JACOBS

Товарів: 57

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробники
  0
 • Ступінь обсмаження
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Упаковка
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Склад
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вид
  0
  0
  0
 • Країна-виробник
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вага
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
262 грн.

JACOBS Barista Editions Americano — це цільнозернова розчинна кава із зерен арабіки та робусти середнього обсмаження. Напій зі збалансованим смаком ніби заварений професійним бариста в кав'ярні! В кожній гранулі розчинної кави міститься 15% меленої арабіки, що надає напою насиченості і розкриває унікальні нотки багатого аромату. Чудовий варіант для поціновувачів якісної розчинної кави. Упаковка: фольгований пакет, 250 г. Виробник: ТОВ "Якобс Дау ..

112 грн.

JACOBS Barista Editions Americano — це цільнозернова сублімована розчинна кава, в кожній гранулі якої міститься 15% меленого зерна арабіки. Каву в стіках зручно брати з собою, вона добре поєднується з молоком і зачаровує смаком в еспресо та американо. Напій насичений, ароматний, з ідеальним балансом кислинки, гіркоти та солодкості в кожній чашці. Упаковка: картонна коробка, 26 стіків х 1,8 г. Виробник: ПрАТ "Якобс Дау Егбертс Україна",..

72 грн.

JACOBS Barista Editions Americano — це цільнозернова розчинна кава із зерен арабіки та робусти середнього обсмаження. Кава гармонійна та ароматна, ніби заварена професіоналом у кав'ярні! В кожній гранулі розчинної кави міститься 15% меленої арабіки, що надає напою особливої насиченості. Чудовий варіант для поціновувачів якісної розчинної кави. Упаковка: фольгований пакет, 50 г. Виробник: ТОВ "Якобс Дау Егбертс Україна", Україна. ..

Кава JACOBS Barista Editions Americano цільнозернова розчинна 95 г cкл.б. (8714599105801)
Акція
115 грн. 133 грн.

JACOBS Barista Editions Americano — це цільнозернова розчинна кава із зерен арабіки та робусти середнього обсмаження. Збалансований смак напою досягається завдяки особливій технології виробництва. В кожній гранулі розчинної кави міститься 15% меленої арабіки, що надає напою насиченості і розкриває унікальні нотки багатого аромату. Кава яскрава й ароматна — ніби заварена професійним бариста в улюбленій кав'ярні! Упаковка: скляна ..

392 грн.

JACOBS Barista Editions Crema Italiano — це ароматний бленд високоякісних зерен арабіки та робусти. Делікатне італійське обсмажування забезпечує виражену гірчинку, ледь помітну кислинку і багатогранний аромат. Смаковий букет ідеально розкривається в еспресо-лунго, американо і кафе-лате. Підходить для всіх видів автоматичних кавоварок. Сертифікати якості  Упаковка: фольгований пакет з клапаном, 1 кг. Виробник: Jacobs Douwe Egberts, Бремен, Німеч..

378 грн.

JACOBS Barista Editions Crema Italiano — це ароматний бленд добірних зерен 100% арабіки з Бразилії. Кава середньої інтенсивності, збалансована і м'яка, з приємними горіховими нотами. Легке, повільне барабанне обсмаження надає напою збалансований смак і насичений аромат. Смаковий букет чудово розкривається в кафе-крема, лате та інших видах кави з молоком. Підходить для всіх видів автоматичних кавоварок. Упаковка: фольгований пакет з клап..

154 грн.

JACOBS Kronung Verwohn Aroma — це вишукана композиція добірних сортів 100% арабіки середнього обсмаження. Заварена кава має насичений смак з легкими нотками мускатного горіха, щільними крема і яскравим ароматом. Упаковка: вакуумний фольгований пакет, 500 г. Виробник: Mondelez Deutschland GmbH, Німеччина. ..

161 грн.

JACOBS Monarch — це розчинна кава без кофеїну з вишуканим смаком і насиченим ароматом. Кава середньої інтенсивності, підходить для приготування еспрессо та напоїв з молоком. Упаковка: скляна банка, 100 г. Виробник: ПрАТ Mondelez, Україна.  ..

125 грн.

