поціновувачам еспресо і насиченого аромату. Делікатне середнє обсмаження забезпечує міцність і тривалий післясмак з легкою гірчинкою та яскравою горіхово-шоколадною ноткою. Виробник: Royal Taste Company BV, Нідерланди. Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 500 г. ..

Компанія ROYAL TASTE з’явилася на кавовому ринку відносно недавно, у 2001 році, проте вже завоювала вимогливий нідерландський ринок. Кава ROYAL TASTE виробляється під ретельним наглядом професіоналів з використанням сучасних технологій “делікатного” обсмажування й секретних рецептів купажів. Обсмажується та фасується кава лише в Нідерландах, у місті Суст, де й розташована компанія ROYAL TASTE. Для виробництва елітної кави використовується лише німецьке обладнання, адже головна цінність компанії — стабільна висока якість зерен. 

Якщо ви шукаєте гарну зернову каву, зверніть увагу на купажі та моносорти арабіки ROYAL TASTE. В лінійці присутні зерна середнього та темного обсмажування, тому кожен поціновувач знайде тут напій для себе: з легкою гірчинкою, насиченим ароматом, шоколадними нотками або кремовим післясмаком. Компанія постачає зерна з кращих плантацій Ефіопії, Кенії, Колумбії, Гватемали, Бразилії, Перу, Гондурасу й о. Яви. Ви можете замовити преміальну зернову каву ROYAL TASTE в інтернет-магазині T-COFFEE зі швидкою доставкою по всій Україні.