JACOBS Monarch — це високоякісна розчинна кава з класичним смаком і багатим, вишуканим ароматом. Делікатне середнє обсмаження зерен дозволяє розкрити яскраві властивості кави та робить її гарною основою для напоїв з молоком. Упаковка: фольгований пакет, 120 г. Виробник: ПрАТ "Монделіс Україна", Україна.  ..

189 грн.

JACOBS Monarch — це вишукана розчинна кава з класичним, оксамитовим смаком і багатим ароматом. Делікатне середнє обсмаження зерен дозволяє розкрити яскраві ароматичні властивості кави та робить її гарною основою для напоїв з молоком. Упаковка: фольгований пакет, 170 г, (розраховано на 85 чашок). Виробник: ПрАТ "Монделіс Україна", Україна.  ..

Кава JACOBS Monarch розчинна 190 г скл. б. (4820187042961)
Акція
162 грн. 204 грн.

JACOBS Monarch — це розчинна кава з яскравим, насиченим смаком і багатим, вишуканим ароматом. Делікатне середнє обсмаження зерен дозволяє розкрити ароматичні властивості кави та робить її гарною основою для напоїв з молоком. Упаковка: скляна банка, 190 г. Виробник: ПрАТ "Монделіс Україна", Україна.  ..

Кава JACOBS Monarch розчинна 300 г + 100 г економ. пак. (4820187043128)
Акція
265 грн. 328 грн.

JACOBS Monarch — це розчинна кава з насиченим, оксамитовим смаком і багатим ароматом. Ретельне середнє обсмаження зерен дозволяє розкрити ароматичні властивості кави та робить її гарною основою для напоїв з молоком. Упаковка: фольгований пакет, 300+100 г, (розраховано на 200 чашок). Виробник: ПрАТ "Монделіс Україна", Україна.  ..

69 грн.

JACOBS Monarch — це розчинна кава з традиційно багатим смаком і тонким ароматом. Делікатне середнє обсмаження зерен дозволяє розкрити ароматичні властивості кави та робить її гарною основою для напоїв з молоком. Упаковка: скляна банка, 48 г. Виробник: ПрАТ "Монделіс Україна", Україна.  ..

74 грн.

JACOBS Monarch — це вишукана розчинна кава з приємним, оксамитовим смаком і витонченим ароматом. Делікатне середнє обсмаження зерен дозволяє розкрити яскраві ароматичні властивості кави та робить її гарною основою для напоїв з молоком. Упаковка: фольгований пакет, 60 г. Виробник: ПрАТ "Монделіс Україна", Україна.  ..

119 грн.

JACOBS Monarch — це розчинна кава високої якості з багатогранним смаком і вишуканим ароматом. Делікатне середнє обсмаження зерен дозволяє розкрити ароматичні властивості кави та робить її гарною основою для напоїв з молоком. Упаковка: скляна банка, 95 г. Виробник: ПрАТ "Монделіс Україна", Україна.  ..

168 грн.

Jacobs Monarch обладает богатым, классическим вкусом и притягательным ароматом благодаря искусному сочетанию отборных кофейных зерен и глубокой обжарке, и является наиболее популярным кофе в линейке Jacobs Monarch. Приготовьте кофе Jacobs Monarch для себя и своих близких и почувствуйте, как его Аромагия заполняет все вокруг, создавая особую атмосферу теплоты общения. Jacobs Monarch. Аромагия сближает! Производитель: ЧАО "Мондэлис Украина", Украина.  ..

379 грн.

JACOBS Barista Editions Crema Intense — це збалансована суміш з добірних зерен арабіки та робусти ретельного середньо-темного обсмаження. Обсмажування в традиційній барабанній жаровні дозволяє зберегти максимальну кількість кавових масел, розкрити аромат зерен і надати напою насиченого смаку з яскравими нотами карамелі. Підходить для всіх видів автоматичних кавоварок. Упаковка: вакуумний фольгований пакет, 1 кг. Виробник: Jacobs Douwe Egberts, DK Amsterdam, Ніде..

394 грн.

JACOBS Barista Editions Crema Mild — це збалансована суміш з високоякісних зерен арабіки та робусти легкого середньо-світлого обсмаження. Напій м'який, щільний, з легкими нотами фруктів та спецій, а також ніжною кремовою пінкою. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок Упаковка: вакуумний фольгований пакет, 1 кг. Виробник: Jacobs Douwe Egberts, DK Amsterdam, Нідерланди.  ..

399 грн.

JACOBS Barista Editions Crema — це купаж зерен арабіки та робусти з кращих кавових плантацій світу. Традиційне обсмажування в барабанній жаровні до середнього ступеня дозволяє зберегти кавові масла й надати напою оксамитового, м'якого смаку з цитрусовими нотками. Підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Упаковка: вакуумний фольгований пакет, 1 кг. Виробник: Jacobs Douwe Egberts, DK Amsterdam, Нідерланди.  ..

394 грн.

JACOBS Barista Editions Espresso — насичений бленд добірних сортів південноамериканської арабіки і азіатської робусти. Повільне обсмажування на слабкому вогні в традиційній барабанній жаровні до темного ступеня дозволяє розкрити повноту смаку й аромату зерен. Кава інтенсивна, з повним і сильним характером та легкою гострою ноткою. Бленд чудово підходить для приготування еспрессо та коктейлів на його основі. Підходить для всіх видів автома..

90 грн.

JACOBS Barista Editions Espresso — ароматний купаж сортів південноамериканської арабіки і азіатської робусти. Повільне обсмажування на слабкому вогні в традиційній барабанної жаровні до темного ступеня робить каву інтенсивною та розкриває повний, сильний характер. Кава насичена й міцна, чудово підходить для приготування еспрессо, капучино, лате-макіато і флет-уайт. Підходить для всіх видів автоматичних кавоварок. Сертифікати якості  Упак..

403 грн.

JACOBS Crema — це насичений бленд зерен добірних сортів арабіки та робусти делікатного середнього обсмаження. Яскравий, інтенсивний аромат і густа, кремова пінка — ідеальний ранковий еспресо для прекрасного початку дня! Упаковка: вакуумний фольгований пакет, 1 кг. Виробник: Jacobs Douwe Egberts, DK Amsterdam, Нідерланди.  ..

171 грн.

Кофе Jacobs Kronung Entkoffeiniert - безкофеиновый кофе  высокого качества, отобранное экспертами с лучших плантаций мира. Секрет непревзойденного аромата кофейных зерен в том, что он тщательно сохраняется особой обжаркой по методу Jacobs, а также уникальным способом охлаждения зерен. Для деликатного процесса декафеинизации используется натуральный карбон диоксид, с целью сохранить нежный аромат и вкус настоящего кофе. Именно поэтому, заваривая Jacobs Kronung Entkoffeiniert В..

189 грн.

JACOBS Millicano Americano — це цільнозернова сублімована розчинна кава, в кожній гранулі якої міститься 15% меленого зерна арабіки. Кава добре поєднується з молоком і зачаровує смаком в еспресо та американо. Напій насичений, ароматний, з ідеальним балансом кислинки, гіркоти та солодкості в кожній чашці. Упаковка: фольгований пакет, 150 г. Виробник: ПрАТ "Якобс Дау Егбертс Україна", Україна.  ..

113 грн.

JACOBS Millicano — це високоякісна цільнозернова розчинна кава у зручних порційних стіках. Гранули розчинної кави поєднуються з часточками мелених зерен та утворюють феєрію смаку і аромату в вашій чашці! Упаковка: картонна коробка, 26 стіків х 2 г. Виробник: ПрАТ "Монделіс Україна", Україна. ..

45 грн.

Jacobs Monarch обладает богатым, классическим вкусом и притягательным ароматом благодаря искуссному сочетанию отборных кофейных зерен и глубокой обжарке, и является наиболее популярным кофе в линейке Jacobs Monarch. Приготовьте кофе Jacobs Monarch для себя и своих близких и почувствуйте, как его Аромагия заполняет все вокруг, создавая особую атмосферу теплоты общения. Jacobs Monarch. Аромагия сближает! Производитель: ЧАО "Мондэлис Украина", Украина.  ..

185 грн.

Кофе Jacobs Auslese Klassisch характеризуется особыми вкусовыми качествами и длительным ароматом. Бленд состоит из специально отобранных естественно мягких кофейных зерен. Приготовленный напиток имеет приятный вкус и не оставляет после себя неприятной горечи. Идеально подходит для употребления в утреннее время. Auslese Klassisch поможет пробудится и оставит заряд бодрости на весь день.  Благодаря универсальному помолу, кофе Jacobs Auslese Klassisch подходит для приготовления в фильт..

185 грн.

Кофе Jacobs Auslese Mild Sanft характеризуется особыми вкусовыми качествами и длительным ароматом. Бленд состоит из специально отобранных естественно мягких кофейных зерен. Деликатная обжарка придает этому особенно нежному бленду мягкий характер. Приготовленный напиток имеет нежный вкус и не оставляет после себя неприятной горечи. Идеально подходит для употребления в утреннее время. Auslese Mild Sanft нежно пробудит Вас ото сна и оставит заряд бодрости на весь день.  Благо..

367 грн.

Кофе Jacobs Crema D'Aroma - сбалансированное сочетание отборных зерен арабики и робусты, которое создает непревзойденный вкус и аромат настоящего немецкого кофе. Медленная средняя обжарка зерен обеспечивает особую интенсивность и крепость кофе, а нежная сливочная пенка с бархатистой текстурой наполняет напиток едва ощутимыми шоколадными нотками. Идеально подходит для приготовления латте, маккиато и капучино.   Производитель: Mondelez Deutschland GmbH, Германия.  Упако..

448 грн.

Кофе Jacobs Crema Intenso - бленд из отобранных сортов Арабики и Робусты c характерным интенсивным вкусом. Эксперты Jacobs искусно обжаривают кофейные зерна в традиционной барабанной жаровне, сохраняя кофейные масла, и тем самым создавая сильный и полный характер аромата. Jacobs Crema Intenso подходит для приготовления напитков на основе эспрессо. Производитель: Jacobs Douwe Egberts, DK Amsterdam, Нидерланды.  Упаковка: вакуумный фольгированный пакет, 1 кг. &nbs..

367 грн.

Кофе Jacobs Espresso D'Aroma - неповторимый бленд арабики и робусты, который прекрасно раскрывает весь букет настоящего немецкого кофе. Состав и интенсивный вкус Espresso D'Aroma, его медленная темная обжарка гарантирует сбалансированный вкус кофе. Приготовленный напиток отличается высокой интенсивностью, насыщенным вкусом и довольно стойким ароматом. Идеально подходит для приготовления эспрессо, латте, маккиато или капучино. Производитель: Mondelez Deutschland Gmb..

448 грн.

Кофе Jacobs Espresso - бленд из отобранных сортов Арабики и Робусты c насыщенным сбалансированным вкусом. Эксперты Jacobs искусно обжаривают кофейные зерна до темного в традиционной барабанной жаровне, сохраняя кофейные масла, и тем самым создавая сильный и полный характер аромата с пряным послевкусием. Jacobs Espresso подходит для приготовления напитков на основе эспрессо. Производитель: Jacobs Douwe Egberts, DK Amsterdam, Нидерланды.  Упаковка: вакуумный фольгиро..

Высококачественный кофе родом из Германии, известный как Jacobs Kronung представляет собой удивительный купаж отборнейшей арабики. Данный напиток обязательно удивит вас своим превосходным ароматом, главная тайна которого заключается в классическом методе обжарки собранных кофейных бобов. Кофе Jacobs Kronung является одним из самых популярных и востребованных на немецком рынке. Столь огромную популярность и признание ему удалось завоевать благодаря своему глубокому аромату, а также отменному вкусу свежеобжаренного кофе, который оттеняется очень тонким привкусом мускатного ореха. Для создания кофе Jacobs Kronung  используются исключительно безупречные зерна из наилучших плантаций всего земного шара, что позволяет насладиться роскошным и преисполненным антиоксидантами напитком. Сделав всего один глоток, вы уже не будете задаваться вопросом, почему любители кофе со всей планеты отдают предпочтение немецкому Jacobs Kronung.

Купить кофе Jacobs Kronung в Киеве подлинного образца вам поможет наш интернет магазин. Мы ценим наших покупателей, а посему предлагаем продукцию исключительно от проверенных поставщиков. Кроме того, интернет магазин «Чай и Кофе» старается вести лояльную ценовую политику, дабы у каждого была возможность насладиться роскошным напитком, не ощутив при этом удара по бюджету!

Найдите время для того, чтобы насладиться чашечкой кофе Jacobs Kronung